Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

Λευκή σου εύχομαι ολόψυχα να τα καταφέρεις τόσο εύκολα όσο κι εγώ' date=' εννοώ από τη στιγμή που γνώρισα το Νίκο Χριστοφορίδη!!! Είχα γράψει σχετικά με αυτόν σε άλλο Post. Δεν έχω λόγια να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για τον εξαιρετικό αυτό [b']ΑΝΘΡΩΠΟ και ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑ[/b]!!! Και το EMVRYOLAB είναι κέντρο πολύ υψηλών προδιαγραφών με απίστευτες επιτυχίες που ξέρουν ακριβώς πως να φερθούν σε γυναίκες με βεβαρυμένη ψυχολογία όπως εμείς!!!

 

pavlina mummy ειχα δει στο αλλο post για τον χριστοφοριδη και απο εκει πηρα τα στοιχεια για να κλεισω ραντεβου...ελπιζω να βοηθησει και μας..!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


για εξωσωματική ΜΑΣΤΡΟΜΗΝΑ στην Αθήνα και μη κάνεις το λάθος Θεσσαλονίκη και γω απο Θεσσαλονίκη είμαι όσο για γυναικολόγο Μελεούνη Αναστασία τέλεια και αν θες να είναι και στο ΙΚΑ Χαουράνι Ελία ναι μεν ξένος αλλα ο καλύτερος. Οσο για εξωσωματική αυτο που σου είπα έχω 2 στις 2 προσπάθειες επιτυχείς και Σεπτέμβριο πάω και για 3η. Παρεπιπτόντως έχει κέντρο παρακολούθησης και εδω Βούλγαρη 1 τηλ. 2310402885. Εδω επειδή την έχω ψάξει δεν υπάρχει τίποτα αξιόλογο, απάτη!

Πίστεψε με.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εχετε ακουσει για τον τζαφετα στο διαβαλκανικο?μου ειπαν οτι ειναι πολυ καλος κ αλλοι οτι ασχολειται μονο με περιπτωσεις εξωσωματικης η οποια δεν με ενδιαφερει προς το παρον.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα στον Πράπα και έμεινα ευχαριστημενη πριν ενα μηνα,έκανα ενα τεστ παπ για να δω γενικα την συμπεριφορα του και ήταν πολύ συζητησιμος και μου αφιερωσε αρκετο χρονο.Ξεαγχωθηκα, γιατι στον προηγουμενο γιατρο που πηγαινα θεωρουσε τις πολυκυστικές το τελος του κοσμου.

 

Αν δεν υπήρχες στην ζωή μου,εσένα ακριβώς θα ειχα επινοήσει...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εχετε ακουσει για τον τζαφετα στο διαβαλκανικο?μου ειπαν οτι ειναι πολυ καλος κ αλλοι οτι ασχολειται μονο με περιπτωσεις εξωσωματικης η οποια δεν με ενδιαφερει προς το παρον.

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά έχω ακούσει ότι είναι πολύ ιδιότροπος και δεν είναι καθόλου συζητήσιμος ούτε μπαίνει στον κόπο να εξηγήσει τί πρέπει να κάνεις ή τί ακριβώς σου συμβαίνει. Γενικά στο Διαβαλκανικό την έχουν δει κάπως οι γιατροί της μονάδας υποβοηθούμενης αναπαραγωγής...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

pavlina mummy ειχα δει στο αλλο post για τον χριστοφοριδη και απο εκει πηρα τα στοιχεια για να κλεισω ραντεβου...ελπιζω να βοηθησει και μας..!

Είμαι σίγουρη ότι όταν θα πας με το καλό θα καταλάβεις γιατί όσες τον έχουμε εμπιστευτεί τον λατρεύουμε!!! Δεν είναι μόνο το γεγονός ότι μας χάρισε τα παιδιά μας, αν και σίγουρα αυτό είναι το κορυφαίο, αλλά ότι φέρεται πάντα με τόση ευγένεια (όχι με την ψυχρή έννοια της λέξης) υποστηρίζοντάς σε και ψυχολογικά κάτι που θεωρώ απαραίτητο παράγοντα επιτυχίας!!! Είχα την τύχη να με παρακολουθεί και σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης μου και ότι κι αν με προβλημάτιζε κατάφερνε να μου το εξηγεί και να με στηρίζει 100%!!! Είναι ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

μαρια καλησπερα..

εχω κανει μια εξωσωματικη στον πραπα..ανεπιτυχης..και επιδει ψαχνω για γυναικολογο μου ειπαν για τον χριστοφοριδη...εμεινες ευχαριστημενη? τι εννοεις οτι δεν αναλαμβανει εγκυμοσυνες?

Επειδή ο αριθμός των επιτυχιών του στις εξωσωματικές είναι εκπληκτικά μεγάλος (αρκεί να σας πω ότι όλα τα φιλικά μου ζευγάρια (από Μακεδονία, Θράκη, Ήπειρο και Γερμανία) που τον επισκέφθηκαν έχουν όλοι τους παιδιά εκτός από αυτούς από τα Ιωάννινα που περιμένουν σε δύο μήνες το δικό τους) έχει επικεντρωθεί στην υποβοηθούμενη αναπαραγωγή με αποτέλεσμα να μην αναλαμβάνει να παρακολουθεί εγκυμοσύνες. Αν όμως τα καταφέρετε στο κομμάτι της εξωσωματικής το να βρεις έναν καλό γυναικολόγο - μαιευτήρα είναι σίγουρα πιο εύκολο.

Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχίν όσες κοπέλες εχουν πρόβλημα θρομβοφιλίας ή οσες εχουν πολλες α΄ποβολές και δεν ξέρουν την αιτία να επισκευθούν αιματολόγο(εχει μια πολυ καλή στο Παπαγεωργείου) Η θρομβοφιλία αντιμετωπίζεται απο τον ειδικό και οχι από τον γυναικολόγο. Πρεπει να υπάρχει συννενοηση μεταξύ τους για την σωστή αντιπηκτική αγωγή που χρειάζεται η κάθε κοπέλα.

DALIA συμφωνώ οτι η Κισκινίδου είναι τοπ. Εγω την αλλαξα λόγου πολυκοσμίας είχα αγανακτίσει στην πρώτη εγκυμοσύνη. Τη γνωρίζω 20 χρονια και έχει ξεγεννηση τρεις φορές την αδελφη μου και μια εμένα.

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΗΝ PAVLINA MUMMY!!!!!

KAI ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ

ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΕΞΙΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΙΔΟΥ(ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΟ) ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!! ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΟΣΕΣ ΦΙΛΕΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Η ΠΑΥΛΙΝΑ!!!!

ΒΟΗΘΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΣΤΙΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ.

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ Ο

ΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ!!!!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ!!!!

 

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας και απο εμενα, ειναι η 1η φορα που γράφω στο φορουμ ενω το διαβάζω καιρό. Ήθελα απλώς να αναφέρω και εγώ την εμπειρία μου στο embryolab με τον Ν. Χριστοφορίδη και την Αλεξία. 1η εξωσωματική 2006, εγκυμοσύνη και εναν κούκλο γιο!!!! 2η προσπάθεια, κατεψυγμένα ( 100 % επιτυχία στην απόψυξη) και όπως όλα δειχνουν μεχρι στιγμής μάλλον θα έχουμε 2η εγκυμοσύνη.

Συμπέρασμα, παρα πολύ ευχαριστημένη, εχω συστήσει ανεπιφύλακτα πολύ κόσμο. Είναι ένα πολύ οργανωμένο κέντρο με ανθρώπους με εμπειρία και αγάπη στο μεγάλο έργο που εχουν αναλάβει!!

4Xjop3.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

εγω απο Θεσσαλονίκη είμαι έχω κάνει δύο εξωσωματικές και οι δύο επιτυχείς, ο γυναικολογος μου με στειλε Αθήνα Μαστρομηνά, έχει και κέντρο εδω στη Βούλγαρη 1 2310402885 δεν υπάρχει καλύτερος και ειδικά Θεσσαλονίκη κανένας με την πείρα του και το όνομα του, δες το μετα γυναικολόγους καλούς έχει πολλούς αλλα για εξωσωματική μονο εκεί. με κλειστα μάτια

Link to comment
Share on other sites

εγω απο Θεσσαλονίκη είμαι έχω κάνει δύο εξωσωματικές και οι δύο επιτυχείς, ο γυναικολογος μου με στειλε Αθήνα Μαστρομηνά, έχει και κέντρο εδω στη Βούλγαρη 1 2310402885 δεν υπάρχει καλύτερος και ειδικά Θεσσαλονίκη κανένας με την πείρα του και το όνομα του, δες το μετα γυναικολόγους καλούς έχει πολλούς αλλα για εξωσωματική μονο εκεί. με κλειστα μάτια

 

Ο Μαστρομηνάς έχει κέντρο και εδω?ποιό?

maria.jpg
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η υπόθεση γυναικολόγος σηκώνει μεγάλη κουβέντα... Καταρχήν πέρα από σωστός και ψαγμένος επιστήμονας για μένα οφείλει να είναι άνθρωπος που σέβεται πάνω απ' όλα το λειτούργημα που κάνει. Έχασα πολλά ''γόνιμα'' χρόνια από γυναικολόγους που με αποπροσανατόλισαν από τον ένα και μοναδικό στόχο που είχα: να γίνω μανούλα! Δυστυχώς ακόμη προσπαθώ αλλά δεν έχω εγκαταλείψει! Ο γυναικολόγος μου τώρα πια είναι ο κ.Γκινάλης στη Θεσσαλονίκη.

line_line_typew12_beg_d_typew6_time_1086408000_text_5765207769736820666f722061206d697261636c6520746f20636f6d652e2e2e.gif

Link to comment
Share on other sites

μου έχουν συστήσει το ebryolab έχει καμία προσωπική εμπειρία?

Φαντάζομαι μιλάς για εξωσωματική? Για το ebryolab έχω ακούσει καλά λόγια και ειδικά γι' αυτόν τον γιατρό Χριστοφορίδη... Προσωπικά όμως έχω επιλέξει την κ.Ζερβακάκου και είμαι πολύ ευχαριστημένη.

line_line_typew12_beg_d_typew6_time_1086408000_text_5765207769736820666f722061206d697261636c6520746f20636f6d652e2e2e.gif

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...