Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Οικογενειακό πρόβλημα - Και ο Θεός μαζί μας...


Marilena

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 196
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και για να μην "χαλαω" το κεφι μας στα άλλα ποστ περι εορτων κλπ... Θα ήθελα να σς πω ότι μετα απο ολα αυτα, ειδικα ο σύζυγος, δεν δεχεται με τιποτα να κανουμε γιορτες με συγγενεις... Με τους δικους μου εννοειται πως δεν θα καναμε, αφου δεν μιλαμε... Αλλα δεν δεχεται ΚΑΝΕΝΑΝ συγγενη... ούτε την μητερα του... ΚΑΝΕΝΑΝ !!!

 

Στεναχωριεμαι, όχι γιατι ειναι καλοι οι συγγενεις μας... ΣΚ....Α ειναι ΟΛΟΙ, απλα αυτες οι γιορτες ειναι ... για ολητ ην οικογενεια, κατα την ταπεινη μου αποψη...

 

:cry::cry::cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητή μου οι γιορτές είναι οικογενειακές ναι μεν αλλά και ευχάριστες άρα ότι μας χαλάει το διωχνουμε! Αλλωστε δεν είναι μια γιορτή υποχρέωσης αλλά μια γιορτή πραγματικής αγάπης που σημαίνει ότι με τους συγγενείς που είμαστε σκ..ά θα υποκρινόμασταν , θα καταπιεζόμασταν και θα δείχναμε ψεύτική αγάπη!!!Αυτό όμως δεν έιναι το αληθινό πνεύμα των Χριστουγέννων !!! Άρα κάτι ξέρει ο σύζυγος! :wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

συμφωνω απολυτα με αντζελα. αλλα μηπως ειναι κι εποχη συγχωρεσης και συμφιλιωσης;

 

δεν μου εχει τυχει προβλημα, γι'αυτο ίσως να μην μπορω να διανοηθω χριστουγεννα χωρις τους δικους μας. δεν εχω λειψει ποτε, ουτε ελευθερη για διακοπες η κατι τετοιο.

αν παλι, συναντηθειτε για να τσακωθειτε η να χαλαστειτε, να λειπει.

 

αληθεια σου εχουν εξηγησει ποτε, το λογο που φερονται οπως φερονται;κυριως οσον αφορα το παιδι;

 

ενταξει κι η μανα μου κανει του κεφαλιου της καμια φορα, γιατι "ξερει αυτη", αλλα οχι σε σοβαρα θεματα (η πεθερα μου απεναντιας ουτε γραπτη λιστα με οδηγιες μου να ειχε μπροστα της!)

Link to comment
Share on other sites

Όχι δυστυχως... καμια εξηγηση και κανενα ενδιαφερον !!!

Κι εγω δεν μπορω να διανοηθώ Χριστούγεννα χωρις την υπόλοιπη οικογένεια... Αλλά τι να κάνουμε ??? :cry:

Link to comment
Share on other sites

Δοξαζω τον θεουλι που μου εστειλε μια τοσο καλη και γλυκια μαννουλα .Τη μητερα μου οσο και αν φαινεται περιεργο την εχω αναγκη μεχρι τωρα και γιατι το λεω?Αν δεν ηταν εκεινη θα ειχα φυγει απο αυτο τον κοσμο πριν πολυ καιρο.Ειμαι απο εκεινες τις μαννουλες που ετυχε να αποκτησω παιδακι με ειδικες ικανοτητες και που μου πηρε παρα πολυ καιρο για να το συνιδητοποιησω και να το εμπεδωσω και να γινω ενα κλικ πιο δυνατη για να το αντιμετωπισω.Οχι πως ωρες ωρες δεν λυγιζω και δεν αντεχω αλλα την εχω παντα στο πλαι μου και μου δινει πολυ κουραγιο .Η μανουλα ειναι παντα μαννουλα δεν μπορω να φανταστω αλλον ανθρωπο που θα μπορουσε να με στηριξει πιο πολυ.

.png .png
Link to comment
Share on other sites

Ελισάβετ , οι καταθέσεις ψυχής δεν έχουν συγκεκριμένο χώρο!!! :wink:

Να ξέρεις ότι δεν είσαι μόνη σου, υπάρχουν πάρα πολλοί γονείς που βιώνουν τον ίδιο γολγοθά με σένα (ένας από αυτούς είμαι και εγώ) και είναι μερικά χιλιομετρα μόνο μακριά!!! μια στιγμή μόνο μακριά με το τηλέφωνο!!! :wink:

Σε νοιώθω!!! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια συγγνωμη για το θαρρος, αλλα θα ηθελα να σας πω οτι ειστε και κοντα και ισως θα μπορουσατε να τα λετε οι δυο σας...

 

Ελισαβετ, γειτονισουλα... η Αντζελα ειναι κοντα μας !

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΔΙΩΧΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΣΕ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕ ΣΟΥ ΣΤΑΘΗΚΑΝ ΣΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΜΟΝΟ...ΣΥΜΦΩΝΩ... ΜΕΝΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ, ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ ΣΥΝΕΧΩΣ ΑΚΟΥΓΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ...ΤΕΛΙΚΑ Η ΚΥΡΙΑ ''ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΗ'' ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΟΜΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΥΦΑΔΑ ΜΟΥ, Ο,ΤΙ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΚΡΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΦΩΝΑΖΕΙ. ΜΕΧΡΙ ΨΩΝΙΟ ΜΕ ΕΙΠΕ ΕΠΕΙΔΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ ΣΕ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!!!ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΤΟ ΤΙ ΠΕΤΑΜΕ ΣΤΟΝ ΚΑΔΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΕΑΝ ΨΩΝΙΣΑΜΕ ΠΧ ΚΑΠΟΙΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΣΥΣΚΕΥΗ!!! ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΕΙ ΝΕΥΡΙΑΣΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΧΟΥΜΕ ΔΩΣΕΙ ΚΛΕΙΔΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΒΓΑΙΝΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ, ΕΝΩ Η ΣΥΝΥΦΑΔΑ ΜΟΥ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ (Η ΟΠΟΙΑ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕΝΕΙ ΠΙΟ ΜΑΚΡΥΑ, ΟΧΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΤΙΡΙΟ)!!ΚΑΙ ΠΟΛΛΑΑΑΑ ΑΛΛΑ.

ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ;;; ΚΑΙ ΟΜΩΣ....ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ.... ΜΑΚΡΥΑΑΑΑΑ ΛΟΙΠΟΝ....

Link to comment
Share on other sites

Κουκλίτσα θα σου δώσω μια συμβουλή και μην με παρεξηγήσεις. Βρίσκεσαι στην "δυσάρεστη" θέση να "συγκατοικείς" με την πεθερά οπότε ακολούθα την πεπατημένη : σπίτι σου και σπίτι μου. Μην δίνεις σημασία ότι και να λέει και αν σου κάνει "παράπονα" πες της ευγενικά - ευγενικά να λέει στο γιό της ότι θέλει.

Κάποτε ένας γνωστός μου είχε πει μια σοφότατη φράση σε γονείς και πεθερικά: "Τα μάτια σας μέχρι το κατώφλι του σπιτιού μου. Το τι κάνω μέσα στο σπίτι μου με την γυναίκα μου και τα παιδιά μου δεν αφορά κανέναν σας". Μακάρι ο άντρας σου να είναι έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Κουκλίτσα θα σου δώσω μια συμβουλή και μην με παρεξηγήσεις. Βρίσκεσαι στην "δυσάρεστη" θέση να "συγκατοικείς" με την πεθερά οπότε ακολούθα την πεπατημένη : σπίτι σου και σπίτι μου. Μην δίνεις σημασία ότι και να λέει και αν σου κάνει "παράπονα" πες της ευγενικά - ευγενικά να λέει στο γιό της ότι θέλει.

Κάποτε ένας γνωστός μου είχε πει μια σοφότατη φράση σε γονείς και πεθερικά: "Τα μάτια σας μέχρι το κατώφλι του σπιτιού μου. Το τι κάνω μέσα στο σπίτι μου με την γυναίκα μου και τα παιδιά μου δεν αφορά κανέναν σας". Μακάρι ο άντρας σου να είναι έτσι.

 

'Ετσι είναι Ζάνα,ο καθένας πρέπει να κοιτάζει το σπίτι του,για να μη πέσει και τον πλακώσει(που λέει και ο λαός!) 8)

Link to comment
Share on other sites

ΜΩΡΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ... ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΤΑΝ ΜΕΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΔΕ ΣΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΑΓΙΑΣΕΙΣ!! ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΙ Η ΣΥΝΥΦΑΔΑ ΜΟΥ, Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΑΥΤΗ, ΟΧΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ! ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ;;;;ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ Ο ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΚΑΤΑΠΙΝΕΙΣ...ΚΑΤΑΠΙΝΕΙΣ...

ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΡΩΝΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ. ΓΙΑΤΙ ΕΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕ ΠΑΜΕ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ. ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΑΠΛΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΟΙ 2 ΜΑΣ ΣΠΙΤΙ,ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ(ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΠΑΤΖΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΩ)! ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΛΙΓΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΧΡΗΜΑΤΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ. ΝΟΙΩΘΩ ΣΑΝ 100 ΧΡΟΝΩΝ ΓΡΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΜΑΣ ΧΑΛΑΝΕ ΤΗ ΖΩΗ. ΠΕΡΠΑΤΑΝΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΖΟΥΝ ΚΑΤΩ, ΚΟΙΤΑΖΟΥΝ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΜΟΥ, ΕΑΝ ΕΧΩ ΑΝΟΙΧΤΑ ΤΑ ΜΠΑΤΖΟΥΡΙΑ...ΕΑΝ ΕΧΩ ΑΠΛΩΣΕΙ... ΟΥΤΕ Ο ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΜΠΕΚΑΣ ΤΟΣΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ!!!!! ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΕΙΧΑ ΝΟΙΚΙΑΣΕΙ ΜΙΑ ΓΚΑΡΣΟΝΙΕΡΑ 40 ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΚΑ ΚΑΙ ΑΣ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΡΙΜΩΓΜΕΝΗ... ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΛΕΩ...ΜΑΚΡΥΑ......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα αν με ρωτάγανε γιατί δεν πήγα για φαγητό αφού βλέπανε το αμάξι στο γκαράζ και ότι δεν λείπαμε θα απαντούσα: Αχ! με συγχωρείται αλλά παρασυρθήκαμε μωρέ. Ανακαλύψαμε μια φοβερή στάση στο σεξ και δεν λέγαμε να ξεκολήσσουμε. Και που λέτε..... - και συνεχίζεις με γαργαλιστικές λεπτομέρειες.

Να σου πω εγώ για πότε μαζεύονται όλοι στη θέση τους. Χοντρό μεν, αποτελεσματικό δε.

Link to comment
Share on other sites

ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ... ΔΕ ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΚΡΗ... ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΣΤΑ ΛΕΝΕ ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΑ.. ΑΛΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ''ΠΗΓΑΔΑΚΙΑ'' ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΕΤΑΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΣΕ ΑΝΥΠΟΠΤΟ ΧΡΟΝΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ (''ΟΥΤΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΕΡΧΕΣΤΕ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΜΑΣ ΘΕΛΕΤΕ'').... :evil:

Link to comment
Share on other sites

Κουκλίτσα θες εκπαίδευση στις ατάκες και θα χαλάσουμε το ποστ της Μαριλένας.

Μην δίνεις σημασία καμία, το ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά αν το καταφέρεις εσύ θα περνάς καλά και οι άλλοι θα βράζουν στο ζουμί τους.

Link to comment
Share on other sites

ΕΔΩ ΔΕ ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΦΑΝΕ, ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΛΕΩ ΚΑΙ ΑΤΑΚΕΣ....! ΠΑΝΤΩΣ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΓΛΕΙΨΙΜΟ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ (ΣΥΝΥΦΑΔΑ Π.Χ.). ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΘΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΣΠΡΟ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Βασικά εγώ μιλάω (ή μάλλον σιχτιρίζω) με μεγάλη ευκολία και γενικά είμαι πολύ νευρική σαν χαρακτήρας. Ακόμα και η κολλητή μου με λέει ξινή αλλά τουλάχιστον όλοι όσοι έχουν να κάνουν μαζί μου ξέρουν μέχρι που τους παίρνει να "ασχοληθούνε" μαζί μου και με την οικογένειά μου. Οι υπόλοιποι που παραβαίνουν τα όρια τρώνε 'σουτ' και δεν καταλαβαίνουν από που τους ήρθε.

Βέβαια αυτό το έχω πληρώσει σε άλλες πτυχές της ζωής μου, αλλά στο σπίτι μου επικρατεί ησυχία από τους "εξωτερικούς" παράγοντες.

Όταν έχω όρεξη να "σκοτωθώ" με κάποιο βάζω τον άντρα μου μπροστά και μαλιοφαγωνόμαστε.

 

Και κάτι άλλο: Το "ιατρείο" :lol::lol: μου είναι ανοιχτό, οπότε όσες πιστές προσέλθετε στα ραντεβού στους παιδότοπους. Φέρτε μου και τις πεθερές σας μαζί να σας τις κάνω εγώ (με τον πιο ευγενικό τρόπο) να μην ξέρουν από που τους ήρθε.

Χρέωση: Δωρεάν - θέλω μόνο τα παιδάκια σας να κάνουν παρέα με την μικρή μου γιατί είναι μόνο του το μωρό μου και δεν έχει παρέες.

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΙΔΑΚΙ ΟΠΟΤΕ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ!

ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ. ΝΕΥΡΙΚΗ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΩ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕ ΜΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ, ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΛΕΙΦΤΡΑ ΣΑΝ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΥΦΗ. ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ, ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΒΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ, ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΜΙΛΗΣΩ ΘΑ ΠΛΑΚΩΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΝΟΙΩΘΩ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΑΣΧΗΜΑ ΜΕΤΑ. ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΤΙΡΙΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΚΑΒΓΑΔΕΣ, ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΚΟΥΝΕ ΕΜΑΣ. ΟΤΙ ΠΕΙ Η ΑΛΛΗ ΝΥΦΗ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΟΣ!

 

ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΚΑΝΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΘΑ ΤΟ ΦΕΡΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ!

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Ζανα, μπραβο σου !

Κι εγω ειμαι πολυ νευρόσπαστο, αλλα ΔΕΝ μιλάω εύκολα...

Στην πεθερά δε... δεν μιλαω σχεδον καθόλου...

Αν και σε λιγο δεν θα χρειαζεται να της μιλάω... χιχιχιχιχι :lol:

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΔΕΣ ΑΜΕΣΩΣ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ; ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΣΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΟΥΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΙΑ ΞΕΝΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΜΕΝΗ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΕΧΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΑΜΑ (ΜΠΛΙΑΧ)!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...