Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΕ ΒΑΡΕΘΗΚΕ....


christiana08

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 188
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χριστιαννάκι μου γλυκό ελπίζω και εύχομαι τώρα που διαβάζεις το φόρουμ να είναι τα πράγματα καλύτερα...

 

Κοριτσάκι μου λυπήθηκα για αυτά που έγραψες, δεν μπορώ να πω κάτι ιδιαίτερο για την περιπτωση σου, απλα στεναχωριέμαι που είχες περάσει όλη αυτη τη φάση που έχασες το μωρό, πιέστηκες ψυχολογικά και ίσως γιάυτο να κουράστηκε ο άνδρας σου και να κάνει αυτα τα καμώματα...

Βέβαια μεγαλώνεις 2 αγγελούδια μόνη σου, σου λείπει και ο άνδρας σου λόγω της δουλειας του, σου τυχαίνουν και όλα αυτα με τους γονείς σου, ε δεν θέλει και πολύ να σου στρίψει η βίδα!!!

Απλά με στεναχωρει που δεν παίρνει τηλεφωνο να μάθει για τα παιδια...

Και να σηκώνεις το τηλέφωνο, ο εγωισμός ποτε δεν κέρδισε κανέναν, άνθρωποι είμαστε μπορεί να του τυχαίνει κάτι, ίσως να τον γκρινιάζεις και συ λίγο παραπάνω και να κουράστηκε...

Πότε θα έρθει από το ταξίδι να τα πείτε ουσιαστικά και ήρεμα?

Σίγουρα παιρνάει φάση, όπως πέρασες και εσύ....

Σκέφτηκες να δεις κανέναν ειδικό?

Να ξέρεις πως βοηθάνε πάρα πολύ...Έχουν οι κοινωνικές υπηρεσίες των δήμων χωρίς να πληρώσεις κάτι...

Αν έχεις κάποιον πνευματικό, να τον συμβουλευτείς...

 

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να τα βρείτε, που θα τα βρείτε, είμαι σίγουρη!!!!¨Ολα τα ζευγάρια περνάνε τέτοιες φάσεις κοριτσάκι μου, πρώτα να κοιτάμε μήπως εμείς αλλάξαμε κάτι στη συμπεριφορά μας και άλλαξε και ο άλλος απεναντι μας.

Δεν νομίζω να υπάρχει κάτι άλλο στη ζωή του, πιστεύω πως σάγαπάει και αγαπάει και τα παιδιά σας...

Απλά σας τύχανε πολλά μαζί και κάπου τα παίξατε και οι 2..Και ένα παραπάνω που είναι και μακρυά σας λόγω της δουλειάς του, αυτό σας κουράζει περισσότερο.

 

Σου εύχομαι τα καλύτερα κοριτσάκι μου...

Όσο για τα ζώδια, αν και μου αρέσει πολύ να τα ακούω, μην ακούς τις βλακείες πως θα χωρίσετε φέτος!:roll::roll::roll::roll:

Και για τους Λέοντες λέγανε πέρισυ να τους προσέχουμε(είναι ο άνδρας μου), αλλά δεν χωρίσαμε αν και φτάσαμε πολλές φορές στο τσακ!

Όμως έφταιγα εγώ με τα νευρα μου, με τις κακοτυχίες που μας έτυχαν και ξεσπούσα πάνω του...

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που μπαίνω σαν τον κλέφτη από το παράθυρο και "χώνομαι" στην συζήτηση, αλλά σήμερα διάβασα το θέμα και έχω ανησυχήσει κυρίως με την υγεία της Χριστιάνας...

Να υποθέσουμε no news, good news ?????????????????

x3lfp2?r=1334129047

 

ziswp2.png

Link to comment
Share on other sites

Koριτσια,καλησπερα.

 

Εχω γυρισει μερες,δεν ειχα διαθεση να γραψω ομως.

 

Εχασα τον μπαμπα μου την Κυριακη.

 

Δεν ξερω τι αλλο να γραψω,ειναι πολλα,παρα πολλα,αλλα μου φαινονται ανουσια τωρα.

 

Χιλια ευχαριστω για ολα.Με βοηθησατε πολυ οταν δεν ειχα καποιον να μιλησω.Δεν το ξεχνω και σας ευγνομονω.

 

Ευχαριστω.

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

συλλυπητηρια χριστιανακι......

 

να σαι γερη, να σαι δυνατη, να σ αξιωσει ο Θεος να δεις εγγονια και δισεγγονα, και να θυμασαι τον μπαμπα σου με αγαπη, μεχρι τα βαθια σου γεραματα......

 

καλο παραδεισο στον ανθρωπο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσι μου τα θερμα μου συλληπητηρια. Εαν μπορω να βοηθησω καπως ή χρειαζεσαι καποιον να μιλήσεις ειμαι εδώ. Εχω (δυστυχώς) μεγάλη εμπειρία τι σημαίνει να χάνεις τους δικούς σου και σε καταλαβαίνω απόλυτα. Να ξέρεις ενα πράγμα και ειναι η απόλυτη αλήθεια εντάξει? Ο χρόνος θα το φτιάξει. Πίστεψε με.......

Don't give me love, i've had my share. Give me the truth instead.....

Link to comment
Share on other sites

Χριστιάνα μου,

 

τα ειλικρινή μου συλληπητήρια μέσα από την καρδιά μου για τον μπαμπά σου... είναι μεγάλος ο πόνος... ας πούμε ότι ξεκουράζονται και πως μας προστατεύουν από εκεί που είναι...

x3lfp2?r=1334129047

 

ziswp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ουφ..λυπάμαι πολύ χριστιανα...είναι πραγματικά πολύ δύσκολο να είσαι χάλια αλλά παράλληλα XAPOYMENH για να MHN σ βλέπουν έτσι τα παιδιά..κουράγιο κ δύναμη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χριστιάννα μου τα θερμά μου συλλυπητήρια....

Εύχομαι να εχει καλό παράδεισο, και να ζήσετε πολλά χρόνια μέσα από την καρδιά μου να τον θυμάστε....

Ανάβω 1 κεράκι για την ψυχούλα του.

 

 

candle.jpg

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites

Koριτσια,καλησπερα.

 

Εχω γυρισει μερες,δεν ειχα διαθεση να γραψω ομως.

 

Εχασα τον μπαμπα μου την Κυριακη.

 

Δεν ξερω τι αλλο να γραψω,ειναι πολλα,παρα πολλα,αλλα μου φαινονται ανουσια τωρα.

 

Χιλια ευχαριστω για ολα.Με βοηθησατε πολυ οταν δεν ειχα καποιον να μιλησω.Δεν το ξεχνω και σας ευγνομονω.

 

Ευχαριστω.

 

Χριστιάνα μου,

 

Θερμά συλλυπητήρια για τον πατέρα σου...εύχομαι ο Θεός να τον αναπαύσει, καλό παράδεισο.

Κάτι σαν να προαισθανόμουν... στις δύσκολες ώρες που περνάς θα ήθελα να είμαι κοντά σου.

Σε φιλώ, Βίκυ

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χριστιάνα συλλυπητήρια.Να είστε καλά να τον θυμάστε κούκλα μου.:-((((

Καλή δύναμη να ανταπεξέλθεις σου έυχομαι .

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Χριστιάννα μια μεγάλη αγκαλιά κοριτσάκι μου μαζί με τα συλληπητήρια μου!

Ξέρω ότι αυτή την στιγμή είναι δύσκολο αλλά πρόσεχε τον εαυτό σου..

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χριστιανα.....τι να πω,οι λεξεις αυτη τη στιγμη μου φαινονται τοσο λιγες.....θερμα συλλυπητηρια.....καλο παραδεισο στον πατερα σου...η σκεψη μου ειναι μαζι σου....

κουραγιο κοπελα μου...

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

 

Link to comment
Share on other sites

Χριστιανάκι τα θερμά μου συλλυπητήρια... :-(:-(:-(

Να ζήσετε να τον θυμόσαστε πάντα με αγάπη... Καλό παράδεισο να έχει...

 

Κι εσύ να κάνεις κουράγιο και να προσέχεις τον εαυτό σου!!!!

Μια μεγάλη αγκαλιά!!

(((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))))))))))

Evolve or Dissolve

 

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Ότι και να πώ θα είναι πολύ λίγο μπροστά σε αυτό που περνάς..εύχομαι καλή δύναμη και να θυμάσαι πως τους ανθρώπους που αγαπάμε, δεν τους χάνουμε ΠΟΤΕ!

kc3rp3.pngD0HJp3.png

"Μέχρι τώρα είχαμε ο ένας τον άλλον.. τώρα έχουμε ΤΑ ΠΑΝΤΑ..!"

31.07.2010

Link to comment
Share on other sites

σε τετοιες στιγμες ειναι πολυ δυσκολο να ειπωθει κατι που να απαλυνει τον πονο σου καλη μου... κι εγω δεν μπορω να σου πω παρα μονο οτι λυπαμαι παρα παρα παρα πολυ... ειχα την ελπιδα μηπως οι γονεις σου καλυτερευαν στην υγεια τους και να ανασανεις λιγο...

κουραγιο κοριτσι μου να θυμασαι τον μπαμπακα σου με αγαπη για τα ομορφα χρονια.....

μακαρι να μην εχετε αλλα ασχημα νεα!

να αναπαυθει η ψυχουλα του πατερα σου να σας φροντιζει απο ψηλα!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...