Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συνάντηση Parentholics στην Αθήνα την Κυριακή 28 Σεπτεμβρίου


Recommended Posts

...

 

ΑΡΑ..όποιος ακυρώσει δεν θέλει να έρθει. Τα άλλα είναι φθηνές δικαιολογίες...

 

:wink:

Γιατρέ μου πές εσύ ότι δε θα κολλήσει κανείς και εγώ έρχομαι :D:D

προφανος κι εσυ σαν την μαμα του Ωριον εισαι αυταρκης ...δεν θες τιποτα...ελα θα σε βαλουμε στον εξωτερικο μπουφε συμπτωματων .... και οποιος θελει ας παρει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΕΓΩ ΠΑΝΤΩς ΤΙς ΜΥΞΕς ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΠΙΔΙΟΥ ΜΟΥ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΤΗΝ ΔΗΝΩ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ ΕΙΜΑΙ LARGE ΕΓΩ !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 193
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Θέλαμε πολύ να έρθουμε, να παίξει ο μικρός και να τα πούμε και από κοντα...

Δυστυχώς όμως πριν 5-6 μέρες αρρώστησε ο Αναστάσης και σήμερα είναι

η πρώτη μέρα που είναι καλά ούτε πυρετό ούτε συνάχι.

Δεν θα ήθελα να τον βγάλω ακόμα έξω μην τυχόν ιδρώσει ή ξανακολήσει κάτι...:shock:

Και φυσικά ποτέ δεν ξέρεις, μην κολλήσουμε εμείς κανέναν αφού στην ανάρρωση κολάει η ίωση :(

Οπότε ακυρώνουμε και εμείς αναγκαστηκά :( :(

Καλά να περάσετε και περαστικά σε όλα τα αρρωστούλικα παιδάκια!!!

gavrias περαστικά και σε σένα !!!

 

Να προτείνω κάτι? Μήπως μετά από τόσες ακυρώσεις να το αναβάλλεται για μια άλλη Κυριακή???

Μια ιδέα λέω δεν θα ήθελα να παρερμηνευτεί :oops::oops:

698927w3uri2g9kq.gif + 698925jp6q6xl5uz.gif
Link to comment
Share on other sites

Eμείς θα έρθουμε και οι 4!

 

Gavrias ήλπιζα ότι θα σε δω! Περαστικά και΄στους δύο...προσοχή η λοιπή οικογένεια!

 

Χρυσαλίδα :cry: και είχαμε τόσα να πούμε για το Σάκη.....!!!!

 

Κορίτσια περαστικά σε όλα τα παιδάκια σας, έτσι θα είμαιστε από δω και πέρα...

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια συναντηση θα ειναι αυτη ή συλαλλητηριο?????? :D:D:D

θα πρεπει να κανετε ομαδες των 5 που θα εναλλασσονται ανα 10 λεπτα για να μιλησετε ολοι με ολους :D:D

εγω δεν θα ερθω οπως φανταζεστε,το τζετ ειναι για βαψιμο :D

καλα να περασετε!!!!

 

 

ΨΕΜΜΑΤΑ λέει, είναι προφανές! Θέλει να μας αποφύγει και... κάθε φορά "το τζετ είναι για βάψιμο"! Αμάν πια!

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

προφανος κι εσυ σαν την μαμα του Ωριον εισαι αυταρκης ...δεν θες τιποτα...ελα θα σε βαλουμε στον εξωτερικο μπουφε συμπτωματων .... και οποιος θελει ας παρει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΕΓΩ ΠΑΝΤΩς ΤΙς ΜΥΞΕς ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΠΙΔΙΟΥ ΜΟΥ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΤΗΝ ΔΗΝΩ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ ΕΙΜΑΙ LARGE ΕΓΩ !

 

ααααααααααα όχι κυρά μου

εγώ είμαι XXXLARGE

(Ξέρεις τι τράβηξα να βρω κι αξιοπρεπές φουστάνι για τη βάφτιση? άσχετο!)

 

δίνουμε κι εμείς μύξες σε όποιον τις θέλει! οι δικές μας δε είναι καλύτερες

πιο κίτρινες :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και ναι, ο μπαμπάς μας μόλις δήλωσε ότι θα μας φέρει αυτός

προφανώς η αποφασισμένη μου δήλωση ότι εμείς θα πάμε είτε έρθει είτε όχι, έπιασαν τόπο :lol:

 

 

θα σας δούμε εκεί (Αλλά τονίζω ότι θα φύγουμε νωρίς)

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Αν θελετε εκτος απο τις μυξουλες (που εχουμε αφθονες εις διπλουν κιολας) μπορουμε να φερουμε τον βηχα μας(χαλια), τον πυρετο μας (38.5) και την ωτιτιδα που σημερα αποκτησαμε!!!!!!

 

 

Να περασετε καλα και ευελπιστω στην επομενη συναντηση να μπορεσουμε να ερθουμε!!! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Σκάω σκάω σκάω αλήθεια σας το λέω...

τα χω ετοιμάσει όλα από τις 12 το μεσημέρι, πάνες στην τσάντα, νεράκι μαζί, κοτοπουλάκι στο βαζάκι κ στην ισοθερμική τσαντούλα, μπανανίτσα για το απόγευμα...

Το πρόγραμμα έλεγε φαγητό μεσημεριανο με φίλες κατά τις 2 στο Γκάζι (όπερ κ εγένετω) , ταξάκι κατά τις 5 30 και βουρ για Άλιμο..

Και να σου η βρόχα του απιστεύτου, να μη μπορώ να πάω πουθενά, ήπιαμε κ τον καφέ μας, πήγε 7 30 να σταματήσει το μπουρίνι....κλαψ...λυπάμαι....... :( ελπίζω την επόμενη...

.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ηρθαμεεεεεεεεεε

(αν και πρωτη εφυγε η ακατδεκτη πλεον Μαμα του Ωριον....χαχαχαχχα)

το λεπον

για λλη μια φορα ΧΑΣΑΤΕ ...ολα ως συνηθψς αψογα...γελασαεμ χορεψαμε μια χαρα ....!!!!

Η νικολ απλως θεα (πατουσακι μου ομορφηνες)

επιτελους σε γνωρησα παλιο ΙΟΚΑΣΤΗ

Τζενη ξεχασα ρε συ να σου πω κατι (εισαι μια κουκλα και το ζουζουνι πολυ τρυφερο ...)

αυτα ...αν θυμηθω τιποτα αλλο θα σας ξαναγραψω ....

(ο μπουφες ειχε μυξες 2-3 γκουχο γκουχου .... αυτα ψυλοψοφια τα πραματα ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑΣ ΠΙΣΩ ...ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑΣ ΠΙΣΩ,,,,ηταν σικε η φαση χαχαχαχχαχαχαχα)

αντε και του χρονου

εεεε σορι

και το επομενο διμηνο ....

α και κατι ακομα

ΠΟΙΑ ΗΤΑΝ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΥΠΕΡΟΧΟΥ ΑΥΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΠΟΥ ΕΠΕΣΕ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΗΚΑ ΣΤΗΝ ΑΓΓΑΛΙΑ ΜΟΥ..... ? τι γλυκο παιδακι ... ...αλλα μπραντ πιτ ηταν χαχαχαχχαχαχα και για μια στιγμη αισθανθηκα κι εγω ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ!!!! χαχαχαχχαχα

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

περασαμε υπεροχα για αλλη μια φορα και μετα απο πολυ καιρο...καταρχην νιννετα ευχαριστουμε για την φιλοξενια και το παντα ζεστο χαμογελο σου..

aria επιτελους σε γνωριζω εσενα και την νεραιδα σου που πρεπει να τοπω εχει ταλεντο στον χορο (so u think u can dance ετοιμασου),ησουν οπως σε φανταζομουν ψηλη ,ομορφη και απιστευτα γλυκος και νοημων ανθρωπος να σαιπαντα καλα..pam επιτελους γνωριστηκαμε κοριτσακι με τα υπεροχα ανθρωπακια σου που σε γεμιζουν φιλια(μου εμεινε αυτη η εικονα)καθως και το ζεστοσου χαμογελο...ωριονομαμα και ωριονομπαμπας απιθανοι μα ομικρος ωριων κολλητος με τον βασιλη μου και γλυκαςετοιμαστειτε για το περπατημα καλα τρεξιματα!!!!!!!!!ρουλακαι φωκιωνας αχτυπητο διδυμο αν και δεν ειπαμε πολλα εγω θαυμασα για ακομη μια φορα την μικρη δαναη με την αδερφη της να παιζουν..μαρια στυλιανακη οτι και να πω θα ναι λιγο..η γλυκητητα σου διαπερασε ολη μου την οικογενεια..σε ευχαριστω για ολα (ξερεις εσυ)vann δεν μιλησαμε πολυ (κυνηγουσα τον γιο)αλλα η κουκλα σου με ξετρελανε!ελπιζω την επομενη φορα να τα πουμε περισσοτερο..για οποιον ξεχναω επιφυλασσομαι την επομενη φορα..καλο βραδυ και παντα τετοια!

my baby was my reborn...

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια και εγω εκει ημουνα παρά τον όγκο μου...Κανεις δεν με ειδε;;;Απαρατηρητη πέρασα και εγω και ο αντρας μου και τα ...αγγελουδάκια μας. :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Πρωτα από όλα εσύ η από πάνω μου μη γκρινιάζεις..... κάνεις και παράπονα...

 

Λοιπόν ήταν υπέροχα...Νινέττα ευχαριστούμε πολύ!

 

Εγώ επειδή τις κλασικές τις γνώριζα... μία μου είχε ξεφύγει και την είχα άχτι... ποια η Ιοκάστη.. (έκανα και ρήμα). Χάρηκα πολύ που σε γνώρισα και ο γιόκας σου σκέτη γλύκα!

 

Πατουσάκι μια κούκλα με μία κουκλα...φοβερό μωρό ...και ελαφρύ...!!

 

Μαμα του Ωριων πολύ όμορφη μα πάρα πολύ όμορφη αλλά μας σνομπάρισε και έφυγε νωρίς - πήγε λεει να κάνει μάσκα για την επιδερμίδα της- τι να πεις....!!!

 

Αγγελουδια αφήστε τη να γκρινιάζει, τα αγγελούδια της πάντως μια χαρά ήταν δεν γκρινιαζαν

 

Την εγκυούλα ξέχασα.....nanooo (ήσυχος άνθρωπος)!

 

Οι υπόλοιπες Ρούλα, Τzenid, Αria, Vann παλιές στο club και γνωστές για την ομορφιά τους...δεν έχω τίποτα παραπάνω να πω......παλι οι κουκλάρες κάναμε συγκέντρωση!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εεεεεε

Αριανη μου και pam πεστε και αλλα πεστε και αλλα,μονο αυτά :cry::cry:

Για την dimt δεν χρειαζεται τα ειδαμε τα μουτρα της απο κοντα :lol::lol:

Από την προηγουμε συναντηση ελαβα κατι ωραιοτατες φωτογραφιες και πολυ κατατοπιστικες,περιμενω και απο αυτήν με την αναλογη αναλυση φυσικα.

Χαιρομαι που περασατε καλα!!

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Το ότι θα περνάγαμε υπέροχα το ξέραμε πριν παμε :lol::lol: ολα τα κορίτσια και τα αγόρια όσα ήρθαν ήταν υπέροχα!!!!!!! Για τα παιδάκια δεν έχω να πω πολλά ήταν όλα φατσούλες, για τις καινούργιες μαμάδες που γνωρίσαμε εχω να πω μπράβο σας είστε όλες φοβερες!!!!!

 

Αντε στην επόμενη συνάντηση περιμένουμε την Αφροδίτη και την Dalia :wink::wink::wink:

 

Νινέττα μας σε ευχαριστουμε πολυ πολυ για μια ακόμη φορά ήσουνα υπέροχη και ας είχες ενα άγχος για το χαμστεράκι :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΙΑ ΗΤΑΝ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΥΠΕΡΟΧΟΥ ΑΥΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΠΟΥ ΕΠΕΣΕ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΗΚΑ ΣΤΗΝ ΑΓΓΑΛΙΑ ΜΟΥ..... ? τι γλυκο παιδακι ... ...αλλα μπραντ πιτ ηταν χαχαχαχχαχαχα και για μια στιγμη αισθανθηκα κι εγω ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ!!!! χαχαχαχχαχα

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Εεεεεεε ένα πεντάχρονο ξανθό λες ε;;

Ο Ωριωνάκος μου ήταν... Σας είδα εγώ, μη νομίζεις πως μου ξέφυγε η φάση :D:D:D:D Έχω μάτι εγώ!!!!

 

Νινέττα σ᾽ευχαριστούμε πολύ για τη φιλοξενία είσαι πολύ γλυκιά και ο χώρος που έχεις, πολύ όμορφος.

Όλες οι μανούλες και οι μπαμπάδες είσαστε φοβεροί!!! Δεν θα σας αναφέρω ονομαστικά γιατί θα ξεχάσω κανέναν όπως με ξεχάσατε κι εσείς!!!! Πέρασα πολύ πολύ καλά και χάρηκα που σας γνώρισα και που είμαι μέλος του parents. Καλό σας βράδυ και εις το επανιδείν!!!

Link to comment
Share on other sites

μπορεί να έφυγα πρώτη αλλά.... θα γράψω στη μέση :lol:

 

δεν έχω λόγια φυσικά! αν και με κάποιους μίλησα λιγότερο με κάποιους περισσότερο (Φυσικό κι επόμενο)

Μόνο καλά λόγια έχω να πω και πρέπει να σας πω ότι ακόμα κι ο μπαμπάς μας μου είπε ότι πέρασε καλά! (Αρχίζω και ανησυχώ)

Δήλωσε ερωτευμένος με τη μικρή πατούσα και με το αριανόπαιδο

(ανησυχώ δις!)

Μετά το βράδυ κάτι μουρμούραγε κι ήθελε την κόρη μας λέει αλλά εγώ ήμουν πτώμα :lol:

 

Για ποια να πρωτοπώ τώρα ε?

Να πω για την Αγγελούδια? μέσα στην χαρά αυτή η γυναίκα!

Να πω για την πατούσα που μας παραμυθιάζει ότι είναι μπαλόνι και περίμενα κι εγώ να δω μια γυναίκα στα κυβικά μου τουλάχιστον?

Να πω για τη Ρούλα? Για τον Φωκίων? Αχτύπητοι!

Να πω για τη φιλόξενη Νινέττα?

Να πω για τη Μαρία Στυλιανάκη που περίμενα να δω μια μεγάλη κυρία κι έσκασε μύτη μια κούκλα και τρελό πιπίνι?

Να πω για την άρια? Η παρουσία της πληθωρική όπως και το γράψιμο της! Μύξες δεν θέλουμε κυρά μου! είμαστε αφ υψηλού!

Να πω για την micnat? Που όλη η οικογένεια είναι θέμα και τα παιδιά τους είναι κατάξανθα σαν τον μπρατ πιτ? (εγώ ερωτεύτηκα τον μεγάλο Ωρίων :lol: )

Να πω για την Ιοκάστη? δεν θα πω, την είδα λίγο αλλά ο Βασίλης της έκανε καλή παρέα με τον δικό μου :lol:

Να πω για τη nanno που ήταν πολύυυυυυυυυυυυυυ ήρεμη?

Να πω για την Pam που τα παιδιά της είναι ζουζούνια που τη λατρεύουν?

 

 

Η vann... δεν ξέρω ποια ήταν? :lol:

Με την Tzenid δεν μίλησα ιδιαίτερα... μόνο ένα γειά είπαμε δυστυχώς

 

 

Κάποιον έχω ξεχάσει τώρα και μου τη δίνει :mad:

 

Περάσαμε πολύ καλά πάντως!

Θα τα ξαναπούμε στην επόμενη :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα σας αναφέρω ονομαστικά γιατί θα ξεχάσω κανέναν όπως με ξεχάσατε κι εσείς!!!! Πέρασα πολύ πολύ καλά και χάρηκα που σας γνώρισα και που είμαι μέλος του parents. Καλό σας βράδυ και εις το επανιδείν!!!

 

 

:oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σε ξεχάσαμε??????? Να σε αναφέρουμε ναι......!!!

Αλλά τα παιδάκια σου δεν ξεχνιουνται....είναι καταπληκτικά και τόσο όμοια!

Link to comment
Share on other sites

Χαρηκα πολυ για ολες τις καινουργιες κοπελες που γνωρισα,κ για τα κοριτσια που ηδη ξερω κ ξανα συναντησα,κ θα ηθελα να ευχαριστησω πολυ την Νινετα κ ακομα πιο πολυ την Ευγενια!!!!!!!!!!

Ειναι απιστευτα καλο κοριτσι κ προσεχει πολυ τα παιδια τι να πω,Νινετα εισαι πολυ τυχερη που την εχεις. :lol:

Ελπιζω να τα ξαναπουμε συντομα,Ιοκαστη κ ο δικος σου γιος κουκλακι ειναι,βεβαια του ριχνουμε 6μηνες αλλα δεν ειναι κακο :wink:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...