Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΑΣ- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Anali είπε:

Καλησπέρα,

 

μπιρειτε να μου πείτε πληροφορίες για τον Γκριμπιζη και τον Αθάνατο; είδα κάποια παλιά post αλλα θα ήθελα κάτι πιο πρόσφατο. 

Επισης ξέρετε ώρες λειτουργίας και τηλ για τον Γκριμπιζη; Όταν παιρνω τηλέφωνο στο νούμερο που βρήκα online δεν απαντάει κανεις και δεν υπάρχει καν ηχογραφημένο μήνυμα.

Ευχαριστω!

Καλησπέρα, για τον κ. Αθανατο δεν γνωριζω, αλλα απο τον κ. Γκριμπιζη εχω προσφατη προσωπικη εμπειρία. Οι ωρες λειτουργίας του ιατρειου είναι  6 με 9(Ποτέ δεν κλεινει 9,καθοτι εχει πολυωρη αναμονη). Τι θελεις να μαθεις γι αυτον; Βρισκεσαι σε κυηση, προκειται για χειρουργείο, θελεις απλη γυναικολογικη παρακολουθηση, προκειται για υποβοηθουμενη αναπαραγωγή; 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


  • 2 months later...

Καλησπέρα- νέο μέλος στο forum! Έχει κάποια προσωπική εμπειρία από τον Ζεπειρίδη?

Έχω κάνει μια επίσκεψη για τεστ ΠΑΠ και η γενική εικόνα που σχημάτισα είναι καλή.

Ψάχνω για γιατρό-μαιευτήρα γιατί λόγω πολύ άσχημης εμπειρίας αλλάζω τη δικιά μου.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

18 hours ago, Tim2601 said:

Κορίτσια καλησπέρα!!!! Γνωρίζει κάποια τον Φαρμάκη Χρήστο (γυναικολόγος Θεσσαλονίκη) να μου πει εμπειρίες?

Καλησπέρα κορίτσι.Είναι ο γιατρός μου.Είναι πολύ καλός και πάνω απ όλα άνθρωπος.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 8 months later...

Καλογιαννίδης Ι.   Εργάζεται στο Ιπποκράτειο και ως ιδιώτης στην Θεσσαλονίκη. Είναι γνωστός για τις χειρουργικές του ικανότητες. Τον έχει επισκεφτεί μήπως κάποια για να μας μεταφέρει την εμπειρία της;

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Apollo είπε:

Καλογιαννίδης Ι.   Εργάζεται στο Ιπποκράτειο και ως ιδιώτης στην Θεσσαλονίκη. Είναι γνωστός για τις χειρουργικές του ικανότητες. Τον έχει επισκεφτεί μήπως κάποια για να μας μεταφέρει την εμπειρία της;

Με εχει εξετασει στο ιπποκρατειο οταν νοσηλευομουν επι 10 μερςσ με εξωμητριο το 2016..εχω πολυ καλεσ εντυοωσεισ..

Το 2018 με ξεγεννησε μαζι με τον γιατρο μου..ο γιατροσ μου λεγεται ρουσσοσ δαυιδ..ηταν καθηγητησ πανεπιστημιου κ διευθυντησ μαιευτικησ κλινικησ στο ιπποκρατειο..προφανωσ ηταν καθηγητησ του..κ για να εμπιστευεται τον καλογιαννιδη για συνεργατη αυτο για μενα σημαινει πολλα..

Αν αλλαζα ποτε γιατρο( γιατι ο δικοσ μου ειναι πια μεγαλοσ σε ηλικια κ εχει συνταξιοδοτηθει) θα το σκεφτομουν πολυ σοβαρα να με αναλαβει ο καλογιαννιδησ..

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 3 χρόνια μετά...

Καλησπέρα! Θα ήθελα πληροφορίες για τον Τσολακίδη. Είναι κάποια κοπέλα που την παρακολουθούσε στην εγκυμοσύνη της; Γενικά τον εμπιστεύομαι σαν επαγγελματία, αλλά θα ήθελα να μάθω περισσότερο πώς ήταν στην μεταξύ σας συνεργασία (αν είναι συζητήσιμος, φιλικός, διαθέσιμος όποτε τον χρειάζεσαι, αν σε ηρεμεί κλπ..)

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Καλημέρα θέλω να αλλάξω γυναικολόγο για προσωπικούς λόγους..πιο συγκεκριμένα ψάχνω κάποιον που να συνεργάζεται με το Ιπποκράτειο Θεσσαλονίκης έτσι ώστε σε περίπτωση εγκυμοσύνης να γεννήσω εκεί ....έχω ακούσει για τον Καραβά Γεώργιο που έχει ιατρείο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης και την Βιργιλίου Ανδριάνα....αν έχετε ακούσει κάτι για αυτούς ή αν έχετε να μου προτείνετε κάποιον καλό γυναικολόγο που να είναι και άνθρωπος κυρίως..σας ευχαριστώ πολυυ

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...