Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

ειστε καταπληκτικες, καιρο να εχει κανεις να διαβαζει

! η κορη μου ειναι 21 μηνων, κοντη(80 ποντους) και θελω να της παρω μια κουζινουλα, αλλα εχω μπερδευτει, με την κοκκινη , την τεφαλ, την πρασινηκτλ.Υπαρχει καποια προταση απο καποια με προσφατη παραλαβη?

ευχαριστω και χρονια πολλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα και χρόνια πολλά

 

Επίσης για όσες ψάχνουν φθηνές εκτυπώσεις φωτογραφιών και είναι από Αθήνα μπορώ να σας πω που να τυπώνετε με 0,12 την φωτογραφία

(δεν ξέρω αν μπορώ να πω δημόσια το όνομα του πολυκαταστήματος)

 

Θέλω τρελλά. Στείλε πμ σε παρακαλώ ...

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!

 

Το javari στέλνει και βρεφικά-παιδικά παπουτσάκια ή ακολουθεί την πολιτική του amazon?

 

Το τζαβάρι ειναι θυγατρικη του αμαζον και μεχρι τωρα εστελνε οοοοολα τα αλλα εκτος των παιδικων παπουτσιων.....Δεν ξερω αν εχει αλλάξει κατι

 

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να γινεις ποιο σαφής σε παρακαλω......

Γιατι αυτο το πεταω μια κουβεντα δεν ειναι και οτι καλυτερο....εννοω να καθομαστε να ψαχνομαστε.

 

 

 

 

Συγνωμη.....ποιες ειναι οι πολλες....?????:confused::confused:

 

Ενα μονο ατομο διαβασα εγω....με αρνητική εμπειρια!:|

 

Δώσε σε παρακαλώ στο google perfectshop καταγγελίες και θα καταλάβειςτι εννοώ, μία από αυτές τις περιπτώσεις είναι και η δική μου, δημοσιευμένη στο blog του zougla.gr. Εγώ απλά ενημέρωσα γιατί το site είναι ακόμη σε λειτουργία και δέχεται παραγγελίες. τώρα ο καθένας πράττει όπως νομίζει.

Link to comment
Share on other sites

Δώσε σε παρακαλώ στο google perfectshop καταγγελίες και θα καταλάβειςτι εννοώ, μία από αυτές τις περιπτώσεις είναι και η δική μου, δημοσιευμένη στο blog του zougla.gr. Εγώ απλά ενημέρωσα γιατί το site είναι ακόμη σε λειτουργία και δέχεται παραγγελίες. τώρα ο καθένας πράττει όπως νομίζει.

 

Το ειπα και ποιο πριν οταν δημοσιευσες το πρωτο σου ποστ.......

Απο τον γραπτο λογο καταλαβα οτι μιλουσες για εδω μεσα στο τοπικ για πολλα αρνητικα σχολια...και δεν τα εβρισκα για αυτο και ρωτησα. Μου απαντησαν ομως και οντως μετα καταλαβα οτι εννοουσατε γενικα

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το τζαβάρι ειναι θυγατρικη του αμαζον και μεχρι τωρα εστελνε οοοοολα τα αλλα εκτος των παιδικων παπουτσιων.....Δεν ξερω αν εχει αλλάξει κατι

 

Κalamaraki, τελικά δεν άλλαξε κάτι. Έβαλα στο καλάθι μου 3 ζευγάρια παιδικά και τελικά δεν τα στέλνει :(.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

Συναγωνιστριες καλημερα!

 

Το http://www.javari.co.uk εχει βαλει και πολυ καλες εκπτωσεις και εχει πλεον και δωρεαν μεταφορικα!

 

να κανω μια ερωτηση για τα μεγεθη κ τις γραμμες των παπουτσιων ειναι ιδιες με τα δικα μας δεδομενα.γτ π.χ. οταν πηρα απο αμερικη ηταν το νουμερο που φορουσα αλλα το καλουπι πιο φαρδυ κ ηθελα 1/2 νουμερο μικροτερο

Link to comment
Share on other sites

Eχω παραγγειλει αλμπουμ και απο photobox και απο blurb.....ημουνα ευχαριστημενη μεχρι που πηρα απ αυτο....νομιζω στελνει και Ελλαδα...

http://www.saal-digital.de/fotobuch/

φοβερη ποιοτητα!!!!!

Χρονια πολλα!!!

 

Όντως φαίνεται πολύ καλύτερο!!!!

Κατεβάζω τώρα το πρόγραμμά τους και θα δω αν μπορώ να κάνω όλα όσα έκανα στο photobox.

Λίγο η γλώσσα μου τη δίνει, αλλά δεν πειράζει, η μετάφραση του Google να είναι καλά...

 

Ευχαριστούμε!!!!:P

Link to comment
Share on other sites

αυτό έχει να κάνει περισσότερο με τη μάρκα κάθε παπουτσιού. Για παράδειγμα εγώ στα ιταλικά παπούτσια παίρνω πάντα μισό νούμερο μεγαλύτερο γιατί έχουν στενή γραμμή.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

ειστε καταπληκτικες, καιρο να εχει κανεις να διαβαζει

! η κορη μου ειναι 21 μηνων, κοντη(80 ποντους) και θελω να της παρω μια κουζινουλα, αλλα εχω μπερδευτει, με την κοκκινη , την τεφαλ, την πρασινηκτλ.Υπαρχει καποια προταση απο καποια με προσφατη παραλαβη?

ευχαριστω και χρονια πολλα!

 

Εμείς πήραμε την κόκκινη, είναι ξύλινη, περίπου 1μ Χ 1μ πλάτος και ύψος. Είναι πολύ καλή ποιότητα, λακαρισμένο ξύλο, και έχει 5 ντουλαπάκια που εξυπηρετούν φοβερά στο να μαζεύονται μέσα όλα τα κουζινικά ( και όχι μόνο). Η κόρη μου είναι 82εκ. και παίζει μια χαρά. Δεν φτάνει φυσικά το επάνω ράφι αλλά υποτίθεται είναι για μέχρι 8 ετών. Γενικά είναι πολύ όμορφη, και πρακτική καθώς είναι παιχνίδι με αποθηκευτικό χώρο. Δεν έχει όμως ήχους ούτε φως και τα κουζινικά δεν συμπεριλαμβάνονται. Επίσης λόγο του ότι είναι ξύλινη είναι ακριβότερη από τις άλλες και θέλει συναρμολόγηση ( εμένα που πήρε ένα τριωράκι να την φτιάξω)

There is no patch for human stupidity.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια καλημέρα για τις γιορτές δεν προλαβαίνουμε αλλα αν έχει καμία κανένα αλλό δωράκι αργότερα μπορεί να δει και αυτη!!!!

 

http://www.amazon.de/dp/B003LPU6LY/ref=pe_68241_23141431_pe_epc_d5

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!

Εστειλα σε ενα αγγλο μηνυμα στο ebay για τα εξοδα αποστολης και μου απαντησε αυτο

 

Hi there, to post this item (600grams)to Greece would cost £4.50. If you would like to bid on items, you will need to estimate cost postage costs of approximately £3-£4.00 each item on multiple items.

2kg = £12.50

regards

 

Εννοει 12.5 λιρες το καθε τεμαχιο?

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζεται αν παραγγειλω πολλά τεμάχια απο το e bay αν Μπορώ να πετυχω καλύτερη τιμή στα μεταφορικά;

Αν κανει compine shipping ο πωλητης αλλα καλο ειναι να ρωτησεις πρωτα.

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!

Εστειλα σε ενα αγγλο μηνυμα στο ebay για τα εξοδα αποστολης και μου απαντησε αυτο

 

Hi there, to post this item (600grams)to Greece would cost £4.50. If you would like to bid on items, you will need to estimate cost postage costs of approximately £3-£4.00 each item on multiple items.

2kg = £12.50

regards

 

Εννοει 12.5 λιρες το καθε τεμαχιο?

 

Μετάφραση απο γκουγκλ

Γεια σου, για να δημοσιεύσετε το στοιχείο αυτό (600grams) στην Ελλάδα θα κοστίσει £ 4.50. Αν θέλετε να προσφέρετε για τα στοιχεία, θα πρέπει να εκτιμηθεί το κόστος ταχυδρομικά έξοδα £ 3 περίπου - £ 4.00 κάθε στοιχείο σε πολλά στοιχεία.

2 κιλά = £ 12.50

 

 

οχι δεν σου λεει για καθε αντικείμενο 12μιση λιρες αλλα σου λεει για καθε ενα περιπου 3-4λιρες , και στα δυο κιλα 12μιση λιρες

 

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι να ψωνίσω από dorothyperkins. Μπορεί να με βοηθήσει καμία κοπέλα που έχει ψωνίσει ήδη?Βασικά θέλω να ρωτήσω τι παίζει από νούμερα. Έχουν φαρδιά γραμμή ή όχι?

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά κορίτσια! Δυστυχώς με 2 μωρά δεν έχω χρόνο να παρακολουθώ το θέμα. Θα ήθελα να ρωτήσω με amazon.co.uk έχετε θέματα?

 

Έκανα μια παραγγελία. 3 από τα δέματα έφτασαν αλλά το ένα το οποίο έφυγε από ένα μαγαζί στις 8 υποτίθεται του Δεκέμβρη και θα έφτανε στις 17 ακόμα να έρθει. Ωστόσο έφτασαν άλλα τα οποία τα περίμενα αργότερα. Το online κατάστημα είναι το Perfectly Happy People. (ο Θέος και η ψυχή μας...)

 

Γνωρίζετε αν λόγω καιρού ακόμα υπάρχουν καθυστερήσεις? Επίσης πλήρωσα προπληρωμένη Κύπρου Μπορεί να μου πει αν θυμάται κάποια...πόσες μέρες μετά μπορώ να ακυρώσω πληρωμή?

Link to comment
Share on other sites

Μετάφραση απο γκουγκλ

Γεια σου, για να δημοσιεύσετε το στοιχείο αυτό (600grams) στην Ελλάδα θα κοστίσει £ 4.50. Αν θέλετε να προσφέρετε για τα στοιχεία, θα πρέπει να εκτιμηθεί το κόστος ταχυδρομικά έξοδα £ 3 περίπου - £ 4.00 κάθε στοιχείο σε πολλά στοιχεία.

2 κιλά = £ 12.50

 

 

οχι δεν σου λεει για καθε αντικείμενο 12μιση λιρες αλλα σου λεει για καθε ενα περιπου 3-4λιρες , και στα δυο κιλα 12μιση λιρες

 

Ευχαριστω πολυ!! Και εγω αυτο το νοημα εβγαλα αλλα ηθελα επιβεβαιωση!

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...