Ζουζού1982

Παιδοωτορυνολαρυγγολόγος στη Θεσσαλονίκη! ΩΡΛ

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους!

Ενδιαφέρομαι για παιδοωτορυνολαρυγγολόγο στη Θεσσαλονίκη ο οποίος να είναι σε δημόσιο νοσοκομείο στο οποίο να μπορεί να γίνει η επέμβαση αφαίρεσης των αμυγδαλών με laser (μικραίνουν και δεν αφαιρούν τις αμυγδαλές). Ο γιος μου πρόκειται να κάνει κάτι τέτοιο.

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

Τα ζουζούνια μου είναι γλύκα, είναι τρέλα!

Διαφημίσεις

Καλησπέρα, γνωρίζει κάποιος κάτι για τον ΠαιδοΩΡΛ Κύριο Ελευθεριάδη Ν. που είναι στην Θεσσαλονίκη. πρέπει να κάνει χειρουργείο το παιδί μου και επειδή είμαι από επαρχία δεν γνωρίζω κάτι γενικός για τους παιδοΩΡΛαδες στην Θεσσαλονίκη.

Καλημέρα η παιδοενδοκρινολόγος μου σύστησε τον κ. Κων/νίδη στην Ανδραιανουπόλεως για αφαίρεση κύστης χαμηλά στο λαιμό του μικρού. Έχει κάποια χειρουργική εμεπιερία από το γιατρό?

Ο γιος μου θα κάνει εγχείριση για αμυγδαλές - κρεατάκια. Η πρώτη μας σκέψη ήταν να το κάνει σε κάποια ιδιωτική κλινική στη Θεσσαλονίκη με τον γιατρό που θα μας συστήσει ο γιατρός μας εδώ. 

Ωστόσο σκέφτηκα και την περίπτωση της Αλεξανδρούπολης. Ξέρετε εάν έχει καλούς γιατρούς αυτής της ειδικότητας στο πανεπιστημιακό? Έχετε κάποιον να μου προτείνετε?

Που κυμαίνεται το κόστος της εγχείρισης εκεί? 

Ευχαριστώ.

• Μου αρέσει 1

3Ks2p2.png

tIAPp2.png

Καλησπερα ...εγω εχω ενα.καλο γιατρο σε κλινικη ...για θεσσαλονικη ...καθως καναμε προσφατα εχγιρισει..κρεατακια...για εμενα προσωπικα μ αρεσε πολυ σαν γιατρος αμα θες να σ στειλω π.μ πες μ..

• Μου αρέσει 1
    • Ευχαριστώ! 1

εάν γνωρίζει κάποιος πληροφορίες για τον κο Κωνσταντινίδη (ΩΡΛ) στη Θεσσαλονίκη, ευπρόσδεκτες

επίσης μήπως γνωρίζετε εάν η βιοκλινική διαθέτει ΜΕΘ?

3Ks2p2.png

tIAPp2.png

Γειά σας, δείτε και εδώ 

σε αυτή την δημοσίευση 

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης και της αναφοράς. Οδηγίες για το πως γίνεται η αναζήτηση δείτε εδώ  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ Ευχαριστούμε

Μπορείς σε παρακαλώ Αγγελική να μου στείλεις και σε μένα την εμπειρία σου από ωρλ που χειρουργηθήκατε στην Θεσ/κη;

Είμαστε από Β.Έβρο και έχουμε ραντεβού την επόμενη βδομάδα με Γκουντάκο +Κάρκο για τον γιο μου που είναι 4 και έχει θέμα με τα κρεατάκια-κάθε μήνα άρρωστος....

Διαφημίσεις

On 22/8/2018 at 5:01 ΜΜ, jellyfishch είπε:

Ο γιος μου θα κάνει εγχείριση για αμυγδαλές - κρεατάκια. Η πρώτη μας σκέψη ήταν να το κάνει σε κάποια ιδιωτική κλινική στη Θεσσαλονίκη με τον γιατρό που θα μας συστήσει ο γιατρός μας εδώ. 

Ωστόσο σκέφτηκα και την περίπτωση της Αλεξανδρούπολης. Ξέρετε εάν έχει καλούς γιατρούς αυτής της ειδικότητας στο πανεπιστημιακό? Έχετε κάποιον να μου προτείνετε?

Που κυμαίνεται το κόστος της εγχείρισης εκεί? 

Ευχαριστώ.

On 23/8/2018 at 1:09 ΜΜ, Aggeliki21 είπε:

Καλησπερα ...εγω εχω ενα.καλο γιατρο σε κλινικη ...για θεσσαλονικη ...καθως καναμε προσφατα εχγιρισει..κρεατακια...για εμενα προσωπικα μ αρεσε πολυ σαν γιατρος αμα θες να σ στειλω π.μ πες μ..

Καλημέρα, και ο δικός μου 4χρόνων γιος για εγχείρηση κρεατάκια πάει, ψάχνω &εγώ για Αλεξ/πολη ή Θεσ/κη, επειδή η εμπειρία σας είναι πρόσφατη, τελικά σε ποιόν γιατρό χειρουργήθηκαν τα παιδιά σας;

Γκουντακος, αλλά & μετά την εγχείρηση η βελτίωση δεν είναι θεαματική, μειώσαμε τα φάρμακα βέβαια-γιατί είχε πάρει τόση κορτιζόνη σε 4χρονια, όση δεν πήρα εγώ σε 40-& ο ύπνος είναι καλύτερος, όμως τα κρεατακια φύγανε, & η αλλεργική ρινίτιδα παραμένει

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα