Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Περίοδος μετά από απόξεση / παλλίνδρομη


Guest andro2

Recommended Posts

Είχα αίμα για πολλές μέρες αλλά όχι πολύ μεγάλη ροή, αλλά ο γιατρός μου που με εξέτασε μετά μου είπε ότι καθάρισα! τι να πεις? Όσο σκεφτομαι πως κανονικά δεν θα είχα περίοδο για τους υπόλοιπους 6 μήνες, στενοχωριέμαι... Ελπίζω τηνν επόμενη φορά τα πράγματα να πάνε καλύτερα για όλες μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 706
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια στην πρώτη μου περίοδο μετά την αποβολή έχω περσσότερο αίμα από την αποβολή και πονάω και περισσότερο από ότι πονούσα πριν μείνω έγκυος και αποβάλλω και ανησυχώ μήπως εξαιτίας της αποβολής έχω κάποιο πρόβλημα. Εσάς σας έχει τύχει?:confused:

 

Περισσότερο αίμα είχα κ εγώ. Με είχε προλάβει ο γιατρός πριν μου έρθει η περίοδος ότι ίσως συμβεί κάτι τέτοιο κ μου είχε πει είναι φυσιολογικό να μην ανησυχήσω. Ο πόνος κ σε εμένα άλλαξε, αλλά προς το αντίθετο. Δηλαδή σταμάτησα να έχω κ τους λίγους πόνους που είχα κανονικά. Κάπως επηρεάζεται μάλλον η περίοδος με τον ένα ή τον άλλο τρόπο. Ρώτα κ το γιατρό για να ησυχάσεις.

Και καλή τύχη το 2011! Και στις δυο μας! Όπως κ στα υπόλοιπα κορίτσια του φορουμ;)

"Great is the human who has not lost his childlike heart"-Mencius

Link to comment
Share on other sites

Εγώ και τις δύο φορές είχα ακριβώς 30 ημέρες μετά το τέλος της κύησης και η μία ήταν με απόξεση και η άλλη χωρίς. Τώρα η ροή και ο πόνος και μένα είχαν αλλάξει προς το χειρότερο. Η δεύτερη όμως και τις δύο φορές ήρθε με καθυστέρηση 10-15 ημερών. Γενικά θες 2-3 κύκλους να επανέλθει ο οργανισμός σου.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια στην πρώτη μου περίοδο μετά την αποβολή έχω περσσότερο αίμα από την αποβολή και πονάω και περισσότερο από ότι πονούσα πριν μείνω έγκυος και αποβάλλω και ανησυχώ μήπως εξαιτίας της αποβολής έχω κάποιο πρόβλημα. Εσάς σας έχει τύχει?:confused:

Κ εγώ είχα πολύ αίμα στην πρώτη περίοδο μετά κ τις 2 αποξέσεις κ πόνους... Νομίζω πως είναι φυσιολογικό. Στην 2η περίοδο ήταν όλα κανονικά. Μην ανησυχείς λοιπόν... :roll:

jmX2p3.png

 

4PrNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια και καλη χρονια!

ειμαι νεα στο συγκεκριμενο σαιτ ειμαι 26 χρονον, να σας πω τον πονο μου, εμεινα εγκυος πρωτη φορα μετα απο 5 προσπαθειες και δυστιχος διαπιστοσαμε στην 6η εβδομαδα κυησης οτι ηταν παλινδρομη κυηση :cry: και χρειαστηκε να κανω αποξεση.

 

απο την αποξεση σημερα ειναι η 4η μερα ειχα πολυ λιγο αιμα σχεδον τιποτα μεχρι και σημερα ειναι φυσιολογικο?

και καποιες μικρες ενοχλησης στη μητρα ειναι φυσιολογικο?

 

μαθαινω απο αλλες κοπελες μεσα στο φορουμ οτι μετα την αποξεση τους δημιουργηθηκαν συμφυσης στη μητρα και με εχει πιαση φοβος. υπαρχουν καποια συπτωματα που το καταλαβαινουμε?

σας παρακαλω πολυ αν γνωριζετε κατι διαφοτιστεμε...

 

σας ευχαριστω πολυ εκτον προτερων.

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΛΙΝ μου καλή χρονιά να έχεις! Λυπάμαι πολύ για αυτό που σου συνέβη...

Αυτά που νιώθεις τα νιώθουν λίγο πολύ όσες έκαναν απόξεση. Είναι φυσιολογικό... Σε άλλη διαρκεί το αίμα λίγες μέρες, σε άλλη περισσότερες (εμένα διήρκεσε 15 ημέρες)...

Όσο για συμφύσεις κλπ, είναι επιπλοκές μετά την απόξεση, μην τα σκέφτεσαι όμως. Δλδ δεν είναι η συνήθης πορεία μιας απόξεσης, εμφανίζεται σε λίγες περιπτώσεις.

Να έχεις εμπιστοσύνη στον γυναικολόγο σου που σε πρόσεξε και δεν θα σου εμφανιστεί καμιά επιπλοκή.

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

ΛΙΝ μου καλή χρονιά να έχεις! Λυπάμαι πολύ για αυτό που σου συνέβη...

Αυτά που νιώθεις τα νιώθουν λίγο πολύ όσες έκαναν απόξεση. Είναι φυσιολογικό... Σε άλλη διαρκεί το αίμα λίγες μέρες, σε άλλη περισσότερες (εμένα διήρκεσε 15 ημέρες)...

Όσο για συμφύσεις κλπ, είναι επιπλοκές μετά την απόξεση, μην τα σκέφτεσαι όμως. Δλδ δεν είναι η συνήθης πορεία μιας απόξεσης, εμφανίζεται σε λίγες περιπτώσεις.

Να έχεις εμπιστοσύνη στον γυναικολόγο σου που σε πρόσεξε και δεν θα σου εμφανιστεί καμιά επιπλοκή.

Clelia καλη χρονια!

σε ευχαριστω πολυ που μου απαντησες

 

σε 2 βδομαδες μου ειπαι να παω να κανω υπεριχο, αν δεν παει κατι καλα μπορει να φανει στον υπεριχο??

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι κοπέλα μου, λογικά αν κάτι δεν έχει πάει καλά πιστεύω θα το δει. Πάντα μετά από απόξεση ακολουθεί υπέρηχος για να ελέγξουν αν όντως έχει καθαρίσει σωστά η μήτρα κλπ. Μην βάζεις με το μυαλό σου όμως επιπλοκές, δεν πρόκειται να σου συμβούν...

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! πρωτη φορα γραφω στο συγκεκριμενο site.

δυστοιχος ειχα και'γω παλινδρομη κυηση (προσφατα της γιορτες) ημουν 7 βδομαδων.

εκανα αποξεση γιατη δεν ειχα αιμα καθολου για να το αποβαλη ο οργανισμος.

απο την μερα που εκανα την αποξεση(πριν 7 μερες) ειχα μεχρι και χθες αιματακι(πολυ ελαχιστω).

εχω ανχως ποτε θα ερθει η περιοδος,εχω μπερδευτη μηπως αυτο το λιγο αιμα που ειχα ηταν της περιοδου? (ειχα παντα σταθερο κυκλο)

μετα την παλινδρομιση κανανε καποιες εξετασεις? μετα απο ποσο καιρο ξεκινησατε την επομενη προσπαθεια? και κατι αλλο εχω ακουση οτι μετα την αποξεση στη μητρα παρουσιαζοντε συμφησης .

ελπιζω να μην σας κουρασα.

σας ευχαριστω εκ των προτερων.

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα! πρωτη φορα γραφω στο συγκεκριμενο site.

δυστοιχος ειχα και'γω παλινδρομη κυηση (προσφατα της γιορτες) ημουν 7 βδομαδων.

εκανα αποξεση γιατη δεν ειχα αιμα καθολου για να το αποβαλη ο οργανισμος.

απο την μερα που εκανα την αποξεση(πριν 7 μερες) ειχα μεχρι και χθες αιματακι(πολυ ελαχιστω).

εχω ανχως ποτε θα ερθει η περιοδος,εχω μπερδευτη μηπως αυτο το λιγο αιμα που ειχα ηταν της περιοδου? (ειχα παντα σταθερο κυκλο)

μετα την παλινδρομιση κανανε καποιες εξετασεις? μετα απο ποσο καιρο ξεκινησατε την επομενη προσπαθεια? και κατι αλλο εχω ακουση οτι μετα την αποξεση στη μητρα παρουσιαζοντε συμφησης .

ελπιζω να μην σας κουρασα.

σας ευχαριστω εκ των προτερων.

 

Καλησπέρα Λιν, αν και εγώ απέβαλλα μόνη μου, νομίζω από αυτά που συζήτησα με το γιατρό μου ότι το αίμα αυτό δεν είναι περίοδος αλλά προέρχεται από την αποβολή. Η περίοδος λένε οι γιατροί έρχεται συνήθως μέτά από 30- 40 μέρες από την απόξεση. Όσο για τις εξετάσεις, εγώ έκανα μόνο καλλιεργεια κολπικού υγρού και βρέθηκα θετική το ουρεόπλασμα. την προηγούμενη εβδομάδα πήγα και στο τμήμα αποβολών του Ιπποκράτειου Νοσοκομείου, αλλά ο γιατρός μου είπε και ήταν κάθετος ότι δεν χρειάζονται άλλες εξετάσεις, ότι δηλαδή μου έλεγε και ο δικός μου ο γυναικολόγος.

Εγώ πάντως από αυτό το μήνα ξεκινάω πάλι προσπάθειες - ευτυχώς έφυγε εύκολα σχετικά το ουρεόπλασμα- και ήδη νιώθω πολύ καλύτερα και θέλω να πιστεώ ότι όλα θα πάνε καλά την επόμενη φορά....:roll:

Φιλιά πολλά και ό, τι άλλο χρειαστείς εδώ είμαστε...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Λιν, αν και εγώ απέβαλλα μόνη μου, νομίζω από αυτά που συζήτησα με το γιατρό μου ότι το αίμα αυτό δεν είναι περίοδος αλλά προέρχεται από την αποβολή. Η περίοδος λένε οι γιατροί έρχεται συνήθως μέτά από 30- 40 μέρες από την απόξεση. Όσο για τις εξετάσεις, εγώ έκανα μόνο καλλιεργεια κολπικού υγρού και βρέθηκα θετική το ουρεόπλασμα. την προηγούμενη εβδομάδα πήγα και στο τμήμα αποβολών του Ιπποκράτειου Νοσοκομείου, αλλά ο γιατρός μου είπε και ήταν κάθετος ότι δεν χρειάζονται άλλες εξετάσεις, ότι δηλαδή μου έλεγε και ο δικός μου ο γυναικολόγος.

Εγώ πάντως από αυτό το μήνα ξεκινάω πάλι προσπάθειες - ευτυχώς έφυγε εύκολα σχετικά το ουρεόπλασμα- και ήδη νιώθω πολύ καλύτερα και θέλω να πιστεώ ότι όλα θα πάνε καλά την επόμενη φορά....:roll:

Φιλιά πολλά και ό, τι άλλο χρειαστείς εδώ είμαστε...

skiathitissa κατα τη διαρκεια που ειχα ξεκινηση της ενεσεις για την εξωσωματικη ειχα κανει κολπικη καλλιεεργεια και μου βρηκαν ουρεοπλασμα τρελαθηκα γιατι οπως ειπα και παραπανω ειχα ξεκινηση τη διαδικασια, πηρα τηλ το γιατρο στην Αθηνα(ειμαι απο επαρχεια) και μου ειπαι οτι δεν επιρεαζη την εξωσωματικη. μου ειπαι να παρω αντιβιωση (Rullid 150mg) για 7 μερες. αλλα δεν ξερω αν εχει υποχωριση γιατη δεν εκανα επανεξεταση αν υποχορισε γιατη εκανα εμβρυομεταφορα και ηταν δυσκολο οπως καταλαβαινης. εσενα σου εδωσε καποια αντιβιωση?και για ποσες μερες?

Μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαι καλη επιτυχεια!!!!! και ολα να πανε καλα!!!!

ευχαριστω πολυ!

φιλια και απο΄μενα!

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

skiathitissa κατα τη διαρκεια που ειχα ξεκινηση της ενεσεις για την εξωσωματικη ειχα κανει κολπικη καλλιεεργεια και μου βρηκαν ουρεοπλασμα τρελαθηκα γιατι οπως ειπα και παραπανω ειχα ξεκινηση τη διαδικασια, πηρα τηλ το γιατρο στην Αθηνα(ειμαι απο επαρχεια) και μου ειπαι οτι δεν επιρεαζη την εξωσωματικη. μου ειπαι να παρω αντιβιωση (Rullid 150mg) για 7 μερες. αλλα δεν ξερω αν εχει υποχωριση γιατη δεν εκανα επανεξεταση αν υποχορισε γιατη εκανα εμβρυομεταφορα και ηταν δυσκολο οπως καταλαβαινης. εσενα σου εδωσε καποια αντιβιωση?και για ποσες μερες?

Μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαι καλη επιτυχεια!!!!! και ολα να πανε καλα!!!!

ευχαριστω πολυ!

φιλια και απο΄μενα![/quote

 

Εμένα και οι δύο γιατροί που πήγαμου είπαν ότι ίσως ευθύνεται το ουρεόπλασμα για την αποβολή και να μην ξεκινούσα προσπάθειες αν πρώτα δεν έφευγε. Πήρα αντιβίωση τόσο εγώ όσο και ο σύζυγος μου για 12 μέρες την vibramycin πρωί- βράδυ. Μετά από 10 μέρες έκανα επανεξέταση και ευτυχώς έφυγε. Αν συνέχιζα να το έχω μου είπε ο γιατρός ότι θα έκανε καλλιέργεια σπέρματος στον άντρα μου για να πάρουμε πιο ισχτρή αντιβίωση. Πάντως, νομίζω ότι καλά θα ήταν να κάνεις τώρα μια εξέταση να δεις αν έφυγε πριν ξαναπροσπαθήσεις... Άτιμο ουρεόπλασμα:oops:

Link to comment
Share on other sites

skiathitissa κατα τη διαρκεια που ειχα ξεκινηση της ενεσεις για την εξωσωματικη ειχα κανει κολπικη καλλιεεργεια και μου βρηκαν ουρεοπλασμα τρελαθηκα γιατι οπως ειπα και παραπανω ειχα ξεκινηση τη διαδικασια, πηρα τηλ το γιατρο στην Αθηνα(ειμαι απο επαρχεια) και μου ειπαι οτι δεν επιρεαζη την εξωσωματικη. μου ειπαι να παρω αντιβιωση (Rullid 150mg) για 7 μερες. αλλα δεν ξερω αν εχει υποχωριση γιατη δεν εκανα επανεξεταση αν υποχορισε γιατη εκανα εμβρυομεταφορα και ηταν δυσκολο οπως καταλαβαινης. εσενα σου εδωσε καποια αντιβιωση?και για ποσες μερες?

Μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαι καλη επιτυχεια!!!!! και ολα να πανε καλα!!!!

ευχαριστω πολυ!

φιλια και απο΄μενα![/quote

 

Εμένα και οι δύο γιατροί που πήγαμου είπαν ότι ίσως ευθύνεται το ουρεόπλασμα για την αποβολή και να μην ξεκινούσα προσπάθειες αν πρώτα δεν έφευγε. Πήρα αντιβίωση τόσο εγώ όσο και ο σύζυγος μου για 12 μέρες την vibramycin πρωί- βράδυ. Μετά από 10 μέρες έκανα επανεξέταση και ευτυχώς έφυγε. Αν συνέχιζα να το έχω μου είπε ο γιατρός ότι θα έκανε καλλιέργεια σπέρματος στον άντρα μου για να πάρουμε πιο ισχτρή αντιβίωση. Πάντως, νομίζω ότι καλά θα ήταν να κάνεις τώρα μια εξέταση να δεις αν έφυγε πριν ξαναπροσπαθήσεις... Άτιμο ουρεόπλασμα:oops:

ο γιατρος που εκανα την εξωσωματικη μου ειχε πει οτι δεν επιρεαζη το ουρεοπλασμα τη γονιμοτητα τι να πω φοβαμε να τους εμπιστευτο πλεων απο κει καταλαβα οτι δεν δινουν σημασια να φανταστης ουτε στο συζηγο ειπαι να παρει αντιβιωση που λογικα ετσι θα επρεπε.

τωρα ειναι το μονο σιγουρο οτι πριν ξεκινησω θα κανω καλλιεργεια.

οταν το εχουμε το καταλαβαινουμε εχει καποια συμπτωματα π.χ πυρετο....

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.Στίς 2/12/2010 απέβαλλα το μόνο που χρειάστηκα ήταν ένας καθαρισμός και σέ ένα μηνα 3/1/2011 θα μου ερχόταν η περίοδος .Ακόμη τίποτα έκτος από κάποιες ήπιες ενοχλήσεις .Σέ πόσες μέρες θα μου έρθει κανονικά η περίοδος;

Σας ευχαριστώ

Τριανταφιλλιά.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

διαφερει απο γυναίκα σε γυναίκα. έχω ακούσει ότι ήρθε έως και 50 ημέρες μετά. Εγώ αδιαθέτησα στις 29 μέρες (με κύκλο 26 ημερών κανονικά), αλλά νομιζω ότι είσαι ακομα στα πλαίσια του φυσιολογικού. μην ξεχνάς ότι ο οργανισμός μας τρώει γερό στραπατσο και χρειαζεται χρόνο να συνέλθει...

pdNQp3.pngjWt5p3.png

 

  

Link to comment
Share on other sites

ο γιατρος που εκανα την εξωσωματικη μου ειχε πει οτι δεν επιρεαζη το ουρεοπλασμα τη γονιμοτητα τι να πω φοβαμε να τους εμπιστευτο πλεων απο κει καταλαβα οτι δεν δινουν σημασια να φανταστης ουτε στο συζηγο ειπαι να παρει αντιβιωση που λογικα ετσι θα επρεπε.

τωρα ειναι το μονο σιγουρο οτι πριν ξεκινησω θα κανω καλλιεργεια.

οταν το εχουμε το καταλαβαινουμε εχει καποια συμπτωματα π.χ πυρετο....

Δυστυχώς δεν έχει κανένα απολύτως σύμπτωμα... αλλά είναι πολύ συνηθισμένο μικρόβιο, μην στενοχωριέσαι. Από ότι γνωρίζω είναι υπέυθυνο για υπογονιμότητα γιατί επηρεάζει το σπέρμα ενώ για το αν προκαλεί αποβολή οι γιατροί λένε ναι αλλά όχι με απόλυτη βεβαιότητα. Δεν ξέρω όμως αν ισχύουν τα ίδια και στην περίπτωση της εξωσωματικής! Εσύ καλού -κακού κάνε μια επανεξέταση και μην στενοχωριέσαι... κάθε μέρα πλησιάζουμε και πιο πολύ στην ημέρα που θα γίνουμε μανούλες :wink::wink::roll:

Link to comment
Share on other sites

διαφερει απο γυναίκα σε γυναίκα. έχω ακούσει ότι ήρθε έως και 50 ημέρες μετά. Εγώ αδιαθέτησα στις 29 μέρες (με κύκλο 26 ημερών κανονικά), αλλά νομιζω ότι είσαι ακομα στα πλαίσια του φυσιολογικού. μην ξεχνάς ότι ο οργανισμός μας τρώει γερό στραπατσο και χρειαζεται χρόνο να συνέλθει...

 

Αν παντως μεχρι τις 40 ημερες δεν εχεις αδιαθετησει, τηλ στον γιατρο σου να σου πει τι να κανεις

 

Σας ευχαριστώ κορίτσια για την ανταπόκρισή σας!!!

Να είστε καλά!

:P

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.Στίς 2/12/2010 απέβαλλα το μόνο που χρειάστηκα ήταν ένας καθαρισμός και σέ ένα μηνα 3/1/2011 θα μου ερχόταν η περίοδος .Ακόμη τίποτα έκτος από κάποιες ήπιες ενοχλήσεις .Σέ πόσες μέρες θα μου έρθει κανονικά η περίοδος;

Σας ευχαριστώ

Τριανταφιλλιά.:rolleyes:

Τριανταφιλλια μου και εγω εκανα καθαρισμο(αποξεση) 5/01/2011.

το γιατρο που ρωτησα μου ειπαι σε 30 μερες περιπου οτι θα ερθει η περιοδος.

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ. ΕΚΑΝΑ ΑΠΟΞΕΣΗ ΣΤΙΣ 10.02.2010.ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ ΚΥΗΣΗ :-( .ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 38 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΞΕΣΗ. ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΟ ΑΙΜΑ, ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΥΝΗΘΩΣ. Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΗΤΑΝ 28-29 ΗΜΕΡΩΝ. ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ ΕΙΔΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 35 ΗΜΕΡΕΣ. ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 29. ΚΑΙ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ.....ΔΕΝ ΕΙΧΑ !!!!!! ΕΙΧΑ ΟΜΩΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΤΑ ΣΚΑΡΙΑ, Η ΟΠΟΙΑ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ !!!!!! ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΤΕ, ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ! ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΟΛΕΣ !

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! πρωτη φορα γραφω στο συγκεκριμενο site.

δυστοιχος ειχα και'γω παλινδρομη κυηση (προσφατα της γιορτες) ημουν 7 βδομαδων.

εκανα αποξεση γιατη δεν ειχα αιμα καθολου για να το αποβαλη ο οργανισμος.

απο την μερα που εκανα την αποξεση(πριν 7 μερες) ειχα μεχρι και χθες αιματακι(πολυ ελαχιστω).

εχω ανχως ποτε θα ερθει η περιοδος,εχω μπερδευτη μηπως αυτο το λιγο αιμα που ειχα ηταν της περιοδου? (ειχα παντα σταθερο κυκλο)

μετα την παλινδρομιση κανανε καποιες εξετασεις? μετα απο ποσο καιρο ξεκινησατε την επομενη προσπαθεια? και κατι αλλο εχω ακουση οτι μετα την αποξεση στη μητρα παρουσιαζοντε συμφησης .

ελπιζω να μην σας κουρασα.

σας ευχαριστω εκ των προτερων.

 

 

ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΑΜΕΣΩΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ. ΗΜΑΣΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΟΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ. ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΚΥΚΛΟΥΣ, ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ ΜΑΣ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!! ΘΕΛΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ. ΕΚΑΝΑ ΑΠΟΞΕΣΗ ΣΤΙΣ 10.02.2010.ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ ΚΥΗΣΗ :-( .ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 38 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΞΕΣΗ. ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΟ ΑΙΜΑ, ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΥΝΗΘΩΣ. Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΗΤΑΝ 28-29 ΗΜΕΡΩΝ. ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ ΕΙΔΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 35 ΗΜΕΡΕΣ. ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 29. ΚΑΙ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ.....ΔΕΝ ΕΙΧΑ !!!!!! ΕΙΧΑ ΟΜΩΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΤΑ ΣΚΑΡΙΑ, Η ΟΠΟΙΑ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ !!!!!! ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΤΕ, ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ! ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΟΛΕΣ !

Τέτοια θέλουμε να διαβάζουμε και εμείς να παίρνουμε τα πάνω μας! Με το καλό να έρθει το μωράκι σου!:-P:razz::-P

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...