Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολόγος στο Έλενα


Recommended Posts

λοιπον ,μου συστησαν την Γεωργιαδου..Την πηρα σημερα για να κλεισω ραντεβου.Μου ακουστηκα πολυ ευγενικη και προθυμη .Μακαρι να ειναι ετσι.Θα παω απο εβδομαδα να την δω.Ευχομαι να πανε ολα καλα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα,εχει καποια κοπελα εμπειρια απο τον συγκεκριμενο γιατρο?θα εκτιμησω όλες τις πληριφοριες.Ειμαι σε αναζητηση γιατρου και εχω μπερδευτει ειναι η αληθεια.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπέρα.ειμαι σε αναζητηση γιατρου και θα ηθελα αν γνωριζει καποια απο προσωπικη εμπειρια τους συγκεκριμένους γιατρους ή έναν απο αυτους ,να μου πει λιγα λογια.Θέλω εναν γιατρο συζυτησιμο,ευγενικο και ανθρωπο πανω απ ολα.

Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπέρα.ειμαι σε αναζητηση γιατρου και θα ηθελα αν γνωριζει καποια απο προσωπικη εμπειρια τους συγκεκριμένους γιατρους ή έναν απο αυτους ,να μου πει λιγα λογια.Θέλω εναν γιατρο συζυτησιμο,ευγενικο και ανθρωπο πανω απ ολα.

Ευχαριστω πολυ.

δεν εχω προσωπικη εμπειρια αλλα εχω ακουσει καλα λογια για τον Καλκακο! με το καλο σου ευχομαι!

[/url]

 

foxfoxabu20101022_-8_My+son+is.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ΝΕΝΟS! Πώς μπορώ να κλείσω ραντεβού με την γιατρό σου για τεστ ΠΑΠ; Θέλω να αλλάξω γυναικολόγο, αλλά δεν είμαι έγκυος! Απλά θέλω να κάνω το τεστ και να γνωρίσω τον/την γιατρό μου πριν αποφασίσω να κάνω παιδί. Δυστυχώς από τα τηλέφωνα για τα ραντεβού στα εξωτερικά ιατρεία δεν βρήσκω εύκολα άκρη! Συνήθως δεν το σηκώνουν και αν το σηκώσουν με παραπέμπουν σε άλλα τηλέφωνα και δεν βγάζω άκρη...

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!!!

Την κ.Γεωργιαδου γνωριζει καμια φιλη αν την λενε Ρουλα η την φωναζουν ετσι.:confused::confused:

 

Ναι την λενε Ελευθερια αλλα την φωναζουν Ρουλα, το εμαθα στο doppler οπου ο γιατρος που μου το εκανε με ρωτησε "ποιον γιατρο εχεισ?" και του απαντησα "τη Γεωργιαδου" και μου ειπε " αααα τη Ρουλα?"

οποτε Ρουλα it is.

Γιατι ομως, εμαθες τιποτα?

:rolleyes:

 

9oO7p3.png?Slkbe76M

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν εχω ακουσει τιποτα απλα θα παω την Δευτερα να με δει ενας νεος γιατρος στο Ελενα γιατι ειμαι σε ιδιωτη αλλα τελικα μαλλον θα παω στο ελενα Μου συστησαν εκτος απο τον γιατρο που θα δω και αυτη ως Ρουλα και το επωνυμο μου διαφευγει.

Αλλα μαλλον λεμε για την ιδια..

Τι γνωμη εχετε για την Γεωργιαδου?

Εγω θα κανω καισαρικη μαλλον και δεν θελω να κανω ολικη ναρκωση .Γνωριζετε αν η συγκεκριμενη ειναι υπερ της επισκληριδιου?

Γνωριζετε ποσα λεφτα παιρνει περιπου?

Ειμαι στην 32 εβδομαδα και δεν εχω και πολλα περιθωρια επιλογης!!!:?:?:?

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν εχω ακουσει τιποτα απλα θα παω την Δευτερα να με δει ενας νεος γιατρος στο Ελενα γιατι ειμαι σε ιδιωτη αλλα τελικα μαλλον θα παω στο ελενα Μου συστησαν εκτος απο τον γιατρο που θα δω και αυτη ως Ρουλα και το επωνυμο μου διαφευγει.

Αλλα μαλλον λεμε για την ιδια..

Τι γνωμη εχετε για την Γεωργιαδου?

Εγω θα κανω καισαρικη μαλλον και δεν θελω να κανω ολικη ναρκωση .Γνωριζετε αν η συγκεκριμενη ειναι υπερ της επισκληριδιου?

Γνωριζετε ποσα λεφτα παιρνει περιπου?

Ειμαι στην 32 εβδομαδα και δεν εχω και πολλα περιθωρια επιλογης!!!:?:?:?

 

Κοιτα γενικα ειναι πολυ καλη γιατρος η Γεωργιαδου και φαινεται να τη συστηνει πολυσ κοσμος, αρα κατι ιδιαιτερο θα εχει φανταζομαι. Εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενη μεχρι στιγμης αλλα επειδη την εχω απο την αρχη, εχουμε προλαβει να αναπτυξουμε μια καποια σχεση, πχ στην αρχη οταν πρωτοξεκινησα να πηγαινω δεν ημουν σιγουρη αν με θυμοταν καθε φορα, γιατι βλεπει πολλες κοπελες, μα παρα πολλες.

Τωρα, δεν ξερω ποσα παιρνει, φανταζομαι οτι θα δεχτει οσα μπορεις να της δωσεις, τουλαχιστον εγω αυτο θα κανω.

Νομιζω , χωρις να ειμαι σιγουρη βεβαια ,οτι κανει επισκληριδιο αλλα ειναι επιπλεον τα χρηματα για τον αναισθησιολογο.

:rolleyes:

 

9oO7p3.png?Slkbe76M

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οχι δεν εχω ακουσει τιποτα απλα θα παω την Δευτερα να με δει ενας νεος γιατρος στο Ελενα γιατι ειμαι σε ιδιωτη αλλα τελικα μαλλον θα παω στο ελενα Μου συστησαν εκτος απο τον γιατρο που θα δω και αυτη ως Ρουλα και το επωνυμο μου διαφευγει.

Αλλα μαλλον λεμε για την ιδια..

Τι γνωμη εχετε για την Γεωργιαδου?

Εγω θα κανω καισαρικη μαλλον και δεν θελω να κανω ολικη ναρκωση .Γνωριζετε αν η συγκεκριμενη ειναι υπερ της επισκληριδιου?

Γνωριζετε ποσα λεφτα παιρνει περιπου?

Ειμαι στην 32 εβδομαδα και δεν εχω και πολλα περιθωρια επιλογης!!!:?:?:?

γεια ειμαι η Πελαγια,εχω 2παιδια που τα εκανα στο Ελενα.εχει πολυ καλουσ γιατρουσ.και στα 2 παιδια εκανα καισαρικη αλλα το κακο ειναι οτι δεν σου κανουν επισκληριδιο και εκανα ολικη ναρκωση.παντωσ μην φοβασαι.φιλακια.:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω τον Φαρμακίδη, είναι καλός γιατρός και άνθρωπος... γέννησα τον γιο μου 24/2/2010, μπήκα στα λουξ δωμάτια χωρίς φακελάκι... ήταν άψογα και όλα πήγαν κατ' ευχήν...

2Niwp2.png

6PDKp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Konstantina se eyxaristw poly...elpizw thn deytera na pane ola kala!!

doppler ekanes ekei???pws einai h diadikasia an theleis na kaneis ekei?

egw ekana se idiwth mexri shmera oles tis eksetaseis.

 

Ναι εκανα εκει το doppler . Κλεινεις ραντεβου μεσα στο νοσοκομειο και στο κανει αλλος γιατρος βεβαια, ολοι ειναι πολυ καλοι και μπορεις να τους ρωτησεις οτι θελεις. Το μονο κακο ειναι οτι πρεπει να κλεισεις πιο νωρις το ραντεβου. Εγω για παραδειγμα το Doppler το εκλεισα 2 μηνες πριν :?

Οποτε δεν ξερω αν θα προλαβεις..

 

Αντε με το καλο τα μωρακια μας!!!:mrgreen:

:rolleyes:

 

9oO7p3.png?Slkbe76M

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια θελω την γνωμη και την βοηθεια σας:ψαχνω γυναικολογο....και μετα το αττικο ερχεται τωρα το Ελενα....μου προτειναν τους εξης γιατρους:Δημοπουλου Βικτωρια,Καπελακης και Γεωργιαδου....εχετε εμπειριες απο αυτους τους γιατρους?κανουν επισκληριδιο?:confused::confused::confused:help.....

 

Υπαρχουν ηδη τα παρακατω ποστ για τους 2 εκ των 3 που αναζητειτε

 

Γεωργιάδου vs Γιαλελή vs Γαζή vs....;

Γιατρός ΚΑΠΕΛΑΚΗΣ στο ΕΛΕΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ-ΕΛΕΝΑ

 

και επισης μπορειτε να δειτε και εδω Γυναικολόγος στο Έλενα

και υπαρχει και αυτο το ποστ http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=1396227&postcount=15 καθως και μερικα αλλα για την κα Δημοπουλου

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

απο την ομάδα moderators

 

Link to comment
Share on other sites

γεια ειμαι η Πελαγια,εχω 2παιδια που τα εκανα στο Ελενα.εχει πολυ καλουσ γιατρουσ.και στα 2 παιδια εκανα καισαρικη αλλα το κακο ειναι οτι δεν σου κανουν επισκληριδιο και εκανα ολικη ναρκωση.παντωσ μην φοβασαι.φιλακια.:lol::lol:

 

Εγώ πάντως που ζήτησα επισκληρίδιο, μου έκανα χωρίς 2η κουβέντα και μάλιστα ο αναισθησιολόγος με συνεχάρη...Και αναρωτιώταν γιατί οι γυναίκες κάνουν γενική. Τώρα τι παίζει ακριβώς δεν ξέρω...

Το παιδί μπαίνει στη ζωή σου & κάνει τόση φασαρία, που δεν αντέχεις.

Το παιδί φεύγει και αφήνει τόση ησυχία, που νομίζεις θα τρελαθείς.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα. ψαχνω κάποιο γυναικολόγο στο ελενας ή στο αρεταίειο που να εχει ιατρείο ιδιωτικο με υπέρηχο. μηπως γνωρίζετε κάποιον καλό. ειναι καινουρια στο φορουμ και δε γνωρίζω να το χειρίζομαι καλά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,εχει καποια κοπελα εμπειρια απο τον συγκεκριμενο γιατρο?θα εκτιμησω όλες τις πληριφοριες.Ειμαι σε αναζητηση γιατρου και εχω μπερδευτει ειναι η αληθεια.

 

 

Καλησπέρα arkoudaki,

 

σου έχω στείλει πμ

[IMG]http://lbym.lilypie.com/Suo4p2.png[/IMG]
[IMG]http://lb4m.lilypie.com/5wubp2.png[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια, καλημερα κ απο μενα! μου εχουν συστησει καποιον Ζαχαρο στο Ελενα. τον εχετε ακουσει; ειναι καλος;

 

 

εγω τον κο Ζαχαρο εχω ειναι χρονια οικογενειακος γιατρος και του εχω απολυτη εμπιστοσυνη. δεν ειναι απο τους γιατρους που θελουν σαλια λογια και λοιπα, ειναι πολυ καλος σου λεει οτι πρεπει να γνωριζεις (γιαι εμεις η γυναικες τα μπλεκουμε λιγο και αγχωνομαστε χωρις λογο.

 

παλια πριν μεινω εγκυος ειχα καποιον σε ιδιωτικο (και ηταν και πρωτο ονομα....τελος παντων) αλλα μετα απο καποιο λαθος εκτιμηση σε καποιο προβλημα που ειχα εφυγα κακην κακως και τωρα τον Ζαχαρο και δεν τον αλλαζω με τπτ.:P

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια έχει γεννήσει κάποια από εσάς με τον κο Παπαριστείδη στο Έλενα?

το πρώτο μου παιδάκι το έκανα καισαρική με τον κο Γιαννακόδημο ο οποίος όμως απεβίωσε .

 

Μου πρότειναν τον κο Καπελάκη ή τον κο Παπαριστείδη.

ποια ειναι η γνώμη σας

 

εντωμεταξυ ο πρώτος ζητά ενα σχετικα μικρό ποσο φακελάκη ενώ ο δεύτερος ένα τρελό ποσό. μου κάνει εντύπωση η μεταξυ τους διαφορά.

Όσο μεγαλώνεις τόσο μεγαλώνει και η αγάπη μου για σένα!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωριζω κανεναν γιατρο απο τους δυο που αναφερεις αλλα εχω ακουσει καλα λογια για τον Καπελακη. Σου ξαναλεω ομως πως εγω ΔΕΝ ειχα προσωπικη επαφη μαζι του (ο δικος μου γιατρος ειναι ιδιωτης και συνεργαζεται με το "Μητερα") και ετσι απλα σου μεταφερω λογια τριτων!

Ευχομαι να κανεις την καλυτερη επιλογη και ολα να πανε καλα! :D

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...