Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κάνουν σίγουρα,

 

εγώ αγόρασα καρότσι, port bebe και κάθισμα αυτοκινήτου με 20% έκπτωση τον Ιούλιο

 

Τέλεια!!!!!!!

Τώρα μένει να μάθουμε πότε θα έχει εκπτώσεις!!!

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια,

Δεν με ειχε απασχολήσει ως τωρα, αλλά ειδα κι εγω κατι στα mothercare που μ'αρεσει, με ποια διαδικασία παραγγελνουμε από σαλοπέτα??(και ποιο το κόστος)

QqmLp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια!

 

Να ρωτήσω κάτι αν γνωριζετε, στο mytoys.de υπάρχει

επιλογή για αγγλικά;Μου αρεσει σαν σελιδα αλλα με τα γερμανικα καμια σχεση και παω στα τυφλα!Μηπως εχει καπου και δεν το βλεπω;

δεν εχει αγγλικα!!!αλλα ειναι καταπληκτικο σαιτ με πολυ καλεσ τιμεσ και εξυπηρετηση!:P

Link to comment
Share on other sites

και να φανταστεις οτι τους το γραφω καθε φορα οταν παραλαβω αποστολη και μου ζητανε εντυπωσεις να βαλουν επιλογη γλωσσας στα αγγλικα!\ αλλα τιποτα ανενδοτοι οι Γερμανοι!Σου λεει αυτη για να μας γραφει γερμανικα παει να πει οτι καταλαβαινει!.....

Link to comment
Share on other sites

Να προτείνω και ένα site που το ανακαλυψα σε μια άλλη συζήτηση (για βρεφικά στρώματα) άλλα έχει και πολλά άλλα πράγματα, και δεν το βρήκα στην τελευταια λίστα που υπάρχει εδώ; Είναι γερμανικό (ευτυχώς με επιλογή για αγγλικά!!!) και κοστος αποστολής για μη ογκώδη αντικείμενα 7.50!!

Δεν έχω παραγγείλει ακόμη αλλά θα το κάνω σύντομα, οπότε θα σας πω και εντυπώσεις! Ειναι το http://babybutt-com.erwinmueller.com/shop/startpage-COM-en-BB. Αν έχει ψωνίσει κανείς ας μας πει την εμπειρία του!

Link to comment
Share on other sites

καλως την!!!!!!!

και σε ψάχναμε.......

ετοιμάζω παραγγελία.... να σου κάνω κανά δυο ερωτησούλες;;; κι αν έχεις χρόνο απαντάς...

θα πάρω παπούτσια για το γιο μου.... έχεις πάρει ποτέ;;; είναι οκ;;; και τα νούμερα είναι σχετικά μεγάλα ή μικρά;;; εννοώ με τη μετατροπή βγαίνουν ακριβώς ή είναι ψιλορίσκο;;;

από μεταφορικά τι σου χρέωσαν;;;

την άλλη εβδομάδα είμαι έτοιμη.... μου αρεσουν τα ρουχαλάκια τους!!!!!!!!!

 

Bounitsa περιμένω εγώ παραγγελία απο σαλοπέτα και θα έχει παπουτσάκια μέσα.Αν δεν τα βίάζεσαι περίμενε μέχρι να παραλάβω να σου πω εντυπώσεις.

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσακια τα φωτα σας! εχει ψωνισει καμια σας απο το ebay.uk? Επειδη ειμαι λίγο ασχετη..οτι πωλειται εκει ειναι used η εχει και καινουρια είδη? θελει ο αντρας μου κατι αθλητικα παπουτσακια .ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

πατάς αριστερά στα new και σου βγάζει τα καινούργια

σε ευχαριστώ.πες μου εχεις παρει κατι απο εκει να με βοηθησεις?παταω new και δεν μου βγαζει αυτα που θελω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσακια τα φωτα σας! εχει ψωνισει καμια σας απο το ebay.uk? Επειδη ειμαι λίγο ασχετη..οτι πωλειται εκει ειναι used η εχει και καινουρια είδη? θελει ο αντρας μου κατι αθλητικα παπουτσακια .ευχαριστώ.

 

Νομιζω δε στελνουν ελλαδα οσα ειναι απο το ebay.uk

Γιατι δε κοιταζει στο ebay.gr? O,τι ειναι εκει παει ελλαδα σιγουρα.

 

Καποια κομματια ειναι καινουργια και καποια μεταχειρισμενα. Το γραφει παντως. Αν οχι, στελνεις ενα mail στον seller και σου λεει

 

 

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω δε στελνουν ελλαδα οσα ειναι απο το ebay.uk

Γιατι δε κοιταζει στο ebay.gr? O,τι ειναι εκει παει ελλαδα σιγουρα.

 

Καποια κομματια ειναι καινουργια και καποια μεταχειρισμενα. Το γραφει παντως. Αν οχι, στελνεις ενα mail στον seller και σου λεει

ευχαριστω πολυ.μηπως γνωριζεις για το http://www.shoeslist.compage

της αγγλίας???

Link to comment
Share on other sites

Οχι, δεν εχω ψωνισει απο αυτο τελικα.

 

Δε το λες και φθηνο παντως ....

τα παπουτσια που θελει ο αντρας μου κανουν 400.00 στην Ελλαδα και εκει τα βρηκαμε 150.οο με τα μεταφορικα.Θα ηθελα απλα αν ξερει καποια κοπελα και εχει παρει κατι να μου πει την εμπειρια της γιατι δεν εχω ξαναπαρει απο εκει.

να σαι καλα.

Link to comment
Share on other sites

Να προτείνω και ένα site που το ανακαλυψα σε μια άλλη συζήτηση (για βρεφικά στρώματα) άλλα έχει και πολλά άλλα πράγματα, και δεν το βρήκα στην τελευταια λίστα που υπάρχει εδώ; Είναι γερμανικό (ευτυχώς με επιλογή για αγγλικά!!!) και κοστος αποστολής για μη ογκώδη αντικείμενα 7.50!!

Δεν έχω παραγγείλει ακόμη αλλά θα το κάνω σύντομα, οπότε θα σας πω και εντυπώσεις! Ειναι το http://babybutt-com.erwinmueller.com/shop/startpage-COM-en-BB. Αν έχει ψωνίσει κανείς ας μας πει την εμπειρία του!

 

Μαρια,υπαρχει το babybutt στη λιστα!Λοιπον,εγω εχω αγορασει στρωμα και καποια ακομη αντικειμενα.

Το μονο προβλημα ειναι οτι ειτε γινεις μελος ειτε οχι σου ζητανε στην πρωτη αγορα να πληρωσεις με τραπεζικο εμβασμα-πραγμα που δεν συμφερει αν δεν εχεις e-banking κλπ.Ξεπερνιεται ομως στελνοντας τους μεηλ και ζητωντας να σου χρεωσουν πιστωτικη καρτα!

Η αποστολη μεχρι τωρα ειναι πολυ καλη(στελνουν συστημενο με dhl και παραλαμβανεις απο το ταχυδρομειο)...μαλιστα οταν προσθεσα στο στρωμα καποια πραγματακια ακομη μου τα εστειλαν χωρις να πληρωσω εξτρα μεταφορικα κι επισης μεσα στο κουτι ειχαν δωρο κι ενα σετ παιδικες πετσετουλες.

Δεν ξερω αν το κανουν σε ολους παντως εμενα με ενθουσιασαν.Περιμενω το δευτερο μερος της παραγγελιας απο μερα σε μερα!

θα ξαναψωνισω!

Link to comment
Share on other sites

τα παπουτσια που θελει ο αντρας μου κανουν 400.00 στην Ελλαδα και εκει τα βρηκαμε 150.οο με τα μεταφορικα.Θα ηθελα απλα αν ξερει καποια κοπελα και εχει παρει κατι να μου πει την εμπειρια της γιατι δεν εχω ξαναπαρει απο εκει.

να σαι καλα.

 

εγω εχω ψωνισει παρα πολλες φορες απο το αγγλικο,αν δεν στο βγαζει οταν βαζεις new τοτε μαλλον ειναι μεταχειρισμενα.

αμα θελεις βαλε το λινκ εδω να σου πω.επισης να κοιτας ο πωλητης να ειναι 99,7% και πανω σωστος.

Link to comment
Share on other sites

:P

Μαρια,υπαρχει το babybutt στη λιστα!Λοιπον,εγω εχω αγορασει στρωμα και καποια ακομη αντικειμενα.

Το μονο προβλημα ειναι οτι ειτε γινεις μελος ειτε οχι σου ζητανε στην πρωτη αγορα να πληρωσεις με τραπεζικο εμβασμα-πραγμα που δεν συμφερει αν δεν εχεις e-banking κλπ.Ξεπερνιεται ομως στελνοντας τους μεηλ και ζητωντας να σου χρεωσουν πιστωτικη καρτα!

Η αποστολη μεχρι τωρα ειναι πολυ καλη(στελνουν συστημενο με dhl και παραλαμβανεις απο το ταχυδρομειο)...μαλιστα οταν προσθεσα στο στρωμα καποια πραγματακια ακομη μου τα εστειλαν χωρις να πληρωσω εξτρα μεταφορικα κι επισης μεσα στο κουτι ειχαν δωρο κι ενα σετ παιδικες πετσετουλες.

Δεν ξερω αν το κανουν σε ολους παντως εμενα με ενθουσιασαν.Περιμενω το δευτερο μερος της παραγγελιας απο μερα σε μερα!

θα ξαναψωνισω![/QU

 

ποσα μεταφορικα χρεωνουν?7,95?για να ερθουν με το κουριερ?δεν εχει τοσο μεγαλη ποικιλια οσο το my toys.de αλλα εχει καποια που δεν εχει το αλλο!και σε καποια πραγματα ειναι πιο ακριβο!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια σίγουρα το έχετε αναφέρει ξανά αλλά..που να ψάχνω!!Αν μπορει κάποια να μου πει τα νούμερα του tesco είναι σαν του next δηλ.μεγαλούτσικα ή σαν του ακατανόμαστου και φοράμε το νούμερο της ηλικίας μας???

Mjsrp2.pngGuD6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...