Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Hello My Dear Friend:

 

Thank you for you kindness email. Please tell me of you “paypal account” in order to I can sent the "invoicing request" to you. You just need to accept it. The system will have point out. Please rest assured that. Any question, please feel free contact to me. Have a nice day! Sincerely, Haidi:)

 

 

κορίτσια για πειτε τωρα τι κάνω?

της στέλνεις την email διεύθυνση με την όποία είσαι εγγεγραμμένη στο paypal

δηλαδή (λέμε τώρα) [email protected] αυτή θα σου στείλει συνολικό τιμολόγιο μέσα από το paypal προσοχή να αναφέρει ακριβώς τις αγοράζεις και σε ποσότητες (υποθέτω και μεταφορικά αν υπάρχουν) και μέσω αυτού του τιμολογίου πληρώνεις πατώντας το pay now (θα σε πετάξει στον λογαριασμό σου στο paypal όπου και θα χρειαστεί να κάνεις log in

 

Καλημέρα είπα ?? δεν είπα :D:D

 

edit

 

ρε κόρίτσια, μήπως θυμάται καμία σας αν στο next μπορείς να πληρώσεις με ελληνική πιστωτική και η αποστολή να γίνει στην αγγλια?

όχι κοριτσάκι μου δεν δέχονται Ελληνική πιστωτική διαφορετικά θα μπορούσαμε να τα αγοράσουμε και μέσω mum και δεν δέχονται ούτε έμβασμα από Ελλάδα γρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες.Θα ήθελα την γνώμη σας μιας που ξέρετε απο τιμές.

Σκεφτομαι να κάνω αυτη την παραγγελία τι λέτε συμφέρουν τα pampers?

Να το τολμίσω? Δεν εχω ξανα ψωνίσει απο έξωτερικο

http://www.ubershop.co.uk/shop2/viewBasket.php

Γραφει οτι πάνω απο 45 λιρες ειναι δωρεαν τα μεταφορικα

Link to comment
Share on other sites

της στέλνεις την email διεύθυνση με την όποία είσαι εγγεγραμμένη στο paypal

δηλαδή (λέμε τώρα) [email protected] αυτή θα σου στείλει συνολικό τιμολόγιο μέσα από το paypal προσοχή να αναφέρει ακριβώς τις αγοράζεις και σε ποσότητες (υποθέτω και μεταφορικά αν υπάρχουν) και μέσω αυτού του τιμολογίου πληρώνεις πατώντας το pay now (θα σε πετάξει στον λογαριασμό σου στο paypal όπου και θα χρειαστεί να κάνεις log in

 

Καλημέρα είπα ?? δεν είπα :D:D

 

edit

 

 

όχι κοριτσάκι μου δεν δέχονται Ελληνική πιστωτική διαφορετικά θα μπορούσαμε να τα αγοράσουμε και μέσω mum και δεν δέχονται ούτε έμβασμα από Ελλάδα γρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

 

Να πάνε να χε&%@ουνε!!!!!! ε τότε μάλλον θα χρησιμοποιήσω τις υπηρεσίες αυτής της κοπέλας που δώσανε από εδώ.. αν κάποια κοπέλα θέλει να μοιραστούμε τα έξοδα ας μου στείλει πμ..

Η μαλλον AGE τώρα που το σκέφτομαι, ΕΣΥ πρέπει να γοράσεις μαζί μου, αφού μένουμε κοντά :cool::cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες.Θα ήθελα την γνώμη σας μιας που ξέρετε απο τιμές.

Σκεφτομαι να κάνω αυτη την παραγγελία τι λέτε συμφέρουν τα pampers?

Να το τολμίσω? Δεν εχω ξανα ψωνίσει απο έξωτερικο

http://www.ubershop.co.uk/shop2/viewBasket.php

Γραφει οτι πάνω απο 45 λιρες ειναι δωρεαν τα μεταφορικα

σε λάθος σημείο κοιτάς για τα μεταφορικά

δες εδώ http://www.ubershop.co.uk/help/deliveryEurope.php βασικά επειδή το έχουμε ψάξει το καλλίτερο που μπορείς να κάνεις προς το παρόν είναι να στοκάρεις όταν έχει προσφορές στην Ελλάδα ;) για να συμφέρει να αγοράσεις από έξω θα πρέπει η τιμή με τα μεταφορικά να βγαίνει αν δεν κάνω λάθος κάτω από 0,20/πάνα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!

Χτες παράγγειλα και εγώ το πρωί από το Gymboree...εδώ και 2 βδομάδες φτιάχνω καλάθι και τελευταία στιγμή το αφήνω. Αλλά μετά το μέιλ που στείλανε για 50% δε κρατήθηκα άλλο και ενέδωσα!!!

Σήμερα έγιναν ήδη shiped!!Μου στείλανε μέιλ...άντε καλές παραλαβές όλες!

 

Το mandco μπλουζάκια έχει ωραία αλλά από παντελόνια,φόρμες και σορτσάκια υστερεί πάρα πολύ θεωρώ...από το gymboree πήρα 3 σορτς το ένα τζην με ζώνη τέλειο, και 3 μπλούζες 75 ευρώ σύνολο...12 ευρώ το κομμάτι..μια χαρά τιμήμου φάνηκε για 6 κομμάτια...Βασικά πιο ωραία σορτσάκια δεν έχω δει σε άλλο σάιτ!

 

Να ρωτήσω: έλεγε κάποια κοπέλα για ένα καινούριο φαρμακείο ον λάιν με 2 ευρώ μεταφορικά...το parapharmacie.gr ήταν; Γιατί αυτό έχει 3 ευρώ μεταφορικά....

Link to comment
Share on other sites

http://www.globalsales.gr/

 

Πολύ γενικό μου φαίνεται. Έχει ψωνίσει καμιά κοπέλα;

 

Οι χρεώσεις τους:

 

Οι τιμές των μεταφορικών εξόδων που απαιτούνται για την παραλαβή των προϊόντων σας από την Αγγλία σε Ελλάδα είνα ανάλογα με το βάρος τους και έχουν ως εξής:

 

 

 

Από 1 έως 8 κιλά: 5,00 ευρώ ανά κιλό

 

Από 9 κιλά έως 30 κιλά: 45 ευρώ

 

 

 

Άρα αν τα προϊόντα σας ζυγίζουν λιγότερο από 8 κιλά, τότε πληρώνετε ανάλογα με το βάρος τους. Αν όμως ξεπεράσετε τα 8 κιλά τότε υπάρχει στάνταρ χρέωση των 45 ευρώ, η οποία είναι ίδια μέχρι τα 30 κιλά!

 

 

 

Ισχύει πάντα η ογκοχρέωση, οπότε μας ενημερώνετε τι θέλετε να παραγγείλετε και σας λέμε αν θα πληρώσετε με ογκοχρέωση ή μόνο με βάση το βάρος του δέματος.

 

 

 

Όταν παραλάβουμε το δέμα σας, σας το στέλνουμε με όποιον τρόπο επιθυμείτε. Συνήθως σας προτείνουμε τον πιο οικονομικό ανάλογα με το βάρος του και τον τόπο διαμονής σας. Π.χ. ταχυδρομείο, κούριερ ή χερσαία μεταφορά.

 

 

 

Η αμοιβή μας είναι 15,00 ευρώ ανά παραγγελία, ανεξάρτητα από το κόστος ή το βάρος της παραγγελίας. Για την αμοιβή των 15,00 ευρώ θα σας στείλουμε νόμιμη απόδειξη για να την βάλετε στην φορολογική σας δήλωση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οι χρεώσεις τους:

 

Οι τιμές των μεταφορικών εξόδων που απαιτούνται για την παραλαβή των προϊόντων σας από την Αγγλία σε Ελλάδα είνα ανάλογα με το βάρος τους και έχουν ως εξής:

 

 

 

Από 1 έως 8 κιλά: 5,00 ευρώ ανά κιλό

 

Από 9 κιλά έως 30 κιλά: 45 ευρώ

 

 

 

Άρα αν τα προϊόντα σας ζυγίζουν λιγότερο από 8 κιλά, τότε πληρώνετε ανάλογα με το βάρος τους. Αν όμως ξεπεράσετε τα 8 κιλά τότε υπάρχει στάνταρ χρέωση των 45 ευρώ, η οποία είναι ίδια μέχρι τα 30 κιλά!

 

 

 

Ισχύει πάντα η ογκοχρέωση, οπότε μας ενημερώνετε τι θέλετε να παραγγείλετε και σας λέμε αν θα πληρώσετε με ογκοχρέωση ή μόνο με βάση το βάρος του δέματος.

 

 

 

Όταν παραλάβουμε το δέμα σας, σας το στέλνουμε με όποιον τρόπο επιθυμείτε. Συνήθως σας προτείνουμε τον πιο οικονομικό ανάλογα με το βάρος του και τον τόπο διαμονής σας. Π.χ. ταχυδρομείο, κούριερ ή χερσαία μεταφορά.

 

 

 

Η αμοιβή μας είναι 15,00 ευρώ ανά παραγγελία, ανεξάρτητα από το κόστος ή το βάρος της παραγγελίας. Για την αμοιβή των 15,00 ευρώ θα σας στείλουμε νόμιμη απόδειξη για να την βάλετε στην φορολογική σας δήλωση.

 

 

Καλό ακούγεται για ρουχαλάκια δηλαδή 2 κιλά πακέτο (πόσο να είναι άλλωστε) 25 ευρώ σύνολο έξοδα αποστολής (αν πούμε ότι παίρνουμε από site που έχουν δωρεάν αποστολή εντός UK)... δεν μου ακούγεται κακό για αγορές μια στο τόσο... π.χ. κάτι μπουφανάκια μάδερ που τα έχει εδώ 50 ευρά και εκεί 25, κατ' ευθείαν συμφέρει αν πάρεις και τίποτα άλλο... Τελικά το έχει δοκιμάσει καμία?

 

Άσχετο... μόλις παρέλαβα από littlewoods με κούριερ... δεν τρελάθηκα από ένα φορεματάκι που πήρα, αλλά με δέκα ευρώ τι να περιμένεις. Επίσης μου έστειλαν άλλα παπουτσάκια για τον μικρό που ήθελα (ήθελα μπλε, τιμή 22, έστειλαν άσπρα, τιμή 25). Το μπέρδεμα είναι ότι και στην παραγγελία μου ονλάιν φαίνεται ότι πήρα τα άσπρα, αλλά στην τιμή των μπλε (22 δηλαδή...). Τες παν, δε χάθηκε ο κόσμος, θα κρατήσω τα άσπρα, απλά το αναφέρω γιατί ίσως να είναι επιρρεπείς σε σφάλματα το σύστημά τους. Να φανταστείτε ότι αυτά τα παπουτσάκια που ήθελα δεν έβγαιναν σε άλλο χρώμα παρά μόνο σε μπλε, αποκλείεται δηλ. να έκανα λάθος... τες παν, ίδια μάρκα είναι και τα δύο... αυτάααααα

Α, παρήγγειλα και από αυτό το site παπουτσάκια agatha φετινά

http://www.paresfootwear.co.uk/store/product/232996/Agatha-Prada-Sandal-112931-White/

Βγαίνει μαζί με τα μεταφορικά 51 ευρώ... εδώ τα έβρισκα 60 ευρώ (όχι τα ίδια, άλλο σχέδιο) για αυτό και προτίμησα να τα πάρω από εκεί... άλλωστε με τα λεφτά αυτά παίρνω αυγουλάκι για τη βαφτισιμιά... για παλιά μοντέλα πάντως δε συμφέρει το συγκεκριμένο, αφού τα ίδια τα βρήκα εδώ σε συνοικιακό μαγαζί 40 ευρώ (αυτοί το έχουν 36 λίρες)... Μεταφορικά 9.95 λίρες, δωρεάν για UK αν παραγγείλετε μέσω ΜUM... μόλις παραλάβω θα σας ενημερώσω...

Link to comment
Share on other sites

Να πάνε να χε&%@ουνε!!!!!! ε τότε μάλλον θα χρησιμοποιήσω τις υπηρεσίες αυτής της κοπέλας που δώσανε από εδώ.. αν κάποια κοπέλα θέλει να μοιραστούμε τα έξοδα ας μου στείλει πμ..

Η μαλλον AGE τώρα που το σκέφτομαι, ΕΣΥ πρέπει να γοράσεις μαζί μου, αφού μένουμε κοντά :cool::cool:

:cry::cry: μακάρι κοριτσάκι μου, αλλά έχμε ψωνιστεί για φέτος, η επόμενη μαζική μου αγορά θα είναι στις εκπτώσεις τα καλοκαιρινά, με νούμερα της μικρής για του χρόνου και ίσως κάποια συμπληρώματα για φέτος

πάντα έτσι ψωνίζω νομίζω ότι έρχεται οικονομικότερα και δεν κάνω πολλές "ατασθαλίες" μέσα στην σεζόν (προσπαθώ δηλαδή) :oops::oops:

 

(πήγα στα πάτρια εδάφη την 25 ζουπερρρρρρρρρρρρ:lol::lol: )

Link to comment
Share on other sites

ΕΠικοινώνησα κι εγώ μαζί τους και....

 

 

Καλημέρα και ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας.

 

 

Καταρχήν να σας ενημερώσω σχετικά με τις τιμές των μεταφορικών εξόδων που απαιτούνται για την παραλαβή των προϊόντων σας από την Αγγλία σε Ελλάδα, που είναι ανάλογα με το βάρος τους και έχουν ως εξής:

 

Από 1 έως 8 κιλά: 5,00 ευρώ ανά κιλό

 

Από 9 κιλά έως 30 κιλά: 45 ευρώ

 

Άρα αν τα προϊόντα σας ζυγίζουν λιγότερο από 8 κιλά, τότε πληρώνετε ανάλογα με το βάρος τους. Αν όμως ξεπεράσετε τα 8 κιλά τότε υπάρχει στάνταρ χρέωση των 45 ευρώ, η οποία είναι ίδια μέχρι τα 30 κιλά!

 

Ισχύει πάντα η ογκοχρέωση, οπότε μας ενημερώνετε τι θέλετε να παραγγείλετε και σας λέμε αν θα πληρώσετε με ογκοχρέωση ή μόνο με βάση το βάρος του δέματος.

 

Όταν παραλάβουμε το δέμα σας, σας το στέλνουμε με όποιον τρόπο επιθυμείτε. Συνήθως σας προτείνουμε τον πιο οικονομικό ανάλογα με το βάρος του και τον τόπο διαμονής σας. Π.χ. ταχυδρομείο, κούριερ ή χερσαία μεταφορά.

 

Η αμοιβή μας είναι 15,00 ευρώ ανά παραγγελία, ανεξάρτητα από το κόστος ή το βάρος της παραγγελίας. Για την αμοιβή των 15,00 ευρώ θα σας στείλουμε νόμιμη απόδειξη για να την βάλετε στην φορολογική σας δήλωση.

 

Σε περίπτωση που δεν παραλάβουμε κάποια από τα προϊόντα σας για οποιοδήποτε λόγο, τότε σας επιστρέφουμε τα χρήματα που κόστιζαν. Μπορείτε επίσης να πληρώσετε μέσω paypal αν νοιώθετε μεγαλύτερη ασφάλεια.

 

Είμαστε στην διάθεσή σας για οποιαδήποτε απορία σας.

 

Για την Global Sales

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

ΕΠικοινώνησα κι εγώ μαζί τους και....

 

 

Καλημέρα και ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας.

 

 

Καταρχήν να σας ενημερώσω σχετικά με τις τιμές των μεταφορικών εξόδων που απαιτούνται για την παραλαβή των προϊόντων σας από την Αγγλία σε Ελλάδα, που είναι ανάλογα με το βάρος τους και έχουν ως εξής:

 

Από 1 έως 8 κιλά: 5,00 ευρώ ανά κιλό

 

Από 9 κιλά έως 30 κιλά: 45 ευρώ

 

Άρα αν τα προϊόντα σας ζυγίζουν λιγότερο από 8 κιλά, τότε πληρώνετε ανάλογα με το βάρος τους. Αν όμως ξεπεράσετε τα 8 κιλά τότε υπάρχει στάνταρ χρέωση των 45 ευρώ, η οποία είναι ίδια μέχρι τα 30 κιλά!

 

Ισχύει πάντα η ογκοχρέωση, οπότε μας ενημερώνετε τι θέλετε να παραγγείλετε και σας λέμε αν θα πληρώσετε με ογκοχρέωση ή μόνο με βάση το βάρος του δέματος.

 

Όταν παραλάβουμε το δέμα σας, σας το στέλνουμε με όποιον τρόπο επιθυμείτε. Συνήθως σας προτείνουμε τον πιο οικονομικό ανάλογα με το βάρος του και τον τόπο διαμονής σας. Π.χ. ταχυδρομείο, κούριερ ή χερσαία μεταφορά.

 

Η αμοιβή μας είναι 15,00 ευρώ ανά παραγγελία, ανεξάρτητα από το κόστος ή το βάρος της παραγγελίας. Για την αμοιβή των 15,00 ευρώ θα σας στείλουμε νόμιμη απόδειξη για να την βάλετε στην φορολογική σας δήλωση.

 

Σε περίπτωση που δεν παραλάβουμε κάποια από τα προϊόντα σας για οποιοδήποτε λόγο, τότε σας επιστρέφουμε τα χρήματα που κόστιζαν. Μπορείτε επίσης να πληρώσετε μέσω paypal αν νοιώθετε μεγαλύτερη ασφάλεια.

 

Είμαστε στην διάθεσή σας για οποιαδήποτε απορία σας.

 

Για την Global Sales

 

Εγω απλα δεν εχω καταλαβει ποια μεθοδος ειναι πιο οικονομικη... Αυτή ή η αλλη με την κοπελα

 

:cry::cry: μακάρι κοριτσάκι μου, αλλά έχμε ψωνιστεί για φέτος, η επόμενη μαζική μου αγορά θα είναι στις εκπτώσεις τα καλοκαιρινά, με νούμερα της μικρής για του χρόνου και ίσως κάποια συμπληρώματα για φέτος

πάντα έτσι ψωνίζω νομίζω ότι έρχεται οικονομικότερα και δεν κάνω πολλές "ατασθαλίες" μέσα στην σεζόν (προσπαθώ δηλαδή) :oops::oops:

 

(πήγα στα πάτρια εδάφη την 25 ζουπερρρρρρρρρρρρ:lol::lol: )

 

ναι σιγά μην δεν κάνεις αλλες ατασθαλίες, μεσα στην σεζόν... Σε πιστέψαμε τώρα :) Όσο για το άλλο κάνω απλά ότι δεν το είδα...

άσχετο.. την μικρή σου, μήπως την πάς σχολείο στον δημοτικό των βρ??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω απλα δεν εχω καταλαβει ποια μεθοδος ειναι πιο οικονομικη... Αυτή ή η αλλη με την κοπελα

 

 

Εμένα μου φαίνεται εντάξει αυτή η ελληνική εταιρία. Αν έχεις 15 κιλά πληρώνεις 45 και 15 = 60 ευρώ. Κι οταν φτάσουν Ελλάδα σου τα στέλνουν με τον πιο οικονομικό τρόπο. Νομίζω πως καλά είναι για αγορες άνω των 9 κιλών και τα λεφτά πάνε σε Ελληνες.

Εσείς τι λέτε; MUM ή global?

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια δεν εχω προπληρωμενη λετε να χω θεμα αν βαλω κανονικη πιστωτικη στο Gymboree.com?

 

 

Δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. Πάντα χρησιμοποιώ κανονική πιστωτική κάρτα. Υπάρχουν κουπόνια στο ebay που μπορείς να αγοράσεις για 20% εκπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα απο http://mariaevita.gr/index.php?dispatch=categories.view&category_id=682 το γιογιο του μικρού και έμεινα πολύ ευχαριστημένη απο την συνεργασία, 1 μερα πριν τηλέφωνο και μέσα καρτουλα για ευχές.

 

Πάρα πολύ καλή ιδέα!!! Έψαχνα για κάθισμα που να εφαρμόζει στην τουαλέτα αλλά αυτό συνδυάζει και τη μεταφορά. Πες μου αν μπορείς, το χρησιμοποιήσατε? Είναι σταθερό στην εφαρμογή του στην τουαλέτα?

Link to comment
Share on other sites

Οι χρεώσεις τους:

 

Οι τιμές των μεταφορικών εξόδων που απαιτούνται για την παραλαβή των προϊόντων σας από την Αγγλία σε Ελλάδα είνα ανάλογα με το βάρος τους και έχουν ως εξής:

 

 

 

Από 1 έως 8 κιλά: 5,00 ευρώ ανά κιλό

 

Από 9 κιλά έως 30 κιλά: 45 ευρώ

 

 

αυτό μου απάντησαν κι εμενα..θα πουν τι παθαν ολοι σήμερα και μας στέλνουν μειλ;!

Link to comment
Share on other sites

σε λάθος σημείο κοιτάς για τα μεταφορικά

δες εδώ http://www.ubershop.co.uk/help/deliveryEurope.php βασικά επειδή το έχουμε ψάξει το καλλίτερο που μπορείς να κάνεις προς το παρόν είναι να στοκάρεις όταν έχει προσφορές στην Ελλάδα ;) για να συμφέρει να αγοράσεις από έξω θα πρέπει η τιμή με τα μεταφορικά να βγαίνει αν δεν κάνω λάθος κάτω από 0,20/πάνα

 

Age ευχαριστώ δεν το είχα προσέξει.

Και δεν μπορώ να υπολογίσω και το βάρος με τις πάνες.

Επισης θελω να παραγγείλω το maclaren four season απο Αγγλία.

Το είχαν στο mothercare αλλα πλεον ειναι out off stock αν το πάρει το μάτι σας πουθενα πειτε μου μηπως το προλάβω πριν γεννήσω

Link to comment
Share on other sites

Χμ τι να σου πω. Επικοινώνησε με την τράπεζα μήπως σου πει για ποιον λόγο δεν μπορεί να προχωρήσει η πληρωμή αν και όταν είχε τύχει εμένα μου είχε πει η τράπεζα πως δεν υπήρχε καμιά πρόθεση για πληρωμή, το πρόβλημα ήταν από το πέιπαλ.

Προσπάθησε σε λίγο και σιγουρέψου ό,τι υπάρχουν χρήματα στην κάρτα. Μήπως έχεις πάρει και κάτι άλλο πρόσφατα και έχει δεσμευτεί το ποσό?

Δεν ξέρω πως λειτουργεί η Κύπρου αλλά στην Πειραιώς και στην Eurobank που έχω κάρτες οι χρεώσεις κάνουν 1-2 μέρες να φανούν και μπορεί να φαίνεται διαθέσιμο ποσό αλλά να μην είναι αντιπροσωπευτικό.

Είχες δίκιο τελικά......επικοινώνησα με την τράπεζα και ήταν δεσμευμένο ένα ποσό απο το amazon γι'αυτό δεν μπορούσα να κάνω συναλλαγές.

Σέυχαριστώ και πάλι!!

QgIJp2.png

vjwRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λιτσάκι εγώ με προπληρωμένη πλήρωσα στο gymboree...δεν είχα κανένα πρόβήμα!

 

Εγώ με κανονική πλήρωσα και δεν είχα πρόβλημα

 

Δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. Πάντα χρησιμοποιώ κανονική πιστωτική κάρτα. Υπάρχουν κουπόνια στο ebay που μπορείς να αγοράσεις για 20% εκπτωση.

 

 

Ευχαριστω κοριτσια θα το τολμησω κι εγω.:wink::lol::lol::lol::cool:

Link to comment
Share on other sites

αυτό μου απάντησαν κι εμενα..θα πουν τι παθαν ολοι σήμερα και μας στέλνουν μειλ;!

 

H σελιδα δεν ειναι παλια.....

ειναι σχετικά νεα

νομιζω εχει ενα χρονο εναμιση

ειχε δημιουργηθει μετα απο αναζητηση εδω μεσα πολλων μας για αγορες απο καταστηματα που δεν εστελναν ελλαδα

μαλιστα μας ειχε στειλει και μυνημα για την αναρτηση της σελιδας αυτης και ενα μελος καινουργιο αν θυμαμαι καλά...πιθανολογω χωρις να εχω αποδειξεις βεβαια...αλλα πολυ συμπτωματικο ήταν τοτε που ψαχνομασταν

 

χωρις να θελω να τους κακολογησω μπορει να κανουν καλα τη δουλεια τους...

 

ΑΛΛΑ επειδη τοτε οπως και τωρα

δεν υπαρχει ονομα πισω απο αυτην την επιχειρηση παρα μονο μια διευθυνση, ενας υπευθηνος ρε παιδι μου.....κατι! ειναι μονο μια διευθυνση....

δεν δωσαμε βαση.....

ποιος με καλυπτει εμενα? αν γινει κατι?

τι μονο μια διευθυνση στο ιντερνετ , ενα εμειλ θα ξερω και μια διευθυνση στην ελλαδα???

 

Εγω ετσι δεν νιωθω σχετικά ασφαλης να το δοκιμασω

αλλα εγω ειμαι εγω και αυτη ειναι η δικια μου γνωμη;)

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...