Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Λήψη Τροφοβλάστη (CVS)


Recommended Posts

εχει να κανει και η απαισιοδοξια καπου!!οταν πεις ολα καλα νομιζεις οτι θα παει γρουσουζια οποτε αμυνεσαι με το να λες τα ασχημα!!εσυ κασιανη μου ξερεις καλυτερα!!αλλα η υπομονη σου σου εφερε την δεσποινουλα σου και σε λιγο το μπεμπε σου!!!!να εισαι παντα καλα!!!

lazxsw9bsj1orr4c.pngospbsw9b4dcgit8c.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


λοιπον τα αποτελεσματα βγηκαν και ειναι ολα καλα!!!!!!!!!η χαρα μου δεν περιγραφεται!!ειναι και 100% αγορακι!!!ευχαριστω ολες σας για τα λογια κουραγιου!!!

μαρακι υπομινη και θα γλενταμε μαζι!!αλλωστε ψαχνω την νυφη!!!!

lazxsw9bsj1orr4c.pngospbsw9b4dcgit8c.png

Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να σου πω οτι η τρισωμια 18 ψιλοφαινεται και στον υπερηχο, ενω ο γιατρος σου στον υπερηχο ειδε ενα υγιες μωρο.

Ελπιζω τωρα να ευχαριστηθεις το υπολοιπο της εγκυμοσυνης σου χωρις αλλες ταραχες και αγωνιες :D

Μετα δεν εχουν αδικο και οι αντρες που λενε να μην αγχωνομαστε προκαταβολικα...

Συγχαρητηρια και η ωρα η καλη.

k9Tap3.png

Link to comment
Share on other sites

κασιανη μου απο τον υπερηχο ομως καταλαβα οτι κατι παιζει γιατι σε ολες τισ κοπελες εκλειναν αμεσωσ ραντεβου για την β επιπεδου ενω εμενα δεν μου εκλεισαν λεγοντασ μου συννενοηθητε με τον γιατρο σας!αλλα τωρα ναι γλυκια μου θα απολαυσω το υπολοιπο μεχρι χαζομαρας!!!η ωρα μας η καλη λοιπον!!!!επιτελους!!

οσο για τον αντρα μου το επαιζε ψυχραιμος αλλα εβγαλε εναν αναστεναγμο και αυτος!!!ολα καλα ολα ωραια!!!

lazxsw9bsj1orr4c.pngospbsw9b4dcgit8c.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

φιλεναδα δεν μπορεις να φανταστεις ποσο χαιρομαι.μπραβο.με το καλο να το γεννησεις.λοιπον την εκανα την αμνιοπαρακεντηση.για την ωρα ολα καλα.τελικα δεν ηταν τιποτα....μονο φοβος.μεχρι την παρασκευη μπορει να βγουν τα πρωτα αποτελεσματα.τωρα ξεκουραση.ααααα και ειναι κοριτσακι.εκλεισε το συμπεθεριο λοιπον....χαχαχαχαχα

 

dev081pp___.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπον τα αποτελεσματα βγηκαν και ειναι ολα καλα!!!!!!!!!η χαρα μου δεν περιγραφεται!!ειναι και 100% αγορακι!!!ευχαριστω ολες σας για τα λογια κουραγιου!!!

μαρακι υπομινη και θα γλενταμε μαζι!!αλλωστε ψαχνω την νυφη!!!!

Μπράβο κοριτσάκι μου,κοίτα τώρα να το χαρείς!Α και καλως ήρθες στο club μας,με τα αγοράκια!!Με το καλό το αντράκι σου!!:P
Link to comment
Share on other sites

φιλεναδα δεν μπορεις να φανταστεις ποσο χαιρομαι.μπραβο.με το καλο να το γεννησεις.λοιπον την εκανα την αμνιοπαρακεντηση.για την ωρα ολα καλα.τελικα δεν ηταν τιποτα....μονο φοβος.μεχρι την παρασκευη μπορει να βγουν τα πρωτα αποτελεσματα.τωρα ξεκουραση.ααααα και ειναι κοριτσακι.εκλεισε το συμπεθεριο λοιπον....χαχαχαχαχα
Μπράβο Μαράκι μου!!Ξεκουράσου τώρα και μην ξεχάσεις να μας συμπεριλάβεις στη λίστα σου ως υποψήφιους γαμπρούς 3 θα έχω πρώτα ο θεός διαλέγετε και πέρνετε!!Και με την αντικειμενική άποψη της μάνας πάντα έχω 2 κούκλους και προσεχώς και τον 3ο!!:P
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχα.η γιατρος μου ειπε οτι θα ειναι μια χαρα.ειναι υγιεστατο και απο την εμπειρια της θεωρει οτι τα αποτελεσματα θα ειναι καλα.πιθανον την παρασκευη θα βγουνε τα πρωτα.τι να παω.....μακαρι να ειναι οπως μου τα ειπε.ασε εριξα κλαμα..........ρεζιλι εγινα

 

dev081pp___.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχα.η γιατρος μου ειπε οτι θα ειναι μια χαρα.ειναι υγιεστατο και απο την εμπειρια της θεωρει οτι τα αποτελεσματα θα ειναι καλα.πιθανον την παρασκευη θα βγουνε τα πρωτα.τι να παω.....μακαρι να ειναι οπως μου τα ειπε.ασε εριξα κλαμα..........ρεζιλι εγινα
Για να σου πει έτσι έτσι θα είναι σκέψου πόσο επιφυλακτικοί είναι συνήθως οι γιατροί,για να σου το πει αυτό πάει να πει οτι είναι σίγουρη!!Σου στέλνω πμ!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να σου ζησουν και τα 3.να τα δεις οπως επιθυμεις.οσο για το ποιος θα ειναι ο γαμπρος,αυτο θα το αφησω στην κορη μου.χα χα χα χα.θα την φερω και Παρο σε 2-3 καλοκαιρια να γνωριστουν.πωπω τι αισιοδοξη που ειμαι σημερα!!!!!!!!μεσα μου ομως ειμαι η παλια απαισιοδοξη Μαρια

 

dev081pp___.png

Link to comment
Share on other sites

AXXXXXXXXX

koritsares μου τι χαζομαμαδες ειμασττε!!?ειδεσ μαρακι ολα καλα πηγαν!!και τα αποτελεσματα θα ειναι το ιδιο!!!

ολα καλα τελειωνουν τα δυσκολα και 3εκιναμε απο την αρχη και καλυτερα!!ζαμπετο σε ευχαριστω για τισ ευχεσ σου ανταποδιδω και να εχεισ μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!αχ καλε τι χαρα ειναι αυτη!!!!

lazxsw9bsj1orr4c.pngospbsw9b4dcgit8c.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου από οτι έχω καταλάβει το άγχος μας δεν τελειώνει ποτέ,από τη στιγμή που θα μείνουμε έγκυες,έχουμε άγχος,μετά τη γέννα ο ίδιο ανησυχούμε για το μεγάλωμά τους κ.ο.κ!Τι να κάνουμε μανούλες είμαστε!!Μαράκι μου να είσαι αισιόδοξη και χαρούμενη κι εμένα ο γιατρός που μου έκανε τον υπέρηχο και την αμνιοπαρακέντηση μου είπε το ίδιο που σου είπε η γιατρός σου,αυτοί είναι όλοι έμπειροι και ξέρουν!!Χριστινάκι εγώ περιμένω το αγοράκι μου και είναι σαν να γίνομαι πρώτη φορά μανούλα,του ψωνίζω,πιάνω συνέχεια τον υπέρηχο τον χαζεύω και τον ονειρεύομαι!!Λατρεύω και τα άλλα μου 2 αγοράκια,τα μωρά μου,αχ όπως είπα με βλέπω αργότερα να ποζάρω στη σελίδα με τις 7 θανάσιμες πεθερές!!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μariazante, μπράβο! Πολύ το χάρηκα που πήγαν όλα καλά, εύχομαι και τα αποτελέσματα, να είναι τα καλύτερα! Άντε, να δούμε πώς θα βγάλω κι εγώ την αποψινή νύχτα μέχρι το αυριανό ραντεβού. Ούφφφφ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εεε μαρια και εμεις περιμενουμε δικα σου νεα ε??μην μας ξεχασεις!!!περασα το ζορι μου αλλα δεν σου κρυβω οτι σε σκεφτομαι καποιεσ στιγμες ξεροντασ τι περνας!!αυριο λοιπον θα ξερεις αν δεν σε ειδοποιησουν να παρεις εσυ αυτουσ τηλ!!!αντε υπομονη!!!!!

ζαμπετο λογικο ειναι να νιωθεις ετσι!!!καθε παιδακι σου ειναι διαφορετικο!!χαρα στο κουραγιο σου!!4 αντρεσ εγω σκεφτομαι οτι θα εχω 2 και τρελαινομαι ποσο μαλλον 4!!!!αγορομανα με ολη την σημασια τησ εννοιας!!

αναριτα μην μασας ολα καλα θα ειναι χαλαρωσε και απολαυσε το!!ολες εδω τα περασαμε!!!

lazxsw9bsj1orr4c.pngospbsw9b4dcgit8c.png

Link to comment
Share on other sites

mariazante μπράβο κορίτσι μου! σε είχα πετύχει μέσα σε πολύ άγχος σε κάποιο άλλο τόπικ νομίζω. συμμερίζομαι όμως διότι πάω κι εγώ για την εξέταση, με χειρότερα (κατά πολύ) στατιστικά από τα δικά σου. Ακούω όμως καλά νέα και παίρνω θάρρος. Μπράβο, πολύ χάρηκα για σένα! Καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης, να είναι ομαλή και να την ευχαριστηθείς!! (να καλύψεις και αυτά που έχασες με τόση στεναχώρια τόσες μέρες). Φιλιά!

Link to comment
Share on other sites

καλιοπακι μια φιλη ηλικιας 24 ειχε ποσοστο 1:46 και ολα ηταν καλα!!οποτε χαμογελα!!

 

εμένα είναι 1/10

αλλά κάνω υπομονή, ένας μήνας είναι θα περάσει. Πάω γιά υπέρηχο την επόμενη εβδομάδα, έτσι για να μένω απασχολημένη στο μεταξύ... γιατί κάπου το έχω ξεχάσει το μικράκι με όλες αυτές τις σκέψεις. νομίζω το έχω παραμελήσει...

Link to comment
Share on other sites

ολα καλα!!μια κοπελα εδω μεσα λεει οτι ειχε 1/15 και ολα καλα!!κανε πραγματα να ξεχαστεις!!εγω οσο ημουν μονη τρελαινομουν κοιταγα να ειμαι με παρεα να ξεχνιεμαι και βεβαια δεν το ηξερε κανεις για να μην με ρωτανε ολοι!!!καλιοπιτσα σου ευχομαι τα καλυτερα αποτελεσματα!!ολα καλα θα πανε σκεψου θετικα!!!

lazxsw9bsj1orr4c.pngospbsw9b4dcgit8c.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ!

ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΗΝ ΑΥΧΑΙΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΙΑ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΝΔΡΟΜΟ DOWN. ΜΕ ΡΩΤΗΣΑΝ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΙΣΩ ΣΕ ΛΗΨΗ ΤΡΟΦΟΒΛΑΣΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ. ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ 1ΠΡΟΣ 10. ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ. ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ?

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΡΙΞΟΥΝ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΜΟΥ! ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ!

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 25 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΗΔΗ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ.:-(

ο Ανδρεας μου γεννηθηκε 19/04/2004

και η Αννα-Μαρια μου στις 26/09/2009

tuN5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...