Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

εβαλα στο εβαυ gymboree coupon και εχει πολλα οπως λετε για 20% μειον..να το αγορασω??? το εχετε χρησιμοποιησει αν καταλαβα σωστα εεε??? μην τα παρετε ομως ολα αφηστε κανενα κ για μενα:-P:-P...ακους chatzico???:-P:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγω το βρηκα στο ebay.com... εχει πολλα απλα προσεξτε την ημερομηνια που ληγει...captain & bebutsiko δεν περιμενετε λιγακι να δουμε αν θα μου στειλει ο τυπος τον κωδικο??? σε 24 ωρες ειπε...

εγραψα gymboree coupon

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Χτες που το εκανα, μου εβγαζε στη φορμα παραγγελιας την εκπτωση 10% που ειναι για τις τσαντες και μετα ειχε ενα κουτακι να βαλεις αν εχεις και συ αλλον επιπλεον κωδικο για εκπτωση εβαλα τον SPRING15 και τον δεχτηκε. Για τσαντα πχ 70 λιρων μου βγηκε τελικη τιμη 53 λιρες αν θυμαμαι καλα. ΒΕΒΑΙΑ δεν ολοκληρωσα την αγορα γιατι δεν ηθελα να αγορασω. Μπορει μετα να μη το δεχεται, μεχρι εκει ομως δεν ειχα προβλημα.

 

Και εγω πριν το checkout ειμαι αλλα μουβγαζει ενα κουτακι το οποιο ή βαζω το εναν κωδικο ή τον αλλο. Και στο email που μου στειλανε μου λενε οτι δεν μπορεις να τον χρησιμοποιησεις ταυτοχρονα με αλλη προσφορα.

 

For a 15% Saving until Friday nght the 1st April - please use code Spring15 on the website or or bring this voucher into the shops by Friday 1st. This cannot be used on exisintg orders or pre orders but can be used on all products except Bugaboo. This cannot be used in conjunction with any other offers.

Happy Shopping

 

Καλα θα ηταν να επαιρνε και τους δυο και θελω να παρω μια τσαντουλα για δωρακι αλλα...

απο το 10% καλο και το 15%.

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

που το βρηκες με 1 ευρω???τοσο φθηνα δεν βρησκω!

 

Δεν βρισκεις γιατι το πηρα εγω...:lol::lol::lol:

Δεν ξερω βρε κοριτσια...αυτοι οι κωδικοι ειναι προσωπικοι??? Γιατι εαν δεν ειναι να σας δωσω αυτον που θα μου στειλει ο τυπος (οταν μου τον στειλει).

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Δε θα το πιστέψετε,μόλις έλαβα παραγγελεια απο fragranceX που είχα κάνει στις 25/11/2010:shock::shock::shock:

 

 

χαχαχαχα φαίνεται ότι τα αγαπημένα μας ΕΛΤΑ κάνουν χώρο στις αποθήκες τους για νέα δέματα "αγνώστου" παραλήπτη και μερικοί από τους "άγνωστους" έγιναν γνωστοί .....................

Link to comment
Share on other sites

Δεν βρισκεις γιατι το πηρα εγω...:lol::lol::lol:

Δεν ξερω βρε κοριτσια...αυτοι οι κωδικοι ειναι προσωπικοι??? Γιατι εαν δεν ειναι να σας δωσω αυτον που θα μου στειλει ο τυπος (οταν μου τον στειλει).

 

 

Σε αυτο που πηρα εγω ηταν για να το χρησιμοποιησω μονο μια φορα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα

Δε θα το πιστέψετε,μόλις έλαβα παραγγελεια απο fragranceX που είχα κάνει στις 25/11/2010:shock::shock::shock:

 

Εγώ παρέλαβα την Τρίτη και είχα κάνει την παραγγελία μου μέσω paypal στις 13/11/2010.

Που μπορεί να οφείλεται;

Πάντως είναι ξεφτίλα για τα ΕΛΤΑ.

Τι μπορούμε να κάνουμε άραγε;

Link to comment
Share on other sites

Κερδισα ενα φουστανακι για τη μικρη στο ebay τη Δευτερα...Τριτη (29/03) το εστειλε ο ανθρωπακος και σημερα (31/03) το παρελαβα:shock:!!!

Απιστευτο...2 μερες απο uk με απλο ταχυδρομειο...οχι για να μην λενε μακακιες μερικοι μερικοι...

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Oυπς, για κοιτάξτε εδώ

 

http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksid=m570&_nkw=gymboree+coupon&_sacat=See-All-Categories

έχει πολλά, εντάξει ? Και ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΟΛΑ καλές μου συμφορουμίτισσες, σας αγαπώ πολύ για να σας αφήσω στον άσο..........

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κάποιοι επίσης λένε ότι αν θέλετε τον κωδικό για να ψωνίσετε ονλαιν, να επικοινωνήσετε μαζί τους, για να τον στείλουν με μύνημα.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Απλα διαβαστε τους ορους πριν αγορασετε γιατι καποιοι χρεωνουν μτφ (????) και καποιοι δεν στελνουν τους κωδικους εκτος usa...

Μεταφορικά χρεώνουν σε όσους θέλουν να πάρουν το κουπόνι στα χέρια για να ψωνίσουν προσωπικά από το κατάστημα.

Σε όσους θέλουν απλά τον κωδικό για online αγορές, δεν χρεώνουν.

Link to comment
Share on other sites

:)Kαλησπέρα σε όλες τσακαλια του shopping.Παρελαβα παπουτσια παιδικα απ'το αγγλικο amazon μεσω γνωστης απο Αγγλία.5 ζευγαρια, τα 3 Κickers και 2 Hilfiger 79 ευρω +20 ευρω τα μεταφορικα (απο Γερμανια ομως)και ειναι τελεια! Ταξιδεψαν πολυ τα παπουτσάκια μας! Ε ρε τη κανει η Ελληνιδα μανα για να ψωνισει φτηνα:)Ερωτηση:Aν βάλω πολλες παραγγελιες σε μια μερα απο iherb λέτε να πληρωσω τελωνειο ? Εχει δωρεαν μεταφορικα μεχρι σημερα γι'αυτο.

Link to comment
Share on other sites

:)Kαλησπέρα σε όλες τσακαλια του shopping.Παρελαβα παπουτσια παιδικα απ'το αγγλικο amazon μεσω γνωστης απο Αγγλία.5 ζευγαρια, τα 3 Κickers και 2 Hilfiger 79 ευρω +20 ευρω τα μεταφορικα (απο Γερμανια ομως)και ειναι τελεια! Ταξιδεψαν πολυ τα παπουτσάκια μας! Ε ρε τη κανει η Ελληνιδα μανα για να ψωνισει φτηνα:)Ερωτηση:Aν βάλω πολλες παραγγελιες σε μια μερα απο iherb λέτε να πληρωσω τελωνειο ? Εχει δωρεαν μεταφορικα μεχρι σημερα γι'αυτο.

καλησπέρα καλοφόρετα !!!

είσαι σίγουρη ότι το iherb έχει δωρεάν μεταφορικά και για τις διεθνής αποστολές ?? :D:D και ότι έλεγα να βάλω παραγγελία μία από αυτές τις μέρες έχει κάποιο κωδικό που το βάζεις στο check out???

Δεν νομίζω να υπάρχει θέμα πάντως εγώ στην θέση σου (ως γνωστή σαικο) θα έστελνα κάποια από αυτές στην μαμά μου, στην πεθερά μου :? στην αδελφή μου.................. χεχεχεχεχε

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να υπάρχει θέμα πάντως εγώ στην θέση σου (ως γνωστή σαικο) θα έστελνα κάποια από αυτές στην μαμά μου, στην πεθερά μου :? στην αδελφή μου.................. χεχεχεχεχε

 

Σωστόοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!

Έτσι σκέφτονται οι διεθνούς εμβέλειας κατάσκοποι..............

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρέλαβα την Τρίτη και είχα κάνει την παραγγελία μου μέσω paypal στις 13/11/2010.

Που μπορεί να οφείλεται;

Πάντως είναι ξεφτίλα για τα ΕΛΤΑ.

Τι μπορούμε να κάνουμε άραγε;

 

Και εγω τα ιδια. Ειχα παραγγειλει ενα βιβλιο απο το ebay.com στις 22/11/10 και ηρ8ε προχτες. Βασικα το ειχα για χαμενο αφου δεν ειχε ερ8ει τοσο καιρο και τσουπ ηρ8ε. Αυτο που μου κινει την περιεργεια ρε παιδια ειναι οτι δεν εχει κα8ολου γραματοσημα επανω και πανω δεξια γραφει international press Agios Iwannis .... hellas. Τι να πω .........

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα καλοφόρετα !!!

είσαι σίγουρη ότι το iherb έχει δωρεάν μεταφορικά και για τις διεθνής αποστολές ?? :D:D και ότι έλεγα να βάλω παραγγελία μία από αυτές τις μέρες έχει κάποιο κωδικό που το βάζεις στο check out???

Δεν νομίζω να υπάρχει θέμα πάντως εγώ στην θέση σου (ως γνωστή σαικο) θα έστελνα κάποια από αυτές στην μαμά μου, στην πεθερά μου :? στην αδελφή μου.................. χεχεχεχεχε

 

α μπα ετοιμαζόμαστε για ψώνια κυρία μου:?::?:

εγώ είμαι νομίζω η μονη που δεν έχω παραλάβει από gymboree και αρχίζουν και με ζώνουν τα φίδια:mrgreen::mrgreen: Με την γκαντεμια που με δέρνει, παίζει να είμαι και η μόνη που θα πληρώσω τελωνείο..

Να ξέρετε αν γίνει αυτό, θα σας καρφώσω όλες.....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Το fragnanceX πώς στέλνει Ελλάδα? Μου έχει δώσει τράκινγκ νάμπερ, παράγγειλα 24 Μάρτη και στις 28 Μάρτη φαίνονται να βρίσκονται Ελλάδα.

 

 

οσες φορες εχω ψωνισει απο εκει τα στελνει με απλο ταχυδρομειο.

παλιοτερα τα καθυστερουσε παααρα πολυ,(σε αλλες κοπελες πανω απο μηνα,εμενα μια φορα μονο 20 ημερες).Σημερα παρελαβα δυο αρωματα που ειχα παραγγειλει στις 22 Μαρτιου!!!και ενω παλι ειχα επιλεξει δωρεαν μεταφορικα,οπως καθε φορα,δεν ξερω γιατι,αυτη τη φορα και tracking number μου ειχαν δωσσει,και ήρθε..ταχυτατα!!Οποτε,απο μερα σε μερα θα παραλλαβεις πιστευω.

Link to comment
Share on other sites

α μπα ετοιμαζόμαστε για ψώνια κυρία μου:?::?:

εγώ είμαι νομίζω η μονη που δεν έχω παραλάβει από gymboree και αρχίζουν και με ζώνουν τα φίδια:mrgreen::mrgreen: Με την γκαντεμια που με δέρνει, παίζει να είμαι και η μόνη που θα πληρώσω τελωνείο..

Να ξέρετε αν γίνει αυτό, θα σας καρφώσω όλες.....

ναι μωρέ .......λίγες κρεμούλες αντηλιακά για την μικρή ...τέτοια :lol::lol: ίσα για να λένε οι γνωστές μου ότι είμαι ψωνάρα (όχι ότι τα οργανικά από την Αμερική είναι φθηνότερα από τα καλά συμβατικά στην Ελλάδα) :evil:

Θα έρθουν κοριτσάκι μου μην ξεχνάς για ποιό ταχυδρομείο μιλάμε σήμερα βρέχει δεν πέρασε αύριο πάλι τα ίδια .............χαχαχαχα:evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...