Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΛΕΝΑ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ!!!!


rad_mid

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 390
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ. ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΕΞΙΣΟΥ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΛΗΤΩ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΜΑΙΑ ΜΟΝΙΜΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ! ΕΓΩ ΕΠΕΛΕΞΑ ΤΗΝ ΛΟΥΞ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΠΛΗΡΩΣΑ ΜΟΝΟ 480? ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΣΑΝ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ, ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΥΠΕΡΤΕΡΕΙ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΓΝΩΣΕΩΝ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΩΝ. ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΙΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΧΩΡΙΣ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ ΛΟΓΟ.

ΒΕΒΑΙΑ, ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΕΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑΤΡΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ! ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΨΑΞΙΜΟ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ, ΚΑΤΕΛΗΞΑ (ΣΤΟΝ 8ο ΜΗΝΑ) ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ΤΗΝ κα ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ. ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ Ο ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ (Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ!!!!!!!!) ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΚΑΙ ΕΨΑΧΝΑ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ, ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ. ΚΑΤΑ ΤΟΥΣ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΜΕ "ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ" ΑΥΤΗ, ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΠΟΤΕ ΠΙΕΣΗ(ΕΝΩ ΤΗΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΕ ΠΡΟΕΚΛΑΜΨΙΑ), ΔΕΝ ΜΕ ΖΥΓΙΣΕ ΠΟΤΕ, ΔΕΝ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ, ΕΝΩ ΣΤΙΣ 4 ΑΠΟ ΤΙΣ 5 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΙΔΕ ΜΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ. ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΗΣ ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΑΜΟΣ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΑ κ.α.

ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ, ΜΠΗΚΑ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ (ΛΟΓΩ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ) ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΟΛΙΚΗ ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΑΤΗΣΕ ΜΕ ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΑ (ΛΟΓΩ ΕΠΙΠΛΟΚΩΝ), ΔΕΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΟΥΣΑΝ ΑΠ'ΕΞΩ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ. ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΟΙ (ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΛΟΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ) ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΕΚΤΟΣ ΕΑΥΤΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΩΡΕΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΤΟΥΣ ΕΙΠΕ ΑΠΛΩΣ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ <<ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΤΕ, ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΟΔΗΓΙΕΣ>>. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΟΦΟΡΕΑΣ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕ ΕΝΑΝ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΛΥΣΗ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΔΩ!!!

Η ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΒΓΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΧΡΗΜΑΤΑ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΕΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΑΛΛΟ.

ΤΗΝ ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΣΥΣΤΗΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!

[CENTER][SIZE=5][COLOR=Cyan][B][COLOR=Lime]Τ[/COLOR][COLOR=Magenta]Α[/COLOR] [COLOR=Lime]Π[/COLOR][COLOR=Magenta]Α[/COLOR][COLOR=Lime]Ι[/COLOR][COLOR=Magenta]Δ[/COLOR][COLOR=Lime]Ι[/COLOR][COLOR=Magenta]Α[/COLOR] [COLOR=Magenta]Μ[/COLOR][COLOR=Lime]Ο[/COLOR][COLOR=Magenta]Υ[/COLOR] [COLOR=Lime]Ε[/COLOR][COLOR=Magenta]Ι[/COLOR][COLOR=Lime]Ν[/COLOR][COLOR=Magenta]Α[/COLOR][COLOR=Lime]Ι[/COLOR] [COLOR=Magenta]Η [/COLOR][COLOR=Lime]Ζ[/COLOR][COLOR=Magenta]Ω[/COLOR][COLOR=Lime]Η[/COLOR] [COLOR=Magenta]Μ[/COLOR][COLOR=Lime]Ο[/COLOR][COLOR=Magenta]Υ[/COLOR][COLOR=Lime]![/COLOR][COLOR=Magenta]![/COLOR][COLOR=Lime]![/COLOR][COLOR=Magenta]![/COLOR][COLOR=Lime]![/COLOR][COLOR=Magenta]![/COLOR][COLOR=Lime]![/COLOR][COLOR=Magenta]![/COLOR][COLOR=Lime]![/COLOR][COLOR=Magenta]![/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]
Link to comment
Share on other sites

κουκλα μου καλημερα και εγω στο ελενα ειναι να γεννησω μεθαυριο με καισαρικη!!

καλο θα ηταν αφου θα κανεις και εσυ καισαρικη να εχεις καποιο γιατρο να σε παρακολουθει στο ελενα!!εαν θες σου λεω τον δικο μου!!αλλα μπορεις να βρεις και αλλους γιατρους μεσω των κοριτσιων στο φορουμ!!

φιλακια πολλα με το καλο το μπεμπακι σου!!

 

Θα μπορούσες να μου προτείνεις το γιατρό σου ? Εγώ βέβαια είμαι στον 5ο μήνα κ θέλω να γεννήσω εκεί. Το πρώτο μου παιδί το γέννησα στο Μητέρα... αλλά τα χρήματα πάρα πολλά, αυτή την στιγμή δεν γίνεται !

 

Σ' αυχαριστώ πολύ

LianaB

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σε ιδιωτικό γέννησα το μεγάλο μου γιο, στο Έλενα τον μικρό φέτος τον αύγουστο! αν ξαναγένναγα πάλι στο Έλενα θα πήγαινα. καισαρική και λουξ μονόκλινο καλύτερα κι από ξενοδοχείο. το δωμάτιο με καισαρική και ΙΚΑ 450. ο γιατρός αναλόγως. εγώ είμαι πααααρα πολύ ευχαριστημένη απ το γιατρό μου εκεί, αυτός με παρακολουθούσε σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης.

22-12-06

20-08-09

I0Uqp2.png

Link to comment
Share on other sites

στη καισαρική φυσικά δεν είναι ο πατέρας μέσα, αφού πρόκειται για χειρουργείο. για φτ δε γνωρίζω.

 

 

συμφωνώ με τη μόδα των ιδιωτικών. πήγα επίσκεψη σε 6κλινο στο Ιασω και τα δα όλα! μου κανε φοβερά κακή εντύπωση!

22-12-06

20-08-09

I0Uqp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΜΕΙΣ ΠΡΙΝ 22ΜΗΝΕΣ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΛΗΤΩ.

ΜΕΙΝΑΜΕ ΠΟΛΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΛΕΜΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΛΟΓΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ.

ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ.ΣΑΦΩΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΛΙΓΑ.

ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΕ ΑΠΑΣΧΩΛΕΙ.

ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΙΔΙΚΑ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ.

ΦΩΒΑΜΑΙ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ.

ΕΓΙΝΑ ΤΣ ΠΡΟΑΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΠΟΥ ΑΡΠΑΞΑΝΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα! Και εγώ με το καλό θα γεννήσω στο Έλενα. Μήπως ξέρετε επειδή είμαι από επαρχία αν επιτρέπουν να μένει συνοδός το βράδυ στο δωμάτιο;

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα! Και εγώ με το καλό θα γεννήσω στο Έλενα. Μήπως ξέρετε επειδή είμαι από επαρχία αν επιτρέπουν να μένει συνοδός το βράδυ στο δωμάτιο;

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ,

 

ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ.

ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ 30ΕΒΔ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΜΟΥ ΤΟΚΕΤΟΣ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ.

ΠΑΝΤΩΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΦΗΝΟΥΝ ΣΥΝΟΔΟ , ΓΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα κορίτσια και με το καλό!!!

 

Γέννησα τον Μάιο στο Ελενα. Στα μονόκλινα μπορεί να μείνει όποιος θέλει το βράδυ. Οταν είναι πιο πολλά κρεβάτια αφήνουν μόνο γυναίκα για συνοδό

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα! Και εγώ με το καλό θα γεννήσω στο Έλενα. Μήπως ξέρετε επειδή είμαι από επαρχία αν επιτρέπουν να μένει συνοδός το βράδυ στο δωμάτιο;

 

 

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΦΗΝΟΥΝ.

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι σε μονόκλινο αφήνουν ένα συνοδό το βράδυ, μπορεί να είναι και ο σύζυγος.

Αν είσαι σε δίκλινο ή σε δωμάτιο με περισσότερες κλίνες έχω διαβάσει εδώ στο forum ότι αφήνουν μόνο γυναίκα συνοδό να μείνει το βράδυ.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έμεινα σε μονόκλινο το συνιστώ! Το βράδυ μπορεί να μένει ο μπαμπάς και είναι πραγματικά πολύ ωραία εμπειρία. Σε αλλα δωμάτια αυστηρά μόνο γυναίκες

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 4 ΜΗΝΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΧΕΙΛΑΡΗΣ Γ. ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ!ΣΑΝ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ!ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΚΟΣΤΟΥΣ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΟ ΕΛΕΝΑ!ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΙΚΑ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ ΠΑΠΠΑ ΣΤΕΦΑΝΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ!ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΣ!ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

mammy25 χαρας το κουραγιο σας.... εγω πολυ φοβαμαι οτι θα την ειχα αρχισει στις γρηγορες ελπιζω να μην τις εδωσεις φραγκο....

τι να πω δεν μπορω να καταλαβω εχω γνωρισει και εχω διαβαση για την συγκεκριμενη γιατρο πολλα πραγματα το 50% λενε τα καλυτερα και το αλλο 50% λενε οτι δεν ειναι ανθρωπος οτι μονο τα λεφτα βλεπει κ τπτ αλλο.... τι να πω.

 

εγω εχω ενα γιατρο χρονια στο Ελενα τον κο Ζαχαρο και ειμαι πολυ ευχαριστημενη (τον εχει κ η αδελφη μου κ η ξαδελφη μου) σε οτι εχω χρειαστει ειναι εκει, απανταει παντα στα τηλεφωνα και μαλιστα προσφατα που επεσα και χτυπησα το ποδι μου (ειμαι 25εβδομαδων) τον ενημερωσα μολις εγινε για να τον ρωτησω κ αν επιτρεπεται να κανω ακτινογραφια και την επομενη μερα με πηρα να δει τι κανω.... ποτε δεν μου εχει πει για χρηματα και μαλιστα στις αλλες κοπελες δεν ζητησε λεφτα στο τελος οτι ηθελαν του εδωσαν....

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας! Ελπίζω τότε να έχει μονόκλινο γιατί μόνο ο άντρας μου θα μπορεί να μείνει με το καλό το βράδυ μαζί μου.Με το καλό σε όλες μας!Με ένα πόνο!

Link to comment
Share on other sites

κι εγω σε μονοκλινο του 5ου εμεινα!!βρηκαμε αμεσως χωρις προβλημα ειναι υπεροχα τα δωματια!!τυφλα να εχουν τα ιδιωτικα!!εμεινε μαζι μου η μητερα μου ολες τις μερες γιατι εκανα καισαρικη και ειδικα τις πρωτες 2 μερες ηθελα βοηθεια οπωσδηποτε!!

παντως απο οτι ειδα οι πιο πολλες μανουλες ειδικα οσες ειχαν γεννησει φυσιολογικα ειχαν τους αντρες τους μαζι ολη την ημερα

D1Uip3.png
Link to comment
Share on other sites

kallia-poppy ΚΑΤ'ΑΡΧΗΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!

ΕΝΑΣ ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΚΡΑΤΗΘΗΚΑΜΕ!!!! Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΕΙ.ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΔΩΣΑΜΕ ΦΡΑΓΚΟ, ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΑΜΕ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΔΩΣΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΟΝ ΤΡΑΥΜΑΤΙΟΦΟΡΕΑ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΗΚΕ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ Σ'ΕΝΑ ΙΔΡΥΜΑ ΜΕ ΟΡΦΑΝΑ ΠΑΙΔΙΑ.

ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ. ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ, ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΗΣ ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΑΜΟΣ ΑΠΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΕΙΧΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙ Σ'ΑΥΤΗΝ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΕΣ, ΟΣΕΣ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΒΡΕΙ ΜΕΣΩ PARENTS ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ.

ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ ΣΤΟ 2ο, ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ, ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΦΡΑΓΚΟ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΑΠ ΔΩΡΕΑΝ. ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΙ ΗΤΑΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ, ΕΠΙ 4 ΜΕΡΕΣ, ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΦΥΓΩ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΛΗΤΩ, Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΗΤΑΝ "ΒΡΕΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΙΠΟΤΑ".

ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΟ ΜΕΤΡΟ ΣΥΓΚΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΑΚΡΩΣ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΦΡΙΚΑΡΕΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!! Η ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΙΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕ ΗΤΑΝ ΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ.:evil:

[CENTER][SIZE=5][COLOR=Cyan][B][COLOR=Lime]Τ[/COLOR][COLOR=Magenta]Α[/COLOR] [COLOR=Lime]Π[/COLOR][COLOR=Magenta]Α[/COLOR][COLOR=Lime]Ι[/COLOR][COLOR=Magenta]Δ[/COLOR][COLOR=Lime]Ι[/COLOR][COLOR=Magenta]Α[/COLOR] [COLOR=Magenta]Μ[/COLOR][COLOR=Lime]Ο[/COLOR][COLOR=Magenta]Υ[/COLOR] [COLOR=Lime]Ε[/COLOR][COLOR=Magenta]Ι[/COLOR][COLOR=Lime]Ν[/COLOR][COLOR=Magenta]Α[/COLOR][COLOR=Lime]Ι[/COLOR] [COLOR=Magenta]Η [/COLOR][COLOR=Lime]Ζ[/COLOR][COLOR=Magenta]Ω[/COLOR][COLOR=Lime]Η[/COLOR] [COLOR=Magenta]Μ[/COLOR][COLOR=Lime]Ο[/COLOR][COLOR=Magenta]Υ[/COLOR][COLOR=Lime]![/COLOR][COLOR=Magenta]![/COLOR][COLOR=Lime]![/COLOR][COLOR=Magenta]![/COLOR][COLOR=Lime]![/COLOR][COLOR=Magenta]![/COLOR][COLOR=Lime]![/COLOR][COLOR=Magenta]![/COLOR][COLOR=Lime]![/COLOR][COLOR=Magenta]![/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]
Link to comment
Share on other sites

Μου έκανε φοβερή εντύπωση ο γιατρός σου στο Λητώ !!! Σπανίζουν τέτοιοι άνθρωποι !!!!

Δυστυχώς το χρήμα είναι πρέζα !!! Και μερικοί μεγαλογιατροί στα δημόσια ξεχάσαν το παλιό καλό τους εαυτό που τους έκανε αγαπητούς και γνωστούς και ζητάνε μόνο τη δόση τους !!!!

Σε τέτοιες περιπτωσεις τους χρειάζεται η καταγγελια για να συνέλθουν λιγάκι , πριν προκαλέσουν μεγαλύτερο κακό . Εστω και αν η καταγγελία είναι μεσω νετ !!!

JJBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ Κλειώ!!!!ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΝΑΡΚΩΤΙΚΟ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΜΕΣΩ ΝΕΤ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΧΡΗΣΙΜΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΤΗΝ ΕΤΡΕΧΑ ΣΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ. ΤΙ ΘΑ ΚΕΡΔΙΖΑ??? ΘΑ ΕΧΑΝΑ ΠΟΛΥΤΙΜΟ ΧΡΟΝΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!

ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΛΗΤΩ ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΝΩ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ!!! ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ ΤΟΣΟ...ΑΝΘΡΩΠΟΣ!! ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΙΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ, ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΣΥΜΒΕΙ ΘΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙΣ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ.

[CENTER][SIZE=5][COLOR=Cyan][B][COLOR=Lime]Τ[/COLOR][COLOR=Magenta]Α[/COLOR] [COLOR=Lime]Π[/COLOR][COLOR=Magenta]Α[/COLOR][COLOR=Lime]Ι[/COLOR][COLOR=Magenta]Δ[/COLOR][COLOR=Lime]Ι[/COLOR][COLOR=Magenta]Α[/COLOR] [COLOR=Magenta]Μ[/COLOR][COLOR=Lime]Ο[/COLOR][COLOR=Magenta]Υ[/COLOR] [COLOR=Lime]Ε[/COLOR][COLOR=Magenta]Ι[/COLOR][COLOR=Lime]Ν[/COLOR][COLOR=Magenta]Α[/COLOR][COLOR=Lime]Ι[/COLOR] [COLOR=Magenta]Η [/COLOR][COLOR=Lime]Ζ[/COLOR][COLOR=Magenta]Ω[/COLOR][COLOR=Lime]Η[/COLOR] [COLOR=Magenta]Μ[/COLOR][COLOR=Lime]Ο[/COLOR][COLOR=Magenta]Υ[/COLOR][COLOR=Lime]![/COLOR][COLOR=Magenta]![/COLOR][COLOR=Lime]![/COLOR][COLOR=Magenta]![/COLOR][COLOR=Lime]![/COLOR][COLOR=Magenta]![/COLOR][COLOR=Lime]![/COLOR][COLOR=Magenta]![/COLOR][COLOR=Lime]![/COLOR][COLOR=Magenta]![/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]
Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια φταιμε κι εμεις που δεν αντιδραμε.πηρα τον ιατρικο συλλογο για να ρωτησω τι χρειαζεται για να καταγγειλω ενα μικροβιολογικο το οποιο μου εδωσε λαθος απαντησεις.λοιπον ειναι πολυ απλο.στελνεις μια συστημενη επιστολη με τα στοιχεια του καταγγελομενου ενα συντομο γραμμα με το τι εχει συμβει και τα στοιχεια και απο κει και περα δεν κανεις τιποτα αλλο.αυτοι αναλαμβανουν τα υπολοιπα και σε ενημερωνουν με επιστολη η τηλεφωνικα για την εξεληξη.δεν εχει καθολου τρεξιμο.δεν μιλαμε δεν μιλαμε γι αυτο υπαρχουν γιατροι που κανουν τετοια.εγω παντως εκανα καταγγελια και περιμενω να δω τι θα γινει.αποφασισα να μην αφησω ποτε ξανα να πατησουν στην αναγκη μου και να με πιασουν κοτσο.αφου δεν μας σεβοντε τι να πω ας μας φοβουντε.

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια φταιμε κι εμεις που δεν αντιδραμε.πηρα τον ιατρικο συλλογο για να ρωτησω τι χρειαζεται για να καταγγειλω ενα μικροβιολογικο το οποιο μου εδωσε λαθος απαντησεις.λοιπον ειναι πολυ απλο.στελνεις μια συστημενη επιστολη με τα στοιχεια του καταγγελομενου ενα συντομο γραμμα με το τι εχει συμβει και τα στοιχεια και απο κει και περα δεν κανεις τιποτα αλλο.αυτοι αναλαμβανουν τα υπολοιπα και σε ενημερωνουν με επιστολη η τηλεφωνικα για την εξεληξη.δεν εχει καθολου τρεξιμο.δεν μιλαμε δεν μιλαμε γι αυτο υπαρχουν γιατροι που κανουν τετοια.εγω παντως εκανα καταγγελια και περιμενω να δω τι θα γινει.αποφασισα να μην αφησω ποτε ξανα να πατησουν στην αναγκη μου και να με πιασουν κοτσο.αφου δεν μας σεβοντε τι να πω ας μας φοβουντε.

 

Έχεις απόλυτο δίκιο, αλλά ας περιμένουμε να δούμε τι ακριβώς θα κάνει ο ιατρικός σύλλογος με την καταγγελία σου..... Μία συντεχνία είναι και αυτός. Σιγά μη βγει τίποτα. Όλα κουκουλώνονται όταν πρόκειται για ομοίους.

3Wwep3.png

k8Q2p3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ. ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΕΞΙΣΟΥ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΛΗΤΩ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΜΑΙΑ ΜΟΝΙΜΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ! ΕΓΩ ΕΠΕΛΕΞΑ ΤΗΝ ΛΟΥΞ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΠΛΗΡΩΣΑ ΜΟΝΟ 480? ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΣΑΝ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ, ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΥΠΕΡΤΕΡΕΙ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΓΝΩΣΕΩΝ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΩΝ. ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΙΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΧΩΡΙΣ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ ΛΟΓΟ.

ΒΕΒΑΙΑ, ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΕΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑΤΡΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ! ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΨΑΞΙΜΟ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ, ΚΑΤΕΛΗΞΑ (ΣΤΟΝ 8ο ΜΗΝΑ) ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ΤΗΝ κα ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ. ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ Ο ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ (Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ!!!!!!!!) ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΚΑΙ ΕΨΑΧΝΑ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ, ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ. ΚΑΤΑ ΤΟΥΣ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΜΕ "ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ" ΑΥΤΗ, ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΠΟΤΕ ΠΙΕΣΗ(ΕΝΩ ΤΗΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΕ ΠΡΟΕΚΛΑΜΨΙΑ), ΔΕΝ ΜΕ ΖΥΓΙΣΕ ΠΟΤΕ, ΔΕΝ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ, ΕΝΩ ΣΤΙΣ 4 ΑΠΟ ΤΙΣ 5 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΙΔΕ ΜΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ. ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΗΣ ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΑΜΟΣ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΑ κ.α.

ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ, ΜΠΗΚΑ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ (ΛΟΓΩ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ) ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΟΛΙΚΗ ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΑΤΗΣΕ ΜΕ ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΑ (ΛΟΓΩ ΕΠΙΠΛΟΚΩΝ), ΔΕΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΟΥΣΑΝ ΑΠ'ΕΞΩ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ. ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΟΙ (ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΛΟΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ) ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΕΚΤΟΣ ΕΑΥΤΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΩΡΕΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΤΟΥΣ ΕΙΠΕ ΑΠΛΩΣ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ <<ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΤΕ, ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΟΔΗΓΙΕΣ>>. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΟΦΟΡΕΑΣ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕ ΕΝΑΝ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΛΥΣΗ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΔΩ!!!

Η ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΒΓΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΧΡΗΜΑΤΑ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΕΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΑΛΛΟ.

ΤΗΝ ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΣΥΣΤΗΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!

 

 

 

Eχω πάθει μεγάλο ΣΟΚ!!!!!!!!!!! Με παρακολουθεί σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης, πάω το πρωί στα ιατρεία και περιμένω όπως όλες να με δει και πληρώνω 3 ευρώ( τόσο είναι το παράβολο), δεν μου έχει κάνει ποτέ κουβέντα για τα χρήματα και πάντα με ζυγίζουν και μου παίρνουν την πίεση η κοπέλες που είναι εκεί. Πραγματικά έχω σοκαριστεί και δεν ξέρω τι να κάνω[ Από την ώρα που τα διάβασα κοντεύω να σκάσω από τη στεναχώρια μου. Γεννάω σε λίγο καιρό και άλλη όρεξη δεν είχα να ψάχνω για γιατρό τελευταία στιγμή.. Πραγματίκά δεν ξέρω τι να κάνω.

Link to comment
Share on other sites

Eχω πάθει μεγάλο ΣΟΚ!!!!!!!!!!! Με παρακολουθεί σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης, πάω το πρωί στα ιατρεία και περιμένω όπως όλες να με δει και πληρώνω 3 ευρώ( τόσο είναι το παράβολο), δεν μου έχει κάνει ποτέ κουβέντα για τα χρήματα και πάντα με ζυγίζουν και μου παίρνουν την πίεση η κοπέλες που είναι εκεί. Πραγματικά έχω σοκαριστεί και δεν ξέρω τι να κάνω[ Από την ώρα που τα διάβασα κοντεύω να σκάσω από τη στεναχώρια μου. Γεννάω σε λίγο καιρό και άλλη όρεξη δεν είχα να ψάχνω για γιατρό τελευταία στιγμή.. Πραγματίκά δεν ξέρω τι να κάνω.

ΚΑΤΆΡΧΗΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!! ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΑΝ ΣΕ ΑΓΧΩΣΑ Ή ΣΕ ΦΟΒΗΣΑ!!! ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΕΡΘΗΚΕ ΕΤΣΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ. ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΡΩΤΗΣΑ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΕΣ!!! ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΧΗΜΕΙΑΣ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΓΕΜΙΖΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΘΗΚΕ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ Ή ΙΣΩΣ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΗΣΕ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΟΓΔΟΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ...

ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ. ΕΞΑΛΛΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΕΡΘΕΙ ΣΩΣΤΑ ΑΥΤΗ, ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΤΟ ΕΛΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ!!!!

ΤΕΛΟΣ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΜΕ "ΠΑΡΑΤΗΣΕ" ΟΠΩΣ ΕΙΔΕΣ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΞΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΩΑ ΚΑΙ ΑΒΛΑΒΗ. ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!

[CENTER][SIZE=5][COLOR=Cyan][B][COLOR=Lime]Τ[/COLOR][COLOR=Magenta]Α[/COLOR] [COLOR=Lime]Π[/COLOR][COLOR=Magenta]Α[/COLOR][COLOR=Lime]Ι[/COLOR][COLOR=Magenta]Δ[/COLOR][COLOR=Lime]Ι[/COLOR][COLOR=Magenta]Α[/COLOR] [COLOR=Magenta]Μ[/COLOR][COLOR=Lime]Ο[/COLOR][COLOR=Magenta]Υ[/COLOR] [COLOR=Lime]Ε[/COLOR][COLOR=Magenta]Ι[/COLOR][COLOR=Lime]Ν[/COLOR][COLOR=Magenta]Α[/COLOR][COLOR=Lime]Ι[/COLOR] [COLOR=Magenta]Η [/COLOR][COLOR=Lime]Ζ[/COLOR][COLOR=Magenta]Ω[/COLOR][COLOR=Lime]Η[/COLOR] [COLOR=Magenta]Μ[/COLOR][COLOR=Lime]Ο[/COLOR][COLOR=Magenta]Υ[/COLOR][COLOR=Lime]![/COLOR][COLOR=Magenta]![/COLOR][COLOR=Lime]![/COLOR][COLOR=Magenta]![/COLOR][COLOR=Lime]![/COLOR][COLOR=Magenta]![/COLOR][COLOR=Lime]![/COLOR][COLOR=Magenta]![/COLOR][COLOR=Lime]![/COLOR][COLOR=Magenta]![/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...