Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

καλημερα ωρε!!!! μπηκες στο πλυντηριο? τι τραβαμε????? δε γινεται κατι με δαυτους?

 

σας ξαναεσκασε μνμ με το αβαστ?

εγω εβγαλα τα κουκις, δε ξερω αν επειξε κανενα ρολο η ηταν η μερα του εχτες, παντως ολα οκ

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα!

 

να ρωτησω οσες αγοραζετε pampers μωρομαντηλα...

ποια ειναι λιγο πιο χοντρα,σαν πετσετουλα???

δεν μου αρεσουν τα κανονικα γιατι εχουν πολυ υγρο και ειναι σαν να εχω βαλει σαπουναδα....

 

τα καλυτερα παντως για μενα ειναι τα babycare της μεγα...

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μελία μου παίζει πολύ απάτη στον ali... Υπήρχε παλιώτερα και ο alibaba

 

http://www.alibaba.com/

 

και πήγε άπατος λόγω της απατεωνιάς... (Υπάρχει ακόμα αλλά δεν είναι και πολύ σόϊ)

Δες και τα feedbacks που τους δίνουν. Είναι οι περισσότεροι τρισάθλιοι... Από ΕΒΑΥ δεν ψωνίζουμε, λίγο πολύ, αν ένας πωλητής έχει κάτω από 98% (και πολύ λέω...) Εκεί μέσα οι περισσόρεροι είναι κάτω από 95%.

Προσοχή πολυ μα πάρα πολυ...

Παλιά δούλευα σε Επιμελητήριο και ερχόντουσαν τα παράπονα βροχή από τους εμπόρους που είχαν κάνει αγορές εκεί....

 

Είναι και αυτό κομμάτι του alibaba. Απλά εδώ μπορείς να πληρώσεις αφού παραλάβεις. Δεν είναι απαραίτητο να πληρώσεις πρώτα και μετά να στα στείλουν όπως στο ebay.

Όπως και να 'χει ευχαριστώ για την πληροφορία :D

as1cxHCFg2B0010MzUzNjZsfDQwMzk2Mmx8d2UgYXJlIGluIGxvdmUgZm9y.gif
Link to comment
Share on other sites

καλημερα ωρε!!!! μπηκες στο πλυντηριο? τι τραβαμε????? δε γινεται κατι με δαυτους?

 

σας ξαναεσκασε μνμ με το αβαστ?

εγω εβγαλα τα κουκις, δε ξερω αν επειξε κανενα ρολο η ηταν η μερα του εχτες, παντως ολα οκ

 

Μπονζουρ και μπον φιλέ μανδάμ χαχα

 

Λοιπον αυτό το είχα πάθει τον Νοέμβρη Δεκέμβρη

και μετα απο προσπάθειες δεν εφευγε, και τα κουκιες εβγαλα και καθαρισμα εκανα 3 ωρων....

 

Μετα ομως εστειλα ενα μυνημα στη διαχείριση οτι συμβαινει το και το, τους εστειλα και φωτος απο το μυνημα με το print screen γιατι μου το εβγαζε με ολους τους περιηγητες και μονο στο παρεντς....

 

Για αυτο στειλτε ενα μυνηματάκι στην διαχείριση γιατι ο ιος ειναι στο παρεντς..

 

 

καλημερα!

 

να ρωτησω οσες αγοραζετε pampers μωρομαντηλα...

ποια ειναι λιγο πιο χοντρα,σαν πετσετουλα???

δεν μου αρεσουν τα κανονικα γιατι εχουν πολυ υγρο και ειναι σαν να εχω βαλει σαπουναδα....

 

τα καλυτερα παντως για μενα ειναι τα babycare της μεγα...

 

Χοντρα επισης και οχι γλυτσερά ειναι τα μωρομάντηλα της λιμπερο που πηρα προχθες με την προσφορά του -50% δοκιμασε τα να δεις.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

απλά καμιά φορά η τιμή που έχει το Γερμανικό μπορεί να είναι καλλίτερη σε σχέση με το Αγγλικό ακόμα και με τα μεταφορικά (π.χ κάτι κουζίνες παιδικές που αγοράσαμε αρκετές τα Χριστούγεννα)

 

Αρκετές ? Νομίζω ότι ΌΛΕΣ πήραμε κουζίνες πέρσυ τα Χριστούγεννα :lol::lol: παρεμπιπτόντως, η πρώτη ονλαιν αγορά μου:-P άντε να δω τι θα πάρουμε φέτος........

 

λοιπον μου βρηκε δυο adware το avast. αργοτερα θα κανω και κανονικο σκαναρισμα να δω αν καθαρισε ο υπολογιστης.

 

Το κανονικό σκανάρισμα μου βγήκε καθαρό, δεν βρήκε τίποτα αλλά μου έδειχνε συνέχεια ότι λέει και η γατούλα ........

 

το Αβαστ μου φωναζει οτι καποιος με τριγυριζει και με σωζει!

 

....... ίσως να υπήρχε εχθές κάποιο πρόβλημα. Οψόμεθα.....

 

 

Ξέρεις, κάνεις που κάνεις διαφήμιση, την κάνεις και άγαρμπα. Στο τόπικ με τα βιολογικά τουλάχιστον έγραψες και ένα κείμενο. Κουοτάρισες βέβαια το πρώτο (!) ποστ του τόπικ (!!!!!!!!!!), όπως και εδώ.

 

Η διαφήμιση ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ στο φόρουμ.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑΜΑΡΑΚΙ, ΟΚ άλλαξες αβατάρ (καλό!) αλλά ο μήνας έχει 16 πλέον ντάρλινγκ !!!!!!!!!!!!

 

Σματς σμουτς:lol::lol:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑΜΑΡΑΚΙ, ΟΚ άλλαξες αβατάρ (καλό!) αλλά ο μήνας έχει 16 πλέον ντάρλινγκ !!!!!!!!!!!!

 

Σματς σμουτς:lol::lol:

 

Η συμβαση μου ληγει στις 21 νταρλινγκκκκκκκκκκ

 

αρα.....ακομα ενεργη ειμαι....αλλά δεν παω χε χε χε

 

μπονζουρ και μπονφιλε μανδάμ μας!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια μου καλημέρα,

απο pramworld σε πόσες ημέρες να περιμένω παράδοση. Παρήγγειλα καρεκλάκι αυτοκινήτου.

 

Αν και δεν είχα παρει απο αυτους , νομιζω πως εισαι στις 5-7 εργασιμες μερες.

 

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου καλημέρα,

απο pramworld σε πόσες ημέρες να περιμένω παράδοση. Παρήγγειλα καρεκλάκι αυτοκινήτου.

 

kiki ο πολυ σε 10 μέρες θα το έχεις.εγώ πήρα το καρότσι μας σε 8 μέρες ήταν εδώ!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σήμερα ημέρα παραλαβών. Ήρθε μια θήκη για το καρότσι να βάζω το φραπέ :-P

Ένα αδιάβροχο για τον χειμώνα που μια που της το φόρεσα και μια που της το έβγαλα με ένα μανίκι μειον... Τι να κάνω? Να του στείλω μήνυμα το και το? Γαμώτο πρόλαβα και έβαλα feedback...

Επίσης είχα παραγγείλει κάτι σκουλαρίκια τα οποία απέστειλε στις 24/5. Της έστειλα προχθες μειλ ότι δεν έχω λάβει τίποτα και αμέσως μου απάντησε πως στέλνει άλλα 2 ζευγάρια εντελώς δωρεάν! Σήμερα παρέλαβα τα 2 ζευγάρια... Σε 1 μέρα στην ουσία... Το άλλο άφαντο. Όπως άφαντο είναι και το δέμα από littlewoods και ήταν και ακριβό... Μου είπαν αν δεν παραλάβω έως 19/6 να τους ενημερώσω... φφφφφφφφφφφφφφφφ

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α ξέχασα... Χτες το πρωι παρήγγειλα φακούς από alfalens.gr, σε κανα 2ωρο έλαβα μειλ ότι η παραγγελία απεστάλη και σήμερα το πρωι ο κούριερ χτύπησε την πόρτα μου! Δωρεάν μεταφορικά με αγορές 50 ευρώ και πάνω. Και -20 ευρώ από το κατάστημα που ψώνιζα μέχρι τώρα...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Α ξέχασα... Χτες το πρωι παρήγγειλα φακούς από alfalens.gr, σε κανα 2ωρο έλαβα μειλ ότι η παραγγελία απεστάλη και σήμερα το πρωι ο κούριερ χτύπησε την πόρτα μου! Δωρεάν μεταφορικά με αγορές 50 ευρώ και πάνω. Και -20 ευρώ από το κατάστημα που ψώνιζα μέχρι τώρα...

 

εγω τους μηνιαιους bausch and lomb τους παιρνω 5 ευρω τον εναν απο τον οπτικο μου....

αλλα οι εγχρωμοι μου αρεσαν πολυ σ αυτο το σαιτ!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εχω κανει μια παραγγελια στο mandco μου εχουν στειλει track number και λεει οτι εχει φυγει απο 6/6 τι λετε να κανω?

 

Και εγώ περιμένω απο εκεί με ημ. αποστολής 7/6 .... υπομονή. Λογικά σήμερα-αυριο θα ερθουν :rolleyes:

vHVdp3.png"]vHVdp3.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια θέλω αυτό και τυο έχει ο κυριούλης πολύ καλή τιμή αλλα είναι απο αμέρικα.....θα με πιάσει ο κύριος τελώνας?

http://cgi.ebay.co.uk/New-Melissa-And-Doug-Trunki-Saddlebag-Orange-Red-/270749597789?pt=Luggage&hash=item3f09ef005d

Link to comment
Share on other sites

τελικα ο κυριος με τις σαπουνοφουσκες μου απαντησε το εξης:

 

Hello in Greece. Well sold over 700 through stores from last july until this date and no problems. The only thing we found in store is not to over fill the bubble pop as it wont blow small bubbles but just makes a mess. All fine in store and we run one on saturday in store. We change battery often instore as again it will slow bubble and make mess. For best result. KEEP IT CLEEN. DON'T OVER FILL And make sure battery is good.

Hope all info good for you.

Thanks again

 

 

και με επεισε... οχι οτι θα μου λεγε οτι ειναι σκαρτο το προιον του αλλα λεμε τωρα...

παντως το μαγαζακι του φαινεται καλο και προσεγμενο.... και απαντησε γρηγορα...

15 ευρω τοταλ η σαπουνοφουσκομηχανη! τη πηρα και βλεπουμεεε...

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια θέλω αυτό και τυο έχει ο κυριούλης πολύ καλή τιμή αλλα είναι απο αμέρικα.....θα με πιάσει ο κύριος τελώνας?

http://cgi.ebay.co.uk/New-Melissa-And-Doug-Trunki-Saddlebag-Orange-Red-/270749597789?pt=Luggage&hash=item3f09ef005d

 

θα το πω και μη παρεξηγησεις ενταξει? ειναι καλη τιμη γιατι ειναι μονο το καθισμα, η "σελα" ας πουμε... δε πουλαει ολοκληρη τη βαλιτσα....

αν το ειχες καταλαβει σχωρα με.... :lol:

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

ουπς!!!!!βαμένη ξανθιά!!!!!οχι irida δεν το είχα πάρει χαμπάρι!!!!!!!!με έσωσες ευχαριστώ!!!

 

ξερεις ποσα πραγματα εχω παρει απο εβαυ "κατα λαθος" ?!?!?!? που αν τα κοιταζα δευτερη φορα πριν πατησω το κουμπι δε θα τα αγοραζα....

μ'αρεσουν κι εμενα πολυ αυτες οι βαλιτσες αλλα ειναι λιγο ακριβουτσικες.......

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...