Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολόγοι στην Πάτρα


Recommended Posts

On 5/2/2018 at 12:37 ΠΜ, Ria 13 είπε:

Εγω δεν εχω γεννησει ακομα,αυτον τον μηνα...με παρακολουθεί ο κ.Καπωνης οπου θεωρω ειναι πολυ ήρεμος,υπερ του φυσιολογικου...Για τον Ανδρουτσοπουλο που λες εχω ακουσει κ για εκεινον τα καλυτερα στην αιθουσα αναμονής,χωρις να εχω προσωπικη εμπειρία...και ο Καλογερόπουλος ακουγεται για καλος κ ηρεμος...ελπιζω να βοηθησα

Καλησπέρα! Να σου ζήσει! Να σου κάνω μερικές ερωτήσεις Αφού τα έχεις πρόσφατα από τη γεννα; Πώς ήταν η εμπειρία σου στο Ρίο γενικα; πληρωνες απογευματινά ραντεβου; Εγώ πληρώνω κάθε μήνα και αναρωτιέμαι τώρα που θα γίνουν πιο συχνά στον 8ο και 9ο θα πληρώνω κάθε εβδομάδα τόσα; Τέλος τι ισχύει για την αναισθησια; μίλησες εσυ μόνη σου με αναισθησιολογο; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 197
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πληρωνα 48€ απογευματινά,στο τέλος με εβαζε πρωινα και πληρωνα μονο τον τοκογραφο...αναισθησια τι εννοείς;γέννησα φυσιολογικά κ στο τελος μου εκανε ξυλοκαινη για να με ράψει...ουτε επισκληριδιο εκανα,αλλα αυτο αν το θες  μιλησε το με τον γιατρο... δεν θελω να σε απογοητεύσω...εγω περασα παρα πολυ ασχημα με τις μαιες γιατι έλειπε ρεπο η δικη του...γενικότερα μια καταγγελία θελουν ετσι οπως συμπεριφέρονται...επισης μετα επειδη ερχονται ολα τα γιατρουδακια να σε εξετασουν μην δεχτεις...ο γιατρος ηταν την ωρα της γεννας εκει μονο...καλα ράμματα μου εκανε...κ υοερ φυσιολογικου ειναι ο συγκεκριμένος οποτε μια χαρα!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! εγω γεννησα με τον οικονομοπουλο στο ριο.γενικα καλος ειναι σα γιατρος!πληρωνα 60 και οταν μπηκα στον μηνα μου μονο τον καρδιοτοκογραφο! ουτε εγω θελω να σε απογοητευσω θα συμφωνησω με την ria13! περασα παρα πολυ ασχημα με τις μαιες καθως και με τον καθε εναν ειδικευομενο που ερχοταν να εξετασει καθως δεν ηξεραν να βγαλουν τα ματια τους!!γενικα δεν ειχαν καλη συμπεριφορα και μιλουσαν και ασχημα.εγω δεν εμεινα ευχαριστημενη!!δεν ξερω πως ειναι στην ιδιωτικη κλινικη αλλα απο το νοσοκομειο δεν εχω καλη εμπειρια!

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε οσο πιο αργα μπορεις,οσο αντεχεις!αν κ εγω πηγα με 5διαστολη,ασχημα μου φερθηκαν...αλλα δεν θα μπορουσα να με φανταστω απτην αρχή στα χερια τους...ο αντρας μου ηθελε να τους κανουμε καταγγελια!επισης να αρνηθεις τα γιατρουδακια εχεις το δικαίωμα κ ας σου φωναξουν η σου μιλησουν αποτομα...εμενα μια φορα με εξετασαν,σκοτωθηκε ο αντρας μ μαζι τους γιατι ουρλιαξα στην εξεταση κ δεν ξανα ηρθαν κ κανε καμια προσευχη να μην λειπει η μαια του γιατρου σου...Προσωπικά Ριο δεν ξαναπαω για γεννα,παρότι εχει πολυ καλους γιατρους....

Συγνωμη που στα λεω ετσι,αλλα εγω ειχα παει αμέριμνη οτι ολα καλα κ χαρουμενη κ δεν ηξερα την κατασταση κ αν ηξερα 5 πραγματα θα ειχα συμπεριφερθει αλλιως..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, Ria 13 είπε:

Πηγαινε οσο πιο αργα μπορεις,οσο αντεχεις!αν κ εγω πηγα με 5διαστολη,ασχημα μου φερθηκαν...αλλα δεν θα μπορουσα να με φανταστω απτην αρχή στα χερια τους...ο αντρας μου ηθελε να τους κανουμε καταγγελια!επισης να αρνηθεις τα γιατρουδακια εχεις το δικαίωμα κ ας σου φωναξουν η σου μιλησουν αποτομα...εμενα μια φορα με εξετασαν,σκοτωθηκε ο αντρας μ μαζι τους γιατι ουρλιαξα στην εξεταση κ δεν ξανα ηρθαν κ κανε καμια προσευχη να μην λειπει η μαια του γιατρου σου...Προσωπικά Ριο δεν ξαναπαω για γεννα,παρότι εχει πολυ καλους γιατρους....

Συγνωμη που στα λεω ετσι,αλλα εγω ειχα παει αμέριμνη οτι ολα καλα κ χαρουμενη κ δεν ηξερα την κατασταση κ αν ηξερα 5 πραγματα θα ειχα συμπεριφερθει αλλιως..

Φαντάζομαι..  ακούω διαφορα κατά καιρούς γ αυτο ρωταω.. Τουλάχιστον να πάω προετοιμασμένη! Αλλά δεν καταλαβαινω.. Γιατί να σου φέρονται ασχημα; Αυτές που ειναι το επάγγελμα τους αυτό και είναι και γυναίκες και ξέρουν τι περνας; Λυπάμαι πραγματικα... Ευχαριστώ για τις συμβουλές! 

Link to comment
Share on other sites

Γιατι απλα θεωρω οτι ειναι αμορφωτες..μεγαλες στην ηλικια,παλια φουρνια!με το καλημερα κ αφου γνωριστηκαμε,μ λεει δεν καταλαβαινωτην επιμονη σου να πονεσεις κ να μην κανεις καισαρικη η ειπισκληριδιο!κ εγωδεν δεν ειχα κανει αχ μ 5 διαστολη...επισης μιαμιση ωρα ειχανα αλλαγη βαρδθιας κ θελαν να μου τα κανουν ολα γρηγορα για να προλαβουν μην αλλαξει η βαρδιια για τα λεφτα...κ οι συγγενεις δεν ηξεραν τπτ κ τους εδωσαν...κ αλλα πολλα...δεν ελέγχονται!γιαυτο κ καθε σοβαρος γιατρος εχει την δικη του μαια...του Καπωνη η μαια ειναι πολυ καλη...απλα ετυχα σε λαθος μερα ειχε αδεια

Link to comment
Share on other sites

εγω πηγα με σπασμενα νερα διαστολη μηδεεν!!περασα δεκα ωρες εκει μεσα μεχρι να φτασω στο 4 και μετα μπηκα και για καισαρικη!!ο γιατρος μου σα γιατρος απο την εγχειρηση ευχαριστημενη εμεινα δεν ειχα καποιο θεμα αλλα ολοκληρο σκ δεν περασε ουτε μια φορα να με δει!! γνωμη μου,μιλα με τον γιατρο σου ετσι κ αλλιως λεφτα θα του δωσεις φανταζομαι!!θα κανονισεις μαζι του οτι μονο η μαια θα σε κοιταει και κανενασ αλλος,μην το δεχτεις,και φυσικα να ερθει να σε δει!!επισης μην δεχτεις να σου μιλησουν ασχημα.δεν θελω να αναφερθω στο τι λεει το στομα τους!!μην αφησεις κανεναν να σου χαλασει αυτη την μερα με οποιο τροπο και να γεννησεις τελικα,οτι θα ταλαιπωρηθεις δεν μπορει να αλλαξει το θεμα ειναι να μην ταλαιπωρηθεις ψυχολογικα!!!αν εχεις καλη ψυχολογικη κατασταση ολα θα ειναι μια χαρα!!εγω που ελεγα οτι θελω να κανω κ αλλα παιδακια και οτι μονο τα οικονομικα θα ηταν το θεμα ακουω γεννα και ταραζομαι ακομα αλλα οχι λογω των πονων αυτα τα εχω ξεχασειι!!!τα υπολοιπα μου εχουν κατσει πολυ ασχημα!!βεβαια εχεις πολλες πιθανοτητες  να εχεις και καλες μαιες γιατι η ασχημη συμπεριφορα ειναι στον ανθρωπο!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα σας, είμαι έγκυος και ψάχνω για γυναικολόγο στο νοσοκομείο του Αγιου Ανδρέα στη Πάτρα. Υπάρχει κάποια/κάποιος που να μπορει να μου δωσει κάποια πληροφορία? εχετε να μου προτείνετε κάποιον;;

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Κοριτσια καλησπερα.Ο γιατρος που με ειχε αναλαβει μου ανακοινωσε οτι θα απουσιαζει τον Αυγουστο που θα μπω στο μηνα μου,και ψαχνω να βρω γιατρο που να ειναι στο ΟΛυμπιον.Μπορειτε να μου προτεινετε καποιον γιατι εχω αγχωθει;;Ευχαριστω εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 11 months later...
On 30/8/2018 at 11:19 ΜΜ, sokolataki-ion είπε:

Καλησπέρα σας, είμαι έγκυος και ψάχνω για γυναικολόγο στο νοσοκομείο του Αγιου Ανδρέα στη Πάτρα. Υπάρχει κάποια/κάποιος που να μπορει να μου δωσει κάποια πληροφορία? εχετε να μου προτείνετε κάποιον;;

Καλησπέρα! Σοκολατάκι βρήκες τελικά άκρη..? Ψάχνω πληροφορίες και δεν βρίσκω τίποτα για τους γιατρούς του Αγ. Ανδρέα. Γνωρίζω ότι οι μαίες κάνουν καλή δουλειά με τον θηλασμό για αυτό θα ήθελα να γεννήσω εκεί.. Αλλά από την άλλη δεν μπορώ να βρώ πληροφορίες για κάποιον γιατρό που να υποστηρίζει τον φυσιολογικό και να είναι καλός!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Μια γυναικολόγος που ξέρω στην Πάτρα και υποστηρίζει τον φυσιολογικό απ'ο,τι έχω καταλάβει είναι η Μαχά. Δεν είναι η γιατρός μου γιατί δεν μένω Πάτρα, την ξέρω όμως ως άνθρωπο. Δεν ξέρω όμως αν είναι στον Άγιο Ανδρέα...

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Καλησπερα σε όλες σας και καλή χρονιά με υγεια πανω απο ολα! Ψάχνω για μαιευτήρα σε δημόσιο με ιδιωτικό ιατρείο ώστε να Αποφευγω όλη αυτή τη ταλαιπωρία κ τη βιαστική εξέταση εντός του νοσοκομείου με όλους αυτους που μπαινοβγαίνουν τη στιγμή της εξετάσης. Προσπάθησα να επικοινωνήσω στο ιατρειο του Οικονομόπουλου αλλά μου λέει μη έγκυρος αριθμός. Γνωρίζει κάποια αν διατηρεί ακόμη το ιδιωτικό του ιατρειο;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα,

 

είμαι καινούργια στο φορουμ και ήδη αποσα εχω διαβάσει το έχω νιώσει σαν μια μεγάλη ψηφιακή αγκαλιά.

 

Είμαι 31 χρονών και απο τον Οκτώβριο ανακάλυψα πολύποδα στον τράχηλο.

Δεν έχω πόνους ή αιμορραγίες, παρά μόνο όταν στρεσάρομαι πολύ(έχω θέμα με το άγχος μου με επηρεάζει αφόρητα γενικά), μπορεί να υπάρχουν κάποιες σταγόνες αίματος.

Και ο κύκλος μου είναι σε γενικά πλαίσια καλός, παρόλο που έχω και πολυκηστικές.

 

Βέβαια στην αρχή σοκαρίστηκα, νόμιζα οτι εχω καρκινο και θα πεθάνω (ψύχραιμη αντιμετώπιση :P).

 

Ξεκίνησα λοιπόν να ψάχνω γυναικολόγους,  - δεν ξέρω αν πρέπει να αναφέρω ονόματα γιατρών -, πήγα σε δύο και απογοητευτηκα πλήρως.

Πρώτα πήγα σε γυναίκα, ήταν σαν να βαριόταν και ενώ με είδε οτι ημουν σε μια κατασταση καπως αγχωδη και περιεργη, ηταν εντελως αδιαφορη.

Ουτε να εξηγησει ουτε τιποτα, παρα μονο μου τονισε 3-4 φορές το κοστος για την αφαιρεση του.

Και ασχετα με ολα αυτα, απο την πρωτη στιγμη δεν μου ενεπνευσε καθολου εμπιστοσυνη, σαν να μην ηξερε.

Εκανα τεστ παπ βεβαια και αιματος για καρκινικους δεικτες και ηταν ολα καλα.

 

Μετά πήγα σε άλλο γιατρο, πολυ πολυ γνωστο στην Πατρα, και πιστεψα οτι εκει θα βρω εμπιστοσυνη.

Ηταν πολυ χειροτερος δυστυχως, εντελως αδιαφορος και φυσικα κοστος αφαιρεσης τριπλασιο απο την προηγουμενη γιατρο.

Εχει διθυραμβικες κριτικες, ολες σχετικα με την εξωσωματικη.

 

Απο συζητησεις εμαθα οτι και αλλες γυναικες ειχαν την ιδια αντιμετωπιση οπως κι εγω, και ολες ηταν για απλα πραγματα ή μικροεπεμβασεις που δεν αποφέρουν ιδιαιτερο κερδος στην τσεπη.

Στις αλλες περιπτωσεις ωστοσο που ηταν με εξωσωματικη, εκει ηταν μια χαρα.

 

Δεν θέλω να τεκνοποιήσω άμεσα, ομως θελω στο προσεχες μέλλον και φοβαμαι μην γινει καποια ζημια ή το οτιδηποτε.

 

Τώρα ειμαι σε αναζητηση ενος καλου γιατρου και κυριως να ειναι ανθρωπος.

 

Ήθελα λοιπον να σας ρωτησω εαν γνωριζετε καποιον στην πατρα που να εχετε εμπειρια σχετικα.

 

Δεν ειχα ποτε πριν καποιο προβλημα, και η σκεψη της επεμβασης με φρικαρει και γενικως, ισως παραλογα, αλλα ολους αυτους τους μηνες το εχω παρει πολυ βαρια ψυχολογικα ολο αυτο.

 

Συγνωμη για το τοσο τεραστιο ποστ μου και ευχαριστω πολυ εκ των προτερων. :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
On 26/2/2021 at 11:18 ΜΜ, Mairi Tr. είπε:

Καλησπέρα,

 

είμαι καινούργια στο φορουμ και ήδη αποσα εχω διαβάσει το έχω νιώσει σαν μια μεγάλη ψηφιακή αγκαλιά.

 

Είμαι 31 χρονών και απο τον Οκτώβριο ανακάλυψα πολύποδα στον τράχηλο.

Δεν έχω πόνους ή αιμορραγίες, παρά μόνο όταν στρεσάρομαι πολύ(έχω θέμα με το άγχος μου με επηρεάζει αφόρητα γενικά), μπορεί να υπάρχουν κάποιες σταγόνες αίματος.

Και ο κύκλος μου είναι σε γενικά πλαίσια καλός, παρόλο που έχω και πολυκηστικές.

 

Βέβαια στην αρχή σοκαρίστηκα, νόμιζα οτι εχω καρκινο και θα πεθάνω (ψύχραιμη αντιμετώπιση :P).

 

Ξεκίνησα λοιπόν να ψάχνω γυναικολόγους,  - δεν ξέρω αν πρέπει να αναφέρω ονόματα γιατρών -, πήγα σε δύο και απογοητευτηκα πλήρως.

Πρώτα πήγα σε γυναίκα, ήταν σαν να βαριόταν και ενώ με είδε οτι ημουν σε μια κατασταση καπως αγχωδη και περιεργη, ηταν εντελως αδιαφορη.

Ουτε να εξηγησει ουτε τιποτα, παρα μονο μου τονισε 3-4 φορές το κοστος για την αφαιρεση του.

Και ασχετα με ολα αυτα, απο την πρωτη στιγμη δεν μου ενεπνευσε καθολου εμπιστοσυνη, σαν να μην ηξερε.

Εκανα τεστ παπ βεβαια και αιματος για καρκινικους δεικτες και ηταν ολα καλα.

 

Μετά πήγα σε άλλο γιατρο, πολυ πολυ γνωστο στην Πατρα, και πιστεψα οτι εκει θα βρω εμπιστοσυνη.

Ηταν πολυ χειροτερος δυστυχως, εντελως αδιαφορος και φυσικα κοστος αφαιρεσης τριπλασιο απο την προηγουμενη γιατρο.

Εχει διθυραμβικες κριτικες, ολες σχετικα με την εξωσωματικη.

 

Απο συζητησεις εμαθα οτι και αλλες γυναικες ειχαν την ιδια αντιμετωπιση οπως κι εγω, και ολες ηταν για απλα πραγματα ή μικροεπεμβασεις που δεν αποφέρουν ιδιαιτερο κερδος στην τσεπη.

Στις αλλες περιπτωσεις ωστοσο που ηταν με εξωσωματικη, εκει ηταν μια χαρα.

 

Δεν θέλω να τεκνοποιήσω άμεσα, ομως θελω στο προσεχες μέλλον και φοβαμαι μην γινει καποια ζημια ή το οτιδηποτε.

 

Τώρα ειμαι σε αναζητηση ενος καλου γιατρου και κυριως να ειναι ανθρωπος.

 

Ήθελα λοιπον να σας ρωτησω εαν γνωριζετε καποιον στην πατρα που να εχετε εμπειρια σχετικα.

 

Δεν ειχα ποτε πριν καποιο προβλημα, και η σκεψη της επεμβασης με φρικαρει και γενικως, ισως παραλογα, αλλα ολους αυτους τους μηνες το εχω παρει πολυ βαρια ψυχολογικα ολο αυτο.

 

Συγνωμη για το τοσο τεραστιο ποστ μου και ευχαριστω πολυ εκ των προτερων. :roll:

Καλησπέρα!!! Αν και έχει περάσει καιρός από το μήνυμα σου, ελπίζω να το δεις και να μου απαντήσεις.... Εν τέλει βρήκες ιατρό??? Σε δημόσιο ή ιδιωτικό θεραπευτήριο?? Εγώ δεν έχω θέμα υγείας, αλλά λόγω μετακόμισης πρέπει να αλλάξω ιατρό και θέλω να βρω κάποιον καλό σε δημόσιο νοσοκομείο, γιατί στα άμεσα πλάνα μου είναι το 2ο παιδι!!

On 2/1/2021 at 5:39 ΜΜ, Παντόφλα είπε:

Καλησπερα σε όλες σας και καλή χρονιά με υγεια πανω απο ολα! Ψάχνω για μαιευτήρα σε δημόσιο με ιδιωτικό ιατρείο ώστε να Αποφευγω όλη αυτή τη ταλαιπωρία κ τη βιαστική εξέταση εντός του νοσοκομείου με όλους αυτους που μπαινοβγαίνουν τη στιγμή της εξετάσης. Προσπάθησα να επικοινωνήσω στο ιατρειο του Οικονομόπουλου αλλά μου λέει μη έγκυρος αριθμός. Γνωρίζει κάποια αν διατηρεί ακόμη το ιδιωτικό του ιατρειο;

Καλησπέρα!!! Εν τέλει βρήκες άκρη ή κατεληξες άλλου??? Ψάχνω κι εγώ ιατρό στην Πάτρα, κατά προτίμηση σε δημόσιο νοσοκομείο και εννοείται υπέρμαχο του φυσιολογικού τοκετού!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα σας!καιρνουργια στο φόρουμ αλλά ήδη όσο σας διαβάζω νιωθω πολυ ωραια καθώς βοηθάει η μια την άλλη με τον τρόπο της.. 

Ας μην μακρυγορο εχω πολυκυστικες πολύ ασταθές κύκλο το παρακολουθώ εννοείται και με τν άντρα μου το τελευταίο 6μηνο προσπαθούμε για παιδάκι ήδη μετράμε 2 αποβολές που ευτυχως δεν χρειάστηκαν αποξεση..είμαι ευχαριστημένη από τ γιατρό μου απλα θ ηθελα και την εναλλακτική του δημοσίου γιατρού καθώς δεν ξερω αν θέλω οτν με το καλο ερθει η ώρα να γεννήσω σε ιδιωτικο..οπότε η ερώτηση μου είναι καλός γυναικολος στην Πάτρα καθώς δεν είμαι αποκει και δεν τους ξέρω και γιατρός σε Ρίο ή αγ.ανδρεα..ευχαριστώ πολύ 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα!!

Επαναφέρω το θέμα, καθώς αναζητώ γυναικολόγο στο Ριο να με αναλάβει, καθώς πρόσφατα έμαθα πως είμαι έγκυος!! 

Σκεφτόμουν να πάω στα εξωτερικά ιατρεία για αρχή, να τους πάρω με τη σειρά για να δω ποιός μου κάνει, αλλα φοβάμαι πως θα χάσω χρόνο...

Θα ήθελα λοιπόν γνώμες από όσες γνωρίζουν.. έμαθα επίσης πως εχει ξεκινήσει κ ένας καινούργιος τελευταία κ θα ήθελα αν κάποια γνωρίζει κάτι σχετικά να με βοηθήσει..

Σας ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες κ όλους!!

Ψάχνω ανάλογα θέματα στο φόρουμ αλλά είναι πιο παλιά..

Αναζητώ γυναικολόγο στο Ριο να με αναλάβει, καθώς πρόσφατα έμαθα πως είμαι έγκυος!! 

Σκεφτόμουν να πάω στα εξωτερικά ιατρεία για αρχή, να τους πάρω με τη σειρά για να δω ποιός μου κάνει, αλλα φοβάμαι πως θα χάσω χρόνο...

Θα ήθελα λοιπόν γνώμες από όσες γνωρίζουν.. έμαθα επίσης πως εχει ξεκινήσει κ ένας καινούργιος τελευταία κ θα ήθελα αν κάποια γνωρίζει κάτι σχετικά να με βοηθήσει..

Σας ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Καλή σας ημέρα!

Είμαι έγκυος και ψάχνω γυναίκα γυναικολόγο στην Πάτρα ιδανικά να συνεργάζεται με την ιδιωτική κλινική ή το Ολύμπιον, έχετε προσφατες εμπειρίες? Έχω ακούσει για την κ.Ευαγγελιστή και την κ.Μαυρομμάτη. 

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Είχα πάει μία φορά στη Μαχά. Καλή ήταν, ήταν συγγενής φίλων μου. Δεν ξέρω λεπτομέρειες πού συνεργάζεται κλπ γιατί έφυγα από την περιοχή και δεν ξαναπήγα.

Link to comment
Share on other sites

On 11/11/2022 at 6:21 ΜΜ, little lamb είπε:

Είχα πάει μία φορά στη Μαχά. Καλή ήταν, ήταν συγγενής φίλων μου. Δεν ξέρω λεπτομέρειες πού συνεργάζεται κλπ γιατί έφυγα από την περιοχή και δεν ξαναπήγα.

Καλησπερα!

Σας ευχαριστώ πολυ για την απαντηση σας!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...