Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

38 ετών, 2μιση χρόνια άκαρπων προσπαθειών, 1η σπερματέγχυση την περασμένη Πέμπτη και αναμονή μέχρι το μεθεπόμενο Σαββατοκύριακο. Αχ! για όλα αυτό το 38 φταίει.....

 

 

μπα δεν νομιζω οτι φταιει το 38..ξερω μεγαλυτερες που δεν ταλαιπωρουνται...θετικη σκεψη...10 μερουλες σου μεινανε και ευχομαι ενα τεραστιο +++++++++

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μπα δεν νομιζω οτι φταιει το 38..ξερω μεγαλυτερες που δεν ταλαιπωρουνται...θετικη σκεψη...10 μερουλες σου μεινανε και ευχομαι ενα τεραστιο +++++++++

 

Μακάρι γιατί συμφωνα με τα λεγόμενα του γιατρού το επόμενο βήμα είναι η εξωσωματική και αυτό καθαρά και μόνο λόγω ηλικίας γιατί στις εξετάσεις που κάναμε δεν φαίνεται να έχουμε απολύτως τίποτα. Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας καλη τύχη σε όλες μας.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι γιατί συμφωνα με τα λεγόμενα του γιατρού το επόμενο βήμα είναι η εξωσωματική και αυτό καθαρά και μόνο λόγω ηλικίας γιατί στις εξετάσεις που κάναμε δεν φαίνεται να έχουμε απολύτως τίποτα. Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας καλη τύχη σε όλες μας.

 

 

Θα σας πω μια ιστορια που τη σκεφτομαι οταν ειμαι πολυ χαλια και καπως παρηγοριεμαι...

Η κολλητη μου προσπαθουσαν κανα δυο χρονια με μηδεν αποτελεσμα

Οταν το εψαξαν ανακαλυψαν οτι το σπερμα ηταν τραγικο..

να μην το πολυλογω καναν 2 εξωσωματικες..τζιφος

Θυμαμαι Φεβρουαριος 2004 μου ειπε τερμα ως εδω πηραμε σκυλο και το ξαναβλεπουμε απο του χρονου

Πασχα 2004 μας ανακοινωσε την εγκυμοσυνη της!!! Ο νεαρος ειναι σημερα 7 χρονων!!!

 

Αρα?????

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α! Και δυστυχώς πρέπει να περιμένω 12 μέρες, το ηλιθιο το τικερακι είναι λάθος, προσπάθησα να το αλλάξω αλλά δεν το κατάφερα. Περιμένω 26/2 αν δεν έρθει τέστ την επόμενη. Περιμένει κάποια από σας σύντομα?

Link to comment
Share on other sites

gianna κανενα νεο??...ελπιζω οχι

 

τιποτα ακομα βρε Angie μου....στην αναμονη ειμαι...και μακαρι να ειμαι για τους επομενους 9 μηνες....:D:D:D:D

ποτε ποναω ποτε οχι......τι να πω?????

 

παντως να κανω μια ερωτηση???? κι αν μπορει και ο Κος Χριστοπουλος να απαντησει για να γνωριζουμε, θα ημουν πολυ ευγνωμων...

ειναι φυσιολογικο να υπαρχουν πονοι περιοδου με συμπτωματα περιοδου(πρησμενο στηθος-ενοχλησεις στην μεση) μια εβδομαδα πριν την αναμενομενη περιοδο??? στην δικη μου περιπτωση για παραδειγμα , οι πονοι ξεκινανε μια μερα πριν και καποιες αλλες φορες με το που ξεκιναει η περιοδος.

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Α! Και δυστυχώς πρέπει να περιμένω 12 μέρες, το ηλιθιο το τικερακι είναι λάθος, προσπάθησα να το αλλάξω αλλά δεν το κατάφερα. Περιμένω 26/2 αν δεν έρθει τέστ την επόμενη. Περιμένει κάποια από σας σύντομα?

 

η γιαννα (δεν) περιμενει σημερα

και η ath_gal νομιζω σαββατο

 

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑ

 

εγω παντως δεν ξερω να βαζω τικερ

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

τιποτα ακομα βρε Angie μου....στην αναμονη ειμαι...και μακαρι να ειμαι για τους επομενους 9 μηνες....:D:D:D:D

ποτε ποναω ποτε οχι......τι να πω?????

 

παντως να κανω μια ερωτηση???? κι αν μπορει και ο Κος Χριστοπουλος να απαντησει για να γνωριζουμε, θα ημουν πολυ ευγνωμων...

ειναι φυσιολογικο να υπαρχουν πονοι περιοδου με συμπτωματα περιοδου(πρησμενο στηθος-ενοχλησεις στην μεση) μια εβδομαδα πριν την αναμενομενη περιοδο??? στην δικη μου περιπτωση για παραδειγμα , οι πονοι ξεκινανε μια μερα πριν και καποιες αλλες φορες με το που ξεκιναει η περιοδος.

 

παντως αυτο το μηνα και εμενα με ποναγε η κοιλια μου νωριτερα..σε εσενα ελπιζω να ειναι για καλο λογο!!!

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Θα σας πω μια ιστορια που τη σκεφτομαι οταν ειμαι πολυ χαλια και καπως παρηγοριεμαι...

Η κολλητη μου προσπαθουσαν κανα δυο χρονια με μηδεν αποτελεσμα

Οταν το εψαξαν ανακαλυψαν οτι το σπερμα ηταν τραγικο..

να μην το πολυλογω καναν 2 εξωσωματικες..τζιφος

Θυμαμαι Φεβρουαριος 2004 μου ειπε τερμα ως εδω πηραμε σκυλο και το ξαναβλεπουμε απο του χρονου

Πασχα 2004 μας ανακοινωσε την εγκυμοσυνη της!!! Ο νεαρος ειναι σημερα 7 χρονων!!!

 

Αρα?????

 

Είπε κανείς ότι δεν γίνονται και θαύματα? Αυτά σκέφτομαι κι εγώ και παρηγοριέμαι....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η γιαννα (δεν) περιμενει σημερα

και η ath_gal νομιζω σαββατο

 

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑ

 

εγω παντως δεν ξερω να βαζω τικερ

 

ειναι πολυ ευκολο.....οριστε οι οδηγιες

 

Λοιπον :

Πας www.lilypie.com, επιλέγεις θέμα στην πρώτη σελίδα (π.χ. γενέθλια, εγκυμοσύνη κλπ.), επιλέγεις θέμα και στην επόμενη σελίδα, μετά επιλέγεις mini ticker, μετά πας στο chose a scene και διαλέγεις, πατάς ΝΕΧΤ, πας στο chose a todler επιλέγεις και πατάς ΝΕΧΤ, επιλέγεις τι θες στο add details ( στο add details γράφεις αν θές κάτι δικό σου π.χ. το μωρό μου κλπ στα αγγλικά, δεν δέχεται ελληνικά) και πατάς ΝΕΧΤ, σε βγάζει στην τελική σελίδα όπου βλέπεις πως θα είναι το τικεράκι σου, η σελίδα λέει Ticker code snippets. Επιλέγεις εκεί που λέει forum signatures το Pseudo HTML,UBB Code and BB Code. Από κάτω γράφει

 

Code snippet: PseudoHTML, UBBCode™ and BBCode. Used on most forums.

 

και ένα λίνκ που αρχίζει ως εξής http://.......]. Αυτό αντιγράφεις στην υπογραφή σου και ειναι ετοιμο!!!

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

ειναι πολυ ευκολο.....οριστε οι οδηγιες

 

Λοιπον :

Πας www.lilypie.com, επιλέγεις θέμα στην πρώτη σελίδα (π.χ. γενέθλια, εγκυμοσύνη κλπ.), επιλέγεις θέμα και στην επόμενη σελίδα, μετά επιλέγεις mini ticker, μετά πας στο chose a scene και διαλέγεις, πατάς ΝΕΧΤ, πας στο chose a todler επιλέγεις και πατάς ΝΕΧΤ, επιλέγεις τι θες στο add details ( στο add details γράφεις αν θές κάτι δικό σου π.χ. το μωρό μου κλπ στα αγγλικά, δεν δέχεται ελληνικά) και πατάς ΝΕΧΤ, σε βγάζει στην τελική σελίδα όπου βλέπεις πως θα είναι το τικεράκι σου, η σελίδα λέει Ticker code snippets. Επιλέγεις εκεί που λέει forum signatures το Pseudo HTML,UBB Code and BB Code. Από κάτω γράφει

 

Code snippet: PseudoHTML, UBBCode™ and BBCode. Used on most forums.

 

και ένα λίνκ που αρχίζει ως εξής xRkwp2.png[/url]

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

[xRkwp2.png[/url]

 

τα καταφερα!!!

αντε ελπιζω να τα καταφερω γενικοτερα!!

url=http://lilypie.com]xRkwp2.png[/url]

 

κατι μαλλον δεν εχεις κανει σωστα...

πατα στον πινακα ελεγχου....

στα δεξια υπαρχει το setting & otions και εκει εχει το Επεξεργασια υπογραφης (το πατας)

κανεις επικολληση το τικερακι( το λινκ ) μεσα στο λευκο πλαισιο και πατας κατω κατω στη σελιδα αποθηκευση υπογραφης.

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι η σελίδα που προτείνει η gianna νομίζω ότι είναι πιο ξεκάθαρη αντίθετα η δικία μου ποιο μπερδεμενη κι εγώ κάθε φορά παιδευομαι να το βάλω.

Α! κορίτσια το πιο σημαντικό ξέχασα να σας πω. Αυριο θα κλείσουν αρκετά από τα θέματα που επικοινωνούμε. Δεν ξέρω πως θα γίνει η επιλογή. Εγω επικοινωνώ συχνά με τις κοπέλες που γράφουμε στο θέμα "ποιες έμειναν έγκυες με κλομιφαίνη και σεπραφάρ" κι επειδή αύριο μπορεί να κλειδώσει η σελίδα άνοιξα σήμερα ένα θέμα με τίτλο ΚΛΟΜΙΦΑΙΝΗ- ΣΕΠΡΑΦΑΡ. Για όσες δεν γνωρίζουν είναι φάρμακα για πρόκληση ωορηξίας. Βέβαια στο θέμα υπάρχουν και κοπέλες που δεν έκαναν χρήση των συγκεκριμένων φαρμάκων. Αν είστε κι εσεις μια παρεούλα που τα λέτε συχνά κάνετε το ίδιο για να μην χαθήτε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι η σελίδα που προτείνει η gianna νομίζω ότι είναι πιο ξεκάθαρη αντίθετα η δικία μου ποιο μπερδεμενη κι εγώ κάθε φορά παιδευομαι να το βάλω.

Α! κορίτσια το πιο σημαντικό ξέχασα να σας πω. Αυριο θα κλείσουν αρκετά από τα θέματα που επικοινωνούμε. Δεν ξέρω πως θα γίνει η επιλογή. Εγω επικοινωνώ συχνά με τις κοπέλες που γράφουμε στο θέμα "ποιες έμειναν έγκυες με κλομιφαίνη και σεπραφάρ" κι επειδή αύριο μπορεί να κλειδώσει η σελίδα άνοιξα σήμερα ένα θέμα με τίτλο ΚΛΟΜΙΦΑΙΝΗ- ΣΕΠΡΑΦΑΡ. Για όσες δεν γνωρίζουν είναι φάρμακα για πρόκληση ωορηξίας. Βέβαια στο θέμα υπάρχουν και κοπέλες που δεν έκαναν χρήση των συγκεκριμένων φαρμάκων. Αν είστε κι εσεις μια παρεούλα που τα λέτε συχνά κάνετε το ίδιο για να μην χαθήτε.

 

και εγω πηρα clomiphene τον προηγουμενο και απο σημερα ξαναξεκινησα

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι η σελίδα που προτείνει η gianna νομίζω ότι είναι πιο ξεκάθαρη αντίθετα η δικία μου ποιο μπερδεμενη κι εγώ κάθε φορά παιδευομαι να το βάλω.

Α! κορίτσια το πιο σημαντικό ξέχασα να σας πω. Αυριο θα κλείσουν αρκετά από τα θέματα που επικοινωνούμε. Δεν ξέρω πως θα γίνει η επιλογή. Εγω επικοινωνώ συχνά με τις κοπέλες που γράφουμε στο θέμα "ποιες έμειναν έγκυες με κλομιφαίνη και σεπραφάρ" κι επειδή αύριο μπορεί να κλειδώσει η σελίδα άνοιξα σήμερα ένα θέμα με τίτλο ΚΛΟΜΙΦΑΙΝΗ- ΣΕΠΡΑΦΑΡ. Για όσες δεν γνωρίζουν είναι φάρμακα για πρόκληση ωορηξίας. Βέβαια στο θέμα υπάρχουν και κοπέλες που δεν έκαναν χρήση των συγκεκριμένων φαρμάκων. Αν είστε κι εσεις μια παρεούλα που τα λέτε συχνά κάνετε το ίδιο για να μην χαθήτε.

 

δεν το ηξερα αυτο......αληθεια????? γιατιιιιι????:-(

κοριτσια να μην χαθουμε εεεε????? αν και δεν νομιζω δηλαδη....

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

ειναι πολυ ευκολο.....οριστε οι οδηγιες

 

Λοιπον :

Πας www.lilypie.com, επιλέγεις θέμα στην πρώτη σελίδα (π.χ. γενέθλια, εγκυμοσύνη κλπ.), επιλέγεις θέμα και στην επόμενη σελίδα, μετά επιλέγεις mini ticker, μετά πας στο chose a scene και διαλέγεις, πατάς ΝΕΧΤ, πας στο chose a todler επιλέγεις και πατάς ΝΕΧΤ, επιλέγεις τι θες στο add details ( στο add details γράφεις αν θές κάτι δικό σου π.χ. το μωρό μου κλπ στα αγγλικά, δεν δέχεται ελληνικά) και πατάς ΝΕΧΤ, σε βγάζει στην τελική σελίδα όπου βλέπεις πως θα είναι το τικεράκι σου, η σελίδα λέει Ticker code snippets. Επιλέγεις εκεί που λέει forum signatures το Pseudo HTML,UBB Code and BB Code. Από κάτω γράφει

 

Code snippet: PseudoHTML, UBBCode™ and BBCode. Used on most forums.

 

και ένα λίνκ που αρχίζει ως εξής http://.......]. Αυτό αντιγράφεις στην υπογραφή σου και ειναι ετοιμο!!!

 

να πω οτι δεν ειναι απαραιτικο να διαλεξετε μονο το μινι τικερ...αν θελετε διαλεγετε και το μεγαλο...!

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια η χαζη τα καταφερεεεεεε

 

γιαννα αμα κλεισει που θα σε βρουμε να μας πεις τι εγινε?

 

Λογικα.....σε θεματα που θα εχουν να κανουν με την περιπτωση μου...δηλαδη με τεστ με καθυστερηση....με περιοδο ( φτου κακα)....!!!

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...