Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΤΤΙΚΟ Vs ΕΛΕΝΑ


maira77

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 200
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

για ποιο πραγμα ψαχνεις? γυναικολογο,η εξωσωματικο?

ψαχνω για γυναικολογο....αλλα και την αποψη σας για αυτα τα 2 νοσοκομεια.....εγκαταστασεις,προσωπικο,καθαριοτητα κτλ.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Είμαι καινούρια στο φόρουμ και θα ήθελα πληροφορίες (και εγώ) όσον αφορά τους γιατρούς στο Αττικό και ιδίως τον κ. Γράψα επειδή μου έχουν πει γιαυτόν καλά λόγια. Επίσης μου έχουν πει ότι έχει εμπειρία στην εξωσωματική. Παρακαλώ πάρα πολύ όποια κοπέλα έχει ιδία αντίληψη να μεταφέρει την εμπειρία της ή να μου στείλει π.μ

 

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων Βιβή

lfngge0pzrqf7hnq.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! Είμαι καινούρια στο φόρουμ και θα ήθελα πληροφορίες (και εγώ) όσον αφορά τους γιατρούς στο Αττικό και ιδίως τον κ. Γράψα επειδή μου έχουν πει γιαυτόν καλά λόγια. Επίσης μου έχουν πει ότι έχει εμπειρία στην εξωσωματική. Παρακαλώ πάρα πολύ όποια κοπέλα έχει ιδία αντίληψη να μεταφέρει την εμπειρία της ή να μου στείλει π.μ

 

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων Βιβή

Από αυτόν έρχομαι σήμερα. Εκπληκτός και σαν γιατρός και σαν άνθρωπος. Με ξεγέννησε πριν ένα μήνα στο Αττικό στα διδυμάκια μου.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πάρα πολύ frosobal! Τυχερούλα εσύ έκανες δύο μ' ένα πόνο -χωρίς βέβαια να παραγνωρίζω τις δυσκολίες της δίδυμης κύησης! Μπράβο κοπέλα μου! Εγώ περιμένω ένα αγοράκι τον Απρίλη.

lfngge0pzrqf7hnq.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πάρα πολύ frosobal! Τυχερούλα εσύ έκανες δύο μ' ένα πόνο -χωρίς βέβαια να παραγνωρίζω τις δυσκολίες της δίδυμης κύησης! Μπράβο κοπέλα μου! Εγώ περιμένω ένα αγοράκι τον Απρίλη.

Με το καλό να έρθει ο μικρούλης! Ότι θες να με ρωτήσεις πες μου. Και από το Αττικό έμεινα πολύ ευχαριστημένη. Τα έχω γράψει και πιο πάνω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπράβο κορίτσια μου! Πολύ χαίρομαι για σας! Και σας ευχαριστώ πάρα πολύ!

 

Αυτό που θέλω ακόμα να σας ρωτήσω, είναι αν τις εξετάσεις σας (αυχενική, β' επιπέδου) τις κάνατε στο νοσοκομείο εξ' αρχής ή εκτός, καθώς και αν κάλυψε η ασφάλεια σας τα έξοδα τοκετού. Μπορείτε να μου απαντήσετε με π.μ αν θέλετε!

 

Να χαίρεστε τα παιδάκια σας, να τα καμαρώνετε όπως λαχταράτε!

 

Φιλιά

lfngge0pzrqf7hnq.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω τις εξετασεις τις εκανα εξω γιατι παω σε δικο μου γιατρο που εμπιστευομαι.. Αλλα φυσικα υπαρχει η δυνατοτητα να πας κ στο νοσοκομειο αμα προλαβεις κ κλεισεις ραντεβου στην ημερομηνια που θες.

Εμενα η ασφαλεια μου στο Αττικον δεν μου καλυπτει τιποτα. Απ όσο μου ειπαν το μονο ταμειο που καλυπτει εκει ειναι την καισαρικη το ΙΚΑ κ το ΟΓΑ.

Ολα τα αλλα πληρωνεις κ προφανως παιρνεις καποιο ποσοστο απο το ταμειο σου γιατι λεει δεν ειναι ακριβως δημοσιο αλλα ημιδημοσιο (σαν το ΩΝΑΣΕΙΟ).

Αλλα θα σου πω για πιο σιγουρα οταν γεννησω. Παντως κ με το ταμειο που επικοινωνησα μου ειπαν πληρωσε κ θα τα βρουμε μετα.. για να δω.

Γιατι με τα λεφτα του γιατρου κανα τριχιλιαρο θα μου παει στανταρ.

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kalispera frosobal :) imaste kala , i mikri gienitikie 2500 kai ehei ftasei 4400 kai 56 pondus . ehume omos prowlimata me gala ine alergiki sto oro galaktos i laktozi kai ehei giemisei sto prosopo spirakia . simera ksekinisame to aptamil ha 1 ...isos na mas woitisei . kata ta alla ola kala ,esi ta agoria su ?

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά! Εμείς γεννηθήκαμε 3400 και 54πόντους και 3190 και 50 πόντους. Τώρα είμαστε 6000! και 62 πόντους και 5570 και 58π. Βγήκαμε λίγο μεγάλοι! Ο γιατρός μας έκανε το...σταυρό του.

Ο μεγάλος μου έχει κι εμένα σπυράκια. Λες να είναι αλλεργία αν κι εγώ τους θηλάζω, 1 γεύμα κι αν τρώνε ξένο. Θα ρωτήσω την παιδίατρο.

Link to comment
Share on other sites

frosobal ,emena den ine akriwos spirakia ....ine san ekzema san kserodermija kai to ehume sta magula sta aftakia kai se olo to kiefali . otan faei to moro olo afto ginete olokokino kai eho tin entiposi oti ehi fagura jiati wazi sinehia ta hierakia sto kiefali kai ginete poli newriki . ipoferi kai apo kolikus .wlepis froso ta ehume ola :) elpizo na mas woitisi to ipoalergiko gala kai an ohi na wgalume kai laktozi jia na dume pos na pame . froso ti andrakia ine ta dika su ??:) kuklia

Link to comment
Share on other sites

Και ο δικός μου σαν έκζεμα έχει και στο πρόσωπο και στην πλάτη και στο λαιμό του. Εγώ όμως τον θηλάζω άρα σε τί να έχει αλλεργία; Του βάζω Βepanthol για το πρόσωπο και αν δεν φύγουν θα βάλω φουζικόρ. Δεν δοκιμάζεις κι εσύ καμιά κρέμα;

Link to comment
Share on other sites

FROSOBAL να σου ζήσουν τα αγγελουδάκια και φτουσου κοπέλα μου φοβερό βάρος. Μην ανυσηχείται για το εκζεματάκι είναι φυσιολογικό το ίδιο μου έκανε και εμένα ο πρώτος μου και είχα στεναχωρεθεί εντωμεταξύ του είχαμε βάλει τα πάντα και τίποτα μόνο να τα καθαρίζετε καλά με ένα βαμβακάκι και ορ'ο και να τους βάζετε τις αλοιφές ή την κρεμούλα που είπε ο γιατρός και θα φύγουν από μόνα τους.

k4xS.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...