Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

IVF με δωρεά ωαρίων : γνώμες και εντυπώσεις


Recommended Posts

Isis μου περαστικά και σιδερένια , κανε υπομονή αυτούς τους τρεις μήνες που φαντάζομαι ότι δεν είναι και ότι καλύτερο, εγω στην προηγούμενη προσπάθεια πήρα καταστολή 25 μέρες και τα έπαιξα, αλλα μετα μπορει να μείνεις έγκυος με τα δικα σου ωαρια, θυμάμαι ότι είχες γράψει ότι θα κανεις με τροποποιημενο φυσικό. Στο εύχομαι. Νταροντα θα πάρεις? καλα που έκανες υστεροσκοπηση και λαπαροσκοπηση γιατί θα έκανες προσπάθειες στον αέρα. Κάθε εμπόδιο για καλο που λέγανε και οι παλιοί ;). Εγω στο Γεν είχα κάνει τις προσπάθειες με τα δικα μου ωαρια. Είναι όντως οργανωμένη και πολυ καλή κλινική ειδικά για τις επεμβάσεις είναι τέλεια. Τώρα όταν μπαίνεις σε προσπαθεια μπορει να σε εκνευρισουν μερικά πράγματα αλλα μπορει να τα καταφέρεις με την πρώτη εκει οπότε μη με ακούς εμένα. Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική.

 

Annelie αύριο πας στον γιατρο ε? μακάρι να μπορέσεις να μπεις σε προγράμμα κατευθείαν και ξα τα καταφέρεις αυτη τη φορά και την λύπη να διαδεχτεί η χαρα!!!!!

 

Αύριο πάω κι εγω στον γιατρο. Έχω πολλά να σας πω που με χαλάνε αλλα ελπίζω στο τέλος να φτιάξουν όλα . Θα σας τα πω όλα μαζεμένα. Πάντως δεν ειναι καθόλου σίγουρο ότι θα πάω σε εμβρυομεταφορα σε αυτο τον κύκλο. Αύριο είναι η ωοληψια . Ευχηθειται μου καλη τύχη κορίτσια.

 

Sanna μου καλη επιτυχια! Μην απογοητευεσαι, σε οποιο κυκλο και αν το κανεις τελικα να ειναι η τελευταια και τυχερη σου προσπαθεια. Φιλακια γλυκια μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Isis μου περαστικά και σιδερένια , κανε υπομονή αυτούς τους τρεις μήνες που φαντάζομαι ότι δεν είναι και ότι καλύτερο, εγω στην προηγούμενη προσπάθεια πήρα καταστολή 25 μέρες και τα έπαιξα, αλλα μετα μπορει να μείνεις έγκυος με τα δικα σου ωαρια, θυμάμαι ότι είχες γράψει ότι θα κανεις με τροποποιημενο φυσικό. Στο εύχομαι. Νταροντα θα πάρεις? καλα που έκανες υστεροσκοπηση και λαπαροσκοπηση γιατί θα έκανες προσπάθειες στον αέρα. Κάθε εμπόδιο για καλο που λέγανε και οι παλιοί ;). Εγω στο Γεν είχα κάνει τις προσπάθειες με τα δικα μου ωαρια. Είναι όντως οργανωμένη και πολυ καλή κλινική ειδικά για τις επεμβάσεις είναι τέλεια. Τώρα όταν μπαίνεις σε προσπαθεια μπορει να σε εκνευρισουν μερικά πράγματα αλλα μπορει να τα καταφέρεις με την πρώτη εκει οπότε μη με ακούς εμένα. Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική.

 

Annelie αύριο πας στον γιατρο ε? μακάρι να μπορέσεις να μπεις σε προγράμμα κατευθείαν και ξα τα καταφέρεις αυτη τη φορά και την λύπη να διαδεχτεί η χαρα!!!!!

 

Αύριο πάω κι εγω στον γιατρο. Έχω πολλά να σας πω που με χαλάνε αλλα ελπίζω στο τέλος να φτιάξουν όλα . Θα σας τα πω όλα μαζεμένα. Πάντως δεν ειναι καθόλου σίγουρο ότι θα πάω σε εμβρυομεταφορα σε αυτο τον κύκλο. Αύριο είναι η ωοληψια . Ευχηθειται μου καλη τύχη κορίτσια.

 

Σάννα μου καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου!!! εύχομαι όλα να πάνε καλά!!! ότι και να συμβεί εσύ πρέπει να είσαι ψύχραιμη και αισιόδοξη... :)

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημέρα!

εύχομαι όλες να είστε καλά και πάνω από όλα αισιόδοξες!!!

αυτό που νιώθω είναι ότι το στρες δεν θα φύγει από πάνω μας... θα αισθανθούμε ήσυχες μόνο όταν τα πιάσουμε τα μωρά μας στα χέρια μας... μέχρι τότε το ένα άγχος θα διαδέχεται το άλλο... αύριο πηγαίνω για τον πρώτο υπέρηχο και κοντεύω να τρελαθώ από την αγωνία... φοβάμαι μη τυχόν και κάποιος μου πάρει το όνειρο...

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημέρα!

εύχομαι όλες να είστε καλά και πάνω από όλα αισιόδοξες!!!

αυτό που νιώθω είναι ότι το στρες δεν θα φύγει από πάνω μας... θα αισθανθούμε ήσυχες μόνο όταν τα πιάσουμε τα μωρά μας στα χέρια μας... μέχρι τότε το ένα άγχος θα διαδέχεται το άλλο... αύριο πηγαίνω για τον πρώτο υπέρηχο και κοντεύω να τρελαθώ από την αγωνία... φοβάμαι μη τυχόν και κάποιος μου πάρει το όνειρο...[/quote

 

Καλη επιτυχια κοριτσι μου! Μη στεναχωριεσαι γιατι στεναχωριεται και το σπορακι σου που σου ευχομαι να το δεις αυριο και ολα να ειναι τελεια! Φιλακια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλη επιτυχια κοριτσι μου! Μη στεναχωριεσαι γιατι στεναχωριεται και το σπορακι σου που σου ευχομαι να το δεις αυριο και ολα να ειναι τελεια! Φιλακια!

 

Ελπίδα μου σε ευχαριστώ πολύ πολύ!

ξέρεις, ένας καλός λόγος είναι πάντα ότι καλύτερο!!!

φιλιά πολλά!!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοπελιές μου!!

Σας παρακολουθώ σηνέχεια!! Χαίρομαι με τις χαρές σας, λυπάμαι με τις λύπες σας , Ελπίζω με τις προσπάθειές σας!!.

Πόσα πολλά μου έχετε θυμήσει!!και πόσσα πολλά θα ήθελα να σας πω κι εγώ αλλά που χρόνος!!

Εχω περάσει από όλα τα στάδια που περνάτε και τώρα έχω δυο καταπληκτικά παιδάκια!!2 ετών, Ξεκινήσαμε μαζί με τη THALASSA, και τώρα έιμαστε κι οι δύο μανούλες.

Δυστυχώς δεν έχω πια πολύ χρόνο για να μπένω να σας γράφω, αλλά σας διαβάζω όμως.

Θέλω μέσα από την καριά μου να δώσω κουράγιο σε όλες σας και να σας πω να μην το βάλετε κάτω με τίποτα. Θα γίνετε μανούλες σίγουρα, ΚΙ όταν θα γίνει αυτό, δεν θα σας νιάζει πια ούτε πια ήταν η δότρια, ούτε αν θα πρέπει να τ πείτε στο παιδί, ούτε αν σας μυαζει, (αφήστε που θα σας μυάει στα σίγουρα, ΔΕΝ ΞΈΡΩ ΠΩς ΓΊΝΕΤΕ αλλά ο Θεός τα φτιαχνει έτσι!!).

 

Σας αγαπώ όλες σας κι ας μην γνωριζώμαστε, γνωρλιζω τι περνάτε και σας έυχομαι τα καλύτερα να έρθουν γρήγορα!!

.'α!! ακόμα, μπορώ να απαντήσω σε πμ όποια λεπτομέρια θέλετε να ρωτήσετε..

Φιλιά

Link to comment
Share on other sites

Σαννα με δικα μου. οπως ολοι οι ιατροι αρχικα. Οταν δουν την ανταποκριση στα φαρμακα, τοτε μου προτεινουν δανεικα για να εχω πιθανοτητες επιτυχιας. Καμμια φορα σκεφτομαι πως αλλα ζευγαρια απλα εχουν επαφες και κανουν παιδακια και μου φαινεται σαν παραμυθι. εχω περασει τοσα, μικροεπεμβασεις, εξωσωμ, φυσικους, αγωνια, σχεδον καταθλιψη, κριση στη σχεση μου, απωλεια χρονου και χρηματων και δεν εχω καταφερει τιποτα ακόμα...

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοπελιές μου!!

Σας παρακολουθώ σηνέχεια!! Χαίρομαι με τις χαρές σας, λυπάμαι με τις λύπες σας , Ελπίζω με τις προσπάθειές σας!!.

Πόσα πολλά μου έχετε θυμήσει!!και πόσσα πολλά θα ήθελα να σας πω κι εγώ αλλά που χρόνος!!

Εχω περάσει από όλα τα στάδια που περνάτε και τώρα έχω δυο καταπληκτικά παιδάκια!!2 ετών, Ξεκινήσαμε μαζί με τη THALASSA, και τώρα έιμαστε κι οι δύο μανούλες.

Δυστυχώς δεν έχω πια πολύ χρόνο για να μπένω να σας γράφω, αλλά σας διαβάζω όμως.

Θέλω μέσα από την καριά μου να δώσω κουράγιο σε όλες σας και να σας πω να μην το βάλετε κάτω με τίποτα. Θα γίνετε μανούλες σίγουρα, ΚΙ όταν θα γίνει αυτό, δεν θα σας νιάζει πια ούτε πια ήταν η δότρια, ούτε αν θα πρέπει να τ πείτε στο παιδί, ούτε αν σας μυαζει, (αφήστε που θα σας μυάει στα σίγουρα, ΔΕΝ ΞΈΡΩ ΠΩς ΓΊΝΕΤΕ αλλά ο Θεός τα φτιαχνει έτσι!!).

 

Σας αγαπώ όλες σας κι ας μην γνωριζώμαστε, γνωρλιζω τι περνάτε και σας έυχομαι τα καλύτερα να έρθουν γρήγορα!!

.'α!! ακόμα, μπορώ να απαντήσω σε πμ όποια λεπτομέρια θέλετε να ρωτήσετε..

Φιλιά

 

σε ευχαριστούμε καλοκαίρι!

είσαι πολύ γλυκιά!!!!

αν χρειαστεί θα σου στείλουμε πμ

Link to comment
Share on other sites

Κριστινα Αν ολα καλα θα πανε αυριο στον υπερηχο μην αγχωνεσαι. Απο την αρχη ξεκινησε καλα και θα καταληξει καλα. Αισιοδοξη να εισαι.

Αντε και να μας πεις αν ειναι ενα η δυο τα σπορακια σου.

Φιλακια πολλα.

Καλοκαιρι ΄σ'ευχαριστουμε πολυ. Ελπιζουμε οι ευχες σου να γινουν πραγματικοτητα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αννελί μου σε ευχαριστώ πολύ!

εσύ τι έκανες? θα ξεκινήσεις προσπάθεια στον επόμενο κύκλο?

 

Σάννα τι έγινε όλα καλά? πόσα ωάρια πήρανε?

 

σας φιλώ και τις δύο!!!

Link to comment
Share on other sites

Isis μου τα ίδια νιώθω κι εγω. Και παρα μα παρα πολυ κουρασμένη.

Λοιπόν η ωοληψια πήγε μια χαρα, πήραν 14 ωαρια αλλα δεν ξέρω ποσά ήταν ώριμα. Θα μάθω αύριο που θα μάθω και ποσά γονιμοποιηθηκαν. Δεν ξέρω αν το έχετε πάθει εσείς ποτέ αλλα εγω μετα απο προγράμμα καταστολής ωοθηκων όπως είχα κάνει τον Νοέμβρη, ο κύκλους μου για κάποιους μήνες μετα 3,4΄ ή και 5 αργεί να κάνει την ωορηξιαδηλ αντί την 15 με 16 μέρα που γίνεται φυσιολογικά , εμένα μακραινει και κάνω ωορηξια πιο αργά. Τον πρώτο μήνα μετα την αποτυχία δηλ τον Δεκέμβρη πήρα σικλακουρ για να έρθει πιο ομαλά στον οργανισμό και είχα περίοδο στις 28 μέρες. Τον επόμενο κύκλο του Ιανουαρίου είχα στις 38 μέρες δηλ ωορηξια έκανα την 24 μέρα. Τον φεβρουάριο δεν ξέρω γιατί αν θέλετε πεστε με τρελή ξεκίνησα να μαζεύω ωαρια απο φυσικό και το ίδιο θα έκανα κι αυτο το μήνα αλλα είχαμε πάρει τον γιατρο στην Αθήνα και είχαμε μιλήσει σε θεωρητικό επίπεδο σκεπτόμενοι να κάνουμε προσπάθεια με δανεικά μετα το Πάσχα αν δεν τα καταφερναμε με τα δικα μου αλλα μας πήρε ο ΓΙΑΤΡΟΣ σε δυο μέρες και μας είπε ότι βρήκε δοτρια και προχωράμε. Σε εκείνον δεν είχαμε πει ότι θα προσπαθήσουμε με δικα μου.ο άντρας μου ήταν πολυ αισιόδοξος κι εγω επειδή είχα ξαναπάρει δανεικά δεν ήμουν αντίθετη. Παιδάκι θέλω να κάνω. Αυτο μόνο με νοιάζει. Τέλος πάντων να μην τα πολυλογω γιατί τα έχω και λίγο μπερδεμενα στο κεφάλι μου, πήγα για υπερηχος και θέλω ακόμη 5 μέρες με έξι για ωορηξια, και το ενδομητριο είναι ακόμη χαμηλό. Άρα δεν συγχρονιστικα με την δοτρια και χανω και την δυνατότητα να πάρω αυτο το ωαριο του μήνα γιατί είμαι Αθήνα και την προσπάθεια με τον φυσικο κύκλο την κάνω στην Θεσσαλονίκη. Τώρα δεν ξέρω τι θα γίνει απο εδώ και πέρα. Αύριο θα μάθω ποσα γονιμοποιηθηκαν και θα ζητήσω απο τον γιατρο να πάω την Παρασκευή πάλι για υπερηχο και βλέπουμε.

Μου είπε όμως κάτι ο ΓΙΑΤΡΟΣ και με στεναχώρησε. Μου είπε ότι μάλλον ο άντρας μου είδε την δοτρια ότι έτσι το κανόνισε ο ΓΙΑΤΡΟΣ επίτηδες το οποίο δεν το πιστεύω γιατί αν ήθελε να δούμε την δοτρια θα μας έδειχνε φωτογραφία της. Νομίζω ότι μου το είπε για να με στεναχώρησει γιατί τον έχω αρπάξει κανά δυο φορές. Ο άντρας μου ειεπ ότι δεν είδε καμία δοτρια και ότι μάλλον ο ΓΙΑΤΡΟΣ μου το είπε απο αφελια.

 

Ελπίζω να μη με θεωρείται εξωγηινη με αυτα που σας είπα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το σίγουρο είναι ότι θα Κατεψυχθουν τα εμβρυα είτε για λίγες μέρες είτε για δυο μήνες γιατί τον άλλο μήνα μεσολαβεί Πάσχα και είναι δύσκολα μιας και οι κλινικές κλείνουν. Χανω και την προσπάθεια με τα δικα μου στην οποία είχα πιστέψει μιας και θα ακολουθουσαμε διαφορετική οδο με το κέντρο εκει.

Link to comment
Share on other sites

Το σίγουρο είναι ότι θα Κατεψυχθουν τα εμβρυα είτε για λίγες μέρες είτε για δυο μήνες γιατί τον άλλο μήνα μεσολαβεί Πάσχα και είναι δύσκολα μιας και οι κλινικές κλείνουν. Χανω και την προσπάθεια με τα δικα μου στην οποία είχα πιστέψει μιας και θα ακολουθουσαμε διαφορετική οδο με το κέντρο εκει.

 

Sanna μου μπερδευτηκα τα 14 ωαρια δεν ειναι δικα σου? Και τι εννοεις οταν λες οτι ο γιατρος εδειξε τη δοτρια γαι ποιο λογο, και τον ειχες αρπαξει τον γιατρο να κανει τι?

Θα κανεις προσπαθεια με δανεικα και δικα σου?

Τελος παντων ηρεμησανε γιατι σε εκνευρισανε μαλλον και μη ξεχνας οτι στην προηγουμενη σελιδα ειχες καλα νεα γιαυτο το ξεκινημα και εισαι ακομη στην αρχη. Ολα καλα θα πανε και περιμενω παλι να μας γραψεις ενθουσιαμενη ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ! Φιλακια!

Link to comment
Share on other sites

Το σίγουρο είναι ότι θα Κατεψυχθουν τα εμβρυα είτε για λίγες μέρες είτε για δυο μήνες γιατί τον άλλο μήνα μεσολαβεί Πάσχα και είναι δύσκολα μιας και οι κλινικές κλείνουν. Χανω και την προσπάθεια με τα δικα μου στην οποία είχα πιστέψει μιας και θα ακολουθουσαμε διαφορετική οδο με το κέντρο εκει.

 

Σάννα μου, το να καταψυχθούν 14 γονιμοποιημένα ωάρια σημαίνει ότι θα έχεις έμβρυα για τουλάχιστον 2 προσπάθειες, αν βέβαια γονιμοποιηθούν όλα. Το να τα καταψύξουν επιτυγχάνουν το συντονισμό με σένα άψογα... δεν υπάρχει περίπτωση να τους ξεγύγει έτσι η ωορηξία σου. τώρα τα δικά σου ωάρια σε φυσικό κύκλο, είναι κάτι εντελώς διαφορετικό... είναι άλλη αντιμετώπιση... που πρέπει να το συζητήσεις και με τους δύο σου γιατρούς... καλή επιτυχία σε ότι και να γίνει

φιλιά

Link to comment
Share on other sites

Ελπιδα μου τα 14 ωαρια είναι της δοτριας, εγω αν έβγαζαν 14 ωαρια για ποιο λόγο να πάρω δανεικά?

Είχα αρχικά σχεδιάσει να κάνω μια προσπάθεια στη Θεσσαλονίκη με δικα μου απο συλλογή φυσικών. Και μετα αν δεν πετυχεναι αυτη θα έκανα μια με δανεικά στην Αθήνα . Όμως ο ΓΙΑΤΡΟΣ με πρόλαβε και μου βρήκε πολυ γρήγορα δοτρια χωρίς να ξέρει ότι εγω κάνω προσπάθεια με δικα μου απο συλλογή φυσικών κύκλων.

 

Όταν λέω τον είχα αρπάξει εννοώ ότι μετα την τελευταία αποτυχία υπήρξα επιθετική απέναντι μια-δυο φορές και σκέφτηκα μήπως μου το είχε κρατημενο. Δεν ξέρω γιατί ήθελε να δει οαντρας μου την δοτρια. Κανονικά απαγορεύεται κι εμείς δεν επιμειναμε ποτέ να την δούμε.

Link to comment
Share on other sites

Οχι παμε για μετα το πασχα ειπε να αφησουμε τωρα τον οργανισμο λιγο να χαλαρωσει.

 

Αννελί νομίζω ότι είναι καλύτερα έτσι.... δώσε λίγο χρόνο στον εαυτό σου... χαρού την άνοιξη και μετά βουρ.... φιλιά

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ Christine an , δεν ξέρω ποσα απο τα 14 είναι ώριμα και ποσα απο τα ώριμα θα γονιμοποιηθουν. Την τελευταία φορά απο 12 ώριμα γονιμοποιηθηκαν τα 8 κι απο αυτα μόνο τα τρία καταφέραμε να μεταφέρουμε. Δεν εμινε κανένα στην κατάψυξη. Έχουμε θεματακι με το σπέρμα βλέπεις.

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ Christine an , δεν ξέρω ποσα απο τα 14 είναι ώριμα και ποσα απο τα ώριμα θα γονιμοποιηθουν. Την τελευταία φορά απο 12 ώριμα γονιμοποιηθηκαν τα 8 κι απο αυτα μόνο τα τρία καταφέραμε να μεταφέρουμε. Δεν εμινε κανένα στην κατάψυξη. Έχουμε θεματακι με το σπέρμα βλέπεις.

 

εντάξει τα 3 είναι οκ!

μια χαρά είναι!!!

εμείς αυτή τη φορά μεταφέραμε 2 από 7 απλά όπως έχω ξαναπεί είχαμε ζητήσει να μεταφερθούν στο στάδιο βλαστοκυστών... οι οποίες βέβαια έχουν τους δικούς τους κινδύνους...

χαμογέλα και όλα καλά θα πάνε!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοπελιές μου!!

Σας παρακολουθώ σηνέχεια!! Χαίρομαι με τις χαρές σας, λυπάμαι με τις λύπες σας , Ελπίζω με τις προσπάθειές σας!!.

Πόσα πολλά μου έχετε θυμήσει!!και πόσσα πολλά θα ήθελα να σας πω κι εγώ αλλά που χρόνος!!

Εχω περάσει από όλα τα στάδια που περνάτε και τώρα έχω δυο καταπληκτικά παιδάκια!!2 ετών, Ξεκινήσαμε μαζί με τη THALASSA, και τώρα έιμαστε κι οι δύο μανούλες.

Δυστυχώς δεν έχω πια πολύ χρόνο για να μπένω να σας γράφω, αλλά σας διαβάζω όμως.

Θέλω μέσα από την καριά μου να δώσω κουράγιο σε όλες σας και να σας πω να μην το βάλετε κάτω με τίποτα. Θα γίνετε μανούλες σίγουρα, ΚΙ όταν θα γίνει αυτό, δεν θα σας νιάζει πια ούτε πια ήταν η δότρια, ούτε αν θα πρέπει να τ πείτε στο παιδί, ούτε αν σας μυαζει, (αφήστε που θα σας μυάει στα σίγουρα, ΔΕΝ ΞΈΡΩ ΠΩς ΓΊΝΕΤΕ αλλά ο Θεός τα φτιαχνει έτσι!!).

 

Σας αγαπώ όλες σας κι ας μην γνωριζώμαστε, γνωρλιζω τι περνάτε και σας έυχομαι τα καλύτερα να έρθουν γρήγορα!!

.'α!! ακόμα, μπορώ να απαντήσω σε πμ όποια λεπτομέρια θέλετε να ρωτήσετε..

Φιλιά

 

Καλοκαιρι μου να χαιρεσαι τα παιδακια σου! Σημερα το μηνυμα σου πραγματικα με συγκινησε γιατι ειμαι σε μια ασχημη ψυχολογικη κατασταση. Ειμαι πληγωμενη, ειμαι απογοητευμενη, αισθανομαι αχρηστη που δεν μπορω να ολοκληρωσω αυτο για το οποιο υποτιθεται ειμαι προορισμενη. Εχω κουραστει πολυ και νιωθω αδυναμη και δεν μπορω να το πω πουθενα μονο εδω! Εχω σκασει, δεν μπορω να χαρω τιποτα πραγματικα γιατι το μυαλο μου ειναι κολλημενο εκει. Ξεκινησα και yoga εδω και τρια μαθηματα δεν εχω παει, τιποτα δεν μπορει να με χαλαρωσει! Μονο η κουβεντα που κανω εδω με τα κοριτσια που τις νιωθω φιλες μου γιατι αυτες ξερουν και καταλαβαινουν τι πραγματικα νιωθω, ποσο ποναω. Ποτε θα σταματησουν οι ερωτησεις <γιατι οχι και σε μενα? τι εχω κανει? > Μακαρι να μπορουσα να υιοθετησω ενα παιδακι και να τελειωνε το μαρτυριο. Αλλα δεν ειναι στο χερι μου.

Τελος παντων ειναι μια δυσκολη μερα και ισως εγινα κουραστικη. Συγνωμη γιαυτη την κλαψα και ενα μεγαλο συγνωμη και στα κοριτσια που πετυχαν και που ξεκινανε μια προσπαθεια. Χαιρομαι πολυ με ενα θετικο τους αποτελεσμα και αγωνιω καθε φορα που καποια περιμενει να μαθει. Ειναι σαν να το ξαναπερναω. Τωρα εχουμε το ΚΡΙΣΤΙΝΑΚΙ στην παρεα μας που ειναι εγκυουλα και δεν πρεπει να πτοειται με τιποτα!

Καλοκαιρι μου σ'ευχαριστουμε πολυ τα μηνυματα σου μπορει να ειναι λιγα αλλα ειναι ουσιαστικα και υπεραρκετα, εχεις αλλες προτεραιοτητες. Να σαι καλα και καποια φορα που θα εχεις χρονο θα ηθελα να ακουσω την ιστορια σου!

Σ'ευχαριστουμε για το κουραγιο που μας δινεις ειναι η καλυτερη ψυχοθεραπεια!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...