Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

βρε κοριτσακια μου εγω που δεν εχω σελιδα στο φατσοβιβλιο τι να κανω?????

 

 

να ανοιξεις καλε!!!!!!!!!!:-P:razz::-P:razz::-P

 

ας μην βαλεις το ονομα σου!!!βαλε τρεις λαλουν και δυο χορευουν για ονομα!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ειναι ευκολο να εχω κι εγω την σελιδα στο φεις για αγορες μεσω ιντερνετ?

εχω αρχισει να ψαχνομαι πολυ τωρα τελευταια,και λογω του οτι μενω επαρχια και δεν εχω κ πολλες επιλογες,και λογω καλυτερων τιμων...και ανακαλυψα προσφατα το τοπικ σας-ελπιζω να μην μπω στη λιστα των υποπτων:):):)

οσο για την ποιοτητα των μωρουδιακων,δεν εχω ψωνισει απο h&m αλλα τα zara και τα marks&spencer ειναι φοβερα,τα ρουχαλακια ειναι απιστευτα απαλα!τα φορμακια απο τα mothercare μου ξεχειλωναν αμεσως......

fBaep3.png

 

uwK7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, κορίτσια θέλω και εγώ πμ για να μπώ σε αυτό το φατσοβιβλίο. Είμαι καλό κορίτσι, τρώω όλο το φαί μου, εκτός απο αυτό τον μήνα που προσπαθώ να χάσω κάτι κιλά απο την εγκυμοσύνη και θα κάνω ότι μου πείτε. Μετακόμισα τώρα τελευταία επαρχία, έχω χάσει τους φίλους μου, τις αδερφές μου, τους γονείς μου, τα στέκια μου, τα μαγαζιά που ψώνιζα και γιορτάζω κι όλας αύριο, κρίμα το καημένο.

Link to comment
Share on other sites

βρε ολα σωστα τα κανω!τι θα μπορουσε να γινει λαθος οεο???:?:-?:?αυτη την στιγμη χαλαμε 7-8 περιπου πανες την ημερα.ε παραπανω απο 8 μερες δεν μου κραταει η κασετα!την ημερα που το παρελαβα και σε μια συζητηση που ειχα με μια γνωστη μου μου ειπε οτι το εχει και εκεινη και δεν της κραταει η κασετα πανω απο 8 μερες και της εκανε εντυπωση που ο κατασκευαστης γραφει ενα μηνα!

σε πληροφορω οτι ειχε δικιο!!!!!καθε φορα που αλλαζω κασετα και μετραω τις μερες 8 μου βγαινουν!

 

αλλιως ελα σπιτι να πιουμε καφε και να μου πεις τι κανω λαθος:mrgreen::mrgreen::mrgreen:!

 

χμ χμ χμ...μόλις άλλαξα κασέτα και την προηγούμενη την είχα αλλάξει λίγο μετά το πάσχα....

βάζεις πάνα, γυρνάς ροδέλα, κλείνεις καπάκι...εσύ τι κάνεις;

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χμ χμ χμ...μόλις άλλαξα κασέτα και την προηγούμενη την είχα αλλάξει λίγο μετά το πάσχα....

βάζεις πάνα, γυρνάς ροδέλα, κλείνεις καπάκι...εσύ τι κάνεις;

 

 

ακριβως το ιδιο!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω βρε κορίτσι...να'ρθω να τον πιούμε τον καφέ (αλήθεια που είσαι ;)).

Να χαίρεσαι το παιδάκι σου! 5 μηνών σήμερα! :)

 

 

ναι εχουμε μηνογενεθλια!!!!κερατεα μενουμε!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κι από εμένα!

Παρακολουθώ εδώ και καιρό την κουβέντα σας και ήθελα να στείλω κι εγώ το H&M σαν μια από τις καλύτερες επιλογές για όσες βέβαια μένουν σε Αθήνα, Θεσ/κη και Λάρισα(νομίζω).

Ψώνιζα όλα τα ρουχαλάκια του μικρού μας-από βρέφος μέχρι και σήμερα που είναι 19 μηνών-και μπορώ να πω ότι έχει πολύ καλύτερη ποιότητα από τα mothercare και πολύ οικονομικά.

 

Πάντως εγώ εκτός απο τα μωρουδιακά αγόρασα και όλα τα ρούχα εγκυμοσύνης από το H&M. Πολύ οικονομικά και πρακτικά!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου ανοιγει η σελιδα του www.newlook.com :(. Προσπαθω απο χτες να κανω μια παραγγελια, με πεταει συνεχεια εξω, και οοοοταν πια καταφερνω να παω στο τελικο σταδιο δεν φορτωνει την σελιδα, και παλι, με πεταει εξω...

Γιατιιιιιιιι;;;;:twisted::twisted:

Τα νευρα μου:twisted::twisted:

h0MYp3.png
Link to comment
Share on other sites

και εγω ειχα προβλημα μινουλα χτες.εβαζα πραγματα στο καλαθι και οταν αλλαζα σελιδα το καλαθι μου αδειαζε!

 

να δεις που μπηκαμε ολες για ψωνια και μπλοκαρε το σαιτ:lol::lol::lol:!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

και εγω ειχα προβλημα μινουλα χτες.εβαζα πραγματα στο καλαθι και οταν αλλαζα σελιδα το καλαθι μου αδειαζε!

 

να δεις που μπηκαμε ολες για ψωνια και μπλοκαρε το σαιτ:lol::lol::lol:!

 

 

χαχαχα και γω αυτο σκεφτηκα! Βγειτε βρε κοπελες να ψωνισω!!!:P

Και σημερα παντως με πεταει συνεχεια εξω, παω να βαλω τους κωδικους μου, φορτωνει την σελιδα και τελευταια στιγμη με πεταει εξω.

Τι να πεις, φαινεται δεν μου ειναι γραφτο να κανω αγορες μεσω ιντερνετ :P

h0MYp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α την βλέπω εγώ τη δουλειά θα με χωρίσετε απο τον άντρα μου!!!Αυτό το newlook τέλειο!Ευτυχώς που είμαι έγκυος και ούτως ή άλλως δεν θα μου κάνει τίποτα προς το παρών!!!Αλλιώς θα του είχα αλλάξει τα φώτα!

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Α την βλέπω εγώ τη δουλειά θα με χωρίσετε απο τον άντρα μου!!!Αυτό το newlook τέλειο!Ευτυχώς που είμαι έγκυος και ούτως ή άλλως δεν θα μου κάνει τίποτα προς το παρών!!!Αλλιώς θα του είχα αλλάξει τα φώτα!

 

εχει και εγκυμοσυνης:twisted::twisted::twisted::twisted:

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

εχει και εγκυμοσυνης:twisted::twisted::twisted::twisted:

 

χααχχαχαχαχαχ

 

καλε ειστε θεοτρελες , εγω που ειχα πολύ δουελια στο γραφειο και ποσταρατε την σελιδα και δεν μπορουσα να κανω δουλεια

 

 

αχ τα θελω ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

και εγω ειχα προβλημα μινουλα χτες.εβαζα πραγματα στο καλαθι και οταν αλλαζα σελιδα το καλαθι μου αδειαζε!

 

να δεις που μπηκαμε ολες για ψωνια και μπλοκαρε το σαιτ:lol::lol::lol:!

Και εμένα μια απο τα ίδια:evil:Δεν θα το αφήσω ομως ,θα προσπαθήσω κ σήμερα:D

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως πρόλαβα και παρήγγειλα!¨:)

σήμερα μου έστειλαν μειλ ότι η παραγγελια εστάλει.

και ΝΑΙ, εχει ρούχα εγκυμοσύνης (τετοια πήρα κι εγώ κι ένα μαγιουδάκι μιαμ μιαμ!)

 

Α και ο εκπτωτικός κωδικός μια χαρα λειτουργεί!

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

σας διαβαζω παααρα πολυ καιρο τωρα και με εχετε βοηθησει παρα πολυ μιας και ειμαι ανεργη οποτε ολη μερα στο σπιτι με τη μικρη και οποτε μονο αγορες απο το internet κανω.Που να παω στα μαγαζια με τη μικρη!!!

Ολα μας τα πραγματα τα εχουμε παρει απο το internet και μαλιστα απο τα site που προτεινετε στη λιστα.

Βεβαια δεν γραφω πολυ συχνα γιατι ειμαι μονη με ενα παιδι τερατακι 16 μηνων!!!

Εχω να σας διαβασω αρκετες μερες και εχασα τι εγινε.

Γιατι δεν ανεβαζετε αλλο τη λιστα?

Εχει συμβει κατι?

Συγνωμη αλλα μου ειναι πολυ δυσκολο να διαβασω ολες τις σελιδες που εχασα.

Πειτε μου και μενα να καταλαβω τι γινετε.

Link to comment
Share on other sites

εχει και εγκυμοσυνης:twisted::twisted::twisted::twisted:

Μη μου λές τέτοια!!!είχα κολλήσει στα φορέματα και δεν τα πήρα είδηση...

 

ΟΚ μόλις τα βρήκα...αν αύριο γράψω κανένα ποστ τύπου "με χώρισε ο άντρας μου" μην το περάσετε για μούφα αλήθεια θα είναι!!!:lol::lol:

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

σας διαβαζω παααρα πολυ καιρο τωρα και με εχετε βοηθησει παρα πολυ μιας και ειμαι ανεργη οποτε ολη μερα στο σπιτι με τη μικρη και οποτε μονο αγορες απο το internet κανω.Που να παω στα μαγαζια με τη μικρη!!!

Ολα μας τα πραγματα τα εχουμε παρει απο το internet και μαλιστα απο τα site που προτεινετε στη λιστα.

Βεβαια δεν γραφω πολυ συχνα γιατι ειμαι μονη με ενα παιδι τερατακι 16 μηνων!!!

Εχω να σας διαβασω αρκετες μερες και εχασα τι εγινε.

Γιατι δεν ανεβαζετε αλλο τη λιστα?

Εχει συμβει κατι?

Συγνωμη αλλα μου ειναι πολυ δυσκολο να διαβασω ολες τις σελιδες που εχασα.

Πειτε μου και μενα να καταλαβω τι γινετε.

 

 

 

την ανεβαζουμε καλε μια χαρα ειναι όλα !!!

όλα τα σαιτ θα τα βρεις στην Λίστα μας !!!

 

φιλια και Να σου ζήσει το κοριτσακι σου

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

σας διαβαζω παααρα πολυ καιρο τωρα και με εχετε βοηθησει παρα πολυ μιας και ειμαι ανεργη οποτε ολη μερα στο σπιτι με τη μικρη και οποτε μονο αγορες απο το internet κανω.Που να παω στα μαγαζια με τη μικρη!!!

Ολα μας τα πραγματα τα εχουμε παρει απο το internet και μαλιστα απο τα site που προτεινετε στη λιστα.

Βεβαια δεν γραφω πολυ συχνα γιατι ειμαι μονη με ενα παιδι τερατακι 16 μηνων!!!

Εχω να σας διαβασω αρκετες μερες και εχασα τι εγινε.

Γιατι δεν ανεβαζετε αλλο τη λιστα?

Εχει συμβει κατι?

Συγνωμη αλλα μου ειναι πολυ δυσκολο να διαβασω ολες τις σελιδες που εχασα.

Πειτε μου και μενα να καταλαβω τι γινετε.

 

 

Απλά δεν το βάζουμε σε κάθε σελίδα.Την ανανεώνει το καλαμαράκι συνήθως κάθε 2-3 μέρες με οτιδήποτε καινούριο.Είναι νομίζω στη σελίδα 155 η 156.

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...