Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

EINAI ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ!!!


aria1980

Recommended Posts

οχι εννοω τον βεελζεβουλ:lol:

 

χθες ειχαμε αντιστοιχη συζητηση με το δικο μου οπου του ανακοινωσα τα 3 ονοματα που παιζουν για το παιδι και του ειπα πες τη γνωμη σου και θα τη λαβω καπως υποψην :lol:

 

(δεν τον κανω οτι θελω αλλα καποια πραγματα ειναι δεδομενα αλλιως να παει εκεινος να μεινει εγκυος :lol::lol:)

Καλά κι εσύ βρε, είσαι το άλλο άκρο!:lol:

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 85
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλά κι εσύ βρε, είσαι το άλλο άκρο!:lol:

 

δεν φτανει που θα δωσουμε επωνυμο δικο του (και αυτο γιατι το δικο μου δεν μου αρεσει :lol:)

και μα ειναι δυνατον να μου λεει οτι το Ιολη (1 απ τα 3 ονοματα) ειναι χαλια?

καθολου γουστο λεμε.. του λεω με εκνευρισες φευγω (αχ ο καημενος..) :lol:

 

παντως σοβαρα, εχω μια τετοια περιπτωση στο αμεσο περιβαλλον μου, οπου παρ ολιγον να χωρισουν για το ονομα... μετα απο χρονια οπου και ο γιος την επαθε απο τους γονεις του και καταλαβε οτι η γυναικα του δεν ειναι τρελη απλα αυτος μαμακιας (τωρα δεν μιλαει στους γονεις του καν)... ε καταλαβε και τα λαθη του..

 

κατσε μιλα αρια σοβαρα και ξεκαθαρα, και μη γινεσαι θυμα γιατι θα βασανιζεσαι μαι ζωη.. και θα φταις εσυ που τα ανεχεσαι

Link to comment
Share on other sites

Γιατί????

Σωστή τη βρίσκω. Εχει παραγίνει το κακό με το όνομα.

Εγώ ήθελα να δώσω άσχετα, ας όψεται. Στο τέλος έδωσα της μάνας μου γιατι το ήθελα, και της πεθεράς μου, για να μην λέει ο κόσμος ότι κάτι έχω μαζί της και για να χαρεί και ο καλός μου, αφού δεν με πίεσε. Ετσι, μάλιστα.

Αν έκανα αγόρι, του πεθερού δεν θα το έδεινα, που μακάρι τι στον κόσμο και ο άντρας μου το ήξερε και το είχε αποδεχθεί. Οχι ότι και αυτος τρελαινόταν στην ιδέα...

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Απ'ότι κατάλαβα ... στο πρώτο παιδί δώσατε το όνομα του πατέρα του???

Και δεν κατάλαβα τι έγινε τώρα, αφού εσύ συμφώνησες με το Τριάδα αν είναι κορίστι (πράγματι το Άντα είναι ωραίο) τι θέλει δλδ?? αν είναι αγόρι θέλει να βγάλει το όνομα του παππού του???

Μάλλον δεν είναι το όνομα το πρόβλημά σας! Όλα τα ονόματα είναι καλά αρκεί τα παιδιά να μεγαλώσουν σε μία ισορροπημένη οικογένεια. Αυτό νομίζω ότι πρέπει να εξηγήσεις στον άντρα σου και όχι να τσακωθείς μαζί του για το όνομα.

Link to comment
Share on other sites

απαπα!ειπα δεν θα σχολιασω ακριβως επειδη θυμηθηκα τα δικα μου και φουντωσα!

ειμαι στη φαση που περιμενω το πρωτο μας παιδακι!το ονομα του αποφασιστηκε ενω ακομα δεν ηξερα αν το εχω η το εχασα λογω αιμορραγιας.η γνωμη μου δε ζητηθηκε...θεωρηθηκε δεδομενο οτι συμφωνω(ειχα πει οτι θα ηθελα κοριτσι και να το βγαζαμε στην πεθερα,τελικα ειναι αγορι και καμια διαθεση δεν ειχα να βγαλω το πεθερο αλλα,θεωρηθηκε δεδομενο πως αφου θελω το ονομα της πεθερας θα θελω και του πεθερου).

οταν για πλακα ηρθε στην κουβεντα η προοπτικη του 2ου παιδιου ειπε να κανουμε κι ενα κοριτσακι να βγει και η πεθερα.το μονο που ειπα ηταν οτι το 2ο θα πω εγω τι ονομα θα βγει και δεν το διαπραγματευομαι...αλλιως και ενα παιδακι καλο ειναι!

δεν καταλαβα...ποιος τραβαει ολη την κουραση και την αγωνια για 9 μηνες? ποιος ξενυχταει το βραδυ για να βεβαιωνεται οτι το παιδακι ειναι καλα?οι αντρες?δε νομιζω!

συζητα ηρεμα μαζι του καλη μου και εξηγησε του 5 πραγματα κι αν δεν θελει να τα καταλαβει δεν ξερω τι να πω...

συγγνωμη για το μεγαλο μηνυμα αλλα εχω και τις ορμονες μου και φουντωσα!

tt1108c2.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα σου πω κάτι απλό! Αν και για άλλα θέματα έχει την ίδια συμπεριφορά με αυτή για το θέμα του ονόματος, είναι ώρα να πας σε δικηγόρο!

Αλλά υπάρχει και η άλλη λύση (όχι για το δικό μου χαρακτήρα) αλλά υπάρχει. Τον γράφεις κανονικά, του λες ναι σε όλα και κοιτάς να περνάς καλά (αν μπορείς γιατι εγώ θα είχα πάθει ασφυξία αλλά άλλες κοπέλες τα βολεύουν μια χαρά).

 

Εντωμεταξύ δεν καταλαβαίνω, αν του έλεγες ας πούμε ότι ΔΕ ΘΕΣ το όνομα της μάνας του γιατί ας πούμε δε σου αρέσει, τί θα είχε γίνει;;; Θα ζούσες ή μπαααα;;; Αχχχχχ, δεν πάμε καλά...:mad:

Link to comment
Share on other sites

για να φτασει στο σημειο - αν σοβαρολογουσε -, να πει κατι τετοιο,

προφανως εχουν προηγηθει κι αλλα, πολυ πιο σοβαρα... απο το αν σου πεφτει λογος ή οχι για το ονομα του παιδιου σας..

 

αρα, εχεις προβλημα με αυτα που εχουν προηγηθει..... που τον οδηγησαν στο να πιστευει και να λεει οτι η αποψη σου ειναι περιττη...

 

το ονομα του παιδιου... ειναι το λιγοτερο, δε πα να θελει να το πει και λειντυ γκαγκα... ΕΧΕΤΕ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΝΑ ΛΥΣΕΤΕ... το οποια προφανως ισως επρεπε εχετε κοιταξει, πριν να σας ξανακατσει εγκυμοσυνη..

 

αν και πιστευω οτι δυστυχως για σενα, ισως να μην σου επεφτε καν λογος, για το αν και ποτε θα κανεις παιδι...

 

ζητα βοηθεια και συμπαρασταση απο γονεις και φιλους και αντεδρασε!

Link to comment
Share on other sites

Διεκδίκησε αυτά που σου αξίζουν. Και δεν μιλάω μόνο για το όνομα. Εκτός απο άνθρωπος είσαι και μάνα και γυναίκα του. Θα έπρεπε να σε σέβεται. Εσύ τον ξέρεις καλύτερα και ξέρεις πως πρέπει να του μιλήσεις (με το καλό, με το άγριο κτλ). Απλά μην ξεχνάς τον εαυτό σου.

Θυμώνω πολύ με τέτοια!!!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως παιδιά, όταν μεταλλάσσεται (όπως είπε πιο πάνω η Άρια) ο άντρας μετά το γάμο, είναι σαν να σε εξαπατά, έτσι;

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο άνθρωπος δεν αλλάζει και δεν μεταλλάσεται..... Εμεις δεν βλέπουμε ή δεν θέλουμε να δουμε.

Γι'αυτό και για οτι προκείπτει στο μέλλον....ε...έχουμε ευθύνη και εμείς!

QqmLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ότι μεταλλάχθηκε..απλά ήρθε η ώρα των σοβαρών αποφάσεων και τώρα βγαίνει στην επιφάνεια το ελλάτωμα. Την είχα πατήσει κι εγώ έτσι όταν βέβαια ήμουν 20 ετών. Πολλές φορές οι άντρες-ανατολίτες μας εξιτάρουν ίσως γιατί γέμισε ο τόπος μαλθακούς yesmen. Σου δίνουν και την εντύπωση του ισχυρού και νομίζεις ότι με το ίδιο σθένος που επιβάλλουν την γνώμη τους θα υπερασπιστούν και θα στηρίξουν κι εσένα αύριο μεθαύριο...Και μετά συνηδειτοποιέις ότι δεν είναι τίποτα άλλο από οπισθοδρομικά άτομα που δεν λένε να ξεκολλήσουν από τις αρχές που μεγάλωσαν οι παππούδες τους. Γιατί τόσο πίσω πάει η αντίληψη "εγώ είμαι ο άντρας εγώ αποφασίζω".

 

Στο προκείμενο...Πάτα πόδι και αν σου πει για διαζύγιο μην λυγίσεις. Πιστεύω ότι δεν το εννοεί αλλά κι αν το εννοεί ίσως να είναι για καλύτερα. Δεν σου λέω πάρε δρόμο, χώρισε κτλ. Αλίμονο. Απλά μην δεχθείς με την απειλή του διαζυγίου να περνάει τις αποφάσεις του (και της μητέρας του) στο δικό σου το σπίτι.

 

Θα λυγίσεις τώρα, θα περάσει το δικό του, μετά θα προκύψει κι άλλο θέμα (2 παιδιά θα έχετε, σκέψου πόσες αποφάσεις για διάφορα θέματα έχετε να πάρετε μαζί μετά) μετά ξανά τα ίδια και κάποια στιγμή θα ζητήσεις εσύ το διαζύγιο γιατί θα βαρεθείς να είσαι απλός παρατηρητής στη ζωή σου.

Link to comment
Share on other sites

καλέ αυτός ο άντρας σου σε τι κόσμο ζει???σε ποιον αιώνα????

καταρχήν χαλάρωσε πρώτα ηρέμισε και μετά κάνε μια συζήτηση μεγάαααααλη με τον άντρα σου...όχι για το όνομα αλλά για το πως αντιμετωπίζει την κατάσταση..

και εμένα οι γονείς μου στην βάφτιση μου το ίδιο πρόβλημα είχαν.. η μεγάλη κόρη έχει το όνομα της μαμάς του μπαμπά μου, εγώ σαν δεύτερη ήθελε να πάρω το όνομα της γιαγιάς του....τότε και η μαμά μου κυρία του λέει ΄΄πήγαινε να παραγγείλεις τα παστάκια της βάφτισης αλλά αν δω πάνω το όνομα της γιαγιάς σου θα φύγω απο την εκκλησία..'' τελικά πήρα το όνομα της μαμάς της!!!!χεχε!!!!

Vyf0p2.png

Εσύ 'σαι μόνο που μπορείς να μπαίνεις στη σιωπή μου ν' ακούς την κάθε σκέψη μου πριν να στην πει η φωνή μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο άνθρωπος δεν αλλάζει και δεν μεταλλάσεται..... Εμεις δεν βλέπουμε ή δεν θέλουμε να δουμε.

Γι'αυτό και για οτι προκείπτει στο μέλλον....ε...έχουμε ευθύνη και εμείς!

Κυρίως θα έλεγα.

Δεν μπορεί να μην έχουν βαρέσει καμπανάκια από πριν. Απλώς οι περισσότερες πιστεύουμε ότι ...θα αλλάξουμε τον άλλο.

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια,η θα βγει το ονομα της μανας του η θα ξεκινησουμε το διαζυγιο η θα φυγει απο το σπιτι κ θα περιμενει να τρεξω απο πισω του σαν το σκυλακι του..οχι να βγαλουμε ασχετο,μονο στην σκεψη οτι θα στεναχωρηθει η μαμα του προτιμαει να διαλυσουμε την "οικιγενεια"μας..κ δεν το ειπε για πλακα,μου ειπε να μην το συνεχισω μην γινει της π@@@@!!!δεν μιλαμε τωρα,ουτε που θελω να τον κοιταξω κ οχι για το ονομα οσο το οτι ειναι 30χρ παλικαρι,κ νομιζει οτι η γυναικα ειναι το δουλικο του κ θελει να την εχει σουζα,κ ειναι στο βρακι της μανας του..αυτο με πειραζει,με κανει εξω φρενων κ ειμαι κ εγκυος,

 

Γενικώς φημίζομαι για την ψυχραιμία μου και την αναισθησία μου, αλλά αυτό δεν υπάρχει περίπτωση να το ανεχόμουν με το γνωστό μου στυλάκι απλανές βλεμμα της αγελάδας...μέχρι να ηρεμήσουν τα πνεύματα...

 

Δεν ειμαι υπερ του διαζυγιου,ποσο μαλλον οταν γινεται για ψυλλου πηδημα,αλλα προσωπικα εγω,με αντρα που προτιμαει να με χωρισει για εναν τετοιο λογο ΔΕΝ θα ημουν.

Τελος!

Συγγνωμη που στο γραφω ετσι ορθα κοφτα,αλλα να με χωρισει για εναν τετοιο λογο??Και να μου μιλαει ετσι,ποσο μαλλον οταν ειμαι εγκυος???

Τι αγαπη ειναι αυτη???

 

Σε στενοχωρω τωρα και εισαι και εγκυος,αλλα τι να πω???

 

Μην αισθάνεσαι τύψεις αν δεν ήσουν εσύ θα τα έγραφα εγώ:wink:

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καταρχην ηρεμησε.Πανω απο ολα το μωρακι σου.Σε εχει συνηθισει ο αντρας σου σε τετοιες συμπεριφορες? Μηπως το ειπε στα πλαισια εντονης συζητησης-καβγα? Οχι οτι τον δικαιολογω απλα αναρωτιεμαι..Ειμαι κι εγω εγκυος στο δευτερο παιδακι.Στην κορη μου αποφασισε ο αντρας μου να δωσουμε το ονομα της μαμας μου.Την δικη του την εχασε μικρος και θεωρουσε οτι επρεπε να δωσουμε της μαμας μου για να την ευχαριστησουμε επειδη κραταει τη μικρη οταν δουλευω και γενικα την αγαπαει και της εχει τρελη αδυναμια,κλασσικη χαζογιαγια.Εγω επειδη ξερω τους γονεις μου και ξερω οτι δεν περιμενουν τετοιου τυπου ανταμοιβη του ειπα οτι δεν χρειαζεται και πως το καλυτερο ειναι να δωσουμε ενα αλλο ονομα.Εκεινος ομως επεμενε.Τωρα το μωρο που περιμενουμε ειναι αγορακι (μαλλον) και με το που το μαθαμε που ειπε οτι θα παρει το ονομα του δικου μου μπαμπα,παλι για τους ιδιους λογους.Η αληθεια ειναι οτι η οικογενεια του ειναι αποστασιοποιημενοι.Δεν εχουμε κανενα προβλημα,απλα ετσι ειναι σαν ανθρωποι,δεν ανακαταευονται,δεν ασχολουνται περα των τυπικων.Οι δικοι μου παλι ζουν και αναπνεουν για τα εγγονια.Παντως ακομη κι αν αλλαξει γνωμη στο τελος εγω δεν προκειται να δημιουργησω προβλημα.Και γενικα δεν μπορω να διανοηθω οτι ενω ερχεται στη ζωη μας αυτη η ευλογια για δευτερη φορα θα μαλωναμε για το ονομα.Βεβαια αν μου το ελεγε με τον τροπο που το ειπε σε εσενα,σαν να εχει εκεινος το αυτονοητο δικαιωμα,σιγουρα θα ειχαμε προβλημα οχι για το ονομα, αλλα για τον τροπο του.Ομως με εναν τετοιου τυπου αντρα δεν θα μπορουσα εγω προσωπικα να συμβιωσω, ποσο μαλλον να κανω και παιδια.Κυριως γιατι δεν ονειρευομαι να παρουσιασω στα παιδια μου τετοια προτυπα και να καταληξω με μια κορη που θα μαθει να ειναι ''υποταγμενη'' και ενα γιο ''νταη''. Υποθετω οτι θα εχετε κι αλλα τετοια θεματα, οποτε καλο θα ειναι να κανετε μια μεγαλη και ΗΡΕΜΗ συζητηση.Κυριως εσυ προσπαθησε να εισαι ηρεμη,οχι επιθετικη.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια,η θα βγει το ονομα της μανας του η θα ξεκινησουμε το διαζυγιο η θα φυγει απο το σπιτι κ θα περιμενει να τρεξω απο πισω του σαν το σκυλακι του..οχι να βγαλουμε ασχετο,μονο στην σκεψη οτι θα στεναχωρηθει η μαμα του προτιμαει να διαλυσουμε την "οικιγενεια"μας..κ δεν το ειπε για πλακα,μου ειπε να μην το συνεχισω μην γινει της π@@@@!!!δεν μιλαμε τωρα,ουτε που θελω να τον κοιταξω κ οχι για το ονομα οσο το οτι ειναι 30χρ παλικαρι,κ νομιζει οτι η γυναικα ειναι το δουλικο του κ θελει να την εχει σουζα,κ ειναι στο βρακι της μανας του..αυτο με πειραζει,με κανει εξω φρενων κ ειμαι κ εγκυος,

 

Μάλλον την έχεις ανεχτεί αυτή τη συμπεριφορά στο παρελθόν και το θεωρεί δεδομένο να σου φέρεται έτσι, ειδικά τώρα που είσαι έγκυος και δεν μπορείς να αντιδράσεις! Αλλά γιατί τα ανέχεσαι αυτά; Γνώμη μου, περίμενε να γεννήσεις και μετά δες πώς θα του αλλάξεις τη συμπεριφορά, αλλιώς μάζευέ τα και φύγε! Άσ' τον να πάει να μείνει με τη μάνα του...

Link to comment
Share on other sites

:shock::shock:

δηλαδη βαζει την μανα του πανω απο σενα και απο το παιδακι που εχετε, αλλα και απο το παιδακι που θα αποκτησετε. μηπως θα της το τυλιξει με κορδελιτσα να της το παει δωρο κιολας για να ευχαριστηθει η μαμα? :shock::shock:

 

δεν μ αρεσει η συμπεριφορα του. δικη σου βεβαια ειναι η αποφαση, αλλα το θεμα εδω δεν ειναι το ονομα απλα...ψαξτο παραμεσα. λογικα μια τετοια συμπεριφορα δεν εκδηλωθηκε εν μια νυκτι. ετσι πρεπει να ηταν παντα.

 

επειδη μου εχει τυχει να συναντησω εναν πατερα ενος παιδιου που καναμε ιδιαιτερα, και ο οποιος μιλαγε κατ αυτον τον τροπο στην γυναικα του, αλλα και στα παιδια του, και εφερα με την μια την εικονα του οταν διαβαζα το μηνυμα σου, αηδιασα πραγματικα!!!! :evil: αυτοι ειναι για ξυλο!!! σιγα μην βγαλει και το ροπαλο σε λιγο να σε συρει μεχρι την σπηλια για να ανακοινωσει στην μανα του το δωρο που της ετοιμαζει.!!!!! :evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

αρια απορω πως καθεσαι και ανεχεσαι ακομη τετοιον ανθρωπο.. και βασικα γιατι δεν ξεμπλεξες απο αυτον τον (&^^%(%&^%(^& (<--βρισιες) τυπο.. μολις καταλαβες το ποιον του

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1967354#post1967354

 

να μου πεις εχετε παιδια πλεον.. δεν ειναι ευκολο.. οκευ..

εγω θα του εσπαγα το κεφαλι

Link to comment
Share on other sites

10000συγνωμη κιολας...με αυτον τον ανθρωπο που χαρακτηριζεις ετσι εχεις ηδη ενα παιδι και πριν απο 20μερες εκανες ελευθερα..χχχ και εισαι παλι εγκυος. Εαν η συμπεριφορα του ειναι τετοια που "θεωρει τη γυναικα δουλικο" "αποφασιζει και διαταζει" κλπ απαραδεκτα που λες, το προβλημα ειναι πολυ πιο βαθυ απο το ονομα του μωρου (με το καλο να γεννηθει και να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη) και θα σου προτεινα να μη σταθεις σε αυτο (αν θα ειναι Αντα, Κατερινα η Μαρια) αλλα στην ουσια των πραγματων που μαλλον θελει αρκετη δουλεια...:?

Συμφωνώ και γω... το πρόβλημα δεν ειναι στο όνομα του μωρού αλλα στην συμπεριφορά του συζύγου σου απεναντί σου.Μάλλον πρεπει εκει να εστιασεις τώρα και οχι στο όνομα ενος μωρου που δεν εχει ακόμα γεννηθεί.

Link to comment
Share on other sites

Eγω θα μιλησω λιγο απο την πλευρα του της ψυχολογιας του αγοριου που ηδη εχετε. Επειδη το συγκεκριμενο εργο υπαρχει σε παραλλαγες και ειναι διαδεδομενο θα σε πάω μερικα χρονια μετα οταν αυτη η υποτιμηση θα γινεται μπροστα στα παιδια σου. Σκεψου να ακουει ο γιος σου απο τον πατερα του οτι δε συζηταει μαζι σου, οτι δε σε υπολογιζει, οτι σε υποτιμα οτι σε βαζει σε δευτερη μοιρα. Πως περιμενεις τοτε το παιδι σου να σε σεβεται , να σε ακουει και να σε εκτιμαει οταν ο ιδιος ο πατερας θα δινει δικαιωματα για αμφισβητηση. Πως θα πειθεις το δεκαχρονο ή εφηβο γιο σου οτι η μητερα του εχει αποψη, πειθω και λόγο και οτι αξιζει να την ακούει?

Λυπαμαι αλλα το ιδιο σου το παιδι θα σε υποτιμα, δε θα σε σεβεται και θα σε αντιμετωπιζει σαν σκουπιδι....

Αυτο που θα ηθελα τελος να πω ειναι οτι κανενα παιδι δεν αγαπαει μια μανα κακομοιρα...

Αν εσυ η ιδια δε διδαξεις στο παιδι σου οτι εισαι αξια εκτιμησης και σεβασμου πως περιμενεις να το παιδι σου να το αντιληφθει. Μια μανα υποταγμενη κακομοιρα και ταλαιπωρη που δε λεει ποτε οχι και δεν εχει αυτοεκτιμηση ειναι κατι που θα κανει το παιδι να τρεχει μακρια σου. Ενα παιδι σε καμια περιπτωση δε θελει να γινει και αυτο κακομοιρο και ταλαιπωρημενο και γι'αυτο το λογο δε θα θελει ποτε να σου μοιασει και ουτε θα σε θεωρει παραδειγμα προς μιμηση.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι μου σου ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη,-πανω απ'ολα ηρεμη- μια ακομη καλυτερη γεννα και να φερεις στον κοσμο αναν ακομη ΑΓΟΡΑΡΟ με 3 κιλα κακαλα:evil::evil::evil::evil: και να τους τα τριψεις στη μουρη!!!!!(αφου πρωτα του δωσεις οποιο ονομα θες!!!:evil:)

δεν σχολιαζω καν τη συμπεριφορα του...καλου σου:evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

Aria μου,καλημερα και καλη εβδομαδα.

 

Δεν ειμαι υπερ του διαζυγιου,ποσο μαλλον οταν γινεται για ψυλλου πηδημα,αλλα προσωπικα εγω,με αντρα που προτιμαει να με χωρισει για εναν τετοιο λογο ΔΕΝ θα ημουν.

Τελος!

Συγγνωμη που στο γραφω ετσι ορθα κοφτα,αλλα να με χωρισει για εναν τετοιο λογο??Και να μου μιλαει ετσι,ποσο μαλλον οταν ειμαι εγκυος???

Τι αγαπη ειναι αυτη???

 

Σε στενοχωρω τωρα και εισαι και εγκυος,αλλα τι να πω???

 

Να πω οτι δεν συμφωνω??? Ειναι ολιγον εως παρα πολυ γαιδαρακος ο συζυγος, σορυ κιολας..εδω καλα καλα δεν ξερετε τι θα ειναι, εδω δεν εχει γεννηθει ακομη το νινακι να πανε ολα καλα που σου το ευχομαι παρεπιπτοντως και αυτος απαιτει ονοματα απο τωρα?? Πρωτη φορα ακουω τετοιο πραγμα τοσο αστοχα και αγενεστατα..τι να πω...εσυ τον ξερεις καλυετρα:?

ΝΙΚΟΛΑΣ 15-03-2009!!!!ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΡΕΛΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!!

ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΜΑΣ..ΗΡΘΕ...19-11-2011

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...