Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΑΣ- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

Εγώ γέννησα με τον Πύργο!

Δεν έχω ξαναδεί τόσο συζητήσιμο και επεξηγηματικό γιατρό.

Με ανέλαβε και έκτακτα(στις αρχές του 8ου) παρόλα αυτά μου φέρθηκε σαν να με ήξερε χρόνια :P

Πραγματικά είναι πολύ καλός γιατρός.

Αν θέλεις οτιδήποτε στείλε μου πμ

 

Πήγα σήμερα!

Πραγματικά ενθουσιάστηκα! Με είχε μέσα μία ώρα και μου μιλούσε. Μου εξήγησε τα πάντα. Έμεινα πολύ ευχαριστημένη!

Τελικά όλα καλά με το στήθος μου! Μάλλον ήταν κάποιος αδένας, έχει ήδη ξεπρηστεί και δεν κατάφερε να ψηλαφίσει κάτι.

Παρ όλα αυτά μου έδωσε να κάνω και μια μαστογραφία καλού κακού.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τον κ. Πυργο τον ειχε η διπλανή μου στο νοσοκομειο την ειχε ξεγεννησει και ηταν πολυ ευχαριστιμενη. Τον ειδα και εγω γιατι ηρθε να τη δει και μου φανικε απο τον τροπο του οτι ειναι καλος.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Εγώ που επίσης είχα δίδυμα από εξωσωματική με πολύ δύσκολη εγκυμοσύνη και πολύ πρόωρο τοκετό (γέννησα στο Ιπποκράτειο) είχα τον κ.Νίκο Πράπα που δεν τον αλλάζω με τίποτα! Ξαναέκανα εξωσωματικη πάλι μαζί του και απέκτησα και τρίτο παιδάκι. Έχει φοβερή εμπειρία στις κυήσεις υψηλού κινδύνου και είναι και στο Ιπποκράτειο. Εύχομαι όλα καλά να πάνε με την εγκυμοσύνη σου!

 

 

 

ΕΙΝΑΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΠΡΑΠΑΣ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ;;;;;;;;;;ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ;;;;;;;;;ΠΩΠΩ....ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.........ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ Κ ΠΕΤΥΧΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ.............ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ....ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

 

 

 

 

ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ....ΣΤΗΝ Δ ΚΛΙΝΙΚΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ;;;;;

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

ΕΙΝΑΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΠΡΑΠΑΣ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ;;;;;;;;;;ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ;;;;;;;;;ΠΩΠΩ....ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.........ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ Κ ΠΕΤΥΧΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ.............ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ....ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

 

 

 

 

ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ....ΣΤΗΝ Δ ΚΛΙΝΙΚΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ;;;;;

 

Ναι πράγματι στην Δ κλινική του Ιπποκρατείου είναι. Εύχομαι όλα καλά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΤΣΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ!!!! δεν την αλλαζω με τιποτα!!! ειναι αριστη στην δουλεια της και προ παντως ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!εγω γεννησα τον μαρτιο ενα κοριτσακι μετα απο 18 ωρες τοκετου...ηταν συνεχεια διπλα μου...την ευχαριστω για την υπομονη της!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, είχα μια παλίνδρομη κύηση πριν ένα μήνα και αποφάσισα να αλλάξω γιατρό, μου σύστησαν τον Σόρτση Ανδρέα, τι γνώμη έχετε?

 

Πολυ καλός.εψαξα παρα πολυ και τελικά κατεληξα σε αυτόν.μεχρι στιγμής είμαι πολυ ευχαριστημένη.το θέμα είναι τι ακριβώς θελεις και πως θα δεσεις με τον γιατρό σου.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή γίνονται συνέχεια αναφορές στο Σόρτση να πω κι εγώ τη γνώμη μου... Ζήτησα πληροφορίες από ευγενέστατη κοπέλα - μέλος του φόρουμ και μου έδωσε τηλέφωνο. Έκλεισα ραντεβού, πήγα κ δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη. Σε εξέταση ρουτίνας με πανικόβαλε αναφέροντας μέχρι και τη λέξη "καρκίνος" προσπαθώντας να με πείσει να κάνω κολποσκόπιση για θέμα που όπως αποδείχτηκε εκ των υστέρων ήταν ανάξιο λόγου. Επίσης, με πόνεσε πολύ στην εξέταση, τραβώντας έντονα την ευαίσθητή μου περιοχή. Όλα αυτά μπορείς να πεις οτι είναι υποκειμενικά. Αυτό που σίγουρα ΔΕΝ είναι υποκειμενικό ήταν η αγένειά του να σηκώσει κατά τη διάρκεια του υπερήχου που μου έκανε το κινητό, να πιάσει πεντάλεπτη κουβεντούλα για μη σοβαρό θέμα (μπαμπάς που τον έψαχνε να τον πληρώσει επειδή γεννήσανε), με το ματσούκι του υπερήχου να περιφέρεται μέσα μου!!!!!!! Φυσικά ούτε που πήγα να πάρω τα αποτελέσματα του παπ, ας τα βάλει στο αρχείο του να με θυμάται. Δεν θα κάνω χαρακτηρισμούς σεβόμενη τους όρους του φόρουμ, την κοπέλα που μου τον σύστησε που είναι ευγενέστατη -επαναλαμβάνω- και τα άλλα κορίτσια που τον έχουν σα γιατρό.

Ένα και μόνο θετικό βρήκα, το οτι ήταν φτηνός σε τιμές.

Αυτά και συγνώμη αν βλέπει κανένας συγγενής του και θιχτεί!

Think Different
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

καλησπερα κοριτσια. ειμαι καινουρια στη θεσσαλονικη και στο forum. ψαχνω γιατρο και κεντρο εξωσωματικης βασικα. πηγαμε σε 3 αλλα περισσοτερο μας αρεσε το embryolab και η γυναικολογος που ειδαμε εκει μου αρεσε πολυ. Ιωακειμιδου Χριστινα λεγεται. Φιλικη, ειλικρινης και πανω απ ολα μας εξηγησε τα παντα. σκεφτομαι να προχωρησω μαζι της και σα γιατρο και για εξωσωματικη. την ειχε καμια κοπελα να μου πει τη γνωμη της?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

ο Χατζηγεωργίου με ξεγέννησε, όπως και πολλές φίλες μου. έμεινα πολύ ευχαριστημένη, είναι ευγενέστατος, πολύ προσεχτικός, αναλυτικότατος και διακριτικός. απαντάει σε όλες τις απορίες σου και δε βιάζεται ποτέ, όσο κόσμο και να έχει. υπέρ του φυσιολογικού τοκετού και του θηλασμού. από όλες τις φίλες μου που ξέρω, καμιά δεν είχε απολύτως κανένα παράπονο. καταπληκτικός άνθρωπος και γιατρός!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια. ειμαι καινουρια στη θεσσαλονικη και στο forum. ψαχνω γιατρο και κεντρο εξωσωματικης βασικα. πηγαμε σε 3 αλλα περισσοτερο μας αρεσε το embryolab και η γυναικολογος που ειδαμε εκει μου αρεσε πολυ. Ιωακειμιδου Χριστινα λεγεται. Φιλικη, ειλικρινης και πανω απ ολα μας εξηγησε τα παντα. σκεφτομαι να προχωρησω μαζι της και σα γιατρο και για εξωσωματικη. την ειχε καμια κοπελα να μου πει τη γνωμη της?

 

Εγω θα σου έλεγα να δεις το Φωτη Γκουτζιουλη.Εχει γραφειο στη Κ.Καραμανλή 32 και εργάζεται και στην εξωσωματική του Διαβαλκανικου

vaisp2.png

xrxup2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα σου έλεγα να δεις το Φωτη Γκουτζιουλη.Εχει γραφειο στη Κ.Καραμανλή 32 και εργάζεται και στην εξωσωματική του Διαβαλκανικου

 

2 παιδιά με τον Φώτη, πάνω απο 4 κιλά και φυσιολογικά, έχω να πω τα καλύτερα... άψογος και ανθρώπινος, με ξενική νοοντροπία, πράγμα πολύ καλό.

 

για εξωσωματική - για δύσκολες περιπτώσεις όμως, Πάντος, βάση εμπειρίας κοπέλας που έχει σχεση με διαβαλκανικό, και έκανε 10 πριν καταλήξει με επιτυχία στην 11η...

 

s-age.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
γεια σας κοριτσια! ειμαι πολυ καινουρια στο forum και θα ηθελα να ζητησω την βοηθεια σας..μολις εμαθα πως ειμαι εγγυος στο πρωτο μου παιδι και ο γυναικολογος μου ο οποιος δεν κανει μαιευτικη με συστησε σε καποιον ασλανιδη τασο στην ερμου 36. γνωριζει καμια κατι να μου πει? σας παρακλω αν γνωριζετε γιατι αγχωθηκα! ευχαριστω πολυ!

 

Καλησπερα, λοιπον ο κυριος ασλανιδης ειναι παρα πολυ καλος! Ηταν παλαιοτερα ο γυναικολογος μου( αναγκαστικα να τον αλλαξω λογω μετακομισης σε αλλη πολη:( ...) σε κανει να νιωθεις ανετα σαν ασθενης και σου εξηγει τα παντα! Ειναι πανω απο ολα ανθρωπος! Ευχομαι οτι καλυτερο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τον κ. Πυργο τον ειχε η διπλανή μου στο νοσοκομειο την ειχε ξεγεννησει και ηταν πολυ ευχαριστιμενη. Τον ειδα και εγω γιατι ηρθε να τη δει και μου φανικε απο τον τροπο του οτι ειναι καλος.

Kαλησπέρα σας

Αν μιλάμε για τον Γεώργιο Πύργο που το ιατρείο του είναι έναντι του Ιπποκρατείου , τότε ναι θα συμφωνήσω πως είναι εξαιρετικός.

Είχα πρόσφατη εμπειρία και ομολογώ πως είναι εξαιρετικός. Φιλικός, επικοινωνιακός και άριστος επαγγελματίας.

"The human heart feels things the eyes cannot see, and knows what the mind cannot understand."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..

ΨΑΧΝΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΛΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΑΤΕΙΟ Ή ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ..

ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ,ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΑΓΧΩΜΕΝΗ..

 

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΟΙΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ....

ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΘΑΝΑΤΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΞΕΓΕΝΝΑΕΙ..

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:P

 

Link to comment
Share on other sites

Για Ιπποκρατρειο εχω ακουσει πολυ καλα λογια για τον Α. Μαμόπουλο και για Παπαγεωργιου για τον Α.Παπανικολαου. Για τον Μαμοπουλο ξερω οτι αναλαμβανει εγκυμοσυνες μονο απο την αρχη, όχι προχωρημένες. Μόνο μια επισκεψη στο ιατρειο τους θα σε πεισει ποιον να διαλεξεις!

Link to comment
Share on other sites

Για Ιπποκρατρειο εχω ακουσει πολυ καλα λογια για τον Α. Μαμόπουλο και για Παπαγεωργιου για τον Α.Παπανικολαου. Για τον Μαμοπουλο ξερω οτι αναλαμβανει εγκυμοσυνες μονο απο την αρχη, όχι προχωρημένες. Μόνο μια επισκεψη στο ιατρειο τους θα σε πεισει ποιον να διαλεξεις!

 

σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου :P

το ερευνω το θεμα ακομη!!

θα βγαλω ακρη ελπιζω συντομα,πριν γεννησω :):rolleyes::shock:

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

γνωριζετε κατι για αυχενικη στον Παπαγεωργίου στις Σερρες?

Να παω Θεσσαλονικη ή να μεινω Σερρες?

 

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΕΡΡΕΣ. ειναι ο μονος πιστοποιημενος στις σερρες. επειδη ειχα την εμπειρια της θεσσαλονικης οχι αυχενικη μα β επιπεδου θα σου πω με κλειστα τα ματια Παπαγεωργιου

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!ειμαι καινουρια στο forum και θα ηθελα τη γνωμη σας για τη γιατρο Αγγελιδου Αναστασια.το ιατρειο της ειναι στην εγνατια,αν δεν κανω λαθος.ευχαριστω προκαταβολικα!

Link to comment
Share on other sites

Στην Καλαμαρια ξερω δύο, ο ένας ειναι ο Αλέξης Παπανικολάου και ο αλλος ειναι ο Νίκος Παπανικολάου. Δεν εχω παει αλλα ξερω κοπελες που έχουν παει και εχουν πει καλα σχολια.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...