Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΗ-ΒΙΝΤΕΟΣΚΟΠΙΣΗ


Virginia

Recommended Posts

Βρε κορίτσια όσον αφορά στο ψηφιακό άλμπουμ έχω κάποιους ενδοιασμούς..το συζήτησα με γνωστό μου φωτογράφο και μου είπε να μην το προτιμήσω καθ ότι είναι απλά μια νέα μόδα που απλά είναι ακριβή και τίποτα παραπάνω δεδομένου ότι δεν ξέρουμε τι συμπεριφορά και τι αντοχή θα έχει ένα ψηφιακό άλμπουμ σε βάθος χρόνου....μου συνέστησε ή απλές κανονικές φωτογραφίες ή ψηφιακό άλμπουμ αλλά και κανονικό συνάμα για να είμαι σίγουρη ότι θα έχω φωτογραφίες από τη βάφτιση του παιδιού μου και 30 χρόνια μετά...

 

LHTO kai ego simfono me ton photografo. Oi psifiakes pou ginonte simera se 10 xronia tha fenonte palies ...oxi giati tha paliosei to xarti i h selida alla giati i technologia tha proxorisi...eno oi kanonikes photos einai diaxronikes..kai ego tis protimo. Idi an deis psifiakes photos kai album pou eginan prin 3-4 xronia fainonte palia kai kseperasmena!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 429
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Είναι στην Περαία.

Δεν έχω την κάρτα μαζί μου.

Θα σου τα στείλω αύριο.

σε παρακαλώ στείλε και σε εμένα πμ τα στοιχεία του.

ευχαριστώ :D

 

Και σε εμενα σε παρακαλω! :D

Link to comment
Share on other sites

O αδερφός μου είναι φωτογράφος εδώ στη Θεσσαλονίκη και αναλαμβανει φωτογραφήσεις, ξηφιακά αλμπουμ κλπ. Τον λένε Δημοσθένη τηλ 6977264416. Πειτε του ότι είστε από το parents για να κάνει καλή τιμή

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έκλεισα φωτογράφο! Finaly!!

Επειδή στο γάμο μας μπερδεύτηκαν διάφοροι και τα πράγματα δεν βγήκαν όπως ακριβώς τα ήθελα, αποφάσισα να το ψάξω και να μην λυπηθώ τα χρήματα αρκεί να έχω κάτι πολύ όμορφο από τη βάφτιση του παιδιού.

Βρήκα λοιπόν μια εξαιρετική φωτογράφο (από άποψη δουλειάς)

 

και συμφωνήσαμε στα εξής:

Φωτογράφηση Βάφτισης:280 ευρώ

DVD: 250ευρώ

Αυτό το πακέτο περιλαμβάνει 40 φωτογραφίες 13x18 + 3μεγάλες + DVD

 

Το άλμπουμ χρεώνεται επιπλέον

Για τις επόμενες 100φωτογραφίες 195ευρώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κ εμεις αφου κλεισαμε εκκλησια κ τραπεζι τωρα συνεχιζουμε ακαθεκτοι για φωτογραφο... Πιστευω παντως οτι ειναι σημαντικο να ειναι πολυ καλος. Τοσα εξοδα θα γινουν τουλαχιστον να τα βλεπουμε να τα χαιρομαστε.. Εχω παθει με τις φψτογραφιες κ τωρα θα προσεξω. Θελω καποιον καλλιτεχνη. Βεβαια καποιοι που βρηκα απο το internet ειναι κ αναλογης τιμης..Αναμενομενο.. Θα δουμε..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το αποφάσισα, θα κλείσω αυτόν: http://georgekaratzas.zenfolio.com/

Καταπληκτικός φωτογράφος,λογικές τιμές για τη δουλειά που κάνει...είχα σήμερα ραντεβού μαζί του και πραγματικά ενθουσιάστηκα...και να φανταστείτε ότι τυχαία τον ανακάλυψα στο internet..τον ξεχώρισα όμως γιατί έχει πολύ ωραίο site,απλό,λιτό και με περιεχόμενο...

ότι είχα δει μέχρι σήμερα,ειδικά όσον αφορά στη βιντεοσκόπηση ήταν πολύ μάπα και πολύ κιτσάτα...του συγκεκριμένου φωτογράφου μου άρεσαν πολύ και τα ψηφιακά άλμπουμ που είδα και τα dvd...

Είναι στη Νέα Σμύρνη,όποια θέλει περισσότερες λεπτομέρειες στέλνω πμ....

Link to comment
Share on other sites

πράγματι πολύ ωραία δουλειά και ωραίο μωράκι να σου ζήσει. Πολύ καλή μου φάινεται γιατί εμένα μου ζήτησαν γιασ ένα μικρό ψηφιακό αλμπου μμε 30 φωτογραφίες και 80 απλές και την βιντεοσκόπηση 650 ευρώ μου φάνηκε όμως κοροιδία μόνο 30 φωτογραφίες και τις άλλες 80 σε ποιοιυς να προτοδώσω και στην νονά δεν θα φτιάξω άλμπουμ. Δραμα η κατάσταη μου φάνηκαν απατεώνες για μισή ώρα βιντεοσκόπηση και τόσες φωτογραφίες να ζητάνε τόσα χρήματα για όνομα του θεού. Αφού λέω να βάλω τον αδελφό μου με τν ψηφιακή να τραβήξει και ένα φίλο με την κάμερα. Πάντως γράψε μας την διέυθυνση της κοπέλας γιατί κάνει ωραία δουλειά και το άλμπουμ μου φάνηκε μεγάλο και πλούσιο αλλά αν σε ρωτήσω άλλες φωτογραφίες για την νονά και τους συγγενείς δεν σου έδωσε?

k4xS.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εμένα ο άντρας μου είναι απίστευτα ψείρας με το θέμα της φωτογραφίας και του video. Ετσι φτάσαμε στο σημείο να του έχω δείξει το λιγότερο 15 δουλειές απο διάφορους και σε διάφορες περιοχές .... αλλά τίποτα!

Βρε κανένας καλός??? Μέχρι που του είχα πεί οτι βαρέθηκα να ψάχνω και ότι θα έκανα μία τελευταία προσπαθεια και ως εκ θαύματος ήταν ο άνθρωπος μας! Πάρα πολύ καλή στην δουλειά της και στην φωτογραφία και στο video. Οι τιμές της απόλυτα φυσιολογικές για να μην πω και οικονομικές για την δουλειά που προσφέρει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια εμένα ο άντρας μου είναι απίστευτα ψείρας με το θέμα της φωτογραφίας και του video. Ετσι φτάσαμε στο σημείο να του έχω δείξει το λιγότερο 15 δουλειές απο διάφορους και σε διάφορες περιοχές .... αλλά τίποτα!

Βρε κανένας καλός??? Μέχρι που του είχα πεί οτι βαρέθηκα να ψάχνω και ότι θα έκανα μία τελευταία προσπαθεια και ως εκ θαύματος ήταν ο άνθρωπος μας! Πάρα πολύ καλή στην δουλειά της και στην φωτογραφία και στο video. Οι τιμές της απόλυτα φυσιολογικές για να μην πω και οικονομικές για την δουλειά που προσφέρει.

CHRISA, όνομα, τηλέφωνο κλπ; Για μεταλαμπάδευσε τις γνώσεις σου, σε παρακαλώ, και σε μας! Γιατί ένα κόλλημα με την φωτογραφία το έχουμε κι εμείς! :lol::lol:

fUvDp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λητω αυτον ηθελα κ εγω αλλα ειναι κλεισμενος για τη μερα που τον θελω. :cry: Παντως πολυ καλη επιλογη!

 

νεφέλη εσένα σου τον σύστησε κάποιος;Γιατί εγώ τυχαία τον βρήκα ψάχνοντας στο internet και αφού είχα απογοητευτεί με τη σαβούρα που κυκλοφορούσε και τα απίστευτα ποσά που μου ζητούσαν....τουλάχιστον αυτός έτσι όπως είδα τη δουλειά του τα αξίζει τα λεφτά του...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

mama-mia, αν θέλεις ρώτησε σε κανένα κατάστημα Φωτοτεχνική, γιατί εγώ πήγα σε αυτό της Χαριλάου και έχουν καλές (σχετικά) τιμές και δίνουν αρκετές προσφορές.... (έχτρα φωτογραφίες και δωράκια)

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εμένα ο άντρας μου είναι απίστευτα ψείρας με το θέμα της φωτογραφίας και του video. Ετσι φτάσαμε στο σημείο να του έχω δείξει το λιγότερο 15 δουλειές απο διάφορους και σε διάφορες περιοχές .... αλλά τίποτα!

Βρε κανένας καλός??? Μέχρι που του είχα πεί οτι βαρέθηκα να ψάχνω και ότι θα έκανα μία τελευταία προσπαθεια και ως εκ θαύματος ήταν ο άνθρωπος μας! Πάρα πολύ καλή στην δουλειά της και στην φωτογραφία και στο video. Οι τιμές της απόλυτα φυσιολογικές για να μην πω και οικονομικές για την δουλειά που προσφέρει.

 

Χρύσα στείλε μου και εμένα τα στοιχεία του και πες αν θέλεις ενδεικτικά μια τιμή.

Thanks

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το αποφάσισα, θα κλείσω αυτόν: http://georgekaratzas.zenfolio.com/

Καταπληκτικός φωτογράφος,λογικές τιμές για τη δουλειά που κάνει...είχα σήμερα ραντεβού μαζί του και πραγματικά ενθουσιάστηκα...και να φανταστείτε ότι τυχαία τον ανακάλυψα στο internet..τον ξεχώρισα όμως γιατί έχει πολύ ωραίο site,απλό,λιτό και με περιεχόμενο...

ότι είχα δει μέχρι σήμερα,ειδικά όσον αφορά στη βιντεοσκόπηση ήταν πολύ μάπα και πολύ κιτσάτα...του συγκεκριμένου φωτογράφου μου άρεσαν πολύ και τα ψηφιακά άλμπουμ που είδα και τα dvd...

Είναι στη Νέα Σμύρνη,όποια θέλει περισσότερες λεπτομέρειες στέλνω πμ....

 

Λητώ επειδή δεν μπορώ να έχω πρόσβαση στο site στείλε μου τηλέφωνο και διεύθυνσή του. Είναι και κοντά, γιατί η βάφτιση θα γίνει στην Αγία Φωτεινή στη Νέα Σμύρνη

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω πηρα 400 φωτογραφιες (χωρις αλμπουμ γιατι θελω να το φτιαξω μονη μου αν και ακομα δεν εχω αξιωθει ) και 4 ντιβιντι 600 ευρω.. Αλλα ηταν και δυο μυστηρια δηλαδη διπλος χρονος για το φωτογραφο.

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Για όσους- όσες ψάχνουν για φωτογράφο για βάπτιση ή γάμο έχω να σας προτείνω την φωτογράφο που έκανε το γάμο μου, του βάπτιση του γιού μου, άλλά και άλλους γάμους και βαπτίσεις φίλων και συγγενών!

Η κοπέλα έχει μεγάλη εμπειρία ως φωτορεπόρτερ και οι φωτογραφίες έχουν κάτι το διαφορετικό από όσες έχω δει ως τώρα. Έχουν άποψη! Και επιπλέον είναι και οικονομικότατη!

Κατόπιν συνενόησης κάνει και ασπρόμαυρα.

Έμας μας έδωσε τις φωτογραφίες και φτιάξαμε τα αλμπουν μονοι μας, αλλά μπορείτα να της παραγγειλετε και ψηφιακό αλμπουμ. Ανάλογα με το τι θέλει ο καθένας διαφορποιείται και το κόστος.

Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει pm να στείλω τηλέφωνο!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

προσφορές που πήρα γύρω στα 900 πάνω κάτω για όλα τα συναφή της εκκλησίας και ψηφιακό άλμπουμ μαζί..στο τραπέζι θα έχουμε δικό μας άνθρωπο για βίντεο και φωτο :D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...