onisis

ΒΙΝΤΕΟ-ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!ΘΑ ΓΙΝΩ ΝΟΝΑ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΑΝΕΡΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΓΟΝΙΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΙΑΣ Μ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ! ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ; ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ ΠΟΥ ΝΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΒΙΝΤΕΟ!ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΤ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΥΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΜΗ ΒΑΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΜΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ!!!:(

Διαφημίσεις

onisis καληαπερα και χρονια πολλά! αν θες έχω φωτογράφο (μόνο φωτογράφηση ) που σου φτιάχνει μετά και τα dvd kai 3 άλμπουμ ψυφιακά με 300ευρώ. αν θες ενημέρωσέμε να σου πω λεπτομέρειες!

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Σύνδεση/Εγγραφή

Για να μπορέσετε να απαντήσετε σε ερωτήματα ή να ρωτήσετε τα μέλη κάποιο νέο ερώτημα είναι απαραίτητο να εγγραφείτε! Είναι εύκολο & δωρεάν! 

• Similar Content

• Από alexak,
        Τέλη Ιουνίου ή αρχές Ιουλίου θέλωνα βαφτίσω το παιδί μου και ψάχνω κάποιο μαγαζί ή κτήμα για μετά τη βάφτιση...
        Ατομα γύω στα 200

Ακού γνώμεςκαι προτάσεις.
        Η περιοχή δε με ενδιαφέρει και τόσο.
      • Από Myrtle,
        Γεια σας κι από μένα! Με λένε Μαρία, είμαι νέο μέλος και νέα χαζονονά!

Η βάφτιση του μικρού μας πρίγκιπα αργεί πολύ ακόμα (κατά τον Μάιο υπολογίζουμε) αλλά η μαμά και κουμπάρα μου δεν έχει καμία σχέση με όλα αυτά, οπότε θα τα φτιάξω όλα εγώ μόνη μου (ακόμα και αυτά που κανονικά είναι των γονιών) κι επειδή μέσα στο χειμώνα θα έχω πάρα πολύ τρέξιμο (καθ' ότι τυγχάνω εργαζόμενη φοιτήτρια) λέω να ξεκινήσω από τώρα σιγά σιγά...

Έχω ψάξει πάααααααρα πολλά πράγματα τις τελευταίες μέρες κι έχω καταλήξει στα βασικά. Το θέμα μας θα είναι μικρός πρίγκιπας και τα χρώματά μας γαλάζιο, κίτρινο και λευκό. Τις περισσότερες ιδέες τις πήρα από αυτό το φόρουμ, (το οποίο και ξεσκόνισα κανονικά - είναι καταπληκτικό) αλλά και από άλλα πολλά sites με είδη διακόσμησης κλπ.

Το πρώτο πράγμα με το οποίο σκέφτομαι να ξεκινήσω είναι τα προσκλητήρια! Έχω καταλήξει στο σχέδιο και λέω να είναι απλή κορνιζούλα ξύλινη (σαν αυτές που κάποτε είχαν τα ΙΚΕΑ κι ήταν πολύ φθηνές) βαμμένη με διάφορα διακοσμητικά πάνω και μέσα το κείμενο της πρόσκλησης (κάτι τέτοιο ελπίζω να μου βγει). Εδώ λοιπόν, θέλω τη βοήθεια των μαμάδων, μιας και είναι γνωστό τοις πάσι ότι οι μαμάδες ξέρουν τα πάντα :

1. Αυτές οι απλές, ξύλινες κορνιζούλες υπάρχουν ακόμα στα ΙΚΕΑ κι αν ναι, πόσο περίπου κοστίζουν(είχα αγοράσει κάποτε, αλλά δεν θυμάμαι καθόλου);

2. Τι διακοσμητικά μπορώ να χρησιμοποιήσω για το στολισμό των κορνιζών που να είναι σχετικά με τον μικρό πρίγκιπα; Μου φαίνεται λίγο δύσκολο αυτό το σημείο γιατί δεν θέλω να είναι ζωγραφιστό, ούτε αυτοκόλλητο, αλλά για να αγοράσω τόσες φιγούρες του μικρού πρίγκιπα νομίζω θα αυξηθεί αρκετά η τιμή. Μια άλλη ιδέα που είχα, βέβαια, ήταν να είναι πιο ουδέτερο το γύρω γύρω και μέσα στην κορνίζα (πίσω από το κείμενο) να είχε μια φωτό του μικρού πρίγκιπα σαν υδατογράφημα. Τι λέτε;

3. Που μπορώ να βρω φιγούρες του μικρού πρίγκιπα ή πως μπορώ να φτιάξω; Δεν με νοιάζει τόσο το υλικό (ασήμι, πηλός κλπ) γιατί λογικά όλο και κάτι θα βρω να τα κάνω! Please, αν έχετε κάτι στο νου σας (για τιμή χοντρικής), θα σας ήμουν ευγνώμων!

Αυτά προς το παρόν! Βέβαια, ακόμα είναι μόνο η αρχή, οπότε κατά πάσα πιθανότητα θα σας τρελάνω στις ερωτήσεις μέχρι να καταφέρω να φτιάξω όλα όσα θέλω και όπως τα θέλω! Ελπίζω να έχετε πολλή υπομονή σαν καλές μαμάδες!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
      • Από yonios,
        Αγαπητοί γονείς.
        Είμαστε ένα νέο ζευγάρι που όπως όλοι μας ονειρευτήκαμε την βάπτιση του πρώτου μας παιδιού και έτσι απευθυνθηκαμε στην επιχείρηση (στην κυριολεξία επιχείρηση!!!!) που ονομάζεται edit admin.
        ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!
        Τίποτα απο αυτά που παραγγείλαμε δεν εμφανίστικε την ημέρα της βάπτισης!!!!
        Τα είχαμε όλα προπληρώσει μας εξαπάτησαν κανονικότα.
        Συγκεκριμένα. Δεν υπήρχε ο σημφωνημένος στολισμός στην κολυμπίθρα, δεν υπήρχε ο σημφωνημένος στολισμός έξω απο την εκκλησία και το κυριότερο χρυσοπληρώσαμε ένα τραπέζι ευχών με γλυκα τα οποία δεν υπηρχαν!!!!! Ο κόσμος έφυγε καταδυσαρεστισμένος και γίναμε κοινώς ρεζιλι καιδ εν ξέραμε πως να το σώσουμε. Το αποκορύφωμα σε πολλές μπομπονιέρες δεν υπήρχαν καν κουφέτα!!!!!!!! Αφήστε τα γλυκά με το βαζάκι που μοίραζε είχαν ροζ κορδέλα ενώ βαπτιζόταν αγοράκι. Τυχαίο δεν νομίζω. Μάλλον τα έχουν φυλαγμένα απο προυγούμενες βαπτίσεις.
        Επιθυμία μας είναι να μην την πατήσετε και εσείσ όπως και εμείς που μας χάλασε μια απο τις ωραιώτερες στιγμές τησ ζωής μας.
        Υπενθυμίζουμε η εταιρία λέγεται edit admin. Υπάρχει κάτι που μπορούμε να κανουμε ?????????????
        Ευχαριστουμε πολυ για τον χρόνο σας.
        Θέλαμε και εμείς κάπου να το πούμε αυτο που μας συνέβη.
      • Από μέτρον-άριστον,
        «Από μικρό παιδί μάζευα φουστανέλες. Μου άρεσαν,όπως μου αρέσει και ο χορός και κατεβαίνω σε εκδηλώσεις.Στον κόσμο που δεν είναι μαθημένος κάνω εντύπωση.Με φωτογραφίζουν». Πού να ΄ξερε όμως ο κ. Μηνάς Καρατζόγλης, ο 74χρονος παππούς με την παχιά γενειάδα από τους Δελφούς, ότι μία από αυτές τις φωτογραφίες του όχι απλώς θα ταξίδευε ως τη Σουηδία, αλλά θα γινόταν ετικέτα σε γιαούρτι, η οποία μάλιστα θα τον «βάφτιζε» Τούρκο.

Η διαφήμιση που έκανε… Τούρκο τον κ. Καρατζόγλη έχει ιδιαίτερη ιστορία. Ας τα πάρουμε με τη σειρά. Ολα ξεκίνησαν από έναν Ελληνα, τον κ. Αθ. Βαρζανάκο , ο οποίος κατάγεται μεν από τους Δελφούς, πηγαινοέρχεται ωστόσο για επαγγελματικούς λόγους στη Σουηδία. Σε κάποια από τις επισκέψεις του βρέθηκε σε ένα κατάστημα για να ψωνίσει τρόφιμα. Έκπληκτος μπροστά από το ψυγείο του σουπερμάρκετ αναγνώρισε στην ετικέτα τού κεσέ, «με την παραδοσιακή τουρκική συνταγή» της εταιρείας Lindahl, το πρόσωπο του κ. Καρατζόγλη.

Ο γιος του, ο κ. Γ. Καρατζόγλης, είναι εκείνος που… επιστρατεύτηκε για να μαζευτούν οι πληροφορίες από το Διαδίκτυο σχετικά με τη σουηδική εταιρεία.

Οπως έμαθαν, εξάλλου, η εικόνα του συμπαθέστατου παππού από τους Δελφούς χρησιμοποιείται εδώ και χρόνια από την εταιρεία. Σουηδικά δημοσιεύματα μάλιστα αναφέρουν ότι οι υπεύθυνοι της εταιρείας ισχυρίζονται πως αγόρασαν τη φωτογραφία του από διαφημιστική εταιρεία, δίχως να γνωρίζουν ότι ο εικονιζόμενος με το τραχύ μουστάκι δεν έχει δώσει τη συγκατάθεσή του- και βέβαια ότι δεν είναι… Τούρκος. Η συνέχεια στα δικαστήρια της Αμφισσας.

Πηγή: http://www.tovima.gr/default.asp?pid=2&ct=1&artid=324851&dt=10/04/2010
      • Από Συντονιστής Org,
        Κουτάκι Μπομπονιέρας

Ένα υπέροχο κουτάκι που μπορεί να χρησιμοποιηθεί για μπομπονιέρες ή άλλα μικροπραγματάκια. Στην οδό Πραξιτέλους, στην Αθηνα θα μπορέσετε να προμηθευτείτε χαρτί σε ποιότητα μέγεθος και ποσότητα που θέλετε, έτσι ώστε να κατασκευάσετε περισσότερα ίδια κουτάκια. Επίσης, στο διαδίκτυο υπάρχουν μέσω online καταστημάτων έτοιμες συσκευασίες με πολλά χαρτιά τετράγωνα ιδίου μεγέθους και χρώματος, για κατασκευές origami.

[YOU TUBE]
        <object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=lyRBmlwPUFQ&hl=en_US&fs=1&color1=0x234900&color2=0x4e9e00"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=lyRBmlwPUFQ&hl=en_US&fs=1&color1=0x234900&color2=0x4e9e00" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/YOU TUBE]
      • Από Virginia,
        Κοριτσια με φωτογραφο τι εχετε κανει???
        Κλεισατε??? Εχετε κανει ερευνα αγορας για τιμες??
        Εχετε κατι να προτεινετε???
        Κανα δυο που ρωτησα, ειναι κλεισμενοι για 15/6 που θελω...