Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Χρόνια Πολλά σε όλους!!! Να έχουμε υγεία και όλα τα άλλα έρχονται...

Στο θέμα μας λοιπόν, έχω λατρέψει αυτό το φόρεμα http://www.dhgate.com/strapless-chiffon-ankle-length-formal-gown/p-ff8080812a45e0ae012a656eb88d5fe2.html#1.

 

Να το ρισκάρω;

 

Ωραία ρούχα, huh, huh

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κορίτσια δεν βρίσκω πιο πάνω..μια μικρή βοήθεια,πως παίρνω 2 πράγματα από τον ίδιο πωλητή στο ebay?κάνω αγορά κανονικά ή πρέπει να του στείλω μυν?

η κανεις κανονικα την αγορα και μετα ζητας total request η του στελνεις μνμ...στειλε του ενα μνμ καλυτερα για να ξερεις και το κοστος των μεταφορικων..

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες!

Λεπόν, χθες πήγα ταχυδρομείο και παρέλαβα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ τη mandco παραγγελία μου. Υπενθυμίζω, είχα παραγγείλει 29/4...

 

Σήμερα παρέλαβα από swimbabes γυαλιά, καπελάκι και crocs της μικρής μου, όλα τέλεια!

Η μικρή δε βγάζει τα crocs απ τα πόδια της, φοράει το καπέλο μες το σπίτι και ζητάει συνέχεια τα γυαλιά της!

 

Παρέλαβα επίσης από littleonesclothing φανταστικά ρουχαλάκια για δωράκια! Πολύ καλές ποιότητες! Για τις τιμές τους, πααααρα πολύ καλή ποιότητα! Σίγουρα θα πάρω ξανά και ξανά από εκεί.

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Που λετε ο πωλητης μου μου εστειλε μια αντιπροσφορα,μου βγαινουν 2 κομματια 36Ε μαζι και τα μεταφορικα...τι λετε να δεχθω,νομιζω ειναι καλη τιμη....αληθεια ξερει καμμια ποσο εχουν στην Ελλαδα...

 

 

Sofaki εσυ που τη χρησιμοποιεις χρονια για πες......

 

Ποιός είναι αυτός ο πωλητής? Για πόσα ml μιλάμε? Ό,τι και να ναι βέβαια, είναι καλή η τιμή...

 

edit: μιλάς για καλλυντικά και όχι για άρωμα ε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα, ξαναδοκιμασε χθες εδωσα παραγγελεια και πηρε το κουπονι free kanonika :-)

σιγουρα θα την βρεις στο ebay!!!περυσι που την παραγγειλα ειχα παρα πολλες επιλογες και στην τιμη που θελεις!!!
Link to comment
Share on other sites

:Pκαλημέρα σας!!!!

είχα πάνω από 1 εβδομάδα να μπω, λόγω έλειψης πρόσβασης ιντερνετ και σας έχω χάσει.......πόσες σελίδες πια????!!!!!!:P:p

 

απλά να σας πω εν τάχει ότι παρέλαβα χτες από yoursclothing και είναι όλα υπέροχα!!!!! χωρίς να είμαι σίγουρη για τα νούμερα, έπεσα διάνα!!!

τζην, παντελόνι γραφείου, πουκάμισο, μπλούζα, νυχτικάκί, σύνολο 35 ευρώ:rolleyes:

φυσικά παρήγγειλα πάλι, αλλά τώρα με το ηφαίστειο..........καλή αναμονή!!!!

Link to comment
Share on other sites

Για ρίξε μια ματιά και στο mytoys.de glam. Έχει και εκεί σεντόνια αλλά δεν είμαι σίγουρη αν έχει για μονό κρεβάτι!

Καλαμαρίδιον και ΕΛΕΝΗ27 (δεν ξέρω κάποια άλλη να γιορτάζει, ας με συγχωρέσει αν την παραλείπω) Χρόνια πολλά και καλά, ευτυχισμένα χρόνια να έχετε!

το Mytoys εχει σιγουρα υπεροχες παπλωματοθηκες με πολυ καλη ποιοτητα και 100% βαμβακη και για λικνο και για μονο κρεβατι αγοραζω συχνα , σεντονακια για μονο κρεβατι δεν εχω δει μεχρι τωρα

Link to comment
Share on other sites

Ποιός είναι αυτός ο πωλητής? Για πόσα ml μιλάμε? Ό,τι και να ναι βέβαια, είναι καλή η τιμή...

 

edit: μιλάς για καλλυντικά και όχι για άρωμα ε?

 

ναι μιλαω για την κρεμα 40μλ.....νομιζω οτι ειναι καλη τιμη...

 

καλημερα, ξαναδοκιμασε χθες εδωσα παραγγελεια και πηρε το κουπονι free kanonika :-)

καλημερα Μαρια,μολις πριν απο λιγο δοκιμασα παλι και μου χρεωνει 15 $ μεταφορικα....

 

ο πωλητης ειναι αυτος....

 

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270676463951&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Φλορα και εγώ δοκίμασα μία εικονική παραγγελία σε αυτό http://www.fragrancex.com/products/_cid_Skincare-am-lid_C-am-sid_04278580401__products.html

και μου βγάζει free τα μεταφορικά μήπως το γράφεις με μικρά γράμματα και δεν το παίρνει ??

επιλέγεις το worldwide standard shipping έτσι ??

 

α.............και σήμερα το πρωί μου ήρθε και αυτό

Spring Clearance, take an extra 10 % Off with coupon code SPRING2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κόρες να ρωτήσω κάτι? Παρήγγειλα μωρομάντηλα από άμαζον. Και μου έχει δώσει τράκινγκ νάμπερ με dhl γερμανίας. Στο σάιτ της dhl λέει ότι από το Σάββατο είναι Ελλάδα. Α, ξέχασα να σας πω, ότι estimated day of delivery έχει τη σημερινή το άμαζον.

 

Θα έρθουν με απλό ταχυδρομείο ή με dhl? Να ξέρω που να τηλεφωνήσω αν αργήσουν!

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

 

Τσιμπα το χε χε το πολύ πολύ να τρωει μπανάνες χαχαχαχα

σε πειραζωωωωωωωω

 

 

Καλημέρες!

Λεπόν, χθες πήγα ταχυδρομείο και παρέλαβα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ τη mandco παραγγελία μου. Υπενθυμίζω, είχα παραγγείλει 29/4...

 

Σήμερα παρέλαβα από swimbabes γυαλιά, καπελάκι και crocs της μικρής μου, όλα τέλεια!

Η μικρή δε βγάζει τα crocs απ τα πόδια της, φοράει το καπέλο μες το σπίτι και ζητάει συνέχεια τα γυαλιά της!

 

Παρέλαβα επίσης από littleonesclothing φανταστικά ρουχαλάκια για δωράκια! Πολύ καλές ποιότητες! Για τις τιμές τους, πααααρα πολύ καλή ποιότητα! Σίγουρα θα πάρω ξανά και ξανά από εκεί.

 

αχχχ εγω ακομη να παραλάβω απο μαντκο!!! Παραγγελια απο τις 15 16Μαιου..... ήρθαν βεβαια ολα τα του εμπευ σημερις χε χε το απογευμα θα σας τα δειξω

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια για το gymboree πόσα μεταφορικά πληρώνετε συνήθως;

Όταν έρχεται το δέμα στην Ελλάδα δεν πιστεύω οι τελώνες να βλέπουν την τιμή μαζί με τα μεταφορικά;

 

Με ελτά έρχονται;

 

Μου βγάζει 40 δολάρια για την απλή αποστολή!

Link to comment
Share on other sites

Που λετε ο πωλητης μου μου εστειλε μια αντιπροσφορα,μου βγαινουν 2 κομματια 36Ε μαζι και τα μεταφορικα...τι λετε να δεχθω,νομιζω ειναι καλη τιμη....αληθεια ξερει καμμια ποσο εχουν στην Ελλαδα...

 

 

Sofaki εσυ που τη χρησιμοποιεις χρονια για πες......

 

 

δεν ξερω ποσο κοστιζει για να σου πω εαν ειναι καλη η τιμη γιατι τις περισσοτερες φορες μου την εφερναν απο τα αφορολογητα της νεας υορκης μαζι με αλλα πραγματα.σιγουρα παντως τα 36 ευρω ειναι καλυτερη τιμη απο τιμη ελλαδας.

 

περυσι την αγορασα πρωτη φορα απο e bay σχεδον 13 ευρω με τα μεταφορικα.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια για το gymboree πόσα μεταφορικά πληρώνετε συνήθως;

Όταν έρχεται το δέμα στην Ελλάδα δεν πιστεύω οι τελώνες να βλέπουν την τιμή μαζί με τα μεταφορικά;

 

Με ελτά έρχονται;

 

Μου βγάζει 40 δολάρια για την απλή αποστολή!

εβαλες πολλα στο καλαθακι σου......ειναι αναλογως με το βαρος,για δοκιμασε να βγαλεις κανενα.....

 

χα χα με προλαβατε....

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

η κανεις κανονικα την αγορα και μετα ζητας total request η του στελνεις μνμ...στειλε του ενα μνμ καλυτερα για να ξερεις και το κοστος των μεταφορικων..

ευχαριστώ,τελικά έβαλα 2 ίδια προιόντα,βρακάκια για την μικρή ήταν,κάτι θυμόμουν αλλά δεν ήμουν σίγουρη,το total request το έχει κάπου ή στέλνω μύν κατευθείαν?είχε τιμή για additional item.

Κορίτσια για το gymboree πόσα μεταφορικά πληρώνετε συνήθως;

Όταν έρχεται το δέμα στην Ελλάδα δεν πιστεύω οι τελώνες να βλέπουν την τιμή μαζί με τα μεταφορικά;

 

Με ελτά έρχονται;

 

Μου βγάζει 40 δολάρια για την απλή αποστολή!

πρέπει να είναι η παραγγελία σου κάτω από 125δολ για να πληρώσεις 20δολ μεταφορικά.

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

εβαλες πολλα στο καλαθακι σου......ειναι αναλογως με το βαρος,για δοκιμασε να βγαλεις κανενα.....

 

χα χα με προλαβατε....

 

Ναι και αμέσως το διόρθωσα και μου έβγαλε 20 δολάρια!!!:-)

 

 

:smile:I love this forum so much!!!!:-)

Link to comment
Share on other sites

Κόρες να ρωτήσω κάτι? Παρήγγειλα μωρομάντηλα από άμαζον. Και μου έχει δώσει τράκινγκ νάμπερ με dhl γερμανίας. Στο σάιτ της dhl λέει ότι από το Σάββατο είναι Ελλάδα. Α, ξέχασα να σας πω, ότι estimated day of delivery έχει τη σημερινή το άμαζον.

 

Θα έρθουν με απλό ταχυδρομείο ή με dhl? Να ξέρω που να τηλεφωνήσω αν αργήσουν!

 

kikileuteris καλημέρα. Αφού έχει tracking έρχονται (πιθανότατα) με ταχυμεταφορες ΕΛΤΑ. Βάλε το tracking Νo στο http://www.elta-courier.gr/trackit/ για να δεις πού ακριβώς είναι το πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

Τσιμπα το χε χε το πολύ πολύ να τρωει μπανάνες χαχαχαχα

σε πειραζωωωωωωωω

 

 

 

 

;.... ok !! βρε φιλεναδα που να δεις και το καινουργιο μου gadget ...που να δεις τον μικρό πως το κοιταγε...http://mariaevita.gr/index.php?dispatch=categories.view&category_id=663

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ,τελικά έβαλα 2 ίδια προιόντα,βρακάκια για την μικρή ήταν,κάτι θυμόμουν αλλά δεν ήμουν σίγουρη,το total request το έχει κάπου ή στέλνω μύν κατευθείαν?είχε τιμή για additional item.

 

.

αν εχει τιμη για additional item δεν χρειαζεται να στειλεις μνμ....

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ,τελικά έβαλα 2 ίδια προιόντα,βρακάκια για την μικρή ήταν,κάτι θυμόμουν αλλά δεν ήμουν σίγουρη,το total request το έχει κάπου ή στέλνω μύν κατευθείαν?είχε τιμή για additional item.

 

 

αν πατήσεις πευ νάου σε πετάει στη σελίδα για να πληρωσεις σωστά?

 

εκει ακριβως πανω απο την περιγραφη του προιοντος θα λεει total request

 

το πατας , αν θες γραφεις κατι και στο κουτακι πχ εκει μπορει να χρειαστει να γραψεις για το μεγεθος που θες πχ. και του στελνεις το μυνημα

 

θα σου απαντήσει με ινβοις στο εμπευ οπου θα ειναι το τοταλ σου!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...