Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εξωσωματική σε φυσικό κύκλο?


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 906
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αγωνιω και εγω για αυριο....

 

Καλή επιτυχία isis! Εύχομαι να έχεις θετικότατο αποτέλεσμα!

Εγώ πάω για χοριακή την Παρασκευή και μου φαίνονται ατελείωτες οι ημέρες!

Περιμένουμε νέα σου:P

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία isis! Εύχομαι να έχεις θετικότατο αποτέλεσμα!

Εγώ πάω για χοριακή την Παρασκευή και μου φαίνονται ατελείωτες οι ημέρες!

Περιμένουμε νέα σου:P

 

κοριτσια ειναι 80. Περιμενω τηλ απο το γιατρο μου να μου πει τι πρεπει να κανω. φανταζομαι επαναληψη σε 2-3 ημ γιατι σημασια εχει να διπλασσιαζεται. Δεν μπορειτε να φανταστειτε τι περασα περιμενοντας στο τηλ να μου πουν το αποτελεσμα. Πιστευα οτι θα λιποθυμησω...Ευχομαι Μελανια και kiss75 και σε σας οταν ερθει η ωρα (σε εσενα kiss75 πιο συντομα) θετικες χοριακες και μεγαλυτερες και απο τη δικη μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ειναι 80. Περιμενω τηλ απο το γιατρο μου να μου πει τι πρεπει να κανω. φανταζομαι επαναληψη σε 2-3 ημ γιατι σημασια εχει να διπλασσιαζεται. Δεν μπορειτε να φανταστειτε τι περασα περιμενοντας στο τηλ να μου πουν το αποτελεσμα. Πιστευα οτι θα λιποθυμησω...Ευχομαι Μελανια και kiss75 και σε σας οταν ερθει η ωρα (σε εσενα kiss75 πιο συντομα) θετικες χοριακες και μεγαλυτερες και απο τη δικη μου!!!!

isis σου εύχομαι να πάνε όλα καλά. Συγχαρητήρια . Μας δίνεται χαρά και δύναμη. Και εγώ προσπαθώ με φυσικό. Εχω μια αποτυχία αλλά θα συνεχίσω..

synic και σε σένα εύχομαι να πάνε όλα καλά. Μπράβο κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια ειναι 80. Περιμενω τηλ απο το γιατρο μου να μου πει τι πρεπει να κανω. φανταζομαι επαναληψη σε 2-3 ημ γιατι σημασια εχει να διπλασσιαζεται. Δεν μπορειτε να φανταστειτε τι περασα περιμενοντας στο τηλ να μου πουν το αποτελεσμα. Πιστευα οτι θα λιποθυμησω...Ευχομαι Μελανια και kiss75 και σε σας οταν ερθει η ωρα (σε εσενα kiss75 πιο συντομα) θετικες χοριακες και μεγαλυτερες και απο τη δικη μου!!!!

 

Κοριτσάκι μου συγχαρητήρια! Χάρηκα πάρα πολύ για το αποτέλεσμά σου, και σου εύχομαι να έχεις μία πολύ όμορφη εγκυμοσύνη! :-P:-P:-P

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ειναι 80. Περιμενω τηλ απο το γιατρο μου να μου πει τι πρεπει να κανω. φανταζομαι επαναληψη σε 2-3 ημ γιατι σημασια εχει να διπλασσιαζεται. Δεν μπορειτε να φανταστειτε τι περασα περιμενοντας στο τηλ να μου πουν το αποτελεσμα. Πιστευα οτι θα λιποθυμησω...Ευχομαι Μελανια και kiss75 και σε σας οταν ερθει η ωρα (σε εσενα kiss75 πιο συντομα) θετικες χοριακες και μεγαλυτερες και απο τη δικη μου!!!!

Μπράβο Isis.Πιστεύω θα πάνε όλα καλά.;)Εγώ σήμερα πήγα για την εμβρυομεταφορά και τώρα ξεκουράζομαι παρέα με τα 2 μου εμβρυάκια:P.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Isis.Πιστεύω θα πάνε όλα καλά.;)Εγώ σήμερα πήγα για την εμβρυομεταφορά και τώρα ξεκουράζομαι παρέα με τα 2 μου εμβρυάκια:P.

 

καλη επιτυχια μελανια...Ο γιατρος που του ειπα την τιμη ηταν συγκρατημενος. μου ειπε να την επαναλαβω σε 2 ημερες και οτι ο διπλασσισμος ειναι το κριτηριο οτι θα προχωρησει....Ραφα, Μελανια και kiss 75 ευχαριστω για τις ευχες σας..

Link to comment
Share on other sites

Ιsis συγχαρητήρια. Ολα καλά θα πάνε από δω και πέρα.

 

Sunty, σε ευχαριστω πολυ. θα σας πω τα νεα μεθαυριο. ευχομαι και σε εσενα η next try, οποτε αποφασισεις να την κανεις, να ειναι και η τυχερη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλημερα καλη επιτυχια σε ολες τις κοπελες που ειναι στην διαδικασια...

 

εχθες δεν μπηκα καθολου στο φορουμ για αυτο και καθυστερησα....εγω εκανα νωριτερα την χοριακη μου (σαββατο) και βγηκε 90 και την εκανα δευτερη την Δευτερα και βγηκε 209..

isis συγχαρητηρια κουκλα μου.... ...μαζι θα προχωραμε....τι συμπτωματα εχεις τελικα??

εγω εχω καποια πονακια στην μητρα ...ειναι φυσιολογικο??? περιμενω με αγωνια τον υπερυχο για να δω οτι ολα ειναι καλα....

Link to comment
Share on other sites

Synik συγχαρητήρια! Όλα να πάνε τέλεια!!!

Ευτυχώς που διαβάζουμε τα ευχάριστα νέα σας και παίρνουμε και εμείς κουράγιο. Άντε να περάσουν οι ημέρες, γιατί δεν παλεύεται αυτή η αναμονή. Είναι να πάω την Παρασκευή και μετά βίας κρατιέμαι να μην πάω αύριο. Το χειρότερό μου είναι ότι έχω πόνους περιόδου, και συνέχεια νομίζω ότι έχω αδιαθετήσει. Εσείς έχετε αντίστοιχα συμπτώματα?

Link to comment
Share on other sites

Synik συγχαρητήρια! Όλα να πάνε τέλεια!!!

Ευτυχώς που διαβάζουμε τα ευχάριστα νέα σας και παίρνουμε και εμείς κουράγιο. Άντε να περάσουν οι ημέρες, γιατί δεν παλεύεται αυτή η αναμονή. Είναι να πάω την Παρασκευή και μετά βίας κρατιέμαι να μην πάω αύριο. Το χειρότερό μου είναι ότι έχω πόνους περιόδου, και συνέχεια νομίζω ότι έχω αδιαθετήσει. Εσείς έχετε αντίστοιχα συμπτώματα?

 

synik kai kiss75 και εγω εχω πονακια, σαν κραμπες, στη κοιλια χαμηλα και κεντρο και προς τα δεξια και λιγοτερο προς τα αριστερα. Αυτα τα ειχα πιο εντονα απο την 9η ημ μετα την μεταφορα και μετα. Τιποτα αλλο.

εχω αγωνια για αυριο. ειναι σημαντικο η χοριακη να αυξηθει...οσο πρεπει. Εσενα οι τιμες σου synik ειναι πολυ καλες. σου ευχομαι καλη συνεχεια.

Link to comment
Share on other sites

synik kai kiss75 και εγω εχω πονακια, σαν κραμπες, στη κοιλια χαμηλα και κεντρο και προς τα δεξια και λιγοτερο προς τα αριστερα. Αυτα τα ειχα πιο εντονα απο την 9η ημ μετα την μεταφορα και μετα. Τιποτα αλλο.

εχω αγωνια για αυριο. ειναι σημαντικο η χοριακη να αυξηθει...οσο πρεπει. Εσενα οι τιμες σου synik ειναι πολυ καλες. σου ευχομαι καλη συνεχεια.

125. οριακη. Επαναληψη Δευτερα. Τι να πω? Ελεγα οτι θα ηταν αρκετα ανεβασμενη ωστε να ησυχασω. Αλλα δυστυχως...θα ειμαι στην αναμονη...

Link to comment
Share on other sites

125. οριακη. Επαναληψη Δευτερα. Τι να πω? Ελεγα οτι θα ηταν αρκετα ανεβασμενη ωστε να ησυχασω. Αλλα δυστυχως...θα ειμαι στην αναμονη...

Isis σου εύχομαι να πάνε όλα καλά τελικά.Ο γιατρός τι σου είπε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

125. οριακη. Επαναληψη Δευτερα. Τι να πω? Ελεγα οτι θα ηταν αρκετα ανεβασμενη ωστε να ησυχασω. Αλλα δυστυχως...θα ειμαι στην αναμονη...

 

 

καλη επιτυχια....isis73 ενταξει οριακα...αλλα εμενα μου φαινετε οκ ....καλη επιτυχια και στην επομενη..

Link to comment
Share on other sites

125. οριακη. Επαναληψη Δευτερα. Τι να πω? Ελεγα οτι θα ηταν αρκετα ανεβασμενη ωστε να ησυχασω. Αλλα δυστυχως...θα ειμαι στην αναμονη...

 

 

καλη επιτυχια....isis73 ενταξει οριακα...αλλα εμενα μου φαινετε οκ ....καλη επιτυχια και στην επομενη..

 

σας ευχαριστω για την υποστηριξη κοριτσια. ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι καλο που ανεβαινει και να δουμε την επομενη, εμενα εντωμεταξυ απο εχθες εχουν μειωθει αισθητα οι πονοι που ειχα στο κατω μερος της κοιλιας... ελπιζω να μην χαρηκα αδικα με το θετικο αποτελεσμα.

synik, εσενα η χοριακη σου πηγαινει σουπερ. ευχομαι με το καλο ο πρωτος υπερηχος. Λες να ειναι διδυμα???

Link to comment
Share on other sites

 

σας ευχαριστω για την υποστηριξη κοριτσια. ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι καλο που ανεβαινει και να δουμε την επομενη, εμενα εντωμεταξυ απο εχθες εχουν μειωθει αισθητα οι πονοι που ειχα στο κατω μερος της κοιλιας... ελπιζω να μην χαρηκα αδικα με το θετικο αποτελεσμα.

synik, εσενα η χοριακη σου πηγαινει σουπερ. ευχομαι με το καλο ο πρωτος υπερηχος. Λες να ειναι διδυμα???

 

Κοριτσάκι μου ξέρω κοπέλες με πολυ χαμηλότερη χοριακή που τους πήγαν όλα τέλεια. Καλαβαίνω την αγωνία σου γιατί και εγώ σήμερα πήρα θετικό αποτέλεσμα (145) αλλά περιμένω μέχρι τη Δευτέρα να δω αν θα ανέβει η τιμή.

Να σκεφτόμαστε πως ότι γίνεται είναι θέλημα Θεού, και όσο δύσκολα και να περνάμε κάποιες φορές, είναι πάντα κοντά μας και ακούει τις προσευχές μας.

Σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια και σου εύχομαι τα καλύτερα, όπως και σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν!

Link to comment
Share on other sites

 

Κοριτσάκι μου ξέρω κοπέλες με πολυ χαμηλότερη χοριακή που τους πήγαν όλα τέλεια. Καλαβαίνω την αγωνία σου γιατί και εγώ σήμερα πήρα θετικό αποτέλεσμα (145) αλλά περιμένω μέχρι τη Δευτέρα να δω αν θα ανέβει η τιμή.

Να σκεφτόμαστε πως ότι γίνεται είναι θέλημα Θεού, και όσο δύσκολα και να περνάμε κάποιες φορές, είναι πάντα κοντά μας και ακούει τις προσευχές μας.

Σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια και σου εύχομαι τα καλύτερα, όπως και σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν!

συγχαρητηρια kiss75!!!! ευχομαι ολα τελεια μεχρι τελους...

Link to comment
Share on other sites

εχω πολλες μερες να μπω στο forum

γιατι χαλασε το pc. σημερα που μπηκα

ξανα βλεπω ενα σωρο εγκυες!!

ευχομαι ολα καλα και καλη τυχη!

 

Ευχαριστουμε lion22. Καλη συνεχεια και σε εσενα!!!

εγω σημερα εχω παλι πονακια στη μητρα,σαν πονοι περιοδου, ενω ειχαν σταματησει για 2 ημερες και ευαισθησια στο στηθος που μεχρι τωρα δεν ειχα. ειναι 20η ημερα απο την ωοληψια. Να ειναι καλο η κακο σημαδι και να αδιαθετησω???

Link to comment
Share on other sites

εχω πολλες μερες να μπω στο forum

γιατι χαλασε το pc. σημερα που μπηκα

ξανα βλεπω ενα σωρο εγκυες!!

ευχομαι ολα καλα και καλη τυχη!

 

Lion εσυ πώς τα πας; Ολα προχωράνε καλα, έτσι; Σε ποια εβδομάδα είσαι Τώρα;

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια.

Πρώτα απ όλα να πώ συγχαρητήρια στα κορίτσια (kiss75-Isis73-Synik) που βλέπω πως είχαν θετικά αποτελέσματα και να ευχηθώ καλή συνέχεια με μια τέλεια εγκυμοσύνη. Πώς είναι το συναίσθημα όταν σου ανακοινώνουν τα ευχάριστα? γιατι δεν μπορώ να αντιληφθώ πόσο τέλεια πρέπει να νιώσατε...

Είχα και εγώ μέρες να μπώ. Έκανα εμβρυομεταφορά μιας βλαστοκύστης που είχαμε στην κατάψυξη και σήμερα περιμένω τα αποτελέσματα από τη χοριακή. Πρώτη φορά δεν πήγα στο κέντρο να κάνω την εξέταση γιατι εκτός του ότι είναι πολύ μακρυά από εκεί που μένω και είναι κρίμα κόπος να πώ την αλήθεια δεν άντεχα για άλλη μια φορά να περιμένω το τηλ να χτυπήσει και να σπάει η καρδιά μου μέχρι να μου πεί. Τώρα τουλάχιστον ξέρω πως θα πάω εγώ στο μικροβιολογικό 5:30 να τα πάρω η ίδια, έτσι μπας και αλλάξει η τύχη μου. :-P΄

Από τη μια προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου ότι όπως πολλές κοπέλες έτσι και εγώ μπορεί να ακούσω ότι είναι θετικό το τέστ, από την άλλη όμως με τόσες απογοητεύσεις νομίζω συνέχεια ότι θα είναι μια απο τα ίδια. Τι να πώ? Θα σας πώ μόλις έχω τα αποτελέσματα.

Καλή συνέχεια σε όλες...

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια.

Πρώτα απ όλα να πώ συγχαρητήρια στα κορίτσια (kiss75-Isis73-Synik) πουβλέπω πως είχαν θετικά αποτελέσματα και να ευχηθώ καλή συνέχεια με μια τέλεια εγκυμοσύνη. Πώς είναι το συναίσθημα όταν σου ανακοινώνουν τα ευχάριστα? γιατι δεν μπορώ να αντιληφθώ πόσο τέλεια πρέπει να νιώσατε...

Είχα και εγώ μέρες να μπώ. Έκανα εμβρυομεταφορά μιας βλαστοκύστης που είχαμε στην κατάψυξη και σήμερα περιμένω τα αποτελέσματα από τη χοριακή. Πρώτη φορά δεν πήγα στο κέντρο να κάνω την εξέταση γιατι εκτός του ότι είναι πολύ μακρυά από εκεί που μένω και είναι κρίμα κόπος να πώ την αλήθεια δεν άντεχα για άλλη μια φορά να περιμένω το τηλ να χτυπήσει και να σπάει η καρδιά μου μέχρι να μου πεί. Τώρα τουλάχιστον ξέρω πως θα πάω εγώ στο μικροβιολογικό 5:30 να τα πάρω η ίδια, έτσι μπας και αλλάξει η τύχη μου. :-P΄

Από τη μια προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου ότι όπως πολλές κοπέλες έτσι και εγώ μπορεί να ακούσω ότι είναι θετικό το τέστ, από την άλλη όμως με τόσες απογοητεύσεις νομίζω συνέχεια ότι θα είναι μια απο τα ίδια. Τι να πώ? Θα σας πώ μόλις έχω τα αποτελέσματα.

Καλή συνέχεια σε όλες...

κοριτσια δυστυχως δεν ανεβαινει η χοριακη... Οποτε στοπ τα φαρμακα και να δουμε μηπως υποχωρησει μονη της. Καλη επιτυχια ven!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ λυπάμαι isis. Φαντάζομαι είναι ότι χειροτερο να γεμιζεις όνειρα και στην πορεία να απογοητεύεσαι. Να σκέφτεσαι θετικά όμως. Τουλάχιστον έμεινες εγκυος που είναι πολύ αισιόδοξο (να φανταστείς εγώ επειδή δεν έχω μείνει ούτε μια φορά νομίζω ότι έχω πρόβλημα και δεν θα τα καταφέρω).

Τώρα αυτό είναι τελικό? Αποκλείεται να ανέβει στην πορεία? Πραγματικά σου εύχομαι ότι καλύτερο στην πορεία και όπως μου λέει ο αντρούλης μου για να με παρηγορήσει σκέψου πως το καλοκαίρι θα πάμε στις παραλίες και θα κάνουμε παρτυ..χιχι! Θα πάρουμε δυνάμεις για μια νέα προσπάθεια από Σεπτέμβρη.

Καλή δύναμη.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...