Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΡΟΤΣΑΚΙΑ SOS


rena

Recommended Posts

Το λίκνο το πήραμε από αυτό το σαιτ

http://babybutt.erwinmueller.de/eshop/index.php?db_sess=165ec43c33a514f5519d89824b25bef0&dbsid=22&ss_shop=bb&

 

Αλλά δυστυχώς δεν έχει επιλογή για αγγλικά. Πάντως εγώ γερμανικά δεν ξέρω. Απλά έψαχνα τις διάφορες επιλογές. Βέβαια όταν ήλθε η ώρα να παραγγείλω με βοήθησε ο άντρας μου που ξέρει γερμανικά.. Το λίκνο είναι αυτό

http://babybutt.erwinmueller.de/eshop/produkte/BB05_164gr.jpg

και με τα μεταφορικά στοίχισε γύρω στα 120 ευρώ. Ήλθε κομπλε όπως το βλέπεις στην φωτογραφία.. Είναι πολύ πολύ όμορφο.. Επίσης άλλο καλό σαιτ είναι το mytoys.de Αλλά και αυτό μόνο στα γερμανικά..

 

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πριν λίγο παρέλαβα το καροτσάκι από την Ιταλία! Είναι τέλειο!!!!! Είμαι πολύ ευχαριστημένη από την επιλογή μου και κυρίως από το γεγονός ότι γλύτωσα περίπου 250 ευρώ! Είχα ένα άγχος γιατί το ποσό ήταν μεγάλο, αλλά ευτυχώς όλα καλά! Ανυπομονώ τώρα να έλθει και το μωράκι μου και να ευχαριστηθεί το καροτσάκι του! Πάντως πρέπει να πω πως ό,τι αγορές έκανα από ίντερνετ όλα ήταν μια χαρά.. Έχω γλυτώσει συνολικά 500 ευρώ...

 

καλοριζικο το οχημα smaroula,πολυ χαιρομαι που εμεινες ευχαριστημενη και ολα ενταξει τελικα.δεν αργησε πολυ ε?εκανε οσες μερες ελεγαν?αντε τωρα με το καλο να ερθει το μπεμπακι σου να το χαρει :D:!::D

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παραγγείλαμε το quinny buzz 3 2008 από το http://www.babycare.nl σε πολύ χαμηλότερη τιμή από όσο πωλείται εδώ μαζί με τα μεταφορικά. Θα το παραλάβουμε θεωρητικά στο τέλος της εβδομάδας ή αρχές της επομένης. Ανυπομονώ πολύ για να κλείσει επιτέλους το κεφάλαιο καρότσι που μας κούρασε αρκετά με τόσο ψάξιμο...

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο παρέλαβα το καροτσάκι από την Ιταλία! Είναι τέλειο!!!!! Είμαι πολύ ευχαριστημένη από την επιλογή μου και κυρίως από το γεγονός ότι γλύτωσα περίπου 250 ευρώ! Είχα ένα άγχος γιατί το ποσό ήταν μεγάλο, αλλά ευτυχώς όλα καλά! Ανυπομονώ τώρα να έλθει και το μωράκι μου και να ευχαριστηθεί το καροτσάκι του! Πάντως πρέπει να πω πως ό,τι αγορές έκανα από ίντερνετ όλα ήταν μια χαρά.. Έχω γλυτώσει συνολικά 500 ευρώ...

 

καλοριζικο το οχημα smaroula,πολυ χαιρομαι που εμεινες ευχαριστημενη και ολα ενταξει τελικα.δεν αργησε πολυ ε?εκανε οσες μερες ελεγαν?αντε τωρα με το καλο να ερθει το μπεμπακι σου να το χαρει :D

 

Dina μου είμαι κάτι παραπάνω από ευχαριστημένη! Το καροτσάκι είναι τέλειο! Ήρθε τελικά σε 5 εργάσιμες μέρες! Μια χαρά.. Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου. Απ' ό,τι φαίνεται όμως ο μπέμπης δε βιάζεται να βγει να το χαρεί..

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια πως γίνεται η πληρωμή μέσω Paypall? Μεχρι τώρα έβαζα απλά την πιστωτική.

 

Παντως στο ebaby τα μεταφορικά για το καρότσι ειναι μόνο 37? ενώ καταλαβαίνω οτι στο bimbomarket πληρώσατε παραπάνω, ισχύει; Αμα ειναι να το παρω απο το άλλο που εχει και χωρα αποστολής Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Προτίμησα το bimbomarket γιατί είχε το χρώμα που ήθελα άμεσα διαθέσιμο (ενώ στο ebaby έπρεπε να περιμένω κανά μήνα για το συγκεκριμένο, και απ'ό,τι είδα τώρα δεν υπάρχει καθόλου), πλήρωσα 80 ευρώ μεταφορικά γιατί η μεταφορά έγινε με την ΤΝΤ κούριερ και όχι με απλό ταχυδρομείο (κι επειδή το ποσό ήταν μεγάλο προτίμησα να δώσω κάτι παραπάνω για να μου έλθει σίγουρα και σύντομα, όχι βέβαια ότι είχα ποτέ πρόβλημα με το απλό ταχυδρομείο, αλλά για σιγουριά) και επίσης κοιτάζοντας τώρα στο εβαβυ, οι τιμές που αναφέρονται δεν είναι σε λίρες? Αν τις μετατρέψω σε ευρώ μου βγαίνει ακριβώς η ίδια τιμή που πλήρωσα στο βιμπομαρκετ (συν του ότι πήρα και το στρωματάκι του πορτ μπεμπέ). Αυτά...

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

Προτίμησα το bimbomarket γιατί είχε το χρώμα που ήθελα άμεσα διαθέσιμο (ενώ στο ebaby έπρεπε να περιμένω κανά μήνα για το συγκεκριμένο, και απ'ό,τι είδα τώρα δεν υπάρχει καθόλου), πλήρωσα 80 ευρώ μεταφορικά γιατί η μεταφορά έγινε με την ΤΝΤ κούριερ και όχι με απλό ταχυδρομείο (κι επειδή το ποσό ήταν μεγάλο προτίμησα να δώσω κάτι παραπάνω για να μου έλθει σίγουρα και σύντομα, όχι βέβαια ότι είχα ποτέ πρόβλημα με το απλό ταχυδρομείο, αλλά για σιγουριά) και επίσης κοιτάζοντας τώρα στο εβαβυ, οι τιμές που αναφέρονται δεν είναι σε λίρες? Αν τις μετατρέψω σε ευρώ μου βγαίνει ακριβώς η ίδια τιμή που πλήρωσα στο βιμπομαρκετ (συν του ότι πήρα και το στρωματάκι του πορτ μπεμπέ). Αυτά...

 

 

Το αλλάξανε όντως το ebaby και αν επιλέξεις γλώσσα Ιταλικά οι τιμές ειναι καλύτερες! Επειδή ήξερα τα στάδια το έκανα έτσι και μου την πήγε σχεδόν μέχρι τέλος την παραγγελία με χώρα Ελλάδα και μεταφορικά 37?....τώρα περιμένω απάντηση απο το bimbomarket και θα συγκρίνω τι με συμφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Απ'ό,τι είδα εξαρτάται και από το χρώμα (για το inglesina zippy φαντάζομαι μιλάς κι εσύ). Έχει με 519 και με 534 ευρώ. Αν επιλέξεις των 519 γλυτώνεις 20 ευρώ σε σχέση με την τιμή που το αγόρασα εγώ. Αλλά δε μου άρεσαν τα χρώματα (ήθελα το ρουμπινί) και τα περισσότερα καθυστερούν στην αποστολή. Επίσης προτίμησα να μου έλθει με κούριερ για περισσότερη σιγουριά.. Η αλήθεια όμως είναι πως είδα κι έπαθα να συνεννοηθώ για τον τρόπο αποστολής στην Ελλάδα.. Αν σε ικανοποιούν τα χρώματα και δεν έχεις πρόβλημα με το χρόνο παράδοσης συμφέρει το εβαβυ. Α! μην ξεχνάμε ότι εγώ μιλάω για μεταφορικά στο Ηράκλειο Κρήτης...

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε το καροτσι μας!!!!!

Το πηρα απο το ebaby με απλο ταχυδρομειο.

Οι μερες αποστολης που ελεγαν ηταν 35 και ηρθε στις 20 μερες.

 

Περιμενω πως και πως να ερθει ο αντρουλης μου απο τη δουλεια να το συναρμολογησουμε.

3lSop2.png

 

DUvpp2.png

Link to comment
Share on other sites

Απ'ό,τι είδα εξαρτάται και από το χρώμα (για το inglesina zippy φαντάζομαι μιλάς κι εσύ). Έχει με 519 και με 534 ευρώ. Αν επιλέξεις των 519 γλυτώνεις 20 ευρώ σε σχέση με την τιμή που το αγόρασα εγώ. Αλλά δε μου άρεσαν τα χρώματα (ήθελα το ρουμπινί) και τα περισσότερα καθυστερούν στην αποστολή. Επίσης προτίμησα να μου έλθει με κούριερ για περισσότερη σιγουριά.. Η αλήθεια όμως είναι πως είδα κι έπαθα να συνεννοηθώ για τον τρόπο αποστολής στην Ελλάδα.. Αν σε ικανοποιούν τα χρώματα και δεν έχεις πρόβλημα με το χρόνο παράδοσης συμφέρει το εβαβυ. Α! μην ξεχνάμε ότι εγώ μιλάω για μεταφορικά στο Ηράκλειο Κρήτης...

 

Ελα ρε κι εγω το Rubino θα πάρω :)

Λοιπόν τα μεταφορικά ειναι κι μενα 78? και τους ειπα να προχωρήσουν την παραγγελία και να τους στείλω τα στοιχεία της καρτας με εμαιλ. Εσυ πως έστειλες την πληρωμή;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολύ καλή επιλογή!! Είναι πολύ όμορφο χρώμα! Λοιπόν εγώ πλήρωσα με χρεωστική πιστωτική. Η διαδικασία με μπέρδεψε λίγο γιατί δεν υπήρχε χώρα αποστολής η Ελλάδα, αλλά τελικά αφού με πήραν τηλ και ανταλλάξαμε κάποια μαιλ βγάλαμε άκρη. Αν αντιμετωπίσεις πρόβλημα θα σου πω ακριβώς τι θα κάνεις. Θα σου στείλουν ένα κωδικό.. Αυτό ήταν που με μπέρδεψε.. Τα στοιχεία της κάρτας σου θα τα βάλεις κανονικά στη φόρμα παραγγελίας. Ό,τι θέλεις πες μου..

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα πολύ να σας δώσω μια συμβουλή σχετικά με το καθισματάκι αυτοκινήτου της chicco. Εμάς δεν μας βόλεψε καθόλου για νεογέννητο και ακόμα και τώρα που ο τζουτζούκος μας είναι σχεδόν 3 μηνών δεν μπορεί να κάτσει άνετα. Και ο λόγος είναι πως το καθισματάκι δεν έχει αρκετή κλίση ώστε το μωρό να μην στηρίζεται στην μέση του για να καθίσει αλλά να είναι σαν σε σχήμα "ν" μέσα στο κάθισμα. Δεν ξέρω αν καταλαβαίνετε τί εννοώ. Η πλάτη του είναι σχεδόν όρθια και όχι με κλίση προς τα πίσω. Σε κάποιο topic δεν θυμάμαι αν ήταν αυτό, είχα υπεραμυνθεί της αγοράς του chicco trio fix complete και ήθελα με την τωρινή μου εμπειρία να το διορθώσω.. :oops:

v6Khp3.pngBoDsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή επιλογή!! Είναι πολύ όμορφο χρώμα! Λοιπόν εγώ πλήρωσα με χρεωστική πιστωτική. Η διαδικασία με μπέρδεψε λίγο γιατί δεν υπήρχε χώρα αποστολής η Ελλάδα, αλλά τελικά αφού με πήραν τηλ και ανταλλάξαμε κάποια μαιλ βγάλαμε άκρη. Αν αντιμετωπίσεις πρόβλημα θα σου πω ακριβώς τι θα κάνεις. Θα σου στείλουν ένα κωδικό.. Αυτό ήταν που με μπέρδεψε.. Τα στοιχεία της κάρτας σου θα τα βάλεις κανονικά στη φόρμα παραγγελίας. Ό,τι θέλεις πες μου..

 

Το παράγγειλα!!!! Θα μου έρθει την άλλη εβδομάδα....μεσω paypal πλήρωσα...ευτυχώς 10 λεπτά μου πήρε η όλη υπόθεση, 75? τελικά τα μεταφορικά με ΤΝΤ για Αθήνα για όποιον ενδιαφέρεται.

 

Ελπίζω να ειναι ολα κομπλέ μέσα και να μην εχουμε κανενα πρόβλημα.

Εννοείται πως το κάθισμα αυτοκινήτου εχει και τη βάση του, ε;;;

 

Ρώτησα και για εγγύηση και ισχύει για 24 μήνες :)

Καλά εχουμε γίνει πολύ e-shoppers λέμε! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ωραία! Σε πέντε εργάσιμες μέρες θα σου έχει έλθει. Θα λάβεις δύο τεράστιες κούτες με όλα τα αξεσουάρ (κι έχει αρκετά :D)! Είναι τέλειο! Εγώ παρήγγειλα και το στρωματάκι του πορτ μπεμπέ μαζί γιατί θα το έχω για μερικές ώρες τη μέρα να κοιμάται εκεί. Επίσης πήγα και αγόρασα και το καρ κιτ για να το μεταφέρω από το μαιευτήριο. Έχει μέσα και οδηγίες στα ελληνικά και αναλυτικές εικόνες. Δε κρατιόμουν κι έβαλα τον άντρα μου να το στήσει αμέσως! Τα καλύματά του βγαίνουν πολύ εύκολα αν θες να τα πλύνεις. Εγώ προς το παρόν έπλυνα μόνο του πορτ μπεμπέ επειδή εκεί θα κοιμάται. Το καρεκλάκι του αυτοκινήτου το δοκιμάσα ήδη (μεταφέραμε ένα μωράκι) και είναι πανεύκολη η χρήση του με τη βάση.

 

Ναι είμαστε φοβερές e-shoppers! :lol:

 

Με το καλό να έλθουν τα μωράκια μας! (το δικό μου απ' ό,τι λέει ο γιατρός δεν ανυπομονεί να έλθει πάντως.. Μα δε θέλει να δει τα ωραία πραγματάκια που του έχει πάρει η μαμά του????? :D

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

Ωραία! Σε πέντε εργάσιμες μέρες θα σου έχει έλθει. Θα λάβεις δύο τεράστιες κούτες με όλα τα αξεσουάρ (κι έχει αρκετά :D)! Είναι τέλειο! Εγώ παρήγγειλα και το στρωματάκι του πορτ μπεμπέ μαζί γιατί θα το έχω για μερικές ώρες τη μέρα να κοιμάται εκεί. Επίσης πήγα και αγόρασα και το καρ κιτ για να το μεταφέρω από το μαιευτήριο. Έχει μέσα και οδηγίες στα ελληνικά και αναλυτικές εικόνες. Δε κρατιόμουν κι έβαλα τον άντρα μου να το στήσει αμέσως! Τα καλύματά του βγαίνουν πολύ εύκολα αν θες να τα πλύνεις. Εγώ προς το παρόν έπλυνα μόνο του πορτ μπεμπέ επειδή εκεί θα κοιμάται. Το καρεκλάκι του αυτοκινήτου το δοκιμάσα ήδη (μεταφέραμε ένα μωράκι) και είναι πανεύκολη η χρήση του με τη βάση.

 

Ναι είμαστε φοβερές e-shoppers! :lol:

 

Με το καλό να έλθουν τα μωράκια μας! (το δικό μου απ' ό,τι λέει ο γιατρός δεν ανυπομονεί να έλθει πάντως.. Μα δε θέλει να δει τα ωραία πραγματάκια που του έχει πάρει η μαμά του????? :D

 

Ρε smaroula δεν περιλαμβάνεται μέσα η βάση του αυτοκινήτου;;;; Αλλο ειναι το car-kit; Μη με τρελάνεις τώρα! Κι εγω ήθελα στρωματάκι για το πορτ-μπεμπε απο που να το πάρω και πως θα ξέρω οτι το χωράει; εεεεεε πες πες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μη μου τρελένεσαι yoginaki στην κατάστασή σου!!! Μάλλον έχεις μπερδευτεί λίγο :lol: Λοιπόν το καρ κιτ ή auto kit είναι αυτό http://www.bimbomarket.it/en/product.asp?Id=1431&c_id=33&cf_id=41# και χρησιμεύει στο να ασφαλίζεις το πορτ μπεμπέ στο αυτοκίνητο. Επειδή όμως όταν παρήγγειλα εγώ το καροτσάκι δεν το είχαν το αγόρασα από ένα κατάστημα εδώ 45 ευρώ. Η βάση για το καθισματάκι του αυτοκινήτου είναι άλλο. Πάνω σε αυτό στηρίζεται μόνο το καθισματάκι και όχι το πορτ μπεμπε και εκτός του ότι σου προσφέρει μεγαλύτερη ασφάλεια, μπαινοβγάζεις το καθισματάκι πολύ πιο εύκολα στο αυτοκίνητο. Αυτό περιλαμβάνεται στο πακέτο (στα περισσότερα καρότσια το αγοράζεις έξτρα) Τώρα εγώ από το μπιμπομαρκετ παρήγγειλα ένα στρωματάκι κατάλληλο για το πορτ μπεμπέ της ινγκλεσίνα το οποίο απ'ό,τι είδα δεν υπάρχει τώρα στο σαιτ. Μου στοίχισε μόνο 10 ευρώ. Μην ανησυχείς πάντως. Κι εδώ στα καταστήματα θα βρεις ωραία και φτηνά στρωματάκια για πορτ μπεμπέ. Ελπίζω να σου έλυσα τις απορίες... :lol:

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

Μη μου τρελένεσαι yoginaki στην κατάστασή σου!!! Μάλλον έχεις μπερδευτεί λίγο :lol: Λοιπόν το καρ κιτ ή auto kit είναι αυτό http://www.bimbomarket.it/en/product.asp?Id=1431&c_id=33&cf_id=41# και χρησιμεύει στο να ασφαλίζεις το πορτ μπεμπέ στο αυτοκίνητο. Επειδή όμως όταν παρήγγειλα εγώ το καροτσάκι δεν το είχαν το αγόρασα από ένα κατάστημα εδώ 45 ευρώ. Η βάση για το καθισματάκι του αυτοκινήτου είναι άλλο. Πάνω σε αυτό στηρίζεται μόνο το καθισματάκι και όχι το πορτ μπεμπε και εκτός του ότι σου προσφέρει μεγαλύτερη ασφάλεια, μπαινοβγάζεις το καθισματάκι πολύ πιο εύκολα στο αυτοκίνητο. Αυτό περιλαμβάνεται στο πακέτο (στα περισσότερα καρότσια το αγοράζεις έξτρα) Τώρα εγώ από το μπιμπομαρκετ παρήγγειλα ένα στρωματάκι κατάλληλο για το πορτ μπεμπέ της ινγκλεσίνα το οποίο απ'ό,τι είδα δεν υπάρχει τώρα στο σαιτ. Μου στοίχισε μόνο 10 ευρώ. Μην ανησυχείς πάντως. Κι εδώ στα καταστήματα θα βρεις ωραία και φτηνά στρωματάκια για πορτ μπεμπέ. Ελπίζω να σου έλυσα τις απορίες... :lol:

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

Ελήφθη όβερ!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια.πηγα την τριτη στο λητω για τα επιπλακια του μωρου και για καρoτσι.ειδα ενα καροτσι της peg-perego το pliko p3 completo εχει 369Ε,μου αρεσε σαν καροτσι ειναι βρεφικο και περιπατου και ετσι οπως το ειδα πιστευω οτι θα με βολεψει.το εχει καποια κοπελα αυτο το καροτσι να μου πει την γνωμη της και αν την βολεψε? :)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια.πηγα την τριτη στο λητω για τα επιπλακια του μωρου και για καρoτσι.ειδα ενα καροτσι της peg-perego το pliko p3 completo εχει 369Ε,μου αρεσε σαν καροτσι ειναι βρεφικο και περιπατου και ετσι οπως το ειδα πιστευω οτι θα με βολεψει.το εχει καποια κοπελα αυτο το καροτσι να μου πει την γνωμη της και αν την βολεψε? :)

 

 

Ηταν η 2η μας επιλογή μετά το Inglezina οποτε καλό θα μας φάνηκε, απλά βεβαιώσου οτι πέφτει εντελώς η πλάτη και ειναι κατάλληλο για νεογέννητα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια.πηγα την τριτη στο λητω για τα επιπλακια του μωρου και για καρoτσι.ειδα ενα καροτσι της peg-perego το pliko p3 completo εχει 369Ε,μου αρεσε σαν καροτσι ειναι βρεφικο και περιπατου και ετσι οπως το ειδα πιστευω οτι θα με βολεψει.το εχει καποια κοπελα αυτο το καροτσι να μου πει την γνωμη της και αν την βολεψε? :)

 

 

Ηταν η 2η μας επιλογή μετά το Inglezina οποτε καλό θα μας φάνηκε, απλά βεβαιώσου οτι πέφτει εντελώς η πλάτη και ειναι κατάλληλο για νεογέννητα.

 

 

το ρωτησα πολλες φορες αν ειναι για νεογεννητο και μου ειπαν ναι και η πλατη πεφτει μεχρι κατω.φυσικα οταν ξαναπαω θα τα ρωτησω παλι για να ειμαι σιγουρη 100 %

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς τις κοπέλες που αγόρασαν καρότσι από το internet:

 

Πως βεβαιωθήκατε ότι θα χωράει στο πορτ-μπαγκαζ του αυτοκινήτου σας? Πήγατε πριν και το είδατε ζωντανά σε κατάστημα, το δοκιμάσατε μέσα στο πορτ μπαγκαζ? Εμείς ψωνίζουμε χρόνια από internet αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι όλα τα καροτσάκια θα χωράνε στο πορτ μπαγκαζ του πολο μας... :roll:

 

υ.γ. κορίτσια αν θέλετε βάλτε και καμιά φωτογραφία από τα καροτσάκια σας γιατί μόνο με τα ονόματα δεν καταλαβαίνω τίποτα... :lol:

gwggp2.png ISWTp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς τις κοπέλες που αγόρασαν καρότσι από το internet:

 

Πως βεβαιωθήκατε ότι θα χωράει στο πορτ-μπαγκαζ του αυτοκινήτου σας? Πήγατε πριν και το είδατε ζωντανά σε κατάστημα, το δοκιμάσατε μέσα στο πορτ μπαγκαζ? Εμείς ψωνίζουμε χρόνια από internet αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι όλα τα καροτσάκια θα χωράνε στο πορτ μπαγκαζ του πολο μας... :roll:

 

υ.γ. κορίτσια αν θέλετε βάλτε και καμιά φωτογραφία από τα καροτσάκια σας γιατί μόνο με τα ονόματα δεν καταλαβαίνω τίποτα... :lol:

 

Jenaki μου πρώτα τα είδαμε σε μαγαζί και μετά τα ψάξαμε στο ιντερνετ. Εμεις αυτό που πήραμε εχει τις μικρότερες διαστάσεις οταν ειναι κλειστό οπότε δεν αναρωτήθηκα καν αν χωράει στο πορτ-παγκάζ.

 

4373.jpg

 

Ειναι το Inglesina Zippy (πήρα το πιο σκούρο κόκκινο)....σκέψου οτι εδω εχει 750 και στο ιντερνετ 534!

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε yogini να σαι καλά για την απάντηση και για την φωτογραφία! Σουπερ το καρότσι σας!! Με το καλο να σας έρθει!! Αλλά βρε εσείς τι τιμές είναι αυτές? Έπαθα σοκ :shock: ...εμείς επειδή θα δανειστούμε το καθισματάκι για το αυτοκίνητο από άλλους λέω να πάρουμε κάτι πολύ πιο απλό...

 

Εδώ και 2 ώρες έχω χαθεί μέσα στα sites που αναφέρατε (bimbomarket.it και ebabay.co.uk) και ζαλίστηκα! Αποφάσισα να αφήσω το θέμα για αργότερα τελικά αφού πάω και στα μαγαζιά...αλήθεια σε πόσα μαγαζιά πήγατε? Δεν υπάρχει κανένα που να τα έχει όλα μαζεμένα έτσι ώστε να μην ξεποδαριαστούμε? :D

gwggp2.png ISWTp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμεις πήγαμε στο ΛΗΤΩ και τα είδαμε...εξάλλου τα ίδια εχει παντού.

 

και τα Maclaren εχω ακούσει οτι ειναι καλά. Εφόσον εχετε καθισμα αυτοκινήτου καλύτερα να πάρετε μονο το καρότσι χωρίς τα υπόλοιπα....απλα να πέφτει η πλάτη τελείως, να εχει ποδόσακο, προστασία για τη βροχή, να μαζευει με το ένα χέρι κτλ κλτ :)

Link to comment
Share on other sites

Εμεις πήγαμε στο ΛΗΤΩ και τα είδαμε...εξάλλου τα ίδια εχει παντού.

 

και τα Maclaren εχω ακούσει οτι ειναι καλά. Εφόσον εχετε καθισμα αυτοκινήτου καλύτερα να πάρετε μονο το καρότσι χωρίς τα υπόλοιπα....απλα να πέφτει η πλάτη τελείως, να εχει ποδόσακο, προστασία για τη βροχή, να μαζευει με το ένα χέρι κτλ κλτ :)

 

ναι και τα maclaren τα έχω υπόψιν, μου πήραν κάτι γνωστοί μας...ευχαριστώ yogagirl! :wink:

 

ο ποδόσακος που βοηθάει? :roll:

gwggp2.png ISWTp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...