Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

kalhmera!prosfata ematha oti eimai egkyos.me to atomo poy emeina exoyme xwrisei kai exoyn mpei polla anamesa mas.thelei na einai mazi moy se olh thn diadikasia ths ektrwshs.alla den thelw!ntrepomai kai niwthw asxhma.thelw na eimai monh moy alla jerw oti tha to parei asxhma oti telika den eimai kai ton koroideyw.eida oti lete gia allh mia diadikasia thn ινομυωματος .mporeite na moy peite ti einai ayto kai ti diadikasia ginete.kai an einai pio eykolo?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kalhmera!prosfata ematha oti eimai egkyos.me to atomo poy emeina exoyme xwrisei kai exoyn mpei polla anamesa mas.thelei na einai mazi moy se olh thn diadikasia ths ektrwshs.alla den thelw!ntrepomai kai niwthw asxhma.thelw na eimai monh moy alla jerw oti tha to parei asxhma oti telika den eimai kai ton koroideyw.eida oti lete gia allh mia diadikasia thn ινομυωματος .mporeite na moy peite ti einai ayto kai ti diadikasia ginete.kai an einai pio eykolo?

τα ινομυωματα ειναι καλοηθεις ογκοι της μητρας αλλα δεν ειναι μεθοδος εκτρωσης.

έχω δύο δωράκια

UDcLp3.png euQwp3.png

Link to comment
Share on other sites

τα ινομυωματα ειναι καλοηθεις ογκοι της μητρας αλλα δεν ειναι μεθοδος εκτρωσης.

 

eyxaristw poly!eseis ti pisteyetai oti einai to swsto eimai nearh akoma kai den jerw an mporw na kataferw na megalwsw swsta ena paidi.o anthrwpos poy einai o pateras den eimaste pleon mazi.dystyxws h dikh toy den me sympathei kai to idios isxyei kai gia ton idio.fobamai thn ektrwsh alla dystyxws einai h monh ejodos pisteyw.eseis ti lete?

Link to comment
Share on other sites

Καλη μου winter δεν ξερω ποσο εισαι, υποψιαζομαι πως εισαι μικρουλα γιαυτο θα σου απαντησω σα να ησουν παιδι μου! Ειμαι 38 αλλα εχω μεγαλωσει τα παιδια του ανδρα μου που υποψιαζομαι πως εχετε ιδια ηλικια! Πρωτα πρωτα να μη σε νοιαζει τι θα σκεφτει αυτος που εφερε στην υγεια σου ενα τετοιο ρισκο! Αυτοι που σ' αγαπουν πιο πολυ ποιοι ειναι; λες οι φιλες σου; οχι αγαπη μου, οι γονεις σου ειναι! Φοβασαι να τους το πεις, ομως να φοβηθεις περισσοτερο τις βιαστικες αποφασεις! Που μπορει να εχουν επιπτωσεις στην υγεια σου! Μαζι να παρετε την τελικη αποφαση και μαζι να προχωρησετε στην αμβλωση αν αποφασισετε αυτο! Ισως φταιξανε κι οι γονεις σου αν δεν σου κανανε σεξουαλικη ενημερωση! Ομως εκεινοι θα ειναι παντα πλαι σου! Κι αν τωρα θυμωσουν, αυριο κι ολας θα σε εχουν συγχωρεσει! Γιατι εισαι το παιδι τους! Ελπιζω να σε προλαβα! Πολλα φιλακια!

Βοηθηστε τους γιατρους να βοηθησουν οπου υπαρχει αναγκη. Γιατροι της καρδιας, 2103317288. Γιατροι του κοσμου,2103213150Στελνουμε φαρμακα,ειδη πρωτης αναγκης και κουβερτες,στελνουμε αγαπη...

Ενα μηλο την ημερα...

Link to comment
Share on other sites

kalhmera!prosfata ematha oti eimai egkyos.me to atomo poy emeina exoyme xwrisei kai exoyn mpei polla anamesa mas.thelei na einai mazi moy se olh thn diadikasia ths ektrwshs.alla den thelw!ntrepomai kai niwthw asxhma.thelw na eimai monh moy alla jerw oti tha to parei asxhma oti telika den eimai kai ton koroideyw.eida oti lete gia allh mia diadikasia thn ινομυωματος .mporeite na moy peite ti einai ayto kai ti diadikasia ginete.kai an einai pio eykolo?

 

Αν και δεν εχω ερθει ποτε στην θεση σου,αντιλαμβανομαι την δυσκολια που βιωνεις!

Επειδη και γω ειμαι μικρουλα και πιθανον συνομηλικη σου(21),θα σου ελεγα να μιλησεις με τους γονεις σου,γιατι θεωρω πως μονο εκεινοι μπορουν να σε στηριξουν και να σε υποστηριξουν στον δυσκολο αυτο δρομο!

Μπορει αρχικα να νιωσεις ντροπη απεναντι τους αλλα συντομα θα δεις πως μονο εκεινοι ειναι το "παπλωμα"που θα σε σκεπασει απο το οτιδηποτε!

Αν παρολα αυτα,σου ειναι αδυνατον να απευθυνθεις στους δικους σου,στρεψου τουλαχιστον σε καποιον που σε νοιαζεται και θελει πραγματικα το καλο σου.....

Εγω παλι θα ζητουσα βοηθεια και στον παρακατω φορεα,ο οποιος εχει προσφερει παρα πολλα σε ανυπαντρες και απορες μητερες αλλα ΑΚΟΜΑ και σε ζευγαρια!

Επικοινωνησε μαζι τους,μιλησε με ειδικους πριν αποφασισεις να κανεις καποιο βημα!

Γυρισμος δεν υπαρχει,καλως ή κακως,αλλα τωρα πρεπει να φερθεις υπευθυνα και απεναντι στον εαυτο σου και στην διατηρηση της υγειας σου,αλλα και απεναντι στην αθωα ψυχουλα που κυοφορεις!

Ισως πριν μερικους μηνες,να μην σου ελεγα τπτ απ τα παραπανω,αλλα καποιοι εξωγενοι παραγοντες,με εκαναν να σκεφτω πιο βαθια.....

 

Σου ευχομαι καλη δυναμη και αν χρειαστεις το οτιδηποτε και μπορω να βοηθησω,μην διστασεις να επικοινωνησεις μαζι μου!

 

Για να μην ξεχαστω,ριξε μια ματια εδω: http://www.unborn.gr και ελπιζω να βοηθηθεις....

Βρες αυτόν που θα σου δείξει τα χρώματα την στιγμή που ο ουρανός για σένα θα φαίνεται γκρίζος...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλη μου Βικουλα ενιωσα πολυ περηφανη για σενα οταν διαβασα την απαντηση σου. Εισαι απιστευτα ωριμη για την ηλικια σου. Παροτρυνω τη baby μαμα να διαβασει αυτα που γραψαμε εδω. Που ειναι μικρουλα και μπερδεμενη! Πολλα φιλια!

Βοηθηστε τους γιατρους να βοηθησουν οπου υπαρχει αναγκη. Γιατροι της καρδιας, 2103317288. Γιατροι του κοσμου,2103213150Στελνουμε φαρμακα,ειδη πρωτης αναγκης και κουβερτες,στελνουμε αγαπη...

Ενα μηλο την ημερα...

Link to comment
Share on other sites

καλη μου Βικουλα ενιωσα πολυ περηφανη για σενα οταν διαβασα την απαντηση σου. Εισαι απιστευτα ωριμη για την ηλικια σου. Παροτρυνω τη baby μαμα να διαβασει αυτα που γραψαμε εδω. Που ειναι μικρουλα και μπερδεμενη! Πολλα φιλια!

 

Σε υπερ-υπερ ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!!!:):)

 

Ασχετο εχεις fcb giaτι νομιζω οτι ειμαστε φιλες,αλλα δεν ξερω το ονομα σου.

Αν θες στειλε μου πμ!

 

Φιλια!!!!

Βρες αυτόν που θα σου δείξει τα χρώματα την στιγμή που ο ουρανός για σένα θα φαίνεται γκρίζος...

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τελικα τι εκανες αλλα θα σου πω ενα πραγμα. η μητερα μου μας μεγαλωσε μονη της. ειμαστε 3 αδελφια και <ο πατερας μου> μας αφησε οταν εγω ημουνα 5 η αδελφη μου 10 και ο αδελφος μου ηταν αγεννητος. αν θελεις μπορεις να το κρατησεις.και κατι αλλο να μαθεις να παιρνεις προφυλαξεις. οχι να κανουμε σεξ να το απολαμβανουμε και μετα να ερχεται ενα παιδι και να λεμε οκ θα το κανω εκτρωση. να γινεις πιο υπευθυνη.ενα παιδι δεν ειναι ενα αντικειμενο που δεν μας κανει η δεν μας αρεσει και το πεταμε στα σκουπιδια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...