Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΗ-ΒΙΝΤΕΟΣΚΟΠΙΣΗ


Virginia

Recommended Posts

Κοριτσια καλημερα,

η δικη μου φωτογράφος χρεώνει 900 ευρό και το πακετο που εκλεισα πειρλαμβάνει

 

1 ψηφιακο μεγαλο

1 ψηφιακο μικρό

2 αναλογικα μικρά

30 εκτυπωσεις 13*18

10 εκτυπωσεις Α4

1 εκπτυωση 50*70

cd με ολες τις φωτο

3 dvd

 

Ειχα την ιδια και στο γάμο μου και ειμαι σουπερ ευχαριστημενη.

η κούκλα μου...18/8/2009

το αγορακι μου... 6/11/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 429
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

350 ευρώ

80 φωτογραφίες

10 μεγάλες

1 άλμπουμ

και το cd με όλες τις φωτογραφίες σε υψηλή ανάλυση

 

 

Θα μπορουσες σε παρακαλω να μου γραψεις τα στοιχεια του φωτογραφου?μου φαινεται μια χαρα το πακετο και η τιμη σουπερ..εγω ειμαι σε αναζητηση γιατι στην περιοχη μου βρηκα αστρονομικες τιμες...

Link to comment
Share on other sites

Kalimera.

...

Κωστης Αποστολιδης 694-24-76761

 

Πήρα το τηλέφωνο από εδώ και οι εντυπώσεις μου από τον φωτογράφο αυτόν είναι οι καλύτερες. Πολύ σωστός επαγγελματίας, μας κέρδισε από το πρώτο ραντεβού και το ίδιο ευχαριστημένοι μείναμε και την ημέρα του μυστηρίου. Πολύ καλές οι τιμές του και οι φωτογραφίες άψογες.

 

Ευχαριστούμε για τη σύσταση!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπέρα,

Να διαφημισω κ γω λιγο τη φωτογράφο μου ε??!!!

Λοιπον, μιας και εχουμε τη βαπτιση μας σε λιγο καιρό να πω οτι χρεώνει 900 ευρό και το πακετο που εκλεισα πειρλαμβάνει

 

1 ψηφιακο μεγαλο

1 ψηφιακο μικρό

2 αναλογικα μικρά

30 εκτυπωσεις 13*18

10 εκτυπωσεις Α4

1 εκτυπωση 50*70

cd με ολες τις φωτο σε υψηλη αναλυση (οσους αλλους κ αν ρωτησα δε το εδινε κανεις)

3 dvd

 

Η κοπελα δε δουλευει σε κάποιο φωτογραφείο για να κόβει "κουστουμάκι" αλλά μόνη της,το εχει μεγαλο μεράκι και ασχολειται πραγματικά με αυτο.

Εμεις την ειχαμε και στο γάμο και οσοι γνωστοι εχουν δει το αλμπουμ μας εχουν ξετρελαθεί με τη δουλειά της.

Δυστυχως αυτη τη στιγμη ειναι σε διαδικασία να φτιαξει site δικο της οποτε για να δείτε δουλειά της θα πρεπει να συναντηθειτε.

 

Αν καποια κοπελα ενδιαφερεται ευχαριστως να δωσω στοιχεία.

η κούκλα μου...18/8/2009

το αγορακι μου... 6/11/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ έμιενα σούπερ ευχαριστημένη πριν 2 χρόνια με την φωτογ΄ραφο και την έκλεισα και φέτος. Εκπληκτική δουλειά τράβηξε περίπου 1000 ψηφιακές από ις οποίες διάλεξα και μου έφτιαξε ένα άλμπουμ εκπληκτικό τεράστιο ψηφιακό με πολλές σελίδες. Κάλυψε και την δεξίωση με το ίδιο ποσό και μου στοίχισε 500 ευρώ. Τώρα δνε ξέρω εαν έχει αλλάξει κάτι. Βίντεο δεν τράβηξα γιατί κοστίζει πολλά και στο γάμο μήπως το έχω δεί το άλμπουμ βλέπω. Αγόρασα μια υπερσύγχρονη ψηφικαή κάμερα και τράβηξε βίντεο όλη την τελετή ο αδελφός μου. Πάντως έμεινα φοβερά ευχαριστημένη Η κυρία αυτή έρχεται σπίτι με ραντεβού και φέρνει δουλειά της. Οποια ενδιαφέρεται να στείλω πμ το κινητό της.

Γεια σας κορίτσια!Είμαι καινούργια στην παρέα αν και σας διαβάζω σχεδόν ένα χρόνο. Βαφτίζω το Σεπτέμβρη τα δίδυμα αγοράκια μου και ψάχνω φωτογράφο. Μελίνα μπορείς να μου στείλεις πμ με τα στοιχεία της φωτογράφου σου.Thanks

TTi0p3.png
Link to comment
Share on other sites

ΨΑΧΝΕΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ?ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ....ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...Κ DVD...1 ΜΕΓΑΛΟ ΨΗΦΙΑΚΟ 30 ΣΑΛΟΝΙΑ,2 ΜΙΚΡΑ ΙΔΙΑ,1ΑΦΙΣΑ,5DVD ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΣΕΣ ΦΩΤΟ ΚΤΛ 600 ΕΥΡΩ Κ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑ...

xrysa3w ενδιαφέρομαι και εγώ.Αν θέλεις στείλε μου με πμ τα στοιχεία του.Ευχαριστώ

TTi0p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπέρα,

Να διαφημισω κ γω λιγο τη φωτογράφο μου ε??!!!

Λοιπον, μιας και εχουμε τη βαπτιση μας σε λιγο καιρό να πω οτι χρεώνει 900 ευρό και το πακετο που εκλεισα πειρλαμβάνει

 

1 ψηφιακο μεγαλο

1 ψηφιακο μικρό

2 αναλογικα μικρά

30 εκτυπωσεις 13*18

10 εκτυπωσεις Α4

1 εκτυπωση 50*70

cd με ολες τις φωτο σε υψηλη αναλυση (οσους αλλους κ αν ρωτησα δε το εδινε κανεις)

3 dvd

 

Η κοπελα δε δουλευει σε κάποιο φωτογραφείο για να κόβει "κουστουμάκι" αλλά μόνη της,το εχει μεγαλο μεράκι και ασχολειται πραγματικά με αυτο.

Εμεις την ειχαμε και στο γάμο και οσοι γνωστοι εχουν δει το αλμπουμ μας εχουν ξετρελαθεί με τη δουλειά της.

Δυστυχως αυτη τη στιγμη ειναι σε διαδικασία να φτιαξει site δικο της οποτε για να δείτε δουλειά της θα πρεπει να συναντηθειτε.

 

Αν καποια κοπελα ενδιαφερεται ευχαριστως να δωσω στοιχεία.

Anstef στείλε μου σε παρακαλώ τα στοιχεία της.

TTi0p3.png
Link to comment
Share on other sites

Σας παρακαλώ όποια κοπελα εχει να μου συστήσει κάποιον καλο φωτογραφο...Οι μερες περνάνε και εγω αγχονομαι!

Θαλω καποιον σχετικα οικονομικό...Αλλά θέλω να έχει μία αξιοπρεπή δουλειά!!Ζητάω πολλά;;

Αυτόν που είχα στο γάμο μου δεν τον συνηστώ καθόλου...Και δε θέλω να την ξαναπατήσω! Και από γνωστό φωτογράφο κοντά μου μου είπαν για ακριβή τιμή χωρίς να πιστεύω ότι αξίζει...

Καμία κοπέλα που να μπορεί να με βοηθήσει;;:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
Μπορω αν θελετε να σας στειλω τα στοιχεια του φωτογραφου που κλεισαμε για τη δικη μας βαπτιση.550 ευρω φωτογραφια και video στην εκκλησια,ψηφιακο album kai δωρο ολο το αρχειο.Τα δειγματα που ειδαμε ηταν τελεια,ελπιζουμε και η συνεχεια!

 

Καλησπερα και απο μένα! Ψαχνω έναν οικονομικό φωτογράφο για γάμο και βάφτιση μαζί....οι τιμές που έχω πάρει μέχρι στιγμής είναι εξωφρενικές...θα μπορουσες να μου στείλεις και μενα τα στοιχεία του φωτογραφου γιατί πράγματι η τιμή είναι πολύ καλή! Ευχαριστώ:)

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω και εγω με την mamartista... να σας πω το δραμα μου και εγω ως νονα που ημουν !!!το 2007 εγινα νονα και η κουμπαρα μου πηρε φωτογραφ γνωστο σεμας της γειτονιας..πληρωσε λιγα250 ευρο βιντεο και φωτο.. οικογενεια ειχε το μαγαζακι!! μανα κορη και μπαμπας 80χρ

στην εκκλησια την ωρα του μυστηριου τσακωθηκαν και η κορη τους παρατησε την καμερα και εφυγε και αρχισε να τραβαει ο παπους..οταν μετα απο 2 εβδομαδες πηραμε το dvd δεν μπορουσαμε να διακρινουμε τα προσωπα μας ηταν καμμενα ολα...ασε που ολο το μυστηριο εβλεπες κομμενα κεφαλια... ολο το πατωμα εβλεπα:evil::evil:..και οταν τελειωσε το dvd εβλεπες τα νερα που κανει οταν τελειωνει η κασετα του 80.... οι φωτο ηταν μικρες και το αλμουμ με θηκες,:confused::confused::confused:,,καταστροφη ολες οι αναμνησεις πεταμενες....:evil::evil::evil: απο τοτε επιλεγω μονο αυτους που ξερω καλα και δεν κοιταω το οικονομικο...το 2008 στην βαπτιση της κορουλας μου πηρα φωτογρφ απο την εταιρεια που εργαζομαι μου πηρε 550 ευρο φιλικη τιμη

φωτογραφηση μυστηριου

βιβλιο δειγματων φωτο (contact)

100 φωτο 13*18

δωρο 5 20΄25 η 20 μικρες

3dvd με μονταζ

1 30*40poster

μια περιπιηση χεριων η ποδιων (συζυγος αισθητικος)

2.5 ευρο εχτρα φωτο ....μπορω να πω εμεινα ευχαριστημενη!!:P:p

αυτα δεν ξερω ομως αν θα ξανα παω σε αυτων ξανα και στο μπεμπη που βαπτιζω το ιουλιο...ψαχνω και εγω τωρα:|:neutral:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκλεισα τελικά προχτές για τη βάπτιση της μικρής μου

με 650 ευρώ:

-60 φωτό 15x21

-5 φωτό ασπρόμαυρες 15x21

-2 φωτό 20x25

-4 ψηφιακές συνθέσεις 24x30

τοποθετημένες σε άλμπουμ

-2 μεγεθύνσεις 30x40

-2 dvd με κλιπ κινούμενων στην αρχή

+ τα ψηφιακά αρχεία σε πλήρη ανάλυση σε cd.

Μου είπε ότι αν θέλω άλμπουμ χειροποίητο (με scrapbooking) με ψηφιακή εκτύπωση απ' έξω είναι εξτρά 120 ευρώ. Τα δείγματα που μου έδειξε είναι φανταστικά! Προς το παρόν του είπα ότι θα πάρω το απλό (γύρω στα 40ευρώ) που περιλαμβάνεται στην τιμή, θα μου τις τοποθετήσει μέσα και μετά εγώ θα το στολίσω.

5dyVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια καλημερα. κανω τον θρησκευτικο μου γαμο και βαφτιζω τελη Μαίου και ψαχνω για καλο αλλα οικονομικο φωτογραφο στην αλεξανδρουπολη. δεν ειμαι απο εδω και δεν ξερω κανεναν. πηγα με την κουμπαρα μου σε καποιον γνωστο της και μου εκανε ΠΡΟΣΦΟΡΑ που εμενα μου εκοψε τα ποδια!!! για ψηφιακη φωτογραφηση θελει 1500 ευρω, φιλικη τιμη και για απλες: 100 γαμου, 50 βαπτιση και βιντεο θελει 700 ευρω. οταν ακουσα τις τιμες μου ηρθε να βαλω τα κλαματα. εγω ειχα υπολογισει γυρω στα 450 δεδομενου οτι δεν θα εχω φωτο εξωτερικες, στο σπιτι, στο γευμα που θα κανω μετα και γενικα θα ειναι ολα απλα. ο αντρας μου εγινε εξαλος οταν του ειπα την τιμη!!! μου ειπε οτι δεν θελει καθολου φωτογραφιες....Η αληθεια ειναι οτι και εμενα εξωφρενικο μου φαινεται το ποσο που μου ζηταει. πειτε μου και εσεις τη γνωμη σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα,

 

Καίγομαι ....... έχω δει κάτι τιμές από τον ΒΕΡΟΥΛΗ στο Γαλάτσι (το πιο φθηνό πακέτο 870,00 + ΦΠΑ) ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ. Σκέφτομαι για τον ΓΑΚΗ στο Ψυχικό. Εχει συνεργαστεί καμία από εσάς στο παρελθόν?

 

Υπάρχουν οικονομικές προτάσεις για φωτογράφους στα Βόρεια Προάστεια?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Εμείς βαφτίζουμε τα παιδάκια μας (διδυμάκια) τον Ιούλιο και ρωτήσαμε για φωτογραφίες και βίντεο και μας είπαν 1200  για δύο ψηφιακά άλπουμ και δύο επίσης ψηφιακά άλμπουμ για τους κουμπάρους. Πώς σας φαίνεται η τιμή????

ΣΗΜ. Μένουμε επαρχία.

Χιλιάδες κεριά μπορούν να ανάψουν από ένα κερί και η ζωή αυτού του κεριού δε θα μικρύνει. Όπως το κερί έτσι και η ευτυχία ποτέ δε μικραίνει όταν μοιράζεται"

- Βούδας -

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Εμείς βαφτίζουμε τα παιδάκια μας (διδυμάκια) τον Ιούλιο και ρωτήσαμε για φωτογραφίες και βίντεο και μας είπαν 1200  για δύο ψηφιακά άλπουμ και δύο επίσης ψηφιακά άλμπουμ για τους κουμπάρους. Πώς σας φαίνεται η τιμή????

ΣΗΜ. Μένουμε επαρχία.

 

Να σου πω, εγώ για 1 ψηφιακό άλμπουμ, 1 κανονικό μεγάλο, 1 μκρό για το νονό, 2 DVD, και 100 φωτ. 15Χ21 και κάποιες μεγαλύτερες με σύνθεση έδωσα 750 ευρώ.

Τα 1200 σαν σύνολο μου φαίνονται πολλά, αλλα για τόσα ψηφιακά άλμπουμ είναι καλή τιμή.

Ομως για ποιο λόγο να κανεις τόσα ψηφιακά; Κανε ένα και στους νονούς μπορείς να δώσεις ένα κανονικό.

 

 

Link to comment
Share on other sites

οι δικοι μας φωτογραφοι ειναι καλητεχνες τους ειχαμε στο γαμο στη βαπτιση και πολυ φιλοι μας http://www.colorstories.gr για να δειτε δουλεια τους

:DΝΙΚΟΛΑΣ 22/01/09 ΜΠΕΜΠΗΣ 05/01/2011 ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΟΥ:D
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω, εγώ για 1 ψηφιακό άλμπουμ, 1 κανονικό μεγάλο, 1 μκρό για το νονό, 2 DVD, και 100 φωτ. 15Χ21 και κάποιες μεγαλύτερες με σύνθεση έδωσα 750 ευρώ.

Τα 1200 σαν σύνολο μου φαίνονται πολλά, αλλα για τόσα ψηφιακά άλμπουμ είναι καλή τιμή.

Ομως για ποιο λόγο να κανεις τόσα ψηφιακά; Κανε ένα και στους νονούς μπορείς να δώσεις ένα κανονικό.

 

 

 

Είπαμε για ψηφιακό επειδή είναι καλύτερης ποιότητας οι φωτογραφίες και θα μας μείνουν για πάντα. Τα δύο ψηφιακά άλμπουμ για τους κουμπάρους μας τα κάνουν δώρο (έτσι μας είπαν τουλάχιστον). Επίσης μας είπαν οτι επειδή είναι δίδυμα είναι περισσότερη δουλειά γι' αυτούς να βγάζουν φωτογραφίες ειδικά και απο τα δύο μωρά (αυτό το καταλαβαίνω και έχουν δίκιο). επίσης πρ΄σφατα ο κουνιάδος μου βάφτισε το παιδάκι του και του είπαν για ένα άλμπουμ ψηφιακό, μαζί με άλμπουμ για το νονό επίσης ψηφιακό, μαζί με DVD πλήρωσε 800 € (πήγε σε άλλον φωτογράφο). Α! και κάτι τελευταίο: Μας είπαν οτι τα άλμπουμ τα στέλνουν στην Ιταλία για την εκτύπωση και επεξεργασία των φωτογραφιών.

Χιλιάδες κεριά μπορούν να ανάψουν από ένα κερί και η ζωή αυτού του κεριού δε θα μικρύνει. Όπως το κερί έτσι και η ευτυχία ποτέ δε μικραίνει όταν μοιράζεται"

- Βούδας -

Link to comment
Share on other sites

Είπαμε για ψηφιακό επειδή είναι καλύτερης ποιότητας οι φωτογραφίες και θα μας μείνουν για πάντα. Τα δύο ψηφιακά άλμπουμ για τους κουμπάρους μας τα κάνουν δώρο (έτσι μας είπαν τουλάχιστον). Επίσης μας είπαν οτι επειδή είναι δίδυμα είναι περισσότερη δουλειά γι' αυτούς να βγάζουν φωτογραφίες ειδικά και απο τα δύο μωρά (αυτό το καταλαβαίνω και έχουν δίκιο). επίσης πρ΄σφατα ο κουνιάδος μου βάφτισε το παιδάκι του και του είπαν για ένα άλμπουμ ψηφιακό, μαζί με άλμπουμ για το νονό επίσης ψηφιακό, μαζί με DVD πλήρωσε 800 ? (πήγε σε άλλον φωτογράφο). Α! και κάτι τελευταίο: Μας είπαν οτι τα άλμπουμ τα στέλνουν στην Ιταλία για την εκτύπωση και επεξεργασία των φωτογραφιών.

 

Εγώ το είπα για να μειωθεί λίγο το κόστο; γιατί αν κατάλαβα καλά θα σας κάνει 4 ψηφιακά, 1 για εσάς, 2 για τους νονούς, το 4ο για ποιον είναι; Μου φαίνεται υπερβολή 4 άλμπουμ, αλλά οκ αυτό είναι επιλογή δική σας. Αυτό για την Ιταλία θα ισχύει, η δική μου φωτογράφος τα έστελνε στη Γερμανια για εκτύπωση και δέσιμο και για αυτό είναι και το κόστος του ψηφιακού πιο υψηλό. Με το καλό να βαπτιστούν τα μωράκια σας!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το είπα για να μειωθεί λίγο το κόστο; γιατί αν κατάλαβα καλά θα σας κάνει 4 ψηφιακά, 1 για εσάς, 2 για τους νονούς, το 4ο για ποιον είναι; Μου φαίνεται υπερβολή 4 άλμπουμ, αλλά οκ αυτό είναι επιλογή δική σας. Αυτό για την Ιταλία θα ισχύει, η δική μου φωτογράφος τα έστελνε στη Γερμανια για εκτύπωση και δέσιμο και για αυτό είναι και το κόστος του ψηφιακού πιο υψηλό. Με το καλό να βαπτιστούν τα μωράκια σας!!!

 

 

Καλημέρα, κατ' αρχήν σε ευχαριστούμε για τις ευχές σου. Θα μας φτιάξει δύο μεγάλα ψηφιακά άλμπουμ για εμάς (ένα για κάθε παιδί δηλ.) έτσι ώστε να έχει το κάθε παιδί το δικό του άλμπουμ όταν θα μεγαλώσει. Αυτό το ζητήσαμε εμείς γι' αυτόν τον λόγο. Επίση δεν ξέρω αν εδώ στην επαρχία τσιμπάνε λίγο τις τιμές γιατί δεν υπάρχουν και τόσα πολλά φωτογραφεία για να υπάρχει μεγάλος ανταγωνισμός μεταξύ τους. Επίσης η φωτογράφος είναι μακρινή συγγενής μας και πιστεύω οτι δεν θα μας "δάγκωνε" σχετικά με την τιμή.

Χιλιάδες κεριά μπορούν να ανάψουν από ένα κερί και η ζωή αυτού του κεριού δε θα μικρύνει. Όπως το κερί έτσι και η ευτυχία ποτέ δε μικραίνει όταν μοιράζεται"

- Βούδας -

Link to comment
Share on other sites

η κοπελια που μας εκανε τη βαπτιση της μικρης μας ειναι μια νεα κοπελια εχει σπουδασει το αντικειμενο και ολη της η δουλεια ειναι οχι μονο προσεγμενη αλλα και εκρως καλλιτεχνικη!!!δινει μεγαλη σημασια σε καθε λεπτομερεια και δε βγαζει απλα τα στημενα..ειναι πολυ γλυκος ανθρωπος και εντελως συννενοησιμη!!!οποια ενδιαφερεται μπορω να στειλω πμ....οχι δεν ειναι η ξαδελφη μου,απλα μειναμε οντψς πολυ ευχαριστημενοι και ηταν και αρκετα οικονομικη!!

 

Καλημέρα!

μπορείς σε παρακαλώ να μου στείλεις τα στοιχεία της φωτογράφου? Αναλαμβάνει και βιντεοσκόπιση? Ευχαριστώ πολυ!

T9oHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...