Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΡΟΤΣΑΚΙΑ SOS


rena

Recommended Posts

Μπορείτε να με συμβουλέψετε και εμένα; Peg Perego Pliko p3 ή Iglesina Zippy;

Δεν έχω καταλήξει ακόμα.

 

εγώ θα σου πω το ζιπυ δαγκωτο ως κάτοχος με ενα μονο κριτήριο

κλεινει με ενα χερι ακομα και τωρα που εισαι εγκυος και ειναι ελαφρυτερο κατα 1,5κιλο απο το πεγκ περεγκο

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα!! Εμείς πήραμε αυτό απο το bimbomarket και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι! Τρομερή εξυπηρέτηση, αν τους στείλεις email πριν προσωρήσεις σε παραγγελία σου κάνουν και κάποια επιπλέον έκπτωση...

Το συγκεκριμένο πολυκαρότσι το είχαμε βρει στο λητώ 820,00 ευρώ. Είναι αρκετά μεγάλη η διαφορά στην τιμή, σχεδόν 200 ευρώ!!

Αυτό το μοντέλο είναι το πιο ακριβό δυστυχώς της Peg Perego γιατί είναι το μόνο που έχει με 100% βαμβακερά καλύμματα διπλής όψης για χειμώνα καλοκαίρι.... βγαίνει σε μπορντώ ζαχαρί και σε μπλε ζαχαρί...

Ελπίζω να βοήθησα ...

 

http://www.bimbomarket.it/gb/en/trio-pliko-switch-modular-es-soft&comfort-sophia-P16902.htm

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

Δημοσθενη εγω απο το e baby αγορασα το καροτσι και δεν ειχα κανενα προβλημα,μεσα σε 5 μερες μου το εστειλαν με courier και γλιτωσα 230 ευρω που ειχε στα μαγαζια!!!

 

Μόνο σε 5 μέρες???Γιατι τοσο γρηγορα?

Σε ολα τα καροτσια που ειδα λέει:"Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας - Παράδοση σε περίπου 35 - 40 μέρες"!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΑ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ (ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ,ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΙΚΡΟΠΡΑΓΜΑΤΑ) ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ. ΒΕΒΑΙΑ ΟΙ ΜΑΡΚΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΚΤΟΣ ΤΗΝ CHICCO (ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ. ΡΙΞΤΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ http://www.babyartikel.de

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΑ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ (ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ,ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΙΚΡΟΠΡΑΓΜΑΤΑ) ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ. ΒΕΒΑΙΑ ΟΙ ΜΑΡΚΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΚΤΟΣ ΤΗΝ CHICCO (ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ. ΡΙΞΤΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ www.babyartikel.de

 

Τι μαρκα καροτσι επέλεξες μαρακι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας πρόκειται να αγοράσω καρότσι και δεν γνωρίζω και πολλά θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας. Κοίταζα τα μακλαρεν και μου φαίνονται καλά είναι και πολύ ελαφριά που πιστεύω είναι σημαντικό. Πείτε μου από την εμπειρία σα ποια μάρκα και μοντέλο να κοιτάξω ευχαριστώ πολύ! Ο μικρός μου είναι 3μηνων!

i97Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΕΠΕΛΕΞΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΕΤ ΤΗΣ ΕSPRIT.

Esprit Alu King Komplettset Little Rebel

 

Βέβαια στο συγκεκριμένο site έχει τελειώσει. Η προσφορά ήταν πολύ καλή από 350? στα 170.

Link to comment
Share on other sites

Nefelh Εγώ έχει 1 μήνα που αγόρασα το pliko p3 lavanta εκτός το ότι είναι peg perego εγγύηση-η αδερφή μου 3 κορίτσια μεγάλωσε με 1 καρότσι- το χρώμα του είναι ξεχωριστό όλοι το κοιτάν! στην τελική ας ξεφύγουμε από τα κλασικά κόκκινο μπλε, πορτοκαλί, λαχανί.Να είσαι καλά και με το καλό το μωράκι σου.

Link to comment
Share on other sites

απο οτι εχετε καταλάβει κορίτσια το τί βολεύει την καθεμιά μας είναι τελέιως υποκειμενικό!

Ας πώ και εγώ την γνώμη μου και μπορεί να βοηθήσει. εγώ ήμουν φανατική πάντα των maclaren γιατι ειναι γενικά πολύ πρακτικά και βολικά. πήρα λοιπόν αυτό:

http://www.maclarenbaby.com/europe/index.php?option=com_content&task=view&id=351&Itemid=88889447

 

με 450€ εχεις το πιο ελαφρύ καρότσι της αγοράς (παιδιά το κουβαλάω ΠΑΝΤΟΥ χωρίς πρόβλημα), κάνει για νεογέννητο (απο 40 ημερών την κυκλοφορώ), χωράει άνετα κλειστό και ανοιχτό σε πορτμπαγκάζ, ασανσέρ κτλ κτλ., είναι άνετο, είναι μικρό σε φάρδος, και στην τιμή το συγκεκριμένο μοντέλο περιέχει 4 πανέμορφα καλύματα (απίστευτα βολικό οταν λερώνονται δεν χρειάζεται να περιμένω να στεγνώσουν!) και ποδόσακο με γούνα (τώρα με τα κρύα που πήγαμε και βουνό τον ξεσκίσαμε!!)

 

Η κολλητή μου που πήρε ενα της Bebe Comfort (Loola Up) τώρα χαλβαδιάζει το δικό μου, και να φανταστείτε οτι δεν κυκλοφορεί με συγκοινωνίες οπως εγώ γιατι εχει αμάξι (στο οποίο δεν μπορούμε να πάμε μαζί για καφέ γιατι το δικό της καρότσι πιάνει όλο το πορτμπαγκάζ και δεν χωράει τίποτα άλλο)

tt3d3c9.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα και από εμένα,

Μιας και ψάχνουμε αρκετό καιρό έχουμε “ψιλοκαταλήξει” στο Quinny Buzz αλλά έχω κάποιες απορίες που ίσως θα μπορούσατε να μου λύσετε.....

α)Υπάρχει κάποιος που να έχει προμηθευτεί απο την συγκεκριμένη εταιρία ebaby.gr (είναι αξιόπιστη?)

 

γ)Η εγγύηση του κατασκευαστή με καλύπτει κανονικά ?

 

 

Ευχαριστώ

φίλε Δημοσθένη , φιλοι μου πηρανε το buzz απο το ebaby και ειχε πρόβλημα στα φρένα, οταν λοιπόν απευθυνθηκε στην αντοπροσωπεία της ζητησανε την απόδειξη αγοράς οτι αγοράσθηκε απο Ελληνικο καταστημα. Τελικά τωρα το δενει με αλυσιδα στα δενδρα, αν το ρισκάρεις το παιρνεις, οταν δεν μας συμβει μας ειναι μακρινό, αλλα αμα χασεις απο ολες τις αγορές που θα κάνεις μια , σου ηρθε μία η άλλη. Σκέψου....

Link to comment
Share on other sites

Το καροτσι chicco 4me το εχει καμμια κοπελα?

Θα ηθελα να σας ρωτησω μήπως ειναι πολυ στενο

το καθισματακι?Ετσι μου φαινεται!!!

Για πειτε μου!!!

 

Κοριτσια καμμια σας!!!

Μας το φεραν δωρο τα πεθερικα μου και το μωρο μας ειναι 3 μηνων και ισα-ισα χωραει!!!Τι θα γινει οταν μεγαλωσει λιγο???:confused::confused::confused::confused:!!!

Αν ειναι να το επιστρεψουν και να μας παρουν αλλο!!!!

Link to comment
Share on other sites

φίλε Δημοσθένη , φιλοι μου πηρανε το buzz απο το ebaby και ειχε πρόβλημα στα φρένα, οταν λοιπόν απευθυνθηκε στην αντοπροσωπεία της ζητησανε την απόδειξη αγοράς οτι αγοράσθηκε απο Ελληνικο καταστημα. Τελικά τωρα το δενει με αλυσιδα στα δενδρα, αν το ρισκάρεις το παιρνεις, οταν δεν μας συμβει μας ειναι μακρινό, αλλα αμα χασεις απο ολες τις αγορές που θα κάνεις μια , σου ηρθε μία η άλλη. Σκέψου....

 

Φίλε Μπάμπη καλημέρα,

Μάλλον οι φίλοι σου δεν τούς «ζόρισαν» αρκετά, και εξηγούμαι.

Επειδή από τότε που άρχισα να ψάχνω με απασχολεί και εμένα αυτό το θέμα ρώτησα αρκετούς που έχουν κάνει αντίστοιχες αγορές.Και προσωπικά εγώ αγόρασα σχετικά πρόσφατα (μία κονσόλα) η απάντηση ήταν κατηγορηματική.

Εφ’όσον το προιόν διακινείται στην ΟΝΕ και έχει εργοστασιακή εγγύηση, κανένας αντιπρόσωπος δεν μπορεί να την αρνηθεί.Και από προσωπική πείρα (εργάζομαι στο τμήμα πωλήσεων πολυεθνικής εταιρίας) σου λέω ότι και εμείς στο παρελθόν προσπαθήσαμε να αρνηθούμε την εγγύηση αλλά όταν πελάτης ξεκίνησε αλληλογραφία (ή απείλησε οτι θα το κάνει) με την κατασκεύαστρια ή έκανε καταγγελία στο ΙΝΚΑ ή άλλο αντίστοιχο ινστιτούτο-σωματείο ξαφνικά όλα «έστρωσαν» ;).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλες κι μελλουσες μανουλες !

 

 

 

Θα ηθελα να σας ρωτησω αν γνωριζει καποιος αυτην σελιδα κι αν ειναι αξιοπιστη επισης

 

 

 

 

http://www.babyartikel.de/produkt/babyschalen_bis_13_kg/esprit_lifesaver_fashion_girl ειναι αυτη.

 

 

 

Αν μπορειτε να απαντησετε πλζ η στειλτε μου π.μ.

Θελω να ψωνισω απο εκει αλλα δεν ξερω αν ειναι αξιοπιστη η οχι.

 

 

 

 

Ευχαριστω

IJ85p3.png

Ojvop3.png

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Μπάμπη καλημέρα,

Μάλλον οι φίλοι σου δεν τούς «ζόρισαν» αρκετά, και εξηγούμαι.

Επειδή από τότε που άρχισα να ψάχνω με απασχολεί και εμένα αυτό το θέμα ρώτησα αρκετούς που έχουν κάνει αντίστοιχες αγορές.Και προσωπικά εγώ αγόρασα σχετικά πρόσφατα (μία κονσόλα) η απάντηση ήταν κατηγορηματική.

Εφʼόσον το προιόν διακινείται στην ΟΝΕ και έχει εργοστασιακή εγγύηση, κανένας αντιπρόσωπος δεν μπορεί να την αρνηθεί.Και από προσωπική πείρα (εργάζομαι στο τμήμα πωλήσεων πολυεθνικής εταιρίας) σου λέω ότι και εμείς στο παρελθόν προσπαθήσαμε να αρνηθούμε την εγγύηση αλλά όταν πελάτης ξεκίνησε αλληλογραφία (ή απείλησε οτι θα το κάνει) με την κατασκεύαστρια ή έκανε καταγγελία στο ΙΝΚΑ ή άλλο αντίστοιχο ινστιτούτο-σωματείο ξαφνικά όλα «έστρωσαν» ;).

 

αντε βρε δημοσθενη πες τα επιτελους!!!!!!ειναι δυνατον να εχεις αγορασει κατι απο εξω ειτε μεσω ιντερνετ ειτε με αλλο τροπο και ο εδω αντιπροσωπος να μην δεχεται την εγγυηση??????και προσφατα το συζητουσα με τον αντρα μου για ενα καροτσι που πηραμε μεσω ιντερνετ και ειχα πει οτι αν αρνηθουν την εγγυηση θα παρω τον ινκα τηλεφωνο να δω τι θα πει.

 

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καμμια σας!!!

Μας το φεραν δωρο τα πεθερικα μου και το μωρο μας ειναι 3 μηνων και ισα-ισα χωραει!!!Τι θα γινει οταν μεγαλωσει λιγο???:confused::confused::confused::confused:!!!

Αν ειναι να το επιστρεψουν και να μας παρουν αλλο!!!!

 

 

Τί να σου πω skorpiaki...εγώ ξέρω ότι όλοι έχουν ένα "πολυκαρότσι" και μετά παίρνουν και ένα maclaren...εγώ πήρα από την αρχή το maclaren Techno xlr, πέφτει η πλάτη, το χρησιμοποιείς από τον πρώτο μήνα, είναι αρκετά ευρύχωρο, έχει ποδόσακο, κάλυμμα για τη βροχή, είναι ελαφρύ και χωράει παντού!!! άλλωστε δεν είναι τυχαίο που πέρσι το αγόρασα 319 ευρώ και φέτος έχει 420!!!...και οικονομικό...όλα τα άλλα είναι από 600+...να το επιστρέψουν και να σας πάρουν άλλο!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν εχω σκοπο να αγοράσω ενα μακλάρεν....

Ειμαι απόλυτα ευχαριστημένη απο το καροτσι μου Inglesina Zippy που το αγόρασα ως πολυκαρότσι (τωρα δεν χρησιμοποιώ εννοειται το πορτ μπεμπε σαν λικνο για να κοιμάται- αλλα το πρωτο διάστημα την έβαζα στο πορτ μπεμπε και βολτάραμε και μετά μεσα στο σπιτι με εκεινο-εμενα με βοηθησε πολυ γιατι δεν ειχα ρηλάξ...) (και φυσικα οπως ολοι πηραμε το πρωτο κάθισμα αυτοκινήτου 0-13κιλά απλα το δικό μας ειχα το προτέρημα οτι κουμπωνε στο σκελετο του καροτσιου μου και δεν εβαζα έβγαζα την μπεμπα καθε φορά που πηγαιναμε κάπου.... απλα ξεκουμπωνα το καθισμα απο το αμάξι και μετά το κουμπωνα στο σκελετο του καροτσιου μου χωρις να το ξυπναω και εκανα τις δουλειες μου ανενόχλητη και χωρις να την ζορίζω!!!)

αλλα δεν ειναι ουτε βαρυ και ογκώδες...

Αρα για να καταριφθει λιγο ο μυθος περι του οτι το πολυκαρότσι ειναι άχρηστο...

Εχει να κανει με την ζωή που κανει ο καθενας μας και τις ανάγκες του

Εμενα με βολεψε παρα πολυ, το μονο που ισως να ελεγα οτι δεν το χρειαζομασταν 100% ήταν το πορτ μπεμπε...αλλα και παλι μια καλαθουνα θα αγοραζα για να την βαζω το πρωτο τριμηνο μεσα στο σπιτι την ημέρα ....αρα πηρα το πολυκαροτσι που ολα του κουμπωνουν στο σκελετο του καροτσιου μου και μονο κερδισμενη βγήκα και απο βάρος και απο ογκο!

Δεν αγοράζουν ολοι μετά ενα καρότσι μπαστουνι σαν το μακλάρεν....

Και τα πολυκαρότσια στην ελλάδα εχουν 700+ευρώ...αν το παρεις απο το εξωτερικο οπως πολλα κορίτσια εδω μεσα η τιμή τους πέφτει εως και την τιμη του μακλάρεν....

Φιλικα

Καλαμαράκι

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλες κι μελλουσες μανουλες !

 

 

 

Θα ηθελα να σας ρωτησω αν γνωριζει καποιος αυτην σελιδα κι αν ειναι αξιοπιστη επισης

 

 

 

 

http://www.babyartikel.de/produkt/babyschalen_bis_13_kg/esprit_lifesaver_fashion_girl ειναι αυτη.

 

 

 

Αν μπορειτε να απαντησετε πλζ η στειλτε μου π.μ.

Θελω να ψωνισω απο εκει αλλα δεν ξερω αν ειναι αξιοπιστη η οχι.

 

 

 

 

Ευχαριστω

 

 

ΦΙΛΗ ΑΝΝΑ_22 ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ SITE ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ. ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ 25?. ΣΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ΣΤΑ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΤΜΗΜΑΤΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ ΑΣΧΕΤΩΣ ΤΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ ΤΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ. ΕΓΩ, ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΜΙΚΡΟΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ, ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ CHICO. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΣ ΤΙΜΕΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ. ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΕΔΩ 40? ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ 15?. ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ TΗΣ ESPRIT ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΣΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΥ.ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΝ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΜΕΣΩ E-MAIL ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ/ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

Και απο τιμές Olympia99!!!
κοπελες γεια σας.η προταση της olympia99 ειναι νομιζω πολυ καλη.Ηθελα να ρωτησω olympia, αν εχεις παρει το καροτσι, εχει ζωνες για να δενεται το μωρο γιατι στο site δε βλεπω να φαινονται ζωνες.Αν μπορεις γραψε μας απο που το πηρες,ποσο καιρο εκανε να ερθει,εισαι ευχαριστημενη κτλ.Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Επιτέλους πήραμε καρότσι.

Τελικά μας κέρδισε το inglesina zippy free το εκρού. Το παραγγείλαμε από ένα κατάστημα στην θεσσαλονίκη, γιατί στην Ελλάδα τώρα άρχισανε να το φέρνουνε και μάλιστα όχι ακόμη ως τρίο. Ενθουσιαστήκαμε περισσότερο από όσο πιστεύαμε. Το κακό είναι ότι είναι ακριβό, 900 ευρώ το τρίο. Εμείς βέβαια το παραγγείλαμε με τις εκπτώσεις, από ένα κατάστημα από το οποίο πήραμε και τα έπιπλα, προικα κτλ, οπότε μας κόστισε όπως καθένα της κατηγορίας του. Tο ανταγωνιστικό του μοντέλο είναι το peg perego plico schich. Δυσκολευτήκαμε στην αρχή για το πιο θα επιλέξουμε, αλλά τελικά το zippy free πιστεύουμε ότι υπερέχει. Είναι αρκετά πιο ελαφρύ από το perego και πολύ καλύτερη ποιότητα κατασκευής τόσο στο σκελετό όσο και στο ύφασμα. το πρόβλημα όπως είπα όμως είναι η τιμή του.

Link to comment
Share on other sites

Νεφέλη δεν θέλω να σε στεναχωρήσω ...αλλα θα μπορούσες να το παρεις απο εδώ σε χαμηλότερη τιμή, ειναι αξιοπιστο σαιτ http://www.bimbomarket.it/gr/it/trio-zippy-free-ecru-P16574.htm στα 600ευρώ + 50ευρώ μεταφορικά....συνολο 650ευρόπουλα!

Ή και απο εδώ http://www.ebaby.gr/inglesina-1-2-3/inglesina-trio-otutto-ni-ecru.html στα 700ευρώ!

Δεν το ήξερες ή φοβήθηκες να τα εμπιστευτεις?

Πάντως αν το ήξερες και δεν τα εμπιστευτηκες κριμα γιατι θα γλιτωνες πολλά λεφτά!

 

Link to comment
Share on other sites

Kalamaraki τα έχω ψάξει όλα εξωνυχιστικά και το ήξερα τι τιμή έχει στο bimbomarket. Αλλά όπως σου είπα το πήρα με έκπτωση. Μου το άφησε 750 ευρώ μαζί με το kit auto.To καρότσι στα 690, γιατί το kit auto στο bimbo έχει 40 ευρώ και με 22 έξοδα αποστολής. Εχασα 50 ευρώ εν γνώση μου όμως.

Γι αυτό προβληματιζόμουνα τόσο καιρό. Σε καμία περόπτωση δεν θα έδινα πάνω από 750. απλά όσα και να διάβασα είχα αμφιβολια για το after sales service, γι αυτό δεν το πήρα από το enternet. Τώρα αν δεν μου το κατεβάζανε στο κατάστημα, είχα τρομερό δίλλημα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το after sales του γνωστου πολυκαταστηματος μπεμπε ειναι που εχει φαει κοσμο και κοσμάκη.....εμενα απο τον αντιπρωσοπο οταν τους ειχα ρωτησει για το αν θα με κάλυπταν σε περιπτωση που το ειχα αγορασει απο εξω μου ειχαν απαντησει αρκει να εχω την αποδειξη μαζι μου μεσω νετ αν το πηρα και οτι θα με καλυπταν για την διχρονη εγγύηση τους....

Για αυτο και τα εχω παρμενα με το σιγκεκριμένο κατάστημα....

Τεσπα..

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...