Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Θυμάστε για μια φούστα που έλεγα στην Γατούλα ότι έχασα γιατί με έπρηξαν στο γραφείο ? Ε βουλά, $(KGrHqUOKogE3FMUBvKGBN3BIS3tbw~~0_14.JPG την ξαναβρήκα και μόλις την χτύπησα !!!!!!!!!!

 

Και μάλιστα με το κόλπο της αλλαγής διεύθυνσης της good luck (που είσαι Μαριάννα ?), milles merci και αντεύχομαι τα όμοια στις δημοπρασίες σας :-D:grin:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ερώτηση για τις κόρες που αγόρασαν από το yoursclothing στα αντικείμενα που είναι π.χ αγόρασε 2 για 15 λίρες την παίρνει τελικά την προσφορά ??? γιατί εμένα δεν μου τα βγάζει σωστά (κάποιες κοπέλες είχα γράψει ότι δεν την δεχόταν) τι κάνατε τελικά ???

 

επίσης για τις φανατικές της badger το anti bug σε σπρέι που περιμέναμε ήρθε !!!!:D:D

Link to comment
Share on other sites

τι ειναι αυτο το τελευταιο?

αντικουνουπικό http://www.iherb.com/Badger-Company-Organic-Anti-Bug-Shake-Spray-4-fl-oz-118-3-ml/34626?at=0

 

επίσης το iherb ακρίβυνε τα μεταφορικά από 4 σε 6 δολάρια

 

edit να διορθώσω (είναι και αργά) αύξησε το βάρος που επιτρέπει τη αποστολή μέχρι 1850 γρ είναι 6 δολάρια

και μέχρι 1400γρ όπως και παλιά 4 δολάρια

Link to comment
Share on other sites

αντικουνουπικό http://www.iherb.com/Badger-Company-Organic-Anti-Bug-Shake-Spray-4-fl-oz-118-3-ml/34626?at=0

 

επίσης το iherb ακρίβυνε τα μεταφορικά από 4 σε 6 δολάρια

κριμα και δεν προλαβα να παραγγειλω....

 

να ρωτησω νεοτερα απο το kidiicare δεν εχουμε ε???

εξακολουθει να ΜΗΝ στελνει ελλαδα...

 

εχει καμια προβλημα με το paypal? προσπαθω να πληρωσω κατι και δεν μπορω...

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι γατούλα αυτή είναι !! Όντως την είχες αναφέρει προχθές

http://myworld.ebay.co.uk/corey_jo?ssPageName=ADME:X:RTQ:GB:1181

Δυστυχώς μέχρι να ανταλλάξουμε μηνύματα και με δεδομένη τη διαφορά της ώρας το έχασα το παντελονάκι[/quote

 

Αν θέλετε ριξτε μια ματια και εδω http://myworld.ebay.co.uk/sasyfrasi&ssPageName=STRK:MEFSX:SELLERID

εχει καλουτσικες τιμες και στελνει Ελλάδα αλλα τα μεταφορικα μου φανηκαν ακριβα 12 δολλαριο/τμχ,18 δολλαρια τα δυο τμχ κτλ Ακομη δεν το τολμησα αλλα δηλωνω gymboreemaniac!:)

Link to comment
Share on other sites

αντικουνουπικό http://www.iherb.com/Badger-Company-Organic-Anti-Bug-Shake-Spray-4-fl-oz-118-3-ml/34626?at=0

 

επίσης το iherb ακρίβυνε τα μεταφορικά από 4 σε 6 δολάρια

 

edit να διορθώσω (είναι και αργά) αύξησε το βάρος που επιτρέπει τη αποστολή μέχρι 1850 γρ είναι 6 δολάρια

και μέχρι 1400γρ όπως και παλιά 4 δολάρια

 

 

και μεχρι 500 γραμμαρια 2 δολαρια :P:p!!!!!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μήνα !!!

 

Την προηγούμενη εβδομάδα ψώνισα με τον κωδικό που αφαιρεί 10 λίρες.

Χθες μου έστειλαν μέηλ ότι ισχύει ακόμα και μέχρι τις 5 Ιουνίου

 

SUMMER11 έκπτωση 10 λίρες με αγορές 40 και άνω, στο τμήμα fashion (ρούχα, παπούτσια, κοσμήματα, ρολόγια, τσάντες).

 

E D I T ------- Iσχύει μόνο για μία φορά όπως είπε και η fragola αλλά χάρηκα όταν μου το ξανάστειλαν και δεν το τσεκάρισα

Link to comment
Share on other sites

Ποια χώρα είναι το site;

Κάθε πρωί περιμένω να σκάσεις μύτη :)

Μέλος γραμμένο την ίδια ή προηγούμενη μέρα, με μόλις ένα ποστ, μπαίνει στο τόπικ μας και γράφει κάτι ακαταλαβίστικο (υποθέτω με αυτόματο μεταφραστή).

Άντε αύριο παλι :wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα. Χθες ψώνισα στα MOTHERCARE τα αφρώδη παζλ για το δωμάτιο της μικρής και μου έκαναν έκπτωση 20%. Η έκπτωση ισχύει μέχρι και σήμερα (που είναι η ημέρα του παιδιού) - Να χαίρεστε όλες τα παιδάκια σας!!!!-

και είναι 20% σε όλα τα ρούχα και τα παιχνίδια με την κάρτα των mothercare..

Link to comment
Share on other sites

Ποια χώρα είναι το site;

 

Κάθε πρωί περιμένω να σκάσεις μύτη :)

Μέλος γραμμένο την ίδια ή προηγούμενη μέρα, με μόλις ένα ποστ, μπαίνει στο τόπικ μας και γράφει κάτι ακαταλαβίστικο (υποθέτω με αυτόματο μεταφραστή).

Άντε αύριο παλι :wink:

 

Tο αυτό και από εμένα, κάθε πρωί ένα μύνημα εδώ και ένα στα φορέματα. Ακαταλαβίστικο και οφ τόπικ........

 

..........................

 

καλημέρα. Χθες ψώνισα στα MOTHERCARE τα αφρώδη παζλ για το δωμάτιο της μικρής και μου έκαναν έκπτωση 20%. Η έκπτωση ισχύει μέχρι και σήμερα (που είναι η ημέρα του παιδιού) - Να χαίρεστε όλες τα παιδάκια σας!!!!-

και είναι 20% σε όλα τα ρούχα και τα παιχνίδια με την κάρτα των mothercare..

Τώρα έπιασες θέμα που κάνει τζιζ σ' αυτό το τόπικ. Αυτό που πόσταρες, ίσως θα έπρεπε να το βάλεις στο θέμα ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΚΛΠ.

 

Έλαβα και εγώ το μύνημα για την έκπτωση αλλά δεν σκοπεύω να αγοράσω κάτι - πέρα από μια αλλαγή σε δώρο της μικρής -, τα εν Ελλάδι μάδερκεαρ καταστήματα έχουν τουλάχιστον διπλάσιες (και σε κάποια πράγματα τριπλάσιες) τιμές από τα αντίστοιχα αγγλικά. Π.χ.

http://www.mothercare.com/My-Jungle-Family-Bath-Set/dp/B0030SFQA8?ie=UTF8&ref=sr_1_2&nodeId=42856041&sr=1-2&qid=1306902182&pf_rd_r=1FESWQY0A2BE2PWRE7JK&pf_rd_m=A2LBKNDJ2KZUGQ&pf_rd_t=101&pf_rd_i=42856041&pf_rd_p=231490867&pf_rd_s=related-tab-3-5 19,99 λίρες και στη σελίδα 217 του ελληνικού προσπέκτους το ίδιο έχει 49,90 ευρώ !!!!!! Σε ότι και αν κοίταξα, οι διαφορές είναι τρελές. ΄

 

Άσε καλύτερα, θα πάρουμε από αλλού :lol::lol::lol:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μήνα !!!

 

Την προηγούμενη εβδομάδα ψώνισα με τον κωδικό που αφαιρεί 10 λίρες.

Χθες μου έστειλαν μέηλ ότι ισχύει ακόμα και μέχρι τις 5 Ιουνίου

 

SUMMER11 έκπτωση 10 λίρες με αγορές 40 και άνω, στο τμήμα fashion (ρούχα, παπούτσια, κοσμήματα, ρολόγια, τσάντες).

 

Ισχύει ο κωδικός ακόμα αλλά μόνο για την μια φορά, γι'αυτό κι εγώ για να τον ξαναχρησιμοποιήσω άνοιξα λογαριασμό στο όνομα του άντρα μου, κι έτσι πήρα και άλλα παπούτσια με έκπτωση...:wink:

Link to comment
Share on other sites

Α και κάτι ακόμη σχετικά με την πληρωμή της π/κ μέσω λογαριασμού που ανέφερε η Access.Όντως είναι έτσι.Όταν έχω συνδέσει την κάρτα μου να πληρώνεται μέσω του τραπεζικού μου λογαριασμού αυτό σημαίνει πως δεν χρεώνομαι καθόλου τόκους αφού η πληρωμή γίνεται από το σύστημα ακριβώς την ημέρα πληρωμής που αναγράφεται στον μηνιαίο λογαριασμό της κάρτας!Μπράβο Access είσαι πολύ ενημερωμένη!:P

α...........σε ευχαριστώ :-D φροντίζω πριν αγοράσω μία υπηρεσία να ενημερώνομαι για τις παραμέτρους :-D:grin:

 

Θυμάστε για μια φούστα που έλεγα στην Γατούλα ότι έχασα γιατί με έπρηξαν στο γραφείο ? Ε βουλά, $%28KGrHqUOKogE3FMUBvKGBN3BIS3tbw%7E%7E0_14.JPG την ξαναβρήκαι και μόλις την χτύπησα !!!!!!!!!!

 

Και μάλιστα με το κόλπο της αλλαγής διεύθυνσης της good luck (που είσαι Μαριάννα ?), milles merci και αντεύχομαι τα όμοια στις δημοπρασίες σας :-D:grin:

με γιε΄ς με γιες αλήθεια που είναι αυτή η ψυχή ???

 

και μεχρι 500 γραμμαρια 2 δολαρια :-P:razz:!!!!!

I love iherb λέμεεεεεεεεεεεεεεε :lol::lol:

 

καλημέρα. Χθες ψώνισα στα MOTHERCARE τα αφρώδη παζλ για το δωμάτιο της μικρής και μου έκαναν έκπτωση 20%. Η έκπτωση ισχύει μέχρι και σήμερα (που είναι η ημέρα του παιδιού) - Να χαίρεστε όλες τα παιδάκια σας!!!!-

και είναι 20% σε όλα τα ρούχα και τα παιχνίδια με την κάρτα των mothercare..

 

:-D:grin:ναι μωρέ τους πήρε ο καημός για τον φτωχό Έλληνα και είπαν να του κάνουν μία χάρη τώρα που βαράνε μύγες

ξύπνησαν οι σκλάβοι Αντωνάκη

addict το μήνυμα δεν είναι προσωπικό στους κυρίους της mothercare αναφέρομαι

 

ερώτηση για τις κόρες που αγόρασαν από το yoursclothing στα αντικείμενα που είναι π.χ αγόρασε 2 για 15 λίρες την παίρνει τελικά την προσφορά ??? γιατί εμένα δεν μου τα βγάζει σωστά (κάποιες κοπέλες είχα γράψει ότι δεν την δεχόταν) τι κάνατε τελικά ???

 

επαναλαμβάνομαι μήπως και δεν το είδατε :lol::lol:

edit για την έκπτωση εντάξει είμαι ξανθιά κάντε ότι δεν το είδατε, τώρα κατάλαβα πω πω ξεφτίλα .....................

στο κινέζο που κάνει τρανσλειτ έστειλε καμία σας αναφορά ??? η να το κάνω εγώ ????

 

καλημέρα είπα ??? δεν είπα ............!!!!!!:-D:grin:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα και καλο μηνα κορες!!!! Ενα σβουρηχτο φιλι σε ολες ΣΜΑΑΑΑΤΣ!

 

Το λοιπον...access μου εγω πηρα απο yours clothing αλλα μου την εκανε κανονικα την εκπτωση...οταν τα εβαζα στο καλαθι δεν φαινοταν αλλα στο συνολο γινοταν η εκπτωση και μαλιστα νομιζω οτι ελεγε και το ποσο κερδιζω απο τη συγκεκριμενη αγορα...προσεχε μονο το νομισμα γιατι μια μου τα εμφανιζε σε ευρω και μια σε λιρες...

 

edit -- ok δεν το ειδα, μην δεις κι εσυ την απαντηση!!! χι χι χι παντως τα νυχτικακια του απαιχτα!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλο μηνα κορες!!!! Ενα σβουρηχτο φιλι σε ολες ΣΜΑΑΑΑΤΣ!

 

Το λοιπον...access μου εγω πηρα απο yours clothing αλλα μου την εκανε κανονικα την εκπτωση...οταν τα εβαζα στο καλαθι δεν φαινοταν αλλα στο συνολο γινοταν η εκπτωση και μαλιστα νομιζω οτι ελεγε και το ποσο κερδιζω απο τη συγκεκριμενη αγορα...προσεχε μονο το νομισμα γιατι μια μου τα εμφανιζε σε ευρω και μια σε λιρες...

 

edit -- ok δεν το ειδα, μην δεις κι εσυ την απαντηση!!! χι χι χι παντως τα νυχτικακια του απαιχτα!!!

:lol::lol::lol: αυτά παθαίνει η μάνα που προσπαθεί να κάνει παραγγελία μές την άγρια νύχτα μόλις κατέβηκε ο καφές λειτούργησε και ο εγκέφαλος:lol::lol: αλήθεια είναι καλά??? (εδώ που τα λέμε με αυτή την τιμή στο Ελλάδα μόνο το μπατζάκι αγοράζεις) .............και εγώ μερικές πιζαμούλες νυχτικάκια και κάτι κάπρι παντελόνια πήρα να δοκιμάσω, ελπίζω το νούμερο να είναι ανάλογα των M&S και να μην έκανα πατάτα :-(:sad:

 

edit

Access το χεις δοκιμάσει αυτό το αντικουνουπικό?

κοριτσάκι μου όχι το συγκεκριμένο, έχω δοκιμάσει της ίδιας εταιρείας το ρολ ον http://www.iherb.com/W-S-Badger-Company-Anti-Bug-Balm-1-5-oz-42-g/18389?at=0 αυτό

από το συγκεκριμένο δεν είχα παράπονο απλά ήθελε προσοχή μην σου ξεφύγει κάποιο σημείο κατά την εφαρμογή γιατί εκεί θα βρεί να σε τσιμπήσει το άτιμο κουνούπι

Γι αυτό λέω φέτος να πάρω το σπρέι μπας και δω χαΐρι (άσε που πέρσι η μικρή δεν καθόταν εύκολα να της βάλω το ρολ ον)

Link to comment
Share on other sites

με γιε΄ς με γιες αλήθεια που είναι αυτή η ψυχή ???

 

Ευχαριστώ πολύ, και εγώ αυτό σκέφτομαι που χάθηκε ?

 

:-D:grin:ναι μωρέ τους πήρε ο καημός για τον φτωχό Έλληνα και είπαν να του κάνουν μία χάρη τώρα που βαράνε μύγες

ξύπνησαν οι σκλάβοι Αντωνάκη

addict το μήνυμα δεν είναι προσωπικό στους κυρίους της mothercare αναφέρομαι

 

Το αυτό, η τσαντίλα πάει στους της μάδερκεαρ και όχι στο μέλος που ποστάρισε την προσφορά.

 

στο κινέζο που κάνει τρανσλειτ έστειλε καμία σας αναφορά ??? η να το κάνω εγώ ????

 

Επειδή με τις αναφορές είμαι άσχετη, με τι δικαιολογία ? Ηλίθιο μύνημα, οφ τόπικ (αν και δεν ξέρω αν μας συμφέρει να θίξουμε το θέμα των οφ τόπικ) ?

 

καλημέρα είπα ??? δεν είπα ............!!!!!!:-D:grin:

 

Και εγώ ξεχάστηκα, ΚΑΛΗΜΕΡΑ βρε κορίτσια σε όλες σας :-D:grin:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

http://www.iherb.com/Avalon-Organics-Baby-Natural-Mineral-Sunscreen-SPF-18-3-5-fl-oz-100-ml/16316?at=0

 

 

Μεταφορικα 4 δολαρια και για την πρωτη σου παραγγελια εαν βαλεις εκπτωτικο κωδικο σου αφαιρει 5 δολαρια.μεγιστο βαρος δεματος 1360 γραμμαρια.

 

Σοφακι καλημερα,

 

Επειδη κι εγω τωρα μυουμαι στον θαυμαστο κοσμο του iherb αυτο το αντηλιακο απλωνεται ευκολα και απορροφαται απο το δερμα??? Γιατι ειχα δει στη συζητηση στα βιολογικα προιοντα οτι το badger ηταν λιγο σαν στοκος... Επισης φανταζομαι οτι δεν ειναι μονο για μωρα αλλα και για μεγαλυτερα παιδακια???..

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλο μηνα κι απο μενα. εχετε υποψη σας τι ειναι αυτο; http://www.uship.com/eu/

επεσα πανω του τυχαια και φαινεται ενδιαφερον, αλλα δεν μπορεσα να δω πουθενα τις χρεωσεις τους. πρεπει να βαλω μαλλον καποιο συγκεκριμενο ειδος.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

 

Επειδή με τις αναφορές είμαι άσχετη, με τι δικαιολογία ? Ηλίθιο μύνημα, οφ τόπικ (αν και δεν ξέρω αν μας συμφέρει να θίξουμε το θέμα των οφ τόπικ) ?

 

καλά αυτό δεν το συζητάμε ότι δεν συμφέρει δεν συμφέρει :lol::lol:

 

Κάνω εγώ αναφορές στα spam κάθε μέρα αλλά προφανώς ο κινέζος εισβολέας είναι πιο έξυπνος...

 

Ευχαριστώ access! σμουτς!

 

τίποτα κοριτσάκι μου σμουτς

 

υπάρχει τρόπος να βγαίνεις από το ίδιο μηχάνημα και να μην είναι η ίδια ip (για να την μπλοκάρουν) προφανώς το κινέζο το ξέρει, δεν είναι και τίποτα φοβερό .... οπότε δύσκολα θα βγάλουν άκρη

τι να κάνουμε θα του λέμε καλημέρα κάθε πρωί χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...