Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΑΣ- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

TI να πουμε βρε κοριτσι μου...παντως αν σε παρηγορει εχω παει μετρημενα στα δαχτυλα σε 24 γυναικολογους απο την ηλικια των 13 ετων και κατεληξα στον ζεπειριδη.να πω οτι δεν ειμαι δυσκολος ανθρωπος ουτε εχω απαιτησεις απλα μετα απο τοσοα χρονια ο ζεπειριδης καταλαβε τι εχω και εγινα μανουλα για 2 φορα σε εγκυμοσυνη υψηλοτατου κινδυνου.με καθαριζε απο τα αιματα διοτι η νοσοκομες με εβλεπαν και με αφηναν σαν σφαγμενο αρνι ενω αυτος ηταν να ταξιδεψει και παρολα αυτα σηκωσε τα μανικια απο το λευκο πουκαμισο και ...τι να πω ......ειναι απιστευτα καλα διαβασμενος εξειδικευμενος και απο εκει και περα εσυ ξερεις καλυτερα..μια επισκεψη θα σε πεισει διοτι εγω δεν θελω και πολυ pampering και τον θελω τον γιατρο επηξηγηματικο και να κραταει και τις αποστασεις του..οποτε εσυ ξερεις τι σου ταιριαζει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


lucky-sylvester, σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες! Σας διαβάζω αυτές τις μέρες στο θέμα vbac και σας χαίρομαι πάρα πολύ! Έχω διαβάσει και για μια μαία, την Ειρήνη εκεί και νομίζω θα την προτιμήσω κι εγώ!

 

στεκια3, τώρα πρόσεξα τα ονόματα που ανέφερες... Τον Χατζηαστερίου τον είχα εγώ στην αρχή της πρώτης μου εγκυμοσύνης και δεν έμεινα ευχαριστημένη γι'αυτό και τον άλλαξα. Σε κάθε συζήτηση μαζί του ενώ είναι ευχάριστος και φιλικός, δε με έκανε να αισθανθώ πως θα το πάλευε για φυσιολογικό τοκετό, αλλά θα προχωρούσε με την παραμικρή ένδειξη σε καισαρική. Και επειδή πιστεύω πως τον γιατρό πρέπει να ψάξεις πολύ για να μπορείς να τον εμπιστευτείς χωρίς να αμφιβάλεις για ό,τι σου λέει, τον άλλαξα. Τα παραπάνω που σου λέω βέβαια είναι μια προσωπική εντύπωση, αλλά όταν τον είχα ρωτήσει πόση παράταση δίνει, ήταν κάθετος πως αν δεν γεννήσω ως την πιθανή ημερομηνία θα μπω με πρόκληση, και αυτό είναι αρκετά σοβαρό ώστε να με πείσει πως δε θα αναλάμβανε vbac!

Πέρα από την ιατρική πλευρά να αναφέρω και το εξής: μου είχε τηλεφωνήσει λίγο καιρό αφού είχα πάει σε άλλη γιατρό να με ρωτήσει τί συνέβη, του είπα ειλικρινά πως δεν ταίριαζαν οι φιλοσοφίες μας γι' αυτό και έφυγα και με κατηγόρησε πως "εκμεταλλεύτηκα" το γεγονός πως ήταν και στο ΙΚΑ (έτσι τον είχα βρει αρχικά, πριν την εγκυμοσύνη) για να μου γράφει εξετάσεις και συμπληρώματα (κάτι που μπορούσα να κάνω, όπως και έκανα χωρίς κανένα πρόβλημα, για το μεγαλύτερο κομμάτι της εγκυμοσύνης μου στο "κέντρο μάνας και παιδιού"). Με έφερε σε πολύ δύσκολη θέση με εκείνο τηλεφώνημα γιατί και ένιωσα προσβεβλημένη αλλά και έτσι όπως μου μίλησε ήταν σαν τον είχα βλάψει προσωπικά, ενώ είχα κάθε δικαίωμα να κάνω τις επιλογές μου, είχα πληρώσει τις επισκέψεις που είχα κάνει στο ιατρείο του όσο μου είχε ζητηθεί και πήγα στο ΙΚΑ για συνήθεις εξετάσεις που μου παρέχονται από το ταμείο μου.

Αυτά...

 

απαραδεκτος ...μα καλα ζητουσε τον λογο επειδη εφυγες?ημαρτον..

Link to comment
Share on other sites

TI να πουμε βρε κοριτσι μου...παντως αν σε παρηγορει εχω παει μετρημενα στα δαχτυλα σε 24 γυναικολογους απο την ηλικια των 13 ετων και κατεληξα στον ζεπειριδη.να πω οτι δεν ειμαι δυσκολος ανθρωπος ουτε εχω απαιτησεις απλα μετα απο τοσοα χρονια ο ζεπειριδης καταλαβε τι εχω και εγινα μανουλα για 2 φορα σε εγκυμοσυνη υψηλοτατου κινδυνου.με καθαριζε απο τα αιματα διοτι η νοσοκομες με εβλεπαν και με αφηναν σαν σφαγμενο αρνι ενω αυτος ηταν να ταξιδεψει και παρολα αυτα σηκωσε τα μανικια απο το λευκο πουκαμισο και ...τι να πω ......ειναι απιστευτα καλα διαβασμενος εξειδικευμενος και απο εκει και περα εσυ ξερεις καλυτερα..μια επισκεψη θα σε πεισει διοτι εγω δεν θελω και πολυ pampering και τον θελω τον γιατρο επηξηγηματικο και να κραταει και τις αποστασεις του..οποτε εσυ ξερεις τι σου ταιριαζει.

 

 

Ευχαριστώ πολύ Demi, ελάχιστα τα αρνητικά σχόλια που διάβασα για τον Ζεπειρίδη.

Έχω την εντύπωση όμως οτι το βάρυνα το κλίμα. Δεν φέρει καμιά ευθύνη η όποια κοπέλα, συστήσει κάποιον γιατρό, και εγώ ή όποια άλλη κοπέλα, δεν μείνει ευχαριστημένη μαζί του.

 

Έχω χαρακτηριστικό παράδειγμα γιατρού - σφάχτη (στην πόλη μου - όχι γυναικολόγος) που μόνο μια κυρία από τον κόσμο που γνωρίζω και τον έχει επισκεφτεί, έμεινε ικανοποιημένη. Ισως ο γιατρός εκείνη τη μέρα να είχε πνευματική διάυγεια και μπόρεσε αποτελεσματικά να βοηθήσει τη εν λόγω κυρία με το δύσκολο ιστορικό της. Άντε όμως να αλλάξεις γνώμη στην κ.Αντωνία, οτι ο γιατρός της δεν είναι καλός και οτι έχει σακατέψει κόσμο και κοσμάκη. Η θεία Αντωνία εξακολουθεί να τον επισκέπτεται και δηλώνει πανευτυχής.

 

Οπότε σαν συμπέρασμα, πείτε την γνώμη σας ελεύθερα!

 

Από τη μέρα που έμαθα για αυτήν τη ρημάδα τη κύστη, έχω επισκεφτεί γιατρούς και έχω ακούσει διάφορα, τρομακτικά και μή.

Link to comment
Share on other sites

jenna

έχω κάνει λαπαροσκοπικό χειρουργείο και καταλαβαίνω την αγωνία σου.. εγώ την γιατρό μου την διάλεξα γιατί ήξερα την δουλειά της από το άμεσο φιλικό μου περιβάλλον και πήγα με κλειστά τα μάτια. Είναι μεγάλη υπόθεση να είσαι σίγουρη.

Τους γιατρούς που αναφέρεις δεν τους γνωρίζω, σου εύχομαι όμως όλα να πάνε καλά. :)

 

Veloutela σε ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

TI να πουμε βρε κοριτσι μου...παντως αν σε παρηγορει εχω παει μετρημενα στα δαχτυλα σε 24 γυναικολογους απο την ηλικια των 13 ετων και κατεληξα στον ζεπειριδη.να πω οτι δεν ειμαι δυσκολος ανθρωπος ουτε εχω απαιτησεις απλα μετα απο τοσοα χρονια ο ζεπειριδης καταλαβε τι εχω και εγινα μανουλα για 2 φορα σε εγκυμοσυνη υψηλοτατου κινδυνου.με καθαριζε απο τα αιματα διοτι η νοσοκομες με εβλεπαν και με αφηναν σαν σφαγμενο αρνι ενω αυτος ηταν να ταξιδεψει και παρολα αυτα σηκωσε τα μανικια απο το λευκο πουκαμισο και ...τι να πω ......ειναι απιστευτα καλα διαβασμενος εξειδικευμενος και απο εκει και περα εσυ ξερεις καλυτερα..μια επισκεψη θα σε πεισει διοτι εγω δεν θελω και πολυ pampering και τον θελω τον γιατρο επηξηγηματικο και να κραταει και τις αποστασεις του..οποτε εσυ ξερεις τι σου ταιριαζει.

 

Ρε συ πώς να μην αλλάξεις τους 24... Αφού παίζει πολλή ασχετίλα και πάνω απ' όλα συμφερολοντογία.

Think Different
Link to comment
Share on other sites

Μόνο συμφεροντολογία?

Πήγε η κόρη της κουμπάρας μου , 19 χρονών κορίτσι, για τσεκαπ και την άρχισε ο γιατρός της ότι έχει ινωμυώματα και πρέπει να κάνει χειρουργείο και χίλια δύο με κλάματα ήρθε στο σπίτι. Την άλλη μέρα πήγε στην δικιά μου, τίποτα δεν έχει μλκς τις έλεγε για να βγάλει φράγκα.

Link to comment
Share on other sites

SOS!

Ψάχνω γυναικολόγο κατά προτίμηση στο κέντρο της πόλης για εύκολη πρόσβαση.

Ο δικός μου απεβίωσε τις αρχές του χρόνου και έχω μείνει ξεκρέμαστη.

Σήμερα το πρωί ψηλάφισα κάτι, δεν ξέρω αν θεωρείται στήθος η περιοχή είναι 3 δάχτυλα κάτω από την κλείδα και έχω παγώσει από τον φόβο μου.

Αν μπορούσατε να με βοηθήσετε άμεσα θα σας ήμουν ευγνώμων.

Link to comment
Share on other sites

SOS!

Ψάχνω γυναικολόγο κατά προτίμηση στο κέντρο της πόλης για εύκολη πρόσβαση.

Ο δικός μου απεβίωσε τις αρχές του χρόνου και έχω μείνει ξεκρέμαστη.

Σήμερα το πρωί ψηλάφισα κάτι, δεν ξέρω αν θεωρείται στήθος η περιοχή είναι 3 δάχτυλα κάτω από την κλείδα και έχω παγώσει από τον φόβο μου.

Αν μπορούσατε να με βοηθήσετε άμεσα θα σας ήμουν ευγνώμων.

 

Μήπως να ζητούσες την γνώμη ενός χειρουργού-μαστολόγου?Αν και απο το σημείο εντόπισης που περιγράφεις δεν νομίζω να είναι τίποτα το ανησυχητικό

:-D:grin::-D:grin:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να ζητούσες την γνώμη ενός χειρουργού-μαστολόγου?Αν και απο το σημείο εντόπισης που περιγράφεις δεν νομίζω να είναι τίποτα το ανησυχητικό

:-D:grin::-D:grin:

 

 

Ούτως ή άλλως θα χρειαστώ γυναικολόγο, αν όμως έχεις τα στοιχεία κάποιου χειρουργού μαστολόγου είναι ευπρόσδεκτα. Μακάρι να μην είναι τίποτα, και πιθανόν να μην είναι, αλλά το μυαλό έχει την τάση να υποθέτει τα χειρότερα………..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

SOS!

Ψάχνω γυναικολόγο κατά προτίμηση στο κέντρο της πόλης για εύκολη πρόσβαση.

Ο δικός μου απεβίωσε τις αρχές του χρόνου και έχω μείνει ξεκρέμαστη.

Σήμερα το πρωί ψηλάφισα κάτι, δεν ξέρω αν θεωρείται στήθος η περιοχή είναι 3 δάχτυλα κάτω από την κλείδα και έχω παγώσει από τον φόβο μου.

Αν μπορούσατε να με βοηθήσετε άμεσα θα σας ήμουν ευγνώμων.

 

επαναφέρω...............

 

Καλός γυναικολόγος? Αν γίνεται και τηλ για να κλείσω ραντεβού άμεσα?

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω και εγώ ότι οι γυναιικολόγοι που δεν μου άρεσαν είναι Τσάκος και ο Ταρλατζής. Αυτή τη στιγμή εδώ που είμαι έχω έναν πολύ καλό γυναικολόγο που ανεβαίνει ανά τακτά διαστήματα στη Θεσσαλονίκη, για να εξετάσει στο Ιατρείο και για επεμβάσεις στο Γένεσις. Χάϊτας λέγεται και στο νησί που βρίσκομαι είναι νοσοκομειακός γιατρός κι ενώ δεν του δίνω τίποτα μου δείχνει πιο πολύ ενδιαφέρον από άλλους που τους χρυσοπλήρωνα.

Link to comment
Share on other sites

lucky-sylvester ευχαριστω πολυ για τα ονοματα κ ευχομαι να πραγματοποιησουμε την απλη επιθυμια μας να γεννησουμε φυσιολογικα!! μα καλα γιατι το κανουν να φαινεται τοσο δυσκολο καποιοι γιατροι????

Iwanna οντως απαραδεκτος ο γιατρος(?)

:)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα. Δεν ξέρω αν είμαι στο κατάλληλο θέμα αλλά και εγώ για γιατρό θέλω να ρωτήσω...Συγκεκριμένα ο γιατρός που με παρακολουθούσε στην εγκυμοσύνη μου ήταν ο Κ. Γιώργος Γεωργιαδης...ήταν τέλειος γιατρός, πάνω από όλα άνθρωπος. Ομιλιτικότατος, δεν αγχώθηκα ποτέ και για τίποτα, μου απαντούσε πάντα σε κάθε χαζή απορία μου..Δυστυχώς όπως πιθανόν πληροφορηθήκατε κάποιες έφυγε από τη ζωή ξαφνικά και εγω το έμαθα όταν πήρα τηλέφωνο για ραντεβού για να με εξετάσει (ένα εξάμηνο μετά τη γέννα μου). Λίγο από το σοκ της είδησης και λίγο γιατί είμαι δύσκολος άνθρωπος στο να εμπιστευτώ γιατρό δεν έκλεισα ακόμη ραντεβού σε κανέναν άλλον! Μήπως κάποια από τις κοπέλες τον ήξερε-τον είχε γιατρό και μπορεί να μου προτείνει σε ποιον πήγε και αν είναι ευχαριστημένη;

Το τζιτζικάκι μου είναι η ζωή μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα. Δεν ξέρω αν είμαι στο κατάλληλο θέμα αλλά και εγώ για γιατρό θέλω να ρωτήσω...Συγκεκριμένα ο γιατρός που με παρακολουθούσε στην εγκυμοσύνη μου ήταν ο Κ. Γιώργος Γεωργιαδης...ήταν τέλειος γιατρός, πάνω από όλα άνθρωπος. Ομιλιτικότατος, δεν αγχώθηκα ποτέ και για τίποτα, μου απαντούσε πάντα σε κάθε χαζή απορία μου..Δυστυχώς όπως πιθανόν πληροφορηθήκατε κάποιες έφυγε από τη ζωή ξαφνικά και εγω το έμαθα όταν πήρα τηλέφωνο για ραντεβού για να με εξετάσει (ένα εξάμηνο μετά τη γέννα μου). Λίγο από το σοκ της είδησης και λίγο γιατί είμαι δύσκολος άνθρωπος στο να εμπιστευτώ γιατρό δεν έκλεισα ακόμη ραντεβού σε κανέναν άλλον! Μήπως κάποια από τις κοπέλες τον ήξερε-τον είχε γιατρό και μπορεί να μου προτείνει σε ποιον πήγε και αν είναι ευχαριστημένη;

 

Και γω τον Γεωργιάδη είχα και τώρα είμαι σε αναζήτηση..................

Ήταν όντως πολύ καλός...........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και γω τον Γεωργιάδη είχα και τώρα είμαι σε αναζήτηση..................

Ήταν όντως πολύ καλός...........

 

Επειδή διάβασα και αυτά που έγραψες παραπάνω για το στήθος σου τι έκανες τελικά? Για το θέμα του στήθους εννοώ, πήγες σε κάποιο χειρουργό όπως είπε κάποια κοπέλα? Αν θελήσεις χειρουργό έχω κάποιον κατά νου ( αν και δεν νομίζω οτι πάς κατευθείαν εκει). Είναι όμως χειρούργος, όχι γυναικολόγος, απλά ξέρω οτι ασχολείται και με εγχειρίσεις μαστού. Μήν πανικοβάλεσαι ομως έτσι γρήγορα, ας το δει πρώτα γιατρός....

Και μην μας ξεχνάτε...κανεναν καλό γιατρό στη Θεσσαλονίκη;;;

Το τζιτζικάκι μου είναι η ζωή μου!

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ,ΨΑΧΝΩ Κ ΓΩ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.....ΑΜΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ!!!!!!!![/Qεχω ξαναγραψει εχω την κ βατση (2 γεννες μαζι της) κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη!δεν την αλλαζω!το ιατρειο της ειναι εγνατια με δωδεκανησου.αν σας ενδιαφερει πειτε μου θα χαρω να βοηθησω :-D

2009-2011

Link to comment
Share on other sites

Επειδή διάβασα και αυτά που έγραψες παραπάνω για το στήθος σου τι έκανες τελικά? Για το θέμα του στήθους εννοώ, πήγες σε κάποιο χειρουργό όπως είπε κάποια κοπέλα? Αν θελήσεις χειρουργό έχω κάποιον κατά νου ( αν και δεν νομίζω οτι πάς κατευθείαν εκει). Είναι όμως χειρούργος, όχι γυναικολόγος, απλά ξέρω οτι ασχολείται και με εγχειρίσεις μαστού. Μήν πανικοβάλεσαι ομως έτσι γρήγορα, ας το δει πρώτα γιατρός....

Και μην μας ξεχνάτε...κανεναν καλό γιατρό στη Θεσσαλονίκη;;;

 

 

περιμένω να τελειώσει η περίοδός μου για να πάω να το δω. Μου σύστησαν τον Πύργο Γεώργιο (γυναικολόγο) στην Παπαναστασίου απέναντι από το ιπποκράτειο τον ξέρει κάποια κοπέλα?

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ,ΨΑΧΝΩ Κ ΓΩ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.....ΑΜΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ!!!!!!!![/Qεχω ξαναγραψει εχω την κ βατση (2 γεννες μαζι της) κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη!δεν την αλλαζω!το ιατρειο της ειναι εγνατια με δωδεκανησου.αν σας ενδιαφερει πειτε μου θα χαρω να βοηθησω :-D

 

 

 

ΕΙΧΕΣ ΑΠΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ;;;;ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΑΣΑ ΕΝΑ ΜΩΡΟ,ΕΚΑΝΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΕΤΑ ,ΕΧΩ ΔΙΔΥΜΑ.....ΨΑΧΝΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΔΙΚΕΥΕΤΑΙ ΣΕ ΚΥΗΣΕΙΣ ΥΨΗΛΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ........ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟΥ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.......ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΘΕΛΩ(ΕΑΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ)ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ........ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΜΟΠΟΥΛΟ.....ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΨΑΧΝΟΜΑΙ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!!!!!!!ΟΠΟΙΑ ΒΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΛΟ,ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ Ε;;;;;;;ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΕΧΝΑΤΕ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ!!!!!ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ!!!!!ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

ΕΙΧΕΣ ΑΠΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ;;;;ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΑΣΑ ΕΝΑ ΜΩΡΟ,ΕΚΑΝΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΕΤΑ ,ΕΧΩ ΔΙΔΥΜΑ.....ΨΑΧΝΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΔΙΚΕΥΕΤΑΙ ΣΕ ΚΥΗΣΕΙΣ ΥΨΗΛΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ........ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟΥ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.......ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΘΕΛΩ(ΕΑΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ)ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ........ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΜΟΠΟΥΛΟ.....ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΨΑΧΝΟΜΑΙ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ

Εγώ που επίσης είχα δίδυμα από εξωσωματική με πολύ δύσκολη εγκυμοσύνη και πολύ πρόωρο τοκετό (γέννησα στο Ιπποκράτειο) είχα τον κ.Νίκο Πράπα που δεν τον αλλάζω με τίποτα! Ξαναέκανα εξωσωματικη πάλι μαζί του και απέκτησα και τρίτο παιδάκι. Έχει φοβερή εμπειρία στις κυήσεις υψηλού κινδύνου και είναι και στο Ιπποκράτειο. Εύχομαι όλα καλά να πάνε με την εγκυμοσύνη σου!

Link to comment
Share on other sites

περιμένω να τελειώσει η περίοδός μου για να πάω να το δω. Μου σύστησαν τον Πύργο Γεώργιο (γυναικολόγο) στην Παπαναστασίου απέναντι από το ιπποκράτειο τον ξέρει κάποια κοπέλα?

 

Εγώ γέννησα με τον Πύργο!

Δεν έχω ξαναδεί τόσο συζητήσιμο και επεξηγηματικό γιατρό.

Με ανέλαβε και έκτακτα(στις αρχές του 8ου) παρόλα αυτά μου φέρθηκε σαν να με ήξερε χρόνια :P

Πραγματικά είναι πολύ καλός γιατρός.

Αν θέλεις οτιδήποτε στείλε μου πμ

QgIJp2.png

vjwRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...