Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Όλα για βάφτιση στη Θεσσαλονίκη


Σοφία Τ.

Recommended Posts

Για φτηνες μπομπο και γενικα για φτηνη και πολυ ωραια βαφτιση θα σου συστησω ενα μαγαζι στη χαλαστρα.ειναι ενα 20λεπτο βγαινοντας απο θεσ/νικη πηγαινοντας Αθηνα.αξιζει τον κοπο.μπομπο που στο κεντρο την βρηκα 3,80 σε αυτον 1,60.δουλευει τους ιδιους καταλογους με τα μαγαζια στο κεντρο.καταπληκτικο στολισμο με φαναρια,ποδηλατο,γυαλες 150ευρω.εμας η βαφτιση με 200 μπομπο μας βγηκε 600ευρω εκτος απο τα ρουχα.αν σε ενδιαφερει να σου πω λεπτομεριες.Εγω να ρωτησω κατι αλλο,ενας κλοουν ποσα λεφτα μπορει να ζηταει για να ρθει σε μια βαφτιση?παιρνω κατι τρελες τιμες και δεν τους εχω δει live να ξερω τουλαχιστον οτι θα κρατησουν αμειωτο το ενδιαφερον των παιδιων και θα περασουν καλα.εχετε καποιον δοκιμασμενο και καλο?

 

οντως στην χαλαστρα εχει πολυ καλ αμαγαζια και φτηνα..απλα για εμας ειναι πολυ μακρια αλλιως θα ηταν τελεια..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 718
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ??Η βαφτιση θα γινει στον χορτιατη τον σεπτεμβριο σε παρεκκλησι...

θεμα π πριγκιπας του ΕΞΥΠΕΡΥ ομως ΟΧΙ κορωνες ραβδακια κλπ...

ολη η βαφτιση θα ειναι ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ..Η προσκληση ολο το παραμυθι και εναν πριγκιπα με ενα μανταλακι να κραταει το προσκλητηριο..ακριβο αλλα τα τυπωνω εγω οποτε ολα οκ.

στολισμος απο το τεσσεροφυλλι στην μποτσαρη η οποια ειναι απλα ΤΕΛΕΙΑ...Πλανητες αστερια και κορδελες θα κρεμονται απο τα δεντρα κλπ

μπομπονιερα απο τον ΠΑΡΙΣΗ η χιονομπαλα που θα εχει τον πριγκιπα μεσα και για τους μεγαλους μπρελοκ πριγκιπας(επαναλαμβανω αυτος με την μπερτα και το λουλουδι)

εχω συσκευη για νεροφουσκες ,συντριβανι σοκολατας,μηχανη για μαλλι της γριας και ποπ κορν...

μηχανημα που βγαζει τσιχλες και τροχο με γλυφιτζουρια.

απο τ ανεραιδοσκορπισματα θα κλεισω εναν πριγκιπα που θα μοιραζει διαφορα και εκανα και μολυβακια που γραφουν το ονομα του μωρου απο την ΝΕΧΤ..

Την ονειρευομαι πολυ καιρο την βαπτιση μια που θα ειναι και η τελευταια μας εκδηλωση..(2 παιδια μαλλον φτανουν για μενα)

οτι αλλο θα σας γραψω..

 

Παναγια μου, demi θα με καλεσεις κι εμενα?Δεν θα φαω τιποτα,υποσχομαι,μονο να ειμαι εκει θελω....:-D

Link to comment
Share on other sites

Για εμας η βαπτιση τελειωσε και ειμαι πολυ ανακουφισμενη λεπτομερειες θα γραψω αλλου οπου θα βαλω και φωτο όταν τις πάρω

 

Τεσπα θα ηθελα να εκφρασω το παραπονο μου για την Ροζαλινα απο οπου και πηρα τα πραγματα για την μπουμπουκα που βαπτισαμε.

 

Οταν πηγα να παραλαβω παρατηρησα οτι το ζακετακι ηταν και διαφορετικο ύφασμα αλλα και χρωμα απο το φορεμα και λέω στην κοπέλα ότι διαφερει και μου αρχιζει μια επιθεση του τυπου να πάω στα μαραζιλ να το τσεκαρω οτι αυτο ειναι το ζακετακι κτλ κτλ. Οκ της λεω αλλα εγω το πηρα απο εσάς. ΚΑι για να μην τα πολυλογω έκανα μια ερώτηση και δέχτηκα μια επίθεση και όταν της ειπα για τον στολισμό μου φώναξε την μητερά της και με έβγαλε και ψευτρα.

Πραγματικα δεν καταλαβα την επίθεση από μέρους της διότι έκανα μια ερώτηση ή οποία μάλιστα κατέληγε στο ότι εγώ δεν το είχα παρατηρησει. Τεσπά κι εγώ και η μητερά της δώσαμε τόπο στην οργή λόγω νεαρής ηλικίας

Το μποκαλακι ήταν πολύ πρόχειρο αλλα μου το άλλαξε αμέσως ( αν δεν ειχε προηγηθει το επεισόδιο δεν ξέρω αν θα το έκανε αλλα τεσπά)

Όταν ζητήσαμε στήριγμα για λαμπάδα μας ειπε ότι δεν έχει και μπορεί να μας δώσει κάποιο παλιό σχέδιο σε μπαμπού το οποίο το νοικιάζαμε για 30ευρώ. Είναι δυνατόν να δίνω 500 ευρώ και να μου ζηταεί ενοίκιο? Ούτε και οι κουμπάρες μου για δύο στηρίγματα στα Διαβατα πλήρωσαν.

 

Τελικα πήγα εκει που έκανα της δικές μου μπομπο και μου έδωσε ένα καινούριο δωρεάν για να κάνουμε την δουλειά μας και ως κουμπαροι. Από την συγκεκριμένη ειχα παρει μόνο μπομπό για την δική μας βάπτιση για 250 ευρω πριν απο δεκα μέρες και ευτυχώς που τελικά τις έκανα εκεί γιατι θα τα έκανα ολα στην Ροζαλίνα

 

Πραγματικα απογοητευτηκα γιατι όταν πρωτοπήγα είχα δει αλλα και περίμενα καλύτερη εξυπηρέτηση.Απλά το αναφερω γιατι νομιζω οτι πρεπει να λεγονται και τα καλα και τα "άσχημα"

Link to comment
Share on other sites

Παναγια μου, demi θα με καλεσεις κι εμενα?Δεν θα φαω τιποτα,υποσχομαι,μονο να ειμαι εκει θελω....:-D

 

με μεγαλη μου χαρα θα σε καλεσω...θα σου στειλω πμ..απο τωρα να ξερεις οτι θα γινει 12 σεπτεμβριου στις 12 ..λεπτομερειες με πμ οταν θα ερθει η ωρα η καλη....

Link to comment
Share on other sites

Mανουλες και γω πελαγωμενη και χρειαζομαι βοηθεια...ξερετε μαγαζι με μεγαλη ποικιλια για βαφτιστικο ρουχαλακι???? να εχει πολλα να μη ψαχνω σε πολλα....αν ξερει καποια...πρεπει να παω αυριο με την κουμπαρα και δε ξερω που..θα προτειμουσα ανατολικα

 

ευχαριστω!!!!

rys1ubq6nuoz3bc1.png

//www.connectedmoms.com/tickers/]tdikmjscwjfbqzbn.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να σημειωσω οτι ο στολισμος θ αγινει τελικα απο Σαλαμανιοτη..καλο παιδι ,ομορφη δουλεια..

ετσι απλα γιατι μ ετα λεφτα μου δεν μου αρεσει να μου μιλανε ασχημα...και μιλαμε για στολισμο 1000 ευρω ενω στον σαλαμανιοτη και φτηνα και ωραια....για θεσσαλονικη μιλαω παντα..

Link to comment
Share on other sites

Τι ψαχνω τοσο καιρο στο σαιτ δε ξερω.

εμεις κανουμε τι βαπτιση τον Σεπτεμβριο θεσ/νικη,δυτικα.

Δεν εχω κανει σχεδον τιποτα και το οτι πρεπει να τα εχω ολα ετοιμα απο αθηνα με προβληματιζει πολύ.

καταρχην,ψαχνω για μαγαζι για μετα τη βαπτιση. Οι καιροι ειναι δυσκολοι και θελω κατι οικονομικο. Μου προτειναν το συλλογο των κυνηγων στο ωραιοκαστρο, για να μπορουν να απασχοληθουν και τα παιδια αλλά ειναι λιγο σαν ταβερνα μου ειπαν. εγω δεν το εχω δει. αν καποιος εχει αποψη,παρακαλω ενημερωστε. και επισης, καμια προταση για τραπεζι.

μπομπο εχω βρει απο το e-shopgamou.,για στολισμο δεν ξερω πως να κανονισω μιας και ολοι λενε ελατε απο κοντα,ουτε φωτογραφο εχω. επίσης, επειδη θα ανεβουμε επανω πρεπει να κανονισω μαλλι-μακιγιαζ και για εμενα και για τη νονα, οπως και ξενοδοχειο για την τελευταια. Αλλά η νονα δεν ξερει απο θεσ/νικη και η κομμωτρια/μακιγιερ που εχω δεν πανε στο ξενοδοχειο,δεν μπορω τουλαχιστον να τα συνδυασω. Πως να τα κανονισω και αυτα; βοηθηστε λιγο..

Link to comment
Share on other sites

Για κομμώτρια σου εχω φιλη μου αν θελεις με χτενισε και με εβαψε στο γαμο μου.

Για φωτογράφο επισης εχω την δικη μου

αν θελεις πεσμου να σου στειλω στοιχεια.

Για στολισμο μπορεις να απευθυνθεις σε ενα ανθοπωλειο,ισως καποιο κοντα στην νονα.

Για το συλλογο κυνηγων ....δεν ξερω τιποτα!

 

Link to comment
Share on other sites

Τι ψαχνω τοσο καιρο στο σαιτ δε ξερω.

εμεις κανουμε τι βαπτιση τον Σεπτεμβριο θεσ/νικη,δυτικα.

Δεν εχω κανει σχεδον τιποτα και το οτι πρεπει να τα εχω ολα ετοιμα απο αθηνα με προβληματιζει πολύ.

καταρχην,ψαχνω για μαγαζι για μετα τη βαπτιση. Οι καιροι ειναι δυσκολοι και θελω κατι οικονομικο. Μου προτειναν το συλλογο των κυνηγων στο ωραιοκαστρο, για να μπορουν να απασχοληθουν και τα παιδια αλλά ειναι λιγο σαν ταβερνα μου ειπαν. εγω δεν το εχω δει. αν καποιος εχει αποψη,παρακαλω ενημερωστε. και επισης, καμια προταση για τραπεζι.

μπομπο εχω βρει απο το e-shopgamou.,για στολισμο δεν ξερω πως να κανονισω μιας και ολοι λενε ελατε απο κοντα,ουτε φωτογραφο εχω. επίσης, επειδη θα ανεβουμε επανω πρεπει να κανονισω μαλλι-μακιγιαζ και για εμενα και για τη νονα, οπως και ξενοδοχειο για την τελευταια. Αλλά η νονα δεν ξερει απο θεσ/νικη και η κομμωτρια/μακιγιερ που εχω δεν πανε στο ξενοδοχειο,δεν μπορω τουλαχιστον να τα συνδυασω. Πως να τα κανονισω και αυτα; βοηθηστε λιγο..

 

Καλημέρα!

εχω κ γω κομμωτρια οικονομικη και φωτογραφο και στολισμο εγω εκανα με 500€ στολισμο για γαμοβαφτισια απλα το μονο κακο ειναι πως το παιδι ειναι στην Ασυρο.1 φορα πηγα να διαλεξω. ολα τα αλλα τα κανονισε ο ιδιος και δεν χρειαστηκε να ξαναπαω. το μυστήριο το κάναμε κ μεις δυτικά. αμπελοκηπους σε ενα παλιο στρατοπεδο που εχει τεραστιο χωρο και χωρις ενοικιαση στο παραχωρουν αν θες να κανεις catering κανονικα me dj! ειναι πανεμορφα! αν θελεις πες μου. εμεις βεβαια το τραπεζι το καναμε στο οπερα.

M6bap3.png

 

cik1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και εμεις και η νονα ειμαστε απο αθηνα.

1)για μενα εχω κομμωτρια και μακιγιερ, χρειαζομαι για τη νονα για να πανε στο ξενοδοχειο-οποτε στειλτε μου στοιχεια

2)φωτογραφο δεν εχω, δεκτα τα στοιχεια

3)στολισμο, πως θα διαλεξω απο αθηνα; περιθωρια χρονικα για να ανεβω θεσ/νικη δεν εχω. με οποιον μιλησα μου ειπαν πως πρεπει να διαλεξω επιτοπου

4)η βαπτιση θα γινει στην αγ.παρασκευη. εμενα μου αρεσει λιγο η γκλαμουρια και δεν θα ηθελα εντελως ταβερνα για το τραπεζι αλλά ενεκα οικονομικων το σκεφτομαι και αυτο. Περιμενω να μου πει βεβαια τιμη το rose garden, το le chaleou, πως γραφεται δεν ξερω στο ωραιοκαστρο δεν το θελει ο συζυγος γιατι ακουσε οτι η διευθυνση αλλαξε και η εξυπηρετηση δεν ειναι καλή. οι δικοι μου προτεινουν το συλλογο, εγω δεν ειμαι καθολου σιγουρη, και εκτος αυτου ειναι εντελως ταβερνα και ειπαν και 14 ? το ατομο με μια ρετσινα, και δυο αναψυκτικα.

Link to comment
Share on other sites

Αφου θα κανεις το μυστηριο στο Ωραιοκαστρο, τοτε Bon Chateau δαγκωτο!Ποτε ομως αλλαξε διευθυνση;Περσυ τον Ιουνιο καναμε τη βαφτιση μας εκει και μειναμε απολυτα ευχαριστημενοι!Εχει μενου με 18 ευρω και με 20 ευρω, χορταστικοτατο και ποιοτικο και ποτα απεριοριστα.Εχει και παιδικη χαρα για τα παιδια και τελεια θεα και τελεια εξυπηρετηση.Γιατι δεν κανεις μια ερωτηση;Τον υπευθυνο τον λενε κο Νικο-κανε ενα τηλ να μαθεις αν ειναι ακομη αυτος και να παρεις και οτι πληροφορια θες.Τον Σεπτεμβρη ποτε ειναι η βαφτιση;Μπορω να σου συστησω αν θες καποια μαγαζια για στολισμο (ή ιδιωτες).Μακαρι να ημουν εκει και να αναλαμβανα εγω αλλα 5 Σεπτεμβριου επιστρεφω στην Κω.Μηπως ειναι 4 Σεπτεμβριου η βαφτιση;Αν ναι τοτε μπορω να αναλαβω εγω!

Link to comment
Share on other sites

Για το τραπεζι ποσα ατομα εχεις περιπου...?

Μπορω να σου συστησω το Nodo di Totti ενας χωρος και το Χωριο της Ειρηνης.

Ψαξτα λιγο στο Γουγλη και αν σου αρέσει το Τοττη πεσμου να μιλησουμε

Τα υπολοιπα στοιχεια θα στα στειλω το απογευμα που θα παω σπιτι μου

 

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τις απαντήσεις. υπολογίζω απο άτομα περιπου στα 60 το πολυ. απλά ηθελα καπου για δυτικα. εμενα το bon chateau μου αρεσει, θα το συζητησω και με το συζυγο απλά επειδη θα ειναι και καποιοι εκτος θεσ/νικης που δεν ξερουν δρομους και καποιοι χωρις οχημα (οπως τα πεθερικα μου αλλα δεν ξερω καν αν θα ερθουν) θελουμε κατι κοντινο στην εκκλησια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σοφια Τ ειναι η δουλεια σου αυτη ή σου αρεσει και ασχολησε..κατι σαν χομπυ δλδ?Σε ποια περιοχη μενεις στη Θεσσαλονικη γιατι ετοιμαζομαι σιγα σιγα για τη βαφτιση της μπεμπας και ισως θα μπορουσες να με βοηθησεις..Εμαθα οτι φτιαχνεις και ωραιες τουτου(ή καπως ετσι..δεν ειμαι σιγουρη για το πως λεγονται) και θα ηθελα πολυ να με βοηθησεις..Αν θες στειλε μου ενα πμ για την περιοχη σου..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

 

Ετοιμάζω κι εγώ τη βάφτιση του γιού μου στις 22 Αυγούστου!

 

Θα ήθελα να μου πείτε, αν ξέρετε, πού μπορώ να βρω κουφέτα Χατζηγιαννάκη σε καλή τιμή. Σε ηλεκτρονικά μαγαζιά που είδα στέλνουν συγκεκριμένη ποσότητα, δλδ δεν ανοίγουν κουτιά ενώ εγώ θέλω λιγότερα.

 

Επίσης, αν κάποια ξέρει κάποια καλή κομμώτρια σε λογική τιμή θα το εκτιμούσα! Είμαστε και 3 για εκείνη την ημέρα! Η μαμά μου, η αδερφή μου κι εγώ! Άντε και μια μπουκλίτσα στον μπέμπη! ;):lol:

 

Ευχαριστώ πολύ!

 

Για όποια ψάχνει για μαγαζί, προτείνω εκεί που κλείσαμε κι εμείς, στο "λόφο", στο τούνελ του περιφερειακού, με 13? το άτομο + τα ποτά. Που ανάλογα τί θα επιλέξεις μπορεί να βγει από 15 ως 17, και φυσικά ανάλογα με την κατανάλωση που θα γίνει. Μας άρεσε και το φαγητό και η θέα! Μας άρεσε και η ελαστικότητα ως προς τον αριθμό των καλεσμένων γιατί δεν έχουμε ιδέα πόσοι τελικά θα έρθουν μέσα στο καλοκαίρι. Μας είπαν πως και τελευταία στιγμή να τους ειδοποιήσουμε αν δούμε πολλές απουσίες.

jp0Lp3.pngA0Yxp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ??Η βαφτιση θα γινει στον χορτιατη τον σεπτεμβριο σε παρεκκλησι...

θεμα π πριγκιπας του ΕΞΥΠΕΡΥ ομως ΟΧΙ κορωνες ραβδακια κλπ...

ολη η βαφτιση θα ειναι ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ..Η προσκληση ολο το παραμυθι και εναν πριγκιπα με ενα μανταλακι να κραταει το προσκλητηριο..ακριβο αλλα τα τυπωνω εγω οποτε ολα οκ.

στολισμος απο το τεσσεροφυλλι στην μποτσαρη η οποια ειναι απλα ΤΕΛΕΙΑ...Πλανητες αστερια και κορδελες θα κρεμονται απο τα δεντρα κλπ

μπομπονιερα απο τον ΠΑΡΙΣΗ η χιονομπαλα που θα εχει τον πριγκιπα μεσα και για τους μεγαλους μπρελοκ πριγκιπας(επαναλαμβανω αυτος με την μπερτα και το λουλουδι)

εχω συσκευη για νεροφουσκες ,συντριβανι σοκολατας,μηχανη για μαλλι της γριας και ποπ κορν...

μηχανημα που βγαζει τσιχλες και τροχο με γλυφιτζουρια.

απο τ ανεραιδοσκορπισματα θα κλεισω εναν πριγκιπα που θα μοιραζει διαφορα και εκανα και μολυβακια που γραφουν το ονομα του μωρου απο την ΝΕΧΤ..

Την ονειρευομαι πολυ καιρο την βαπτιση μια που θα ειναι και η τελευταια μας εκδηλωση..(2 παιδια μαλλον φτανουν για μενα)

οτι αλλο θα σας γραψω..

 

demi κ γω υποσχομαι να μην φαω τπτ κ να μην βγαλω τσιμουδια αρκει να δω την βαφτιση-υπερπαραγωγη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

 

Ετοιμάζω κι εγώ τη βάφτιση του γιού μου στις 22 Αυγούστου!

 

Θα ήθελα να μου πείτε, αν ξέρετε, πού μπορώ να βρω κουφέτα Χατζηγιαννάκη σε καλή τιμή. Σε ηλεκτρονικά μαγαζιά που είδα στέλνουν συγκεκριμένη ποσότητα, δλδ δεν ανοίγουν κουτιά ενώ εγώ θέλω λιγότερα.

 

Επίσης, αν κάποια ξέρει κάποια καλή κομμώτρια σε λογική τιμή θα το εκτιμούσα! Είμαστε και 3 για εκείνη την ημέρα! Η μαμά μου, η αδερφή μου κι εγώ! Άντε και μια μπουκλίτσα στον μπέμπη! ;):lol:

 

Ευχαριστώ πολύ!

 

Για όποια ψάχνει για μαγαζί, προτείνω εκεί που κλείσαμε κι εμείς, στο "λόφο", στο τούνελ του περιφερειακού, με 13? το άτομο + τα ποτά. Που ανάλογα τί θα επιλέξεις μπορεί να βγει από 15 ως 17, και φυσικά ανάλογα με την κατανάλωση που θα γίνει. Μας άρεσε και το φαγητό και η θέα! Μας άρεσε και η ελαστικότητα ως προς τον αριθμό των καλεσμένων γιατί δεν έχουμε ιδέα πόσοι τελικά θα έρθουν μέσα στο καλοκαίρι. Μας είπαν πως και τελευταία στιγμή να τους ειδοποιήσουμε αν δούμε πολλές απουσίες.

 

Καλημέρα Iwanna. Βαπτίζουμε την ίδια μέρα και'μεις τον μπέμπη μας.Βέβαια έμεις βαπτιζόμαστε Αλεξανδρούπολη.Όσον αφορά τα κουφέτα έγω αγόρα σα από τον narli στην Καβάλα mini frutakia 7?/kg και choco almond με γεύσεις(πεντανόστιμα,σε λίγο θα τα έχω φάει όλα και δεν θα μείνουν για την βάπτιση...:D:D:D)13?/kg.Όλα του Χατζηγιαννάκη.Κάλες τιμές σε σχέση με άλλους που είχα ρωτήσει.Παίρνεις όση ποσότητα θες και στα στέλνει όπου θες.Ελπίζω να βοήθησα γιάτι δεν ξέρω τι ακριβώς ψάχνεις.Όσο για τα υπόλοιπα θα σε ενημερώσουν οι μανούλες από Θεσσαλονίκη.

Link to comment
Share on other sites

Rε κοριτσια παρολο που εχω διαβασει σχεδον παντου-ή ετσι νομιζω- για τη βαπτιση στη θεσσαλονικη, δεν εχω βρει πουθενα πληροφοριες για τη δεξιωση της βαπτισης στο ξενοδοχειο Νεφελη ή στο ξενοδοχειο Πανοραμα!

 

Υπαρχει καμια να μου δωσει τα φωτα της???

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μανούλες θέλω κι εγώ τη βοήθειά σας!Βαφτίζω τέλη Οκτώβρη τη μικρή μου αλλά εκτός από τα προσκλητήρια που φτιάχνω εγώ δεν έχω οργανώσει τίποτε ακόμη.Δυστυχώς έχω λίγο καιρό στη Θεσσαλονίκη και δε γνωρίζω και πολλά.Μένω δυτικά,έχετε να μου προτείνετε κάποιο φωτογράφο με καλές τιμές;Επίσης ξέρετε που θα μπορούσα να κάνω το τραπέζι μετά τη βάφτιση;Θα είμαστε περίπου 50 άτομα.

Πωπω έχω αγχωθεί πολύ...

Link to comment
Share on other sites

Μανούλες θέλω κι εγώ τη βοήθειά σας!Βαφτίζω τέλη Οκτώβρη τη μικρή μου αλλά εκτός από τα προσκλητήρια που φτιάχνω εγώ δεν έχω οργανώσει τίποτε ακόμη.Δυστυχώς έχω λίγο καιρό στη Θεσσαλονίκη και δε γνωρίζω και πολλά.Μένω δυτικά,έχετε να μου προτείνετε κάποιο φωτογράφο με καλές τιμές;Επίσης ξέρετε που θα μπορούσα να κάνω το τραπέζι μετά τη βάφτιση;Θα είμαστε περίπου 50 άτομα.

Πωπω έχω αγχωθεί πολύ...

 

 

Λοιπον αφου μενεις Δυτικα εγω θα σου ελεγα να πας στην Phototech στην Κατω Ηλιουπολη (οδος Ωραιοκαστρου).Καλη δουλεια και λογικες τιμες.

 

Οσο για τον χωρο...Τι θα ελεγες για Ωραιοκαστρο και Bon Chateau?Eξαισιο μενου και αριστο σερβις...

 

Για ο,τι θες, μην διστασεις να με ρωτησεις, ισως μπορω να βοηθησω;)

Link to comment
Share on other sites

vegas εγώ έκανα πέρσι τέτοιο καιρό τη βάφτιση στο νεφέλη αλλά ενώ πήγα με καλές εντυπώσεις τελικά απογοητεύτηκα πολυ και λυπήθηκα και τα 5500 Ευρώ που έδωσα.Είχαμε κανονίσει μπουφέ 140 άτομα και ενώ μου είπανε οτί οι πιατέλες συνέχεια θα ανανεωνόντουσαν από τα 5 πρώτα λεπτα που αρχιζαν να αδειάζουν οι πιατέλες δεν ξαναέφερναν ενώ μου έλεγαν τώρα σε λίγο έρχονται.Το αποτέλεσμα να είναι άδειος ο μπουφές και να μην ανανεώνεται,ώσπου πήγε η μητέρα μου στην κουζίνα και έιδε ότι μας κοροιδεύουν.Επίσης από σέρβις ήταν απαράδεκτοι.Κρίμα γιατί πόνταρα πολύ στο φαγητό και έδωσα και πολλά λεφτά.Τους ξέχεσα και έφυγα.Α!!Και ο υπεύθυνος έλειπε.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ Σοφία!Για μπομπονιέρες και βαφτιστικά,προτείνετε Ροζαλίνα;

Έχω κι άλλο θέμα που δεν ξέρω τι να κάνω.Θα βαφτίσω στην εκκλησία που βρίσκεται στην πλατεία του Ευόσμου.Ο παπάς μου είπε δεν δέχονται στολισμό καθόλου.Εγώ όμως περνάω πολλές φορές απο κει κι εχω δει την εκκλησία σε μυστήρια,στολισμένη φουλ.Τι να κάνω;Μήπως έχει βαφτίσει κάποια από εσας εκει;

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...