Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

Μαράκι οι γιατροί θα σας κατευθύνουν και θα σας δώσουν την καλύτερη δυνατή λύση για το πρόβλημά σας.Που ξέρεις ,αφού το πρόβλημα είναι αντιμετωπίσημο με την αντιβίωση μπορεί να μην χρειαστεί καν να κάνεται σπερματέγχυση ή εξωσωματική.Μπορεί να τσακώσετε το μωράκι μόνοι σας:wink:Καλή επιτυχία κοπέλα μου!

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


MAΚΑΡΙ ΣΟΦΗ ΜΟΥ,ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 2/6 ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.........ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ,ΕΙΜΑΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ:(ΕΣΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΑΡΧΙΝΗΣΕΣ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ? ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ;)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια επειδή έχω λίγο παιδευτεί με γιατρούς αν έχει καμια από εσας κανέναν καλό γυναικολόγο που να είναι και άνθρωπος να μου συστήσει

θα με βοηθούσε πολύ. Α! Ξέχασα για Θεσσαλονίκη ενδιαφέρομαι σας ευχαριστώ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

 

Απίθανος άνθρωπος , συμφωνώ με την φίλη Βαρβάρα , τέλειο ιατρείο , χαλαρώνεις αμέσως , εξειγεί τα πάντα ότι και αν ρωτήσεις και φυσικά ότι ώρα και αν παρεις τηλέφωνο !!! edit admin

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως για γιατρό που συνδιάζει και τα 2 δηλ. και πολύ καλή επιστήμονας αλλά και άνθρωπος πάνω απ'ολα είναι για την Κα ΚΙΣΚΙΝΙΔΟΥ, θα πήγαινα σε'κεινη αλλά άκουσα για τεράστια αναμονή στα ραντεβού...

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα με την Μαργαρώ και την Ηλιαχτίδα,

για τον Νίκο τον Χριστοφορίδη!!!!

Το ότι έχουμε σήμερα την κορούλα μας το χρωστάμε

στον Νίκο και την Αλεξία(εμβρυολόγο) και σε

όλη την ομάδα του κέντρου εξωσωματικής!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Ως φρέσκια στην πόλη και μιας και ο γυναικολόγος μου είναι στην Αθήνα, Ψάχνω γυναικολόγο, με εξειδίκευση στις εξωσωματικές.Έχετε κανέναν να μου προτείνετε? Ποιό είναι το καλύτερο κέντρο εξωσωματικής κατά την γνώμη σας εδω?

maria.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αν σε ενδιαφερει μπορω να σου συστησω τον δικο μου-λεγεται Κατσικης Ηλιας και εχει πειρα στις εξωσωματικες απο οσο ξερω.Για περισσοτερα αν θες στειλε μου πμ.

Link to comment
Share on other sites

Αν σε ενδιαφερει μπορω να σου συστησω τον δικο μου-λεγεται Κατσικης Ηλιας και εχει πειρα στις εξωσωματικες απο οσο ξερω.Για περισσοτερα αν θες στειλε μου πμ.

 

μου έχουν πει για τον γιατρό σου.

maria.jpg
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ενας αλλος πολυ καλος και γιατρος μου ειναι ο Ζεπηριδης Λεωνιδας.

Ειναι πολυ καλος ειναι και στο Παπαγεωργιου και πολυ ψαγμενος σε αυτο που κανει.Εαν θελεις πες μου να σου στηλω pm.

Καλη επιτυχια σε οτι και αν διαλεξεις!!!

γιατί εγώ ότι ονειρευόμουν στην ζωή μου ,το έχω βρει σε εσενανε ψυχή μου και έχω τα πάντα πια!!!

η πεταλουδίτσα μου γεννήθηκε στις 23/9/10

Link to comment
Share on other sites

επισης ειναι και ο κος Στεργιος Παπαχατζοπουλος που ηταν γιατρος μου και εμεινα 200% ευχαριστημενη βεβαια εγω δεν εκανα εξωσωματικη αλλα ειχα μια υψηλης κινδυνου κυηση αλλα οταν γεννουσα εμεινα 3 βδομαδες στο νοσοκομειο λογω προβληματων και διπλα μου ηταν μια κοπελα που τον ειχε και εκανε εξωσωματικη μαζι του με τριδυμα δεν θα τον αλλαζε μου ειπε οπως και εγω για τους δικους μου λογους ειναι στο Γενεσις αν σε ενδιαφερει στειλε μου πμ να σου δωσω λεπτομερειες

Link to comment
Share on other sites

Kalimera sas

einai h proti fora pou grafo koritsia alla edo kai kairsas parakoloutho.Eiha dyo apovoles...kai diagnostike epita apo polles exetaseis thromvofilia.Tora prospatho apo to kalokairi alla matai..Vriskomai stin periohi Thessalonikis kai me parakolouthei kapoios giatros Manolis konstantinidis.Ton gnorizei kamia giati eho arhisei na eho tis amfivolies mou.Mias kai den eho pleon kairo gia hasimo....(eimai 35)parakalo na grapsete an xerete kati gia afton an kai eimai se anazitisi neou giatro...

filika

panacota

 

 

fili mou psakse gia allo giatro...kai ego eiha dio apovoles kai meta diegnosan thromvofilia...tin defteri apovoli tin eiha ston konstantinidi manoli..Epeidi ehasa tin empistosini mou stous giatrous edo piga se enan poli gnosto stin athina.Loisios legetai ....O anthropos einai foveros kai to psahnei para poli....oso gia ton kostantinidi eprepe apo tin istologiki tis protis apovolis pou egrafe ekfilistikes nekroseis kai apo to gegonos oti h apovoli egine tin 12 evdomada na katalavei oti prokeitai gia thromvofilia...tzamba ehasa ena moraki ston Kostantinidi.Ase pou afou ton zorisa kai tou leo giatre ti tha ginei prospathoume toso kairo meta tin 2 apovoli, mou edose kati hapia kai mou eipe an den meineis egios se ena mina ela na kanoume isteroskopisi..les kai mia epemvasi einai oti pio efkolo eidika an den eheis kanei akomi paidi...me enale na kano ena soro perites exetaseis gyro sta 3000 euro se mia gnosti tou mikroviologo...efiga kai akomi fevgo...kanei mono gia efkoles periptoseis....tora vriskomai ston sosto dromo kai elpizo na pane ola kala

Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα πμ.Ευχαριστώ!

Στο Παπαγεωργίου κάνουν εξωσωματικές??

Στο Παπαγεωργίου υπάρχει τμήμα εξωσωματικής γονιμοποίησης. Νομίζω ότι Διευθυντής εκεί είναι ο καθηγητής κ. Ταρλατζής. Ψάξ΄το λίγο.

2522daf9de.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στο Παπαγεωργίου υπάρχει τμήμα εξωσωματικής γονιμοποίησης. Νομίζω ότι Διευθυντής εκεί είναι ο καθηγητής κ. Ταρλατζής. Ψάξ΄το λίγο.

 

βεβαίως θα το ψάξω.Αρχίζω τώρα κιόλας!

maria.jpg
Link to comment
Share on other sites

LEYKH μου,

εγώ έχω εμπειρία απο δύο ICSI!!!

Η πρώτη στόν κέντρο του Μαστρομηνά στήν Αθήνα(Αποτυχημένη)

και η δεύτερη εδώ Θεσσάλονίκη EMBRYOLAB (Γυναικολόγος Χριστοφορίδης Νίκος) Η δεύτερη,...... η κορούλα 16 μηνών!!!!!!

Με παρακολουθούσε όμως μετά το κέντρο, όταν είχα πλέον μια κανονική

εγκυμοσύνη ο κος Διχάλας Γιάννης στο Γένεσης, γιατί ο κος Χριστοφορίδης δεν αναλαμβάνει εγκυμοσύνες. Για το κέντρο ότι και να πω είναι λίγο!!! Τέλεια ομάδα με πολλές επιτυχίες!!!

Έμεινα πολύ ευχαριστημένη, παρόλο το ότι έκανα καισαρική, γιατί την εξωσωματική την αντιμετωπίζουν υψηλού κινδύνου εγκυμοσύνη.

Μόλις βγήκα απο την κλινική πετούσα!!!!! Ούτε καισαρική κατάλαβα ούτε τίποτα!!!!!! Όλα τέλεια!!!!

Στείλε pm αν θελήσεις πληροφορίες!!!

Σου εύχομαι τα καλύτερα κορίτσι μου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλ.η γυναικολογος και ψαγμενη με τελ.εια μηχανηματα ειναι και η Ζαβου Δημητρα στα κουφαλ.ια εχει τροπους δεν ανχωνει και αγαπαει την δουλεια της εχει τον τελευταιο τεχνολογιας υπερ και ειναιο δοκιμασμενη σε δυσκολα .λ.λ

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει ιδανικότερος συνδυασμός έμπειρου επιστήμονα αλλά και πιο υπέροχου ανθρώπου από το Νίκο Χριστοφορίδη!!! Επί χρόνια προσπαθούσαμε, η ψυχολογία μας ήταν ισοπεδωμένη, η μία μου σάλπιγγα και η μία ωοθήκη είχαν "πέσει ηρωϊκά" σε μία δήθεν ασφαλή επέμβαση (φυσικά από άλλο γυναικολόγο, υποτίθεται αυθεντία στο είδος) για την αφαίρεση μίας κύστης ενδομητρίωσης την οποία για χρόνια την ερμήνευαν ως ωάριο στην φάση ωορρηξίας!!! Τα καταφέραμε με την πρώτη και μοναδική μας εξωσωματική!!! Και όχι μόνο εμείς!!! Σχεδόν όσοι φίλοι μας πήγαν σε αυτόν τα κατάφεραν με την πρώτη φορά και πιστέψτε με δεν ήταν λίγοι!!! Ότι και να πω γι'αυτόν και την Αλεξία (συνεργάτιδα του εμβρυολόγος, επίσης μοναδικός επιστήμονας και άνθρωπος!!!) είναι λίγο!!! Ο Θεός να τους έχει καλά!!! :D

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες που μου δώσατε ένα χεράκι βοήθειας της άσχετης!

Έχω αρχίσει ήδη την αναζήτηση γιατρού και όσους μου προτείνατε θα τους επισκευθω σύντομα μέχρι να μου κάνει κάποιος "κλικ"...

Όσο ευκολα ήρθε στον κόσμο η κόρη μου τόσο δύσκολα θα της κάνω αδελφάκι...ουφ!Δεν νομίζω όμως πως χωράει αγχος τωρα αλλά ψάξιμο και πείσμα!

φιλιά σε όλες σας και πάλι σας ευχαριστώ!

maria.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει ιδανικότερος συνδυασμός έμπειρου επιστήμονα αλλά και πιο υπέροχου ανθρώπου από το Νίκο Χριστοφορίδη!!! Επί χρόνια προσπαθούσαμε, η ψυχολογία μας ήταν ισοπεδωμένη, η μία μου σάλπιγγα και η μία ωοθήκη είχαν "πέσει ηρωϊκά" σε μία δήθεν ασφαλή επέμβαση (φυσικά από άλλο γυναικολόγο, υποτίθεται αυθεντία στο είδος) για την αφαίρεση μίας κύστης ενδομητρίωσης την οποία για χρόνια την ερμήνευαν ως ωάριο στην φάση ωορρηξίας!!! Τα καταφέραμε με την πρώτη και μοναδική μας εξωσωματική!!! Και όχι μόνο εμείς!!! Σχεδόν όσοι φίλοι μας πήγαν σε αυτόν τα κατάφεραν με την πρώτη φορά και πιστέψτε με δεν ήταν λίγοι!!! Ότι και να πω γι'αυτόν και την Αλεξία (συνεργάτιδα του εμβρυολόγος, επίσης μοναδικός επιστήμονας και άνθρωπος!!!) είναι λίγο!!! Ο Θεός να τους έχει καλά!!! :-D

Link to comment
Share on other sites

Ως φρέσκια στην πόλη και μιας και ο γυναικολόγος μου είναι στην Αθήνα, Ψάχνω γυναικολόγο, με εξειδίκευση στις εξωσωματικές.Έχετε κανέναν να μου προτείνετε? Ποιό είναι το καλύτερο κέντρο εξωσωματικής κατά την γνώμη σας εδω?

Λευκή σου εύχομαι ολόψυχα να τα καταφέρεις τόσο εύκολα όσο κι εγώ, εννοώ από τη στιγμή που γνώρισα το Νίκο Χριστοφορίδη!!! Είχα γράψει σχετικά με αυτόν σε άλλο Post. Δεν έχω λόγια να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για τον εξαιρετικό αυτό ΑΝΘΡΩΠΟ και ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑ!!! Και το EMVRYOLAB είναι κέντρο πολύ υψηλών προδιαγραφών με απίστευτες επιτυχίες που ξέρουν ακριβώς πως να φερθούν σε γυναίκες με βεβαρυμένη ψυχολογία όπως εμείς!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα!παρακολουθω καιρο τις συζητησεις κ αποφασισα να ζητησω τη βοηθεια σας.μετα απο 2 παλλινδρομες(η τελευταια ηταν πριν 10 μερες)αποφασισα να ψαξω περισσοτερο το τι φταιει μια κ ο γιατρος μου λεει οτι ηταν τυχαια περιστατικα κ αν ξανασυμβει θα το ψαξουμε.θα ηθελα να μου προτεινετε λοιπον καποιον καλο γυναικολογο γιατι μονο μεσα απο παρομοιες εμπειριες μπορω πια να εμπιστευθω καποιον & οχι απο λογια συγγενων που ψαχνουν απλα κορυφαια ονοματα γιατρων.ελπιζω να καταλαβαινετε τι εννοω.ευχαριστω που με ακουσατε ή μαλλον που με διαβασατε κ ευχομαι να παρω συντομα απαντηση!

Link to comment
Share on other sites

μαρια καλησπερα..

εχω κανει μια εξωσωματικη στον πραπα..ανεπιτυχης..και επιδει ψαχνω για γυναικολογο μου ειπαν για τον χριστοφοριδη...εμεινες ευχαριστημενη? τι εννοεις οτι δεν αναλαμβανει εγκυμοσυνες?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...