Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Εγω παντως ενω μου αρέσουν τα δπαμ....δεν τα βρισκω κανονικα σε μεγεθος...δηλαδη για την μικρη μου πχ ενω σε μοδερ επαιρνα παντα οτι ελεγε το κανονικο σε ηλικια πχ τωρα θα της εβαζα το 2-3χρονων στα dpam θελω ενα μεγαλυτερο νουμερο. οσες φορες πηγα και χαζευα μοντελάκια.

 

 

Για μας ήταν τα μόνα που μας ερχόντουσαν κανονικά. Να φανταστεις στον μικρό μου όταν ήταν 6 μηνών έπαιρνα το 12 (του είχα πάρει orchestra, benetton δε θυμαμαι τι άλλο, mothercare παντως δεν εχω παρει) και μόνο στα dpam έπαιρνα για 6 μηνών. Δεν ξερω αν εχουν διαφορά που τα επαιρνα απ' ευθείας απ' τη Γαλλια. Στην τιμή θυμάμαι διαφορά, γιατί είχε άλλο καρτελάκι με τιμή για γαλλια και άλλο για ελλάδα.

Α και τα next του έρχονται κανονικά.

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω μονο απο ελλαδα τα εχω δει και παντα μα παντα ενω της εκανε της ηλικιας της, δεν ηταν ομως να της το παρω για να βγαλει πχ εστω και ενα τριμηνο με αυτο...

Δεν ξερω ισως κ να κανω λαθος! Και στα ορκεστρα θελω μεγαλυτερο...λετε να ειναι χοντρουλα η μικρη μου ...κλαψ!

Και τα νεχτ κανονικα της ερχονται συμφωνω.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω παντως ενω μου αρέσουν τα δπαμ....δεν τα βρισκω κανονικα σε μεγεθος...δηλαδη για την μικρη μου πχ ενω σε μοδερ επαιρνα παντα οτι ελεγε το κανονικο σε ηλικια πχ τωρα θα της εβαζα το 2-3χρονων στα dpam θελω ενα μεγαλυτερο νουμερο. οσες φορες πηγα και χαζευα μοντελάκια.

 

Kαι μεις που είμαστε χρυσοί χορηγοί του dpam, όλα από εκεί τα παίρνουμε, φοράμε ένα νούμερο μεγαλύτερο. Δηλαδή τώρα η μικρή είναι 2, εγώ παίρνω το 3. Όταν ήταν 6 μηνών έπαιρνα το 12 κ.ο.κ. Βρίσκω ότι έχουν πολύ στενές φόρμες.

Link to comment
Share on other sites

Εγω μονο απο ελλαδα τα εχω δει και παντα μα παντα ενω της εκανε της ηλικιας της, δεν ηταν ομως να της το παρω για να βγαλει πχ εστω και ενα τριμηνο με αυτο...

Δεν ξερω ισως κ να κανω λαθος! Και στα ορκεστρα θελω μεγαλυτερο...λετε να ειναι χοντρουλα η μικρη μου ...κλαψ!

Και τα νεχτ κανονικα της ερχονται συμφωνω.

μπαααααα και της δικιάς μου που είναι αδύνατη το ίδιο γινόταν δεν της κρατούσαν για τόσο που έλεγε μάλλον τα νούμερα είναι .......

 

πες μου ότι δεν βλέπεις Ελληνικές ταινίες να πηδηχτώ από το παράθυρο :lol::lol:............. ΓΚΟΡΤΖΟΣ:mrgreen::mrgreen:

 

http://grtube.com/?p=217

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια αν μπορείτε στείλτε μου και μένα τη σελίδα στο φατσοβιβλίο!!!

ελπίζω επειδή δε γράφω συχνά εδώ, να μην κατατάσσομαι στους "υπόπτους"!!!!

 

αναμένω παραγγελία απο dorothyperkins kai bce-europe.

Για να δούμε τι θα δούμε απο τη ντόροθυ!

1 λινό παντελόνι, 3 ζευγάρια σανδαλάκια, 1 ζευγάρι πυτζάμες και ένα μαγιώ, 92 λίρες μαζί με τα μεταφορικά! πέτυχα και μέρα που είχε 20% έκπτωση σε ότι παραγγελία κάνεις....μια χαρά! άντε να τα δω κι απο κοντά!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Θέλω και εγώ τη Διευθυνση φατσοβιβλιου και φεις!!!!!

έχω πολύ καιρό να γράψω.

Επίσης επειδή έχω διαβάσει και τις 157 σελίδες να σας πω ότι έχω ψωνίσει από

Α)figleaves =έμεινα πολύ ευχαριστημένη

Β)lenscatcher=τις καλύτερες τιμές πιστεύω

Γ)strawberrynet (πληρωμη με paypal)=πολύυυυυυυυυυυυυυ ευχριστημένη με τις τιμές και την ταχύτητα

δ) και από το www.achilleasaccessories.gr ήρθαν γρήγορα και με αντικαταβολή

Μου αρέσουν πολύ τα ψώνια μέσω ιντερνετ

 

Και είχα σκοπό να ρωτήσω για το achilleasaccessories γιατί πέρυσι τέτοια εποχή είχα παραγγείλει από το skondras και η παραγγελία δεν ήρθε ποτέ.

5054526de0.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

maraki φυγαμε απο το μαδερ και περασαμε στο ικεα?????????????? ειχα δει παλαιοτερα οτι του ιταλικου ικεα ειναι αρκετα φθηνοτερα τα ιδια πραγματα... ειχε γινει θεμα στο παρεντς....

για ψαξτο να δουμε μπας και βρουμε καμια ακρη κι εκει! η αδελφη μου που ετοιμαζει το σπιτι της τωρα θα πεταγε τη σκουφια της για delivery Ικεα!!!!!!!! χαχαχαχαχα

 

τελικα με το parcel2go αξιζε το κοπο? γιατι κι εγω αυτο θα χρησιμοποιησω.... και ποσες μερες εκανε το μαδερ να τα παει στο φιλο σας????????? 4 εργασιμες οπως λεει????????

 

ψάχνω να βρω τρόπους πατριωτάκι πως να μην δώσω λεφτά στους ελληνάρες αντιπροσώπους ακόμα και για χαρτί υγείας που λέει ο λόγος :mrgreen:

 

τελικά με το parcel2go και αφού μου έβγαλαν την ψυχή ότι ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ο κούριερ (parcelforce) να παραλάβει δέμα με παραστατικό με ημερομηνία προηγούμενης ημέρας, αγγάρεψα τον φίλο μου, δανείστηκε εκτυπωτή και μου έστειλαν καινούργια παραστατικά για σήμερα. Πάει λοιπόν ο καλός μας φίλος σήμερανα τα κολλήσει στο δέμα που είχε αφήσει στον θυρωρό και ανακαλύπτει ότι το δέμα είχε γίνει collect από την parcelforce ΧΘΕΣ με το ΠΡΟΧΘΕΣΙΝΟ παραστατικό!!! Είπατε τίποτα;;;;

 

Οπότε προσοχή με την parcel2go, έχει απίστευτα κενά επικοινωνίας μεταξύ πελάτη και συνεργαζόμενων couriers.

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω παντως ενω μου αρέσουν τα δπαμ....δεν τα βρισκω κανονικα σε μεγεθος...δηλαδη για την μικρη μου πχ ενω σε μοδερ επαιρνα παντα οτι ελεγε το κανονικο σε ηλικια πχ τωρα θα της εβαζα το 2-3χρονων στα dpam θελω ενα μεγαλυτερο νουμερο. οσες φορες πηγα και χαζευα μοντελάκια.

 

 

καλαμαρι τι μεγεθος εχετε καλε?????????????????

γιατι ο Β φοραει το 2-3 και η Α το.....18-24 του μαδερκερ!!!!!!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Και είχα σκοπό να ρωτήσω για το achilleasaccessories γιατί πέρυσι τέτοια εποχή είχα παραγγείλει από το skondras και η παραγγελία δεν ήρθε ποτέ.

 

εγώ έχω παραγγείλει 3-4 φορές απο skondras και έχω μείνει ευχαριστημενη...

μήπως είχε γίνει κανέναν λάθος?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια αν μπορείτε στείλτε μου και μένα τη σελίδα στο φατσοβιβλίο!!!

ελπίζω επειδή δε γράφω συχνά εδώ, να μην κατατάσσομαι στους "υπόπτους"!!!!

 

αναμένω παραγγελία απο dorothyperkins kai bce-europe.

Για να δούμε τι θα δούμε απο τη ντόροθυ!

1 λινό παντελόνι, 3 ζευγάρια σανδαλάκια, 1 ζευγάρι πυτζάμες και ένα μαγιώ, 92 λίρες μαζί με τα μεταφορικά! πέτυχα και μέρα που είχε 20% έκπτωση σε ότι παραγγελία κάνεις....μια χαρά! άντε να τα δω κι απο κοντά!!!:D

 

Μαλλον εγω κατατασσομαι στις "υποπτες", γιατι δεν μου εχει ερθει πμ ακομη...:cry:

h0MYp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλαμαρι τι μεγεθος εχετε καλε?????????????????

γιατι ο Β φοραει το 2-3 και η Α το.....18-24 του μαδερκερ!!!!!!

 

Κοιτα απο κιλά ειμαστε αισιως...13 :? αλλα απο ύψος εχει παει στα 92εκ.... ειναι στρουμπουλο αλλα οχι παχια! Στα μοδερ φοράμε ακομα το 18-24 και μας παει καλα αλλα για απο εδω και μετα τις παιρνω το 2-3...Δεν ξερω...εμενα στενα μου φάνηκαν τα dpam , και στα μαρκς της παιρνω ενα μεγαλυτερο γιατι τα νουμερα του ειναι μικροτερα του μοδερ αν και αγγλικα και τα δυο. Καλα στα μπενετον δεν το συζητώ ...για κινεζάκια μικροκαμωμένα τα κανουνε...! Και εκει ενα μεγαλυτερο μη σου πω και δυο γιατι στο υψος δεν την παιρνουν!

 

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορει να τα βολευτει καμια απο μας ?? πρεπει να μπαινεις σε αυτη την διαδικασια ?

 

αν εισια ομως αδυνατη πολύ καλα να πάθεις αν εισαι λίγο πιο χοντρουλα κατι θα κανουμε αχχαχαχα

 

 

Ναι ναι ναι!!!αδύνατη, μοντέλο ένα πράγμα!!Πήρα αυτή την πυτζάμα: http://www.lasenza.co.uk/nightwear/capri_pj/level3.aspx?d=3&type=171&style=701855&product=030011288&img=SS910_70

στο 18 και επειδή είναι μεγάλη η φόρμα την θέλω στο 16!έγω και η ζιζέλ το ίδιο νούμερο φοράμε!!!:lol::lol:

Αμα το θέλει καμμιά πάντως 20 λίρες το πήρα.23 ευρώ βγαίνει.Για το μαιευτήριο είναι ότι πρέπει!

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαι μεις που είμαστε χρυσοί χορηγοί του dpam, όλα από εκεί τα παίρνουμε, φοράμε ένα νούμερο μεγαλύτερο. Δηλαδή τώρα η μικρή είναι 2, εγώ παίρνω το 3. Όταν ήταν 6 μηνών έπαιρνα το 12 κ.ο.κ. Βρίσκω ότι έχουν πολύ στενές φόρμες.

 

Κι εγώ το ίδιο!!!

Και είμαι και πολύ ευχαριστημένη!!!!

Καλαμαράκι θέλω κι εγώ την σελίδα στο φατσοβιβλίο!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι ναι!!!αδύνατη, μοντέλο ένα πράγμα!!Πήρα αυτή την πυτζάμα: http://www.lasenza.co.uk/nightwear/capri_pj/level3.aspx?d=3&type=171&style=701855&product=030011288&img=SS910_70

στο 18 και επειδή είναι μεγάλη η φόρμα την θέλω στο 16!έγω και η ζιζέλ το ίδιο νούμερο φοράμε!!!:lol::lol:

Αμα το θέλει καμμιά πάντως 20 λίρες το πήρα.23 ευρώ βγαίνει.Για το μαιευτήριο είναι ότι πρέπει!

 

ε μα θα το πω...θα το επαιρνα...και εγω 16-18 φοράω αναλόγως...αλλα δεν αντεχω τα πουααααααα χαχαχαχα σαν ναυτης θα ειμαι βρε ή σαν γαλλιδούλα ...συγχώρεσέ με χαχαχαχα αλλα ο φιογκος μου αάρεσε χαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κορίτσια και από εμένα. Και εγώ πολύ μεγάλη fan του mothercare και εχω εκνευριστεί πολύ με αυτό που γίνεται!!! Καλαμαράκι αν μπορείς θέλω και εγώ την διεύθυνση του fb..

Εγώ συχνά πυκνά ψωνίζω από asos (και παιδικά) και από topshop. Από σκόνδρας έχω ψωνίσει και εγώ και δεν είχα κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...