Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (ΙΚΑ ΕΟΠΠΥ ΠΕΔΥ)


fotin

Recommended Posts

Καλησπέρα και από μένα, είμαι καινούρια στην παρέα ασς και θα ήθελα να με βοηθήσει όποια μπορεί, είμαι απο Θεσσαλονίκη και ψάχνω παιδίατρο συμβεβλημένο με το ΤΕΒΕ, τώρα που έρχεται με το καλό ο μπέμπης μου. Μένω Πυλαία αλλά θα με βόλευε και Καλαμαριά που την ξέρω πολύ καλά σαν περιοχή. Αν ξέρετε κάποιον καλό παρακαλώ συστήστε μου..Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα και από μένα, είμαι καινούρια στην παρέα ασς και θα ήθελα να με βοηθήσει όποια μπορεί, είμαι απο Θεσσαλονίκη και ψάχνω παιδίατρο συμβεβλημένο με το ΤΕΒΕ, τώρα που έρχεται με το καλό ο μπέμπης μου. Μένω Πυλαία αλλά θα με βόλευε και Καλαμαριά που την ξέρω πολύ καλά σαν περιοχή. Αν ξέρετε κάποιον καλό παρακαλώ συστήστε μου..Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Αν θέλεις δες μία παρόμοια συζήτηση που έχουμε κάνει εδώ. http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=58900

Μπορώ να σου δώσω πληροφορίες αν θέλεις. Μετο καλό το μωράκι σου

ΠΕΡΙΚΛΗΣ 29-06-2008

ΣΠΥΡΟΣ 15-11-2009

Link to comment
Share on other sites

Εγω τα πηγαινω σε μια παιδιατρο στην Καλαμαρια, στην Ανδριανουπολεως πανω ακριβως απο το Επιπλο. Ειναι καλη την εμπιστευομαι και την εχω 4 χρονια,οταν αλλαξα την προηγουμενη,.Αν θελεις πες να σου στειλω πμ. Με το καλο το μωρακι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχουμε ως παιδίατρο την Παραδεισοπούλου Ελισάβετ(ΟΑΕΕ) στην Άνω Τούμπα.

Προσωπικά είμαστε ευχαριστημένοι από την επιλογή μας την είχαν

συστήσει άλλα μέλη του φόρουμ.

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπερα

γνωριζετε μηπως γιατρο του τεβε παιδιατρο για κεντρο?

καποιον που να μπορεις να παρεις ενα τηλ. για προβληαμ και οχι να λειτουργει μονο σε ωρες τεβε...αυτη που θελω να αλλαξω δεν δεχεται τηλ. παρα μονο sms και μεεεετα απανταει και μαλιστα αφου της ειπα πως θα την εχω και στο σπιτι με πληρωμη αν χρειαστει ωρες εκτος τεβε δεν συγκινηθηκε...

 

αμα ξερετε κανεναν και ας μην ειναι κεντρο στην αναγκη!!!

ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
καλησπερα

γνωριζετε μηπως γιατρο του τεβε παιδιατρο για κεντρο?

καποιον που να μπορεις να παρεις ενα τηλ. για προβληαμ και οχι να λειτουργει μονο σε ωρες τεβε...αυτη που θελω να αλλαξω δεν δεχεται τηλ. παρα μονο sms και μεεεετα απανταει και μαλιστα αφου της ειπα πως θα την εχω και στο σπιτι με πληρωμη αν χρειαστει ωρες εκτος τεβε δεν συγκινηθηκε...

 

αμα ξερετε κανεναν και ας μην ειναι κεντρο στην αναγκη!!!

 

VENETIA αν και περασε καιρος απο τοτε που εγραψες το μηνυμα,(τωρα το διαβασα)

αν χρειαζεσαι ακομη παιδιατρο στο κεντρο, του τεβε,μπορω να σου συστησω τον δικο μας.

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

gold , ενημερωσε κι εμενα γιαυτον το γιατρο που προτεινεις. εισαι ευχαριστημενη?

Απολυτα,τον εχω απο οταν γεννηθηκε η κορη μου εδω και τεσσεραμιση χρονια δηλαδη,αν θες τα στοιχεια του να σου τα στειλω με πμ:)

απανταει παντα στο τηλεφωνο,οποια μερα και να ναι οτι ωρα και να ναι

κατι που μου ειχε πει και μου εμεινε (σαν νεα μαμα τοτε,που δεν ηξερα τιποτα)ηταν:ο,τι απορια και να εχεις οτιδηποτε σε ανησυχει,ακομη κι αν το θεωρεις χαζο σαν ερωτηση θα μου την κανεις!

αυτο και μονο μου εδωσε το εναυσμα να τον ρωταω για οτι με απασχολουσε στο σωστο μεγαλωμα της κορης μου;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Κορίτσια ψάχνω για παιδίατρο στη Δυτική Θεσσαλονίκη που να είναι συμβεβλημένος με ΙΚΑ ή ΤΣΑΥ. Δυστυχώς δεν βρήκα κανένα απ τους συμβεβλημένους γιατρούς να αναφέρονται στο forum. Βέβαια πολλές κοπέλες απαντούν με προσωπικό μήνυμα. Σας παρακαλώ θα ήθελα τη βοήθειά σας γιατί δεν θα μπορέσω να πάω ιδιωτικά, χωρίς ταμείο....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευάκι σ ευχαριστώ πολύ! Σε μισό μήνα γεννιέται ο μπέμπης μου και δυστυχώς κανένας γνωστός μου δεν γνώριζε τους συμβεβλημένους γιατρούς. Εγώ μένω στο Εύοσμο, κοντά είμαι, θα την επισκεφτώ.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, θα μπεις στο site του ΙΚΑ στους συμβεβλημένους γιατρούς που ανανεώνονται κάθε μήνα, θα δώσεις τις επιλογές δηλ κάτι τέτοιο http://www.ika.gr/gr/infopages/opadoaee_docs.cfm , ΄παίρνεις τηλ, στους γιατρούς που σε βολεύουν αν δέχονται μέσω ΙΚΑ. Βλέπω πως έχει γιατρούς και στον Εύοσμο. Γιατί δεν βλέπεις και εκεί;

 

ΕΥΟΣΜΟΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ ΝΑΒΡΟΖΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜ. ΚΑΡΑΟΛΗ 96 56224 2310/700005 ,6987990994

 

ΕΥΟΣΜΟΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ ΝΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 108 56224 2310770093, 6942526078

74Qtp3.png2SeRp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...