Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εξωσωματική με κατεψυγμένα ωάρια / έμβρυα


Recommended Posts

φωτεινηηηη που εισαι???

ανυπομονω...ολα ενταξει με την χοριακη????

με εχεις ψιλοανησυχησει που δεν εχεις μπει μεχρι τωρα...λες κ δεν εχεις κ αλλη δουλεια να κανεις!!

dSYDp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχχ τωρα τα ειδα..συγγνωμη!! ειχε κολλησει προφανως κ δεν εμφανιζε τα νεα μηνυματα.

μπραβο βρε φωτεινη...μιλησες με τον μαστρομ??? ικανοποιημενος μετο νουμερο φανταζομαι εε???

θεε μου γυρισε η τυχη μας!! αντε να δουμε κ τιποτα στον υπερηχο να χαλαρωσουμε περισσοτερο!

φωτεινη για δουλεια πηγες? (αν εγαζεσαι φυσικα δεν σε εχω ρωτησει ποτε!) εγω εχω αδεια μεχρι κ την δευτερα οποτε μετα την επαναληπτικη αν ολα πανε καλα λεω να επστρεψω...

 

myrval kai bastha σας ευχαριστω κ εσας πααρα πολυ!!! αυτο το παρεακι αρχιζει κ γινεται πολυ γουρλιδικο τελικα!!!

ΦΙΛΙΑ!

dSYDp3.png
Link to comment
Share on other sites

αχχ τωρα τα ειδα..συγγνωμη!! ειχε κολλησει προφανως κ δεν εμφανιζε τα νεα μηνυματα.

μπραβο βρε φωτεινη...μιλησες με τον μαστρομ??? ικανοποιημενος μετο νουμερο φανταζομαι εε???

θεε μου γυρισε η τυχη μας!! αντε να δουμε κ τιποτα στον υπερηχο να χαλαρωσουμε περισσοτερο!

φωτεινη για δουλεια πηγες? (αν εγαζεσαι φυσικα δεν σε εχω ρωτησει ποτε!) εγω εχω αδεια μεχρι κ την δευτερα οποτε μετα την επαναληπτικη αν ολα πανε καλα λεω να επστρεψω...

 

myrval kai bastha σας ευχαριστω κ εσας πααρα πολυ!!! αυτο το παρεακι αρχιζει κ γινεται πολυ γουρλιδικο τελικα!!!

ΦΙΛΙΑ!

 

Για τη δουλειά Μαρίνα, ρώτα βέβαια το γιατρό σου, αλλά πιστεύω ότι αν έχεις καλό περιβάλλον εργασίας, δεν πρόκειται να σου κάνει κακό. Εγώ στην εγκυμοσύνη δεν είχα σταματήσει καθόλου πέρα από 5 μέρες στην εμβρυομεταφορά και σταμάτησα 20 μέρες πριν γεννήσω. Βέβαια οι συνθήκες ήταν πολύ καλές και με πρόσεχαν κιόλας, γι΄αυτό σου λέω ρώτα το γιατρό σου και αν δεν έχει αντίρρηση συνέχισε, θα σου κάνει καλό να μην κλειστείς μέσα στο σπίτι!

ttc77dd.aspx
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω!οντως εισαι γουρλου!!!

να ρωτησω...αυτα τα λιγα καφε υγρα που εχω κ οι εντονοι πονοι που επιμενουν ειναι νορμαλ?

 

Είναι συνηθες σε εξωσωματικες να συμβαίνει αυτο. Το εχω ακουσει απο ολες σχεδον τις κοπελες κ κυριως αυτες με πολυδυμη κυηση! Χαλαρωσε κ απολαυσε το λοιπον!

Link to comment
Share on other sites

Αυτα για το μπανιο κ το αποσμητικο μου το ειπαν απο το κεντρο, τπτ δεν ειναι τοσο βλαβερο, αλλα φυλαγε τα ρουχα σου.

Εγω λο γω διδθμης κυησης ιστορικο με αιμοραγια δεν συνεχισα κανονικα τις δρατηριοτητες μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είναι συνηθες σε εξωσωματικες να συμβαίνει αυτο. Το εχω ακουσει απο ολες σχεδον τις κοπελες κ κυριως αυτες με πολυδυμη κυηση! Χαλαρωσε κ απολαυσε το λοιπον!

 

 

μακαρι! εχω ηδη χαλαρωσει κ λιωνω στον καναπε!

dSYDp3.png
Link to comment
Share on other sites

Για τη δουλειά Μαρίνα, ρώτα βέβαια το γιατρό σου, αλλά πιστεύω ότι αν έχεις καλό περιβάλλον εργασίας, δεν πρόκειται να σου κάνει κακό. Εγώ στην εγκυμοσύνη δεν είχα σταματήσει καθόλου πέρα από 5 μέρες στην εμβρυομεταφορά και σταμάτησα 20 μέρες πριν γεννήσω. Βέβαια οι συνθήκες ήταν πολύ καλές και με πρόσεχαν κιόλας, γι΄αυτό σου λέω ρώτα το γιατρό σου και αν δεν έχει αντίρρηση συνέχισε, θα σου κάνει καλό να μην κλειστείς μέσα στο σπίτι!

 

 

το περιβαλλον ειναι καλο δεν μπορω να πω απλα το αντικειμενο μου ειναι αγχωτικο κ αν κ δουλεια γραφειου ειμαι ολη μερα με κοσμο...πολυ κοσμο κ τις περισσοτερες φορες παλαβο κ απαιτητικο!!! αν την δευτερα ειναι ολα καλα κ σταματησουν τα υγρα θα επιστρεψω..εκτος βεβαια αν ο γιατρος μου συστησει διαφορετικα...αυτην την περιοδο μετραει μονο να τα καταφερω μεχρι τελους..ολα τα αλλα ειναι δευτερευοντα!!!

dSYDp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας...Τυχαία είδα το τόπικ και διάβασα τις ιστορίες σας...Αχ τι συγκινητικό που είναι! Μακάρι νέες εγκυούλες να έχετε τελειόμηνη εγκυμοσυνη και σε 9 μήνες να έχετε το μωράκι σας υγιέστατο στην αγκαλιά σας!!!

Αχ! Στείλτε μου κι εμένα λίγη μωρουδόσκονη!!! Εκανα κι εγώ την Τρίτη εμβρυομεταφορά 3 εμβρύων (από τα κατεψυγμένα μου), 8 διαιρέσεων και τώρα είμαι στη φάση της ξάπλας...

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

το περιβαλλον ειναι καλο δεν μπορω να πω απλα το αντικειμενο μου ειναι αγχωτικο κ αν κ δουλεια γραφειου ειμαι ολη μερα με κοσμο...πολυ κοσμο κ τις περισσοτερες φορες παλαβο κ απαιτητικο!!! αν την δευτερα ειναι ολα καλα κ σταματησουν τα υγρα θα επιστρεψω..εκτος βεβαια αν ο γιατρος μου συστησει διαφορετικα...αυτην την περιοδο μετραει μονο να τα καταφερω μεχρι τελους..ολα τα αλλα ειναι δευτερευοντα!!!

 

 

Εννοείται ότι προτεραιότητα έχει η εγκυμοσύνη μας! Τόσο κόπο κάναμε, τίποτα στον κόσμο δεν αξίζει να το ρισκάρουμε!! Κι εμένα δουλειά γραφείου είναι καθιστική δηλ. και μάλιστα θα με προσέχουν πολύ αλλά το θέμα μου είναι η μετακίνηση μένω Πειραιά και δουλεύω Αθήνα!! Για αρχή σκέφτομαι να παίρνω ταξί να μην μπαίνω σε λεωφορεία και μετρό με ορθοστασία πολυκοσμία και μικρόβια + την ταλαιπωρία ανέβα κατέβα σκάλες κλπ. Έτσι λέω να ξεκινήσω σιγά σιγά την Δευτέρα και βλέποντας και κάνοντας. Το πολύ πολύ να πηγαίνω για 4-5 ώρες και να φεύγω.

9s3ip3.png

 

 

IQVnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας...Τυχαία είδα το τόπικ και διάβασα τις ιστορίες σας...Αχ τι συγκινητικό που είναι! Μακάρι νέες εγκυούλες να έχετε τελειόμηνη εγκυμοσυνη και σε 9 μήνες να έχετε το μωράκι σας υγιέστατο στην αγκαλιά σας!!!

Αχ! Στείλτε μου κι εμένα λίγη μωρουδόσκονη!!! Εκανα κι εγώ την Τρίτη εμβρυομεταφορά 3 εμβρύων (από τα κατεψυγμένα μου), 8 διαιρέσεων και τώρα είμαι στη φάση της ξάπλας...

 

Προς το παρόν μπορούμε να σου στείλουμε εμβρυόσκονη moments! Χα χα χα Σ'ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές κοπέλα μου. Όσο για σένα..... 8 διαιρέσεων?????? Παναγίτσα μου κάτι πανέμορφα εμβρυάκια!! Θεωρούνται άριστα!! Άντε βρε και με τα τρία, να μην προλαβαίνεις να ταϊσεις χαχαχαχαχαχα πότε κάνεις 1η χοριακή? Σ'έχω πετύχει και σε άλλο θέμα το καλοκαίρι με την πρώτη μου?

Είχα δίκιο... το έψαξα, είμασταν πάλι μαζί στο θέμα "εμβρυομεταφορά και τώρα?".... θα διάβασες την ιστορία μου...

9s3ip3.png

 

 

IQVnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια, μια απορία έχω! Επειδή κι εγώ δουλεύω σε δουλειά με πολύ κόσμο και φοβάμαι, έχει ρωτήσει καμιά το γιατρό για το εμβόλιο της κοινής γρίππης? Σκέφτομαι να τον ρωτήσω μήπως μου πει να το κάνω τώρα πριν ξεκινήσω τα φάρμακα της πολλαπλής ώστε αν τα καταφέρω να το έχω κάνει. Βέβαια, δεν το έχω ξανακάνει αλλα το σκέφτομαι μήπως πρέπει. Καμιά ιδέα ???

ttc77dd.aspx
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι προτεραιότητα έχει η εγκυμοσύνη μας! Τόσο κόπο κάναμε, τίποτα στον κόσμο δεν αξίζει να το ρισκάρουμε!! Κι εμένα δουλειά γραφείου είναι καθιστική δηλ. και μάλιστα θα με προσέχουν πολύ αλλά το θέμα μου είναι η μετακίνηση μένω Πειραιά και δουλεύω Αθήνα!! Για αρχή σκέφτομαι να παίρνω ταξί να μην μπαίνω σε λεωφορεία και μετρό με ορθοστασία πολυκοσμία και μικρόβια + την ταλαιπωρία ανέβα κατέβα σκάλες κλπ. Έτσι λέω να ξεκινήσω σιγά σιγά την Δευτέρα και βλέποντας και κάνοντας. Το πολύ πολύ να πηγαίνω για 4-5 ώρες και να φεύγω.

 

 

απο βδομαδα κ συ λοιπον!! εγω εχω μεχρι κ την δευτερα αδεια οποτε εκτος απροοπτου την τριτη επιστροφη στην ζουγκλα μου!!!

ρωτησα για αυτοκ επειδη οδηγω για την δουλεια κανα 25λεπτο κ μου χε πει αρκει να μην τρανταχτω, μην φρεναρω αποτομα κτλ κλτ...τωρα που το σκεφτομαι μαλλον θα ψιλοκομπλαρω..θα δω..

 

το αιμα σταματησε ετσι? υγρα εχεις καθολου η τιποτα?

dSYDp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας...Τυχαία είδα το τόπικ και διάβασα τις ιστορίες σας...Αχ τι συγκινητικό που είναι! Μακάρι νέες εγκυούλες να έχετε τελειόμηνη εγκυμοσυνη και σε 9 μήνες να έχετε το μωράκι σας υγιέστατο στην αγκαλιά σας!!!

Αχ! Στείλτε μου κι εμένα λίγη μωρουδόσκονη!!! Εκανα κι εγώ την Τρίτη εμβρυομεταφορά 3 εμβρύων (από τα κατεψυγμένα μου), 8 διαιρέσεων και τώρα είμαι στη φάση της ξάπλας...

 

 

κοριτσι πες μας μονο ποτε ειναι η χοριακη σου κ θα γινει καταιγισμος ευχων...ετσι λειτουργει αυτο το παρεακι...κ εγω 3 εμβρυα κατεψυγμενα 8 διαρεσεων κ απ οτι φαινεται πηγε καλα...αρα...οι πιθανοτητες ειναι με μερος σου...καλομελετα κ ερχεται!!!

dSYDp3.png
Link to comment
Share on other sites

απο βδομαδα κ συ λοιπον!! εγω εχω μεχρι κ την δευτερα αδεια οποτε εκτος απροοπτου την τριτη επιστροφη στην ζουγκλα μου!!!

ρωτησα για αυτοκ επειδη οδηγω για την δουλεια κανα 25λεπτο κ μου χε πει αρκει να μην τρανταχτω, μην φρεναρω αποτομα κτλ κλτ...τωρα που το σκεφτομαι μαλλον θα ψιλοκομπλαρω..θα δω..

 

το αιμα σταματησε ετσι? υγρα εχεις καθολου η τιποτα?

 

Τώρα μίλησα μαζί του και μου είπε να μείνω σπίτι και την Δευτέρα. Παρασκευή δεν θα πάω έτσι κι αλλιώς λόγω του υπέρηχου. Τώρα για Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη θα δούμε πως θα γίνει. Ευτυχώς έχω πέσει σε έναν υπέροχο ανθρωπο!!

Αν θες τη γνώμη μου μην οδηγήσεις τον πρώτο καιρό... Όσο και να προσέχεις εσύ κάποιος μπορεί να σου πεταχτεί κάποιος να φρενάρει απότομα τόσοι μα--κες κυκλοφορούν!!!

Αίμα? Ποιό αίμα? Αυτό έχει σταματήσει από την πρώτη μέρα!! Ευτυχώς Παναγία μου. Όχι ότι θα σήμαινε απαραίτητα κάτι αλλά δεν παύει να είναι μια δυσάρεστη κατάσταση..

9s3ip3.png

 

 

IQVnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Προς το παρόν μπορούμε να σου στείλουμε εμβρυόσκονη moments! Χα χα χα Σ'ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές κοπέλα μου. Όσο για σένα..... 8 διαιρέσεων?????? Παναγίτσα μου κάτι πανέμορφα εμβρυάκια!! Θεωρούνται άριστα!! Άντε βρε και με τα τρία, να μην προλαβαίνεις να ταϊσεις χαχαχαχαχαχα πότε κάνεις 1η χοριακή? Σ'έχω πετύχει και σε άλλο θέμα το καλοκαίρι με την πρώτη μου?

Είχα δίκιο... το έψαξα, είμασταν πάλι μαζί στο θέμα "εμβρυομεταφορά και τώρα?".... θα διάβασες την ιστορία μου...

 

Καλημέρα Fotinibon μου! Και η εμβρυόσκονη καλοδεχούμενη είναι!!!! χαχαχαχα Εντομεταξύ δεν ξέρω γιατί αλλά είχα γράψε τρία καταλάθως...Δύο εμβρυάκια έβαλα 8 διαιρέσεων! Καλά είναι τώρα αυτό πράγμα να το συγχίζω;:P Αχ ελπίζω να μείνουνε κοντά μου, έστω το ένα...Πάλι χαρούμενη θα είμαι! Καημό το χω να μην πάρω μηδενική χοριακή!:D

Ναι όντως ξαναμιλήσαμε...κάτι μου θύμιζε το όνομά σου και έχεις δίκιο...Πολύ χαίρομαι που μετά από λίγους μήνες που ξαναβρεθήκαμε τα δεδομένα έχουνε αλλάξει για σένα...προς το πολύύύύ καλό!!!!:D

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

κοριτσι πες μας μονο ποτε ειναι η χοριακη σου κ θα γινει καταιγισμος ευχων...ετσι λειτουργει αυτο το παρεακι...κ εγω 3 εμβρυα κατεψυγμενα 8 διαρεσεων κ απ οτι φαινεται πηγε καλα...αρα...οι πιθανοτητες ειναι με μερος σου...καλομελετα κ ερχεται!!!

 

Καλώς σε βρήκα και σένα νέα μανούλα!!! Αχ αυτό το καλομελέτα κι έρχεται το διαβάζω κι έχω ένα μεγάάάλο χαμόγελο!!!:D Ο γιατρός μου είπε να κάνω τη χοριακή 12η μέρα μετά την εμβρυομεταφορά...πέφτει όμως Κυριακή... 21 του μηνός που γιορτάζει η Παναγία μας...Οπότε λέω να την κα΄νω Σάββατο πρωί...Ουφ...σε μια βδομάδα!

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

moments εχουν δίκιο τα κορίτσια.ειναι γουρλίδικο!καλωσήρθες στην παρέα και μια τεράστια ευχή να σου πάνε όλα καλάαααααααααααααααααααα!!!

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ....Πρώτη μέρα εδώ και ήδη πήρα την πρώτη μου τεράάάστια ευχή!!!!:D Κι εσύ μανούλα ; Η είσαι στην προσπάθεια;

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

memories σημαδιακη η μερα ε??? με το καλο...

 

φωτεινη ολα πανε καλα λοιπον...

κ εγω σημερα ξυπνησα χωρις υγρα, κ το στομαχι με το φιδε κ τα συναφι συνηλθε εντελως!!

αρα θα ξαναπας παρασκευη για υπερηχο, προφανως για να δειτε σακο/ους!! εμενα μαλλον δευτερα θα με ενημερωσουν για ημερομηνιες κτλ!

 

καλη μας συνεχεια λοιπον κ αντε να προστεθει κ αλλη κοπελα στην λιστα...

dSYDp3.png
Link to comment
Share on other sites

εγώ moments μου δεν είμαι εγγυούλα.είχα την πρώτη μου αποτυχημένη προσπάθεια με 3 κατεψυγμένα εμβρυάκια πριν δυο εβδομάδες.Τώρα μου είπε ο γιατρός να αφήσουμε δυο περόδους να περάσουν για να ξεκουραστεί ο οργανισμός και με την περίοδο του Ιανουαρίου να ξεκινήσουμε για τη δεύτερη.Μακάρι με την καινούρια χρονιά να πάνε όλα καλά γιατί είναι κάτι που το θέλουμε πολύ εγώ και ο αντρούλης μου!

Η αλήθεια είναι ότι τα κορίτσια μας εδώ μέσα μου έδωσαν πολύ κουράγιο και ακόμα πιο πολύ η επιτυχία που είχαν!Αργά ή γρήγορα θα τα καταφέρουμε και εμείς!Που θα πάει.

Link to comment
Share on other sites

φωτεινη ολα πανε καλα λοιπον...

κ εγω σημερα ξυπνησα χωρις υγρα, κ το στομαχι με το φιδε κ τα συναφι συνηλθε εντελως!!

αρα θα ξαναπας παρασκευη για υπερηχο, προφανως για να δειτε σακο/ους!! εμενα μαλλον δευτερα θα με ενημερωσουν για ημερομηνιες κτλ!

καλη μας συνεχεια λοιπον κ αντε να προστεθει κ αλλη κοπελα στην λιστα...

 

Καλημέρα Μαρινάκι, πολύ χαίρομαι που είσαι καλύτερα!! Θέλω μόνο όμορφα νέα να διαβαζω και θετική σκέψη!! Και βέβαι θα μεγαλώσει κι άλλο το παρεάκι μας και όταν θα γίνουμε πολλές θα κανονίσουμε να βρεθούμε και να πάμε για καφέ-ψώνια!!

Αχ τώρα περιμένω πως και πως την Παρασκευή....:?

9s3ip3.png

 

 

IQVnp3.png

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια..ενω το πρωι δεν ειχα καθολου υγρα ειδα πάλι κατι λιγα καφε...να ανησυχησω??

αντε να ρθει κ η δευτερα..

φωτεινη μετα απο ποσες μερες σου ειπε για τον υπερηχο?ποια μερα του κυκλου?

dSYDp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια αφου σας ξαναευχαριστησω ολες παρα μα παρα πολυ για τις ευχες σας εχω να σας πω το εξης:

 

ΧΟΡΙΑΚΗ: 130!!!!!!ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!!!!!

 

αφου ξυπνησα σχεδον με κλαματα κ 100% βεβαιη για το αρνητικο αποτελεσμα πηγα με μιση καρδια εχοντας προετοιμασει φυσικα κ τον συζυγο! και ομως!!!

ολη νυχτα υπεφερα απο πονους περιοδου κ το στομαχι μου, ξυπνησα με διαρροιες κ καφε υγρα αλλα δεν μετραει τιποτα πια!!

ο γιατρος ειπε οτι εφοσον η χοριακη ειναι πανω απο 100 δεν μου συνιστα επαναληπτικη αλλα επειδη μεχρι κ τωρα εχω αυτα τα μπεζ-καφε υγρα θα κανω τελικα επαναληπτικη την Δευτερα...εως τοτε μου ειπε ξεκουραση!!!

ακομα και τωρα ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ.....!!!!!!!

θεε μου μην με εγκαταλειψεις τωρα που φτασαμε στην πηγη!!!

 

κοριτσια ειναι καλο το νουμερο ε?

 

φωτεινη απ οτι βλεπω συμμαχομανουλα -αν φυσικα πανε ολα καλα-περιμενω τα νεα σου....

 

κοριτσια μαλλον εσπασε η γκαντεμια...λετε να ειμαστε ολες πια τυχερες!! ΑΜΗΝ!!!!

 

μαρινα μπραβο ολα να σου πανε καλα μεχρι το τελος περνω και εγω δυναμη απο εσενα και την φωτεινη με τα καλα σας νεα ευχομαι σε ολες μας το 2011 να φουσκωνουμε αχ παναγιτσα μου μακαρι σε ολες μας μονο καλα νεα κοριτσια μονο χαρουμενες στιγμες απο εδω και περα ευχομαι !!!!!

9rLVp3.png
Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια..ενω το πρωι δεν ειχα καθολου υγρα ειδα πάλι κατι λιγα καφε...να ανησυχησω??

αντε να ρθει κ η δευτερα..

φωτεινη μετα απο ποσες μερες σου ειπε για τον υπερηχο?ποια μερα του κυκλου?

 

Χα χα βλέπω άρχισες πάλι δεν παίζεσαι!! Κορίτσι μου είσαι ΕΓΚΥΟΣ το ξέχασες? Πλάκα κάνω οκ είναι δύσκολο να σταματήσουμε να ανησυχούμε ειδικά όσες έχουμε καεί από τον χυλό φυσάμε και το γιαούρτι!!

Θα δεις την Δευτέρα θα έχει τριπλασιαστεί η χοριακή σου..:wink:

Αφού εμβρυομεταφορά έκανα 01/11 και υπέρηχο θα κάνω 19/11....

Υπολόγισε όμως ότι εμένα τα μωράκια μου ήταν 5 ημερών οπότε μάλλον στις 21 του μήνα θα σου πουν για υπέρηχο!

9s3ip3.png

 

 

IQVnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...