Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Καλημέρα!!

Να ρωτήσω κάτι?

Θα κάνω μια παραγγελία απο amazon αρκετά μεγάλη(έρχεται η ανηψιά!!!!) και η νύφη μου διάλεξε 1 φωτιστικό για το παιδικό δωμάτιο που δεν είναι seller το amazon και έχει μεταφορικά 15Ε.

Η ερώτησή μου είναι:τα βάζω όλα μαζί στο καλάθι ή κάνω ξεχωριστή παρεγγελία?

Μάλλον το 2ο ε?

QgIJp2.png

vjwRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!!

Να ρωτήσω κάτι?

Θα κάνω μια παραγγελία απο amazon αρκετά μεγάλη(έρχεται η ανηψιά!!!!) και η νύφη μου διάλεξε 1 φωτιστικό για το παιδικό δωμάτιο που δεν είναι seller το amazon και έχει μεταφορικά 15Ε.

Η ερώτησή μου είναι:τα βάζω όλα μαζί στο καλάθι ή κάνω ξεχωριστή παρεγγελία?

Μάλλον το 2ο ε?

 

ούτως ή άλλως θα στο στείλουν ξεχωριστά. Τα βάζεις στο καλάθι και στα τελευταία στάδια της παραγγελίας στο λέει ότι θα έρθουν ξεχωριστά.

Lr4cp2.pngIP5up2.png
Link to comment
Share on other sites

ούτως ή άλλως θα στο στείλουν ξεχωριστά. Τα βάζεις στο καλάθι και στα τελευταία στάδια της παραγγελίας στο λέει ότι θα έρθουν ξεχωριστά.

Οκ!Ευχαριστώ!1η φορά θα ψωνίσω χωρίς να είναι seller το amazon και σκέφτηκα να ρωτήσω μην κάνω καμιά πατάτα:rolleyes:

QgIJp2.png

vjwRp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερούδια κόρες !!!!!

σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας για τα περαστικά στην μικρή μου :D:D μετά από ένα κουραστικό τετραήμερο τα κεφάλια πάλι μέσα 8-):cool:

 

και για να μην είμαι εντελώς οφ τοπικ όσες ψωνίσατε από yoursclothing πόσες μέρες κάναν τα πράγματα να έρθουν ?? γιατί νομίζω έχουν καθυστερήσει αρκετά από 01/06 θα έπρεπε να έχουν έρθει ναι ??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μην γελασετε αλλα θελω να αγορασω ενα καροτσι απο το ebay. O πωλητης δεχεται μονο Collection in Person

υπαρχει τροπος να το παρω;

αν οχι, σε περιπτωση που συμφωνησει να το στειλει ποιος ειναι ο φτηνοτερος τροπος;

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

ειπα και εγω να επιχειρησω αγορα απο yoursclothing αλλα μαλλον δε μεθελει

επειλεγω παυπαλ

και φτανει καπου επιλεξτε delivery option

κανετε κατι εκει εσεις η παθαινει κομπλα το δικο μου?

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

α και το κοριτσακι με τη κουβερτουλα 30χ40 να υποθεσω μιλας με ιντσες???

 

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&_trksid=p4340.l2557&rt=nc&nma=true&item=120732939013&si=5Qi2HCWOrMfe3u%252FWzWWeGLAjNIw%253D&viewitem=&sspagename=ADME%3AB%3AEOIBSA%3AUS%3A1123

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερούδια κόρες !!!!!

σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας για τα περαστικά στην μικρή μου :D:D μετά από ένα κουραστικό τετραήμερο τα κεφάλια πάλι μέσα 8-):cool:

 

και για να μην είμαι εντελώς οφ τοπικ όσες ψωνίσατε από yoursclothing πόσες μέρες κάναν τα πράγματα να έρθουν ?? γιατί νομίζω έχουν καθυστερήσει αρκετά από 01/06 θα έπρεπε να έχουν έρθει ναι ??

 

Μην ξεχνας Access μου οτι ειχαμε και εχουμε μπροστα μας ενα σωρο απεργιες οποτε νορμαλ μου φαινεται...εμενα παντως κανανε πανω απο 10 μερες εργασιμες στις 2 βδομαδες νομιζω οτι ειχα παραλαβει και χωρις ενα καρο απεργιες!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα,αν μπορει να με βοηθησει καποια κοπελα θα της ημουν ευγνωμων!!!!

θελω να κανω μια αγορα απο ebay,μπορω να πληρωσω με paysafe καρτα??(αυτες που εχουν τα περιπτερα)

http://viewitem.eim.ebay.gr/Baby-Banz-Retro-Child-Sunglasses-UVA-UVB-Sun-Protection/400191156636/item

γνωριζετε αυτον τον πωλητη???

7rdup2.png ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!!!
Link to comment
Share on other sites

σιλια το σαββατο πηγαμε σε παρτυ και ανεβηκαν στα ποδηλατακια των αλλων διδυμων για ΠΡΩΤΗ φορα. Και τα 2 ποδηλατα 14αρια!!!!

Το σκατο, ΝΑΙ εκανε στροφες με 14αρι!!!!

ΑΛΛΑ δυστυχως και εγω εχω κολλησει, πολυ λιγες οι επιλογες σε 14αρι και ακομα το σκεφτομαι

 

μια μικρη γνωμη

14 αρι ποδηλατο πηρα στο γιο μου οταν ηταν 3 1/2

τωρα το ανεβαινει η κορη μου που ειναι στην ιδια ηλικια και μαλιστα με εξαιρετικη ανεση

ο ανηψιος μου που του ειχαν παρει 12αρι οταν ηταν 2 1/2 χρονων τωρα 2 χρονια αργοτερα σκυβει πολυ στο τιμονι

αν το ποδηλατο δεν ειναι τυπου bmx θα επαιρνα 14 αρι δαγκωτο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σιλια το σαββατο πηγαμε σε παρτυ και ανεβηκαν στα ποδηλατακια των αλλων διδυμων για ΠΡΩΤΗ φορα. Και τα 2 ποδηλατα 14αρια!!!!

Το σκατο, ΝΑΙ εκανε στροφες με 14αρι!!!!

ΑΛΛΑ δυστυχως και εγω εχω κολλησει, πολυ λιγες οι επιλογες σε 14αρι και ακομα το σκεφτομαι

 

μια μικρη γνωμη

14 αρι ποδηλατο πηρα στο γιο μου οταν ηταν 3 1/2

τωρα το ανεβαινει η κορη μου που ειναι στην ιδια ηλικια και μαλιστα με εξαιρετικη ανεση

ο ανηψιος μου που του ειχαν παρει 12αρι οταν ηταν 2 1/2 χρονων τωρα 2 χρονια αργοτερα σκυβει πολυ στο τιμονι

αν το ποδηλατο δεν ειναι τυπου bmx θα επαιρνα 14 αρι δαγκωτο

 

αυτο μου ειπανε και μουστακα, τα ΒΜΧ ειναι πιο ψηλα ποδηλατα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

αυτο περιμένω...χι,χι

 

χμ......μα καλα εχεις εμενα φιλεναδα και ακομα ρωτας βρεεεεεεεεεεε

 

θα σε δειρω λεμε....

 

 

ναι ειναι πωλητης το αμαζον κιουρια μου και τα στελνει φρι αρκει να κανεις παραγγελια 25λιρονια

 

αν τα βαλεις σφυρα μου....θελω κατι!!!

 

χτες παρήγγειλα απο αμαζον αξεσουαρ κινητων για χαζμπαντ και φιλο του και μαρκαδορους μπλοκακια και διαφορα για την μικρη ;);)

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...