Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδοωτορυνολαρυγγολόγος στη Θεσσαλονίκη! ΩΡΛ


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους!

Ενδιαφέρομαι για παιδοωτορυνολαρυγγολόγο στη Θεσσαλονίκη ο οποίος να είναι σε δημόσιο νοσοκομείο στο οποίο να μπορεί να γίνει η επέμβαση αφαίρεσης των αμυγδαλών με laser (μικραίνουν και δεν αφαιρούν τις αμυγδαλές). Ο γιος μου πρόκειται να κάνει κάτι τέτοιο.

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

Τα ζουζούνια μου είναι γλύκα, είναι τρέλα!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις


  • 7 months later...

Καλησπέρα, γνωρίζει κάποιος κάτι για τον ΠαιδοΩΡΛ Κύριο Ελευθεριάδη Ν. που είναι στην Θεσσαλονίκη. πρέπει να κάνει χειρουργείο το παιδί μου και επειδή είμαι από επαρχία δεν γνωρίζω κάτι γενικός για τους παιδοΩΡΛαδες στην Θεσσαλονίκη.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Καλημέρα η παιδοενδοκρινολόγος μου σύστησε τον κ. Κων/νίδη στην Ανδραιανουπόλεως για αφαίρεση κύστης χαμηλά στο λαιμό του μικρού. Έχει κάποια χειρουργική εμεπιερία από το γιατρό?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 χρόνια μετά...

Ο γιος μου θα κάνει εγχείριση για αμυγδαλές - κρεατάκια. Η πρώτη μας σκέψη ήταν να το κάνει σε κάποια ιδιωτική κλινική στη Θεσσαλονίκη με τον γιατρό που θα μας συστήσει ο γιατρός μας εδώ. 

Ωστόσο σκέφτηκα και την περίπτωση της Αλεξανδρούπολης. Ξέρετε εάν έχει καλούς γιατρούς αυτής της ειδικότητας στο πανεπιστημιακό? Έχετε κάποιον να μου προτείνετε?

Που κυμαίνεται το κόστος της εγχείρισης εκεί? 

Ευχαριστώ.

2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα ...εγω εχω ενα.καλο γιατρο σε κλινικη ...για θεσσαλονικη ...καθως καναμε προσφατα εχγιρισει..κρεατακια...για εμενα προσωπικα μ αρεσε πολυ σαν γιατρος αμα θες να σ στειλω π.μ πες μ..

Link to comment
Share on other sites

εάν γνωρίζει κάποιος πληροφορίες για τον κο Κωνσταντινίδη (ΩΡΛ) στη Θεσσαλονίκη, ευπρόσδεκτες

επίσης μήπως γνωρίζετε εάν η βιοκλινική διαθέτει ΜΕΘ?

2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Γειά σας, δείτε και εδώ 

σε αυτή την δημοσίευση 

 

 

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Μπορείς σε παρακαλώ Αγγελική να μου στείλεις και σε μένα την εμπειρία σου από ωρλ που χειρουργηθήκατε στην Θεσ/κη;

Είμαστε από Β.Έβρο και έχουμε ραντεβού την επόμενη βδομάδα με Γκουντάκο +Κάρκο για τον γιο μου που είναι 4 και έχει θέμα με τα κρεατάκια-κάθε μήνα άρρωστος....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 22/8/2018 at 5:01 ΜΜ, jellyfishch είπε:

Ο γιος μου θα κάνει εγχείριση για αμυγδαλές - κρεατάκια. Η πρώτη μας σκέψη ήταν να το κάνει σε κάποια ιδιωτική κλινική στη Θεσσαλονίκη με τον γιατρό που θα μας συστήσει ο γιατρός μας εδώ. 

Ωστόσο σκέφτηκα και την περίπτωση της Αλεξανδρούπολης. Ξέρετε εάν έχει καλούς γιατρούς αυτής της ειδικότητας στο πανεπιστημιακό? Έχετε κάποιον να μου προτείνετε?

Που κυμαίνεται το κόστος της εγχείρισης εκεί? 

Ευχαριστώ.

 

On 23/8/2018 at 1:09 ΜΜ, Aggeliki21 είπε:

Καλησπερα ...εγω εχω ενα.καλο γιατρο σε κλινικη ...για θεσσαλονικη ...καθως καναμε προσφατα εχγιρισει..κρεατακια...για εμενα προσωπικα μ αρεσε πολυ σαν γιατρος αμα θες να σ στειλω π.μ πες μ..

Καλημέρα, και ο δικός μου 4χρόνων γιος για εγχείρηση κρεατάκια πάει, ψάχνω &εγώ για Αλεξ/πολη ή Θεσ/κη, επειδή η εμπειρία σας είναι πρόσφατη, τελικά σε ποιόν γιατρό χειρουργήθηκαν τα παιδιά σας;

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Γκουντακος, αλλά & μετά την εγχείρηση η βελτίωση δεν είναι θεαματική, μειώσαμε τα φάρμακα βέβαια-γιατί είχε πάρει τόση κορτιζόνη σε 4χρονια, όση δεν πήρα εγώ σε 40-& ο ύπνος είναι καλύτερος, όμως τα κρεατακια φύγανε, & η αλλεργική ρινίτιδα παραμένει

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Καλησπέρα σας,

 

Ψάχνω ΩΡΛ στη Θεσσαλονίκη για τον γιο μου που έχει πρησμένα κρεατακια.  Δεν είμαι από την πόλη και χρειάζομαι έναν καλό γιατρό και κυρίως ηθικό άνθρωπο. Ο πρώτος που πήγα μου μίλησε κατευθείαν  για χειρουργείο για ένα παιδί 5 χρόνων που σχεδόν δεν έχει αρρωστήσει ποτέ και δεν έχει έντονα συμπτώματα. Φυσικά με αναστάτωσε πολύ η ιδέα του χειρουργείου και από ότι καταλαβαίνω ισως χωρίς λόγο τελικα( και σύμφωνα με την άποψη της δικής μου γιατρου ). Θα εκτιμούσα κάθε βοήθεια και άποψη. 

Ευχαριστώ πολύ. 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...