Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συνάντηση Parentholics στην Αθήνα την Κυριακή 28 Σεπτεμβρίου


Recommended Posts

Κοριτσάκια καλησπέρα,

Ονομάζομαι Αγγελική και παρακολουθώ το φορουμ πολύ καιρό..............

Με έχετε βοηθήσει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ......

στο θηλασμό, στη διατροφή της μικρούλας μου και σε πολλά πολλά άλλα....

Λοιπόν αφήνω την πολυλογία προς το παρόν.!!

 

Η μικρή μου BibiBo κ η μανούλα της (η αφεντιά μου δλδ) θα είμαστε κι εμείς κοντά σας!!! (εκτός συγκλονιστικού απροόπτου!).οπότε:

 

1. Μαρία

2. θα το παλέψει και η Μαμά του Ωρίων (δεν είναι και πολύ βολική η ώρα)

3. Pam με Αλκμήνη, Βασίλη ίσως και Δήμητρα

4. θα προσπαθήσουμε gavrias-gerkon-Ανη-Βασίλης

5. Αγγελούδια με τα ...αγγελούδια της.[Χρηστος,Στέλιος,ισως και μπαμπάς]

6. elepet.Αν είμαστε καλά στην υγεία μας...θα ερθουμε οικογενειακώς..

7. ΡΟΥΛΑ-fokion-Δανάη

8 .nancy14 Θα προσπαθήσουμε να έρθουμε και εμείς για σας γνωρίσουμε επιτέλους!!!(Άννα-Κώστας-Νάνσυ)

9.mohitaki (εγω δηλαδη με τους αντρες μου.τον συζηξ Βασιλη και τον μικρο μου Μανο!

10.ZANI

11.POOPSIE

12. ΡΙΑ

13. Tzeni d

14. giorgia

15. Myrdim

16.iokasth-συζυγος και μπεμπης βασιλης

17. artemis - Θανούλης και ίσως και ο μπαμπάς μας!

18.patousaki-οικογένεια θα κάνει εμφάνιση!(παράκληση, να μη φορεθούν μπότες και ψηλοτάκουνα... Φοβόμαστε!)

19. ΛΕΝΑ_Π + ΕΛΙΖΑ & ΓΙΩΡΓΗΣ ΠΙΘΑΝΟΤΑ!!!!

20.

21. Χrysalis, δεν υπόσχομαι! αν τα καταφέρω λέω να έρθουμε για 1η φορά!

22. micnat κι εγώ δεν υπόσχομαι, χαίρομαι που θα είναι και μπαμπάδες, θα προσπαθήσω να πείσω και το δικό μας μπαμπά να μας φέρει

23.katerina@!!-Δημητρης-Αγγελινα(Ελπιζω να εχω ξεμπερδεψει με τη μετακοιμιση και να συναντηθουμε!!!!!!! )

24.Athena με Μελινα +Μαριο

25.Defoula.Θα προσπαθήσουμε να έρθουμε και εμείς για σας γνωρίσουμε!!!

26.sophie13 + σύζυγος + Αναστάσης ( τελευταία στιγμή όλο και κάτι στραβώνει και δεν τα καταφέρνουμε , ελπίζω αυτή την φορά να πάνε όλα καλά !!! )

27.ikas

28. Μαριλίνα + Βασίλης + μπαμπάς (ελπίζω να τα καταφέρουμε και να σας γνωρίσουμε από κοντά!!)

29.ΠΗΝΕΛΟΠΗ + ΓΙΑΝΝΗΣ (Ισως και ο μπαμπας Νίκος)

30. mimika - συζυγος και Ηλιας-Νεκταριος

31. maria4

32. Nora + Ιωαννα (πιστευω να τα καταφερω αυτη τη φορα, αν και την προηγουμενη θα εχουμε παρτυ γενεθλιων, Smile )

33. .GIOULA ,ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΙ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ

34. dimt + dimtτοπαιδο (για τον μπαμπά μας δεν ξέρουμε ακόμα) (όπως πάντα τελευταία τα παίρνω χαμπάρι όλα)

35. Nanou + Θωμας +μπαμπας(μαλλον)

36. Αγγελική + BibiBo

37.Βίκυ+Ηλέκτρα+Παύλος

CU

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 193
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βρε κοριτσια συναντηση θα ειναι αυτη ή συλαλλητηριο?????? :D:D:D

θα πρεπει να κανετε ομαδες των 5 που θα εναλλασσονται ανα 10 λεπτα για να μιλησετε ολοι με ολους :D:D

εγω δεν θα ερθω οπως φανταζεστε,το τζετ ειναι για βαψιμο :D

καλα να περασετε!!!!

Link to comment
Share on other sites

αχ ρε γμτ!!!!!!!!!!!!

 

ειμαι μακρυα αλλιως θα ηθελα πολυ να σας γνωρισω!

ειμαι μεν σχετικα καινουρια στο site αλλα επειδη ειμαι ολη μερα (και δουλεια κ σπιτι) μεσα στο internet περναω πολλες ωρες μαζι σας!!!!!

και καπως μου ρχεται που θα σται ολοι μαζι (ψυχη κ σωματι) κ θα θελα πολυ να σας γνωρισω!!!!!!!!!!!!

 

ερχομαι πολυ συχνα αθηνα, ελπιζω καποια στιγμη να σας πετυχω σε συναντηση!!!!!!!!

ΣΤΑΝΤΑΡ θα ερθω αν ειμαι αθηνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

να περασετε τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xWWzp2.png

675093qccdm00t72.pngEΓΧΡΩΜΗ TV----->ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΖΩΗ...

 

Link to comment
Share on other sites

το τζετ ειναι για βαψιμο :D
αφεντικούλι... ο βήχας και το χρήμα δεν κρύβοντε!!!! τίιιιιιιιιιιιιιι θα γίνει με την αύξηση;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια άκυρο για μας :(

τελικά ο μπαμπάς μας δε θα μπορέσει να μας φέρει...

ας ελπίσουμε την άλλη φορά να τα καταφέρουμε!

 

καλά να περάσετε! :D

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ακυρο και για μας...θα μπουμε σπιτι πρωτα ο θεος και μετα ο ατιμος ο υδραυλικος απο την παραπανω εβδομαδα.... :evil:

την επομενη φορα.... :wink:

Να περασετε τελεια!!!! :D:D

tRGJp2.png1054268gj3rg6cc5t.gif
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου καλημερα!

Κατα πασα πιθανοτητα δεν θα σας δουμε απο κοντα λογω απροοπτων υποχρεωσεων.

Αν ξεμπερδεψουμε νωρις μπορει να σας κανουμε εκπληξουλα!

 

Οπως και να'χει ευχομαστε να περασετε τελεια και Νιννετα ξεκινα απο τωρα την προεκταση για να χωρεσουν ολοι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα

περιμενα περιμενα μηπως και σταματησει ο παλιοβηχας αλλα τιποτα..

η γιατρος μου ειπε οτι κολλαει γιαυτο ακυρωνεται το σημερινο για μας

να περασατε τελεια

Link to comment
Share on other sites

θα εκφρασω τον σοβαροτατο προβληματισμο σοβαρα...

εμεις εχουμε μονο μοίξες ...να ερθουμε ? δεν ξερω εχω μπερδευτει!

 

...η γιαγιάκα μου έλεγε .."ό,τι έχει ο καθένας είναι καλό", άρα οι μύξες σου είναι καλοδεχούμενες! Για να μη σου πω ότι μεταξύ φίλων ...του παιδιού σου οι μύξες, δυο φορές μύξες μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θα εκφρασω τον σοβαροτατο προβληματισμο σοβαρα...

εμεις εχουμε μονο μοίξες ...να ερθουμε ? δεν ξερω εχω μπερδευτει!

 

...η γιαγιάκα μου έλεγε .."ό,τι έχει ο καθένας είναι καλό", άρα οι μύξες σου είναι καλοδεχούμενες! Για να μη σου πω ότι μεταξύ φίλων ...του παιδιού σου οι μύξες, δυο φορές μύξες μου!!!

 

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

θα εκφρασω τον σοβαροτατο προβληματισμο σοβαρα...

εμεις εχουμε μονο μοίξες ...να ερθουμε ? δεν ξερω εχω μπερδευτει!

 

...η γιαγιάκα μου έλεγε .."ό,τι έχει ο καθένας είναι καλό", άρα οι μύξες σου είναι καλοδεχούμενες! Για να μη σου πω ότι μεταξύ φίλων ...του παιδιού σου οι μύξες, δυο φορές μύξες μου!!!

 

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

με συγγηνησες ρε πατουσα.... πολυ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θα παρουμε τις μυξες μας λοιπον και θα ερθουμε αλλα για καλο και για κακο θα ειμαστε σε μια γωνια γιατι πατουσα μου καποιοι αλλοι να μην θελουνε τις μυξες μας... δεν ειναι σωστο ... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ο αλλος μπορει να θελει ιοση , ο αλλος κατι αλλο να κανουμε ενα μπουφε περαν αυτου που θα εχει η νινεττα με συμπτωματα λεω εγω να μπορει να διαλεξει ο καθενας οτι θελει ...εγω θα βαλω τις μυξες, αλλος ας βαλει κατι αλλο :lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

εγώ επιβεβαιώνω την παρουσία μας (Εκτός απροόπτου) :D

τώρα δεν ξέρω αν θα έρθει κι ο μπαμπάς μας μαζί

αλλά μαμά και γιος θα έρθουμε :D

 

 

 

και για την ιστορία

εμείς θα φέρουμε τις δικές μας μύξες και είμαστε κομπλέ, δε θα χρειαστούμε της Αριας

:lol:

Link to comment
Share on other sites

 

και για την ιστορία

εμείς θα φέρουμε τις δικές μας μύξες και είμαστε κομπλέ, δε θα χρειαστούμε της Αριας

:lol:

παντα ακαταδεκτη ησουνα παλιο μαμα του Ωριον παντα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

 

και για την ιστορία

εμείς θα φέρουμε τις δικές μας μύξες και είμαστε κομπλέ, δε θα χρειαστούμε της Αριας

:lol:

παντα ακαταδεκτη ησουνα παλιο μαμα του Ωριον παντα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εμεις θα φερουμε και το βηχψαλάκι μας αλλά πήγαμε στον γιατρό και μας ειπς πως πέρασε και μας έμεινε μόνο το βηχαλάκι.

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κοριτσια μυξες εχουν ολα τα παιδακια τωρα .. ειναι απο τον καιρο.

Το θεμα ειναι να μην εχουν πυρετους και τετοια...

Το χειμωνα περιμενει η σοφτεξ για να ζησει.. αμα δεν εχουμε μυξουλες θα το κλεισουν το μαγαζακι..

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

θα εκφρασω τον σοβαροτατο προβληματισμο σοβαρα...

εμεις εχουμε μονο μοίξες ...να ερθουμε ? δεν ξερω εχω μπερδευτει!

 

και εγω τον ιδιο προβληματισμο εχω... η μικρη δεν εχει αναρρωσει ακομα... :( εδω ακυρωσαμε το παρτυ γενεθλιων μας.

Link to comment
Share on other sites

...ΔΕ ΘΕΛΩ ΑΚΥΡΩΣΕΙΣ, ΔΕ ΘΕΛΩ ΑΚΥΡΩΣΕΙΣ...

 

Ακούστε το δικό μας πρόγραμμα (που είμαστε και σε ηλικία άκυρη για παιδότοπο, αλλά ερχόμαστε για την παρέα που θα γνωρίσουμε...) για να δείτε ΠΩΣ θα τα στριμώξουμε όλα για να έρθουμε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!

 

09.30 πρώτη μετάληψη μετά τη βάφτιση... Την ξύπνησα και πήγαμε.

 

10.30 πλύσιμο αυτοκινήτου διότι η μπίχλα έκανε το χέρι ένα με το χερούλι.

 

12.30 βάφτιση τριτοξάδελφου (από τη μεριά του κουμπάρου της συνυφάδας του μπατζανάκη της αδελφής μου!!!). Κοπάνα από το τραπέζι που ακολουθούσε.

 

15.00 φαγητό απέναντι από το νοσοκομείο που εφημερεύει ο μπαμπάς μας (για να πεταχτεί να μας δει και να λέμε ότι φάγαμε σαν οικογένεια)

 

17.00 ετοιμάζω ξηρά τροφή, παίρνω πρόχειρη αλλαξιά (ένα βρακί, μια φανέλα) και ξεκινάω το ταξίδι από Βριλήσσια για Άλιμο...

 

ΑΡΑ..όποιος ακυρώσει δεν θέλει να έρθει. Τα άλλα είναι φθηνές δικαιολογίες...

 

:wink:

Link to comment
Share on other sites

...

 

ΑΡΑ..όποιος ακυρώσει δεν θέλει να έρθει. Τα άλλα είναι φθηνές δικαιολογίες...

 

:wink:

Γιατρέ μου πές εσύ ότι δε θα κολλήσει κανείς και εγώ έρχομαι :D:D

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...