Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΥΡΗΤΗΡΟΚΗΛΗ ουρητηροκήλη


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 623
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλη μου Abbie σέυχαριστω,τι κανεις,το παιδακι σου πως ειναι?ολο σας εχω στο μυαλο μου..........

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

yiannaf μου και εγω ελπιζω να ειναι ολα καλα απο εδω και περα και να φυγουμε συντομα.σέυχαριστω!!!!!!!

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

αχ τι καλα!!τελειωνει σιγα σιγα ολη η αγωνια......

ματακια μου, ποσο δυνατα ειναι τελικα αυτα τα τοσο γλυκα και μικρα πλασματακια?!το χαμογελο της μικρης Φωτεινουλας ειναι η καλυτερη αμοιβη!!

03HJp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να'σαι καλά Βίκυ μου! Κι εμείς σας σκεφτόμαστε, έχω πει και στον άντρα μου για αυτά που περνάτε και κάθε μέρα σχεδόν με ρωτάει τα νέα σας. Πάντως είσαστε κι εσείς τυχεροί μέσα στην ατυχία σας, η κουκλίτσα σας είναι σε καλά χέρια, και ολα θα πάνε καλά. Προσευχόμαστε για εσάς συνέχεια!!

Τα δικά μας νέα θα τα βάλω στο ποστ, είναι πολύ ζωηρός ο Ethan και αυτό δημιουργεί προβλήματα.... Λένε είναι το πιο ζωηρό μωράκι που κάνει αιμοκάθαρση!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στην μικρή Φωτεινούλα :D !!! Μπράβο Βίκυ μου! Απο εδώ και πέρα όλα καλά θα πάνε! Τώρα που θα επιστρέψετε σπιτάκι σας με το καλό και πάρει τα πάνω της η μικρή να δείς κόλπα και χαρές που σε περιμένουν! Ένα μεγάλο φιλί να της δώσεις μουουουτσ!

Z1wgp3.png?2viAIhybxo82p3.png?qeXjQ4Ll
Link to comment
Share on other sites

ενα μεγαλο μπραβο βικυ!!

πρωτα σε εσας μα πανω απο ολα στη μικρη σου!!!

ειναι μεγαλη αγωνιστρια!!!

ευχομαι αυριο των φωτων, ημερας της γιορτης της μικρης φωτεινουλας ολα αυτα να αποτελουν παρελθον και να εισαστε σπιτι σας!!!

τα καλυτερα ερχονται!!!

HKTLp3.pngNQ8bp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να χαιρεστε το κουκλακι σας!!Γερο και δυνατο και γεματο υγεια!!Γρηγορη αναρρωση!!!Να χαιρεσαι και την μανουλα σου που σας στηριζει τοσο πολυ!!!!Και ευχομαι τα καλυτερα για εσενα και την οικογενεια σου για το 2009!!!!Το δυσκολο 2008 σας αφησε :wink:

Link to comment
Share on other sites

966030rbh6nhaf6m.gif

 

Χρόνια Πολλά Φωτεινούλα με υγεία πάνω από όλα να μην ξαναπεράσεις

την είσοδο του νοσοκομείου παρά μόνο όταν θα έρθει η στιγμή να γεννήσεις!!!

 

Βίκυ να την χαίρεστε την μπουμπούκα σας!!!!

 

Κορίτσια αύριο το πολύ μεθαύριο η Φωτεινούλα θα γυρίσει σπίτι της από ότι με ενημέρωσε η Βίκυ!!!!

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φωτεινούλα,

 

Χρόνια σου πολλά και πάντα να είσαι τόσο δυνατή στην ζωή σου!!!! Και να σε χαίρεται η μαμά σου ομορφούλα!!! Και η γιαγιά σου να σε καμαρώσει και νυφούλα!!!

Καλή χρονιά καρδούλα μου!!

Lvek.jpg.png
Link to comment
Share on other sites

κλαιω απ'την συγκινηση!!!!!!!!!!

σας ευχαριστω παρα πολυ ολες για τις ευχες σας.

αυριο θα βγουμε,δεν καταλαβα γιατι αυριο και οχι σημερα αλλα τοσο που μειναμε δεν πειραζει αλλη μια μερα.

ειναι πολυ καλα ολο γελαει.σε 3 μηνες το σπινθιρογραφημα και μετα τελος.

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

και μετα τελος.

 

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Αντε, άντε, γρήγορα στο σπίτι σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να είναι πάντα φωτεινή (όπως και το όνομά της) και χαμογελαστή η μικρούλα μας!!! Και Βικούλα μη ξεχνάς, θα κάνουμε πάρτυ διαδικτιακό, έτσι???? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Βικουλα μου με το καλο ολα να τελειωσουν και να ηρεμησετε κουκλιτσα μου.

Απο εδω και περα μονο απλα πραγματα να σας απασχολουν..

Να την χαιρεστε και πολλα πολλα φιλακια στη Φωτεινουλα που η πρωτη της γιορτουλα ηταν στο Νοσοκομειο.

Ποτε ξανα... :D:D

pBpMp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου γλυκα

 

μαντεψτε που ειναι το ζουζουνακι μου!!!!!!!

σπιτακι μας ειναι,χαμογελαστη και ησυχη οπως πριν αρκετο καιρο.

 

ειμαι ευτυχισμενη!!!!!!!

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...