Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΡΟΤΣΑΚΙΑ SOS


rena

Recommended Posts

Κορίτσια θα ήθελα τα φώτα σας.

 

Θα ήθελα ένα καρότσι με τις εξής προδιαγραφές. Μήπως έχει καμία σας ιδέα, ποιό τηρεί τα παρακάτω;

 

-Να είναι τρίροδο

-Να παίρνει κλίση για νεογέννητο,με το αντίστοιχο καθισματάκι αυτοκινήτου που να εφαρμόζει

- Να μην είναι τεράστιο(έχω δεί τρίροδα μικρότερα από κάποια άλλα)

-Η τιμή του να μην ξεπερνά μαζί με το καθισματάκι αυτοκινήτου τα 300 ευρώ.

 

Μήπως ζητάω πολλά;;;:roll::lol::lol:

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


mata ειχα παει στα mothercare και ειχα δει ενα καροτσακι που λεγοταν urban detour.

Το ειχαν σε κοκκινο και μαυρο και ηταν πολυ ευκολοδηγητο!

Η τιμη του μαζι με το καρεκλάκι ήταν 303 η 330 ευρώ. Δεν το εχω συγκρατισει ακριβώς την τιμή! Αλλά να σου πω την αμαρτία μου το καθισματακι δεν μου άρεσε καθόλου!

Για την ποιότητα του μιλάω!

Α!Και κατι ακόμα σε προηγούμενη σελιδα μια κοπέλα ανεφερε για το trio anais της premaman στην τιμή των 290 ευρώ!Αλλά δεν ξέρω για το αν υπαρχει σε 3ροδο!

Ελπίζω να σε βοήθησα!

Τα μωράκια είναι τα ωραιότερα άνθη.......

Link to comment
Share on other sites

Katsampaki σ'ευχαριστώ πολύ!!!:wink:

 

Ρίχνω και μια ματιά στο ίντερνετ μήπως δώ τίποτα, αλλά μου φαίνεται λίγο ρίσκο, ειδικά η αγορά καροτσιού, μήπως και κρύβει ψιλά γράμματα στα έξτρα, (όπως καθισματάκι ή ποδόσακο)και δεν περιλαμβάνονται στην τιμή.

Σ'ευχαριστώ πάντως για την πληροφορία σου. Θα το ψάξω. Ούτως ή άλλως έχω χρόνο!!!:D

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μου άρεσε αυτό από το Mothercare.

 

http://www.mothercare.com/Mothercare-mychoice-3-wheeler-pushchair-chassis/dp/B001NM0NIS/ref=ts_dp_1/277-1686823-5316257?%5Fencoding=UTF8&mcb=core

 

Από ότι πληροφορήθηκα από άλλο τόπικ με θέμα τις αγορές από το Mothercare της Αγγλίας, δεν κάνουν παράδοση στην Ελλάδα. Το είδα στο κατάσταστημα και μου φάνηκε μικρότερο από άλλα τρίροδα. Το έχει καμία σας, να μου πεί γνώμη;

Αυτό που με προβλημάτισε επίσης, είναι ότι φαίνεται να μην υπάρχει υποπόδιο, όταν θα είναι πιο μεγάλο το παιδί. Θα κρέμονται δηλαδή τα ποδαράκια αν ψηλώσει;;

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τελικά βρήκα καρότσι!!!!

Έδωσα την προκαταβολή να μου το κρατήσουν στο mothercare, γιατί η προσφορά, ισχύει μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων.

To καρότσι είναι αυτό

http://www.babyexpert.com/Product-reviews/Mothercare-Urban-Detour-Quantum/productreview

 

Η μάρκα είναι urban detour quantum.

To βρήκα σε καφέ χρώμα, και την προσφορά την βρήκα καταπληκτική σε σύγκριση με άλλα τρίροδα καρότσια και το τί προσφέρουν.

 

Θα έχει και καθισματάκι αυτοκινήτου(το 0-13κιλά με το χερουλάκι), αυτό που εφαρμόζει πάνω στο καρότσι, για να κοιτάει προς τη πλευρά μου, και τσάντα, και 2 ποδόσακους (καλοκαιρινό και χειμερινό) και νάυλον βροχής.

Η τιμή για όλα αυτά, είναι σε προσφορά στα 399!!!

Το κάθισμα, είναι ευρύχωρο, συνεπώς δεν θα στριμώχνεται το παιδί όταν θα είναι μεγαλύτερο, έχει φαρδύ υποπόδιο, έχει την τεντούλα, οι ρόδες είναι με αέρα, και το δίπλωμα όπως και το άνοιγμα του πανεύκολα!!

Ο χώρος που καταλαμβάνει στο πορτ μπαγκάζ αρκετός, (αν και δεν το δοκίμασα, απλά μετρησα τις διαστάσεις), αλλά μπρός στα άλλα πλεονεκτήματα, δεν το υπολογίζω. Οι ρόδες αφαιρούνται με ένα κλίκ, και κουμπώνουν το ίδιο εύκολα. Στη βόλτα που το έκανα στο κατάστημα, κατάλαβα τη διαφορά, που βρίσκεται στις ρόδες με αέρα!

 

400 ευρώ θεωρώ ότι είναι από τις πιο συμφέρουσες τιμές που είδα και μάλιστα με βρεφικό καθισματάκι αυτοκινήτου μαζί!

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mπράβο mata μου!

Πολύ χαίρομαι για'σενα!

Αντε με το καλό να έρθει το μωράκι σου και να κάνετε παρά ατέλειωτες βόλτες!!!

Τα μωράκια είναι τα ωραιότερα άνθη.......

Link to comment
Share on other sites

Έχει καμία κοπέλα δοκιμάσει το QUINNY ZAPP να μου πει εντυπώσεις? Σκέφτομαι να το αγοράσω για το καλοκαίρι γιατί είναι πολύ ελαφρύ και μικρό στο κλείσιμο. Το βρήκα στο ping pong 165 ευρώ και πιστεύω πως είναι πολύ καλή τιμή αφού τα ταχυδρομικά έξοδα είναι στα 10 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Mπράβο mata μου!

Πολύ χαίρομαι για'σενα!

Αντε με το καλό να έρθει το μωράκι σου και να κάνετε παρά ατέλειωτες βόλτες!!!

 

Να 'σαι καλά!!!Σ'ευχαριστώ!:DΗσύχασα!!!!Όλα τα άλλα θα γίνουν σιγά σιγά!!!;)

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

sophi s, νομίζω πως καλό είναι πρίν να το παραγγείλεις, να πάς σε ένα μαγαζί και να το δείς από κοντά. Από ότι έχω δεί, υπάρχει και το τρίροδο και το τετράροδο. Διαφέρει από τα υπόλοιπα quinny, στο ότι οι ρόδες δεν έχουν αέρα, γιάυτό και είναι φθηνότερο στην τιμή σε σχέση με τα quinny.

Να το δείς από κοντά για να τσεκάρεις κατά πόσο είναι ευρύχωρο το καθισματάκι, για παράδειγμα..Να χωράει το παιδάκι και αργότερα, για να μην χρειαστείς ξανά καρότσι.

Εγώ πηγαίνοντας από κοντά στο Mothercare, διαπίστωσα, ότι το my choice που μου άρεσε στην αρχή, είχε σχετικά στενό κάθισμα, και έτσι το απέρριψα, γιατί σκέφτηκα πως αργότερα μπορείς να αποτελούσε ίσως και πρόβλημα.

Τσέκαρε το και μετά προχώρησε στην αγορά. Μπορείς να πάρεις και γνώμη από τα σχόλια σε διάφορες σελίδες, ελληνικές και ξένες στο ίντερνετ.;)

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ IWANNA21!

ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟ LOOLA KAI TO ZIPPY ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΙ ΜΑΣ!

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟ!

Μ'ΑΡΕΣΑΝ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ!

 

Δε ξέρω εάν αγόρασες καρότσι αλλά εγώ έχω το Zippy της Ingesina και είμαι καταενθουσιασμένη! Καταρχήν φαντάζομαι ξέρεις ότι είναι το πιο ελαφρύ που κυκλοφορεί και ανοιγοκλείνει με το ένα χέρι, πράγμα βασικό για μένα που δε τα καταφέρνω και πολύ με αυτά. Έχω πάρει και το ασορτί κάθισμα αυτοκινήτου που προσαρμόζεται στο καρότσι και σαρώνουμε στις βόλτες με τη μπέμπα κάθε μέρα!

 

Πραγματικά το συστήνω ανεπιφύλακτα!Πιστεύω ότι αυτά και τα Peg Perego είναι τα καλύτερα που κυκλοφορούν στην αγορά!Γνώμη μου πάντα ε;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΤΗΣ BEBE CONFORT ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ?

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟ ΣΕΛΙΔΑ ΣΤΟ INTERNET.

 

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΦΙΛΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ! :wink:

 

Α! ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ(ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΡΩΤΗΣΩ ΕΔΩ) ΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑΤΕ ΓΙΑ ΓΟΡΑ ΚΑΡΟΤΣΙΟΥ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΙΟΤΕΡΗ ΠΟΛΗ??????

ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΝΤΕ!

 

Στα lapin θα βρεις τα καρότσια, το loola γύρω στα 330 ευρώ νομίζω, αλλά μπορείς να δεις όλα τα μοντέλα στο http://www.bebeconfort.com

QZ9ep3.png
Link to comment
Share on other sites

sophi s, νομίζω πως καλό είναι πρίν να το παραγγείλεις, να πάς σε ένα μαγαζί και να το δείς από κοντά. Από ότι έχω δεί, υπάρχει και το τρίροδο και το τετράροδο. Διαφέρει από τα υπόλοιπα quinny, στο ότι οι ρόδες δεν έχουν αέρα, γιάυτό και είναι φθηνότερο στην τιμή σε σχέση με τα quinny.

Να το δείς από κοντά για να τσεκάρεις κατά πόσο είναι ευρύχωρο το καθισματάκι, για παράδειγμα..Να χωράει το παιδάκι και αργότερα, για να μην χρειαστείς ξανά καρότσι.

Εγώ πηγαίνοντας από κοντά στο Mothercare, διαπίστωσα, ότι το my choice που μου άρεσε στην αρχή, είχε σχετικά στενό κάθισμα, και έτσι το απέρριψα, γιατί σκέφτηκα πως αργότερα μπορείς να αποτελούσε ίσως και πρόβλημα.

Τσέκαρε το και μετά προχώρησε στην αγορά. Μπορείς να πάρεις και γνώμη από τα σχόλια σε διάφορες σελίδες, ελληνικές και ξένες στο ίντερνετ.;)

 

Mάτα σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Το quinny zapp το έχω ήδη δει αλλά δεν μπορώ να εκτιμήσω ούτε το μέγεθος (εντελώς άπειρη όσον αφορά την ανάπτυξη των παιδιών...)ούτε την "συμπεριφορά" του στο δρόμο γι αυτό ρωτώ κάποια κοπέλα που ενδεχομένως το έχει χρησιμοποιήσει. Η αρχική μου επιλογή ήταν το buzz αλλά απορίφθηκε διότι είναι πολύ βαρύ για την ήδη καταπονημένη μέση μου και στο σπίτι που μένω έχω αρκετά σκαλοπάτια στην είσοδο και είτε το ανεβοκατεβάζω είτε το έχω στο αυτοκίνητο μόνιμα θα ήταν πρόβλημα λόγω βάρους αλλά και μεγέθους. Αυτό που με εντυπωσίασε στο zapp πέρα απ το design ήταν το πόσο ελαφρύ είναι και πόσο λίγο χώρο καταλαμβάνει. Αλλά επειδή οι πρώτες εντυπώσεις ενίοτε ανατρέπονται στην πράξη γι αυτό θέλω την γνώμη αυτών που το έχουν ήδη.

Link to comment
Share on other sites

Να 'σαι καλά sophi! Καλή επιτυχία στην έρευνα σου, και να ξέρεις ότι όσο θα ψάχνεις σίγουρα θα ακούσεις και αρνητικά(αυτό ισχύει για όλα τα καρότσια και όχι μόνο). Αυτό που μετράει είναι να μην υπάρχουν πολλά αρνητικά, ή να μην είναι ιδιαίτερα σημαντικά. Αυτό καταλαβα όσο έψαχνα εγώ!:wink:

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα από μένα (καιρό είχα να μπω λόγω μικρής). Εχθες πήγα για πρωτομαγια στο Μέτσοβο και πήρα και το καρότσι μου μαζί (quinny buzz). Μαζί μας ήταν και άλλα 2 ζευγάρια με επίσης 2 καρότσια (pegperego skate & zippy) . Στα πλακόστωτα του μετσόβου μόνο το δικό μας πήγαινε , τα άλλα δύο καρότσια είχαν εγλωβιστεί μεσα στα καλντερίμια (το perego είχε μεγάλες ρόδες μεν αλλά ήταν λεπτές και κόλλαγαν ανάμεσα από τις πλάκες ενω το zippy κόλλαγε επειδή είχε μικρές ρόδες.

Δυστώς για τον παραπάνω λόγω αναγκαστήκαμε να φύγουμε και να πάμε κάπου που θα είχε άσφαλτο για να μπορούν να μετακινούνται όλοι.

 

Εν ολίγοις αν εξαιρέσεις κανείς την δυσκολία που έχει το quinny για να το ανεβάζω μόνη μου σε πολλά σκαλοπάτια κατά τα άλλα δεν σταματάει πουθενα σε κανένα έδαφος με ελάχιστη προσπάθεια παρόλο το βαρος του (12 κιλα) . Οταν το σέρνεις δεν καταλαβαινεις το βάρος του καθόλου της εξαιρετικής ποιότητας κύλισης (παίζουν ρόλο και οι φουσκωτές ρόδες βέβαια)

Επίσης άλλο ένα αρνητικό του είναι ότι πιάνει σχεδόν όλο το πορτπαγκαζ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε κοριτσια θελω να παραγγειλω αυτο το καροτσι

http://www.pingpong-online.de/osc/product_info.php?products_id=1098

 

ειναι chicco...εσεις που ηδη εχετε ομπρελες καροτσια ειναι απαραιτητη η μπαρα μπροστα???

εχετε να προτεινετε καποιο αλλο μοντελο που να εχετε δοκιμασει ???

το θελουμε για δωρο για το βαφτιστηρι...

και η μητερα το αφησε πανω μας απλα θελει οπωσδηποτε να εχει κουκουλα και οχι τεντα...

 

ευχαριστωωωω

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια θελω να παραγγειλω αυτο το καροτσι

http://www.pingpong-online.de/osc/product_info.php?products_id=1098

 

ειναι chicco...εσεις που ηδη εχετε ομπρελες καροτσια ειναι απαραιτητη η μπαρα μπροστα???

εχετε να προτεινετε καποιο αλλο μοντελο που να εχετε δοκιμασει ???

το θελουμε για δωρο για το βαφτιστηρι...

και η μητερα το αφησε πανω μας απλα θελει οπωσδηποτε να εχει κουκουλα και οχι τεντα...

 

ευχαριστωωωω

 

Καλημέρα pasxalitsa, κοίταξε να δεις το δικό μου καρότσι έχει μπάρα και ολα τα κομφορ του αλλά... της μαμάς μου το καρότσι δεν έχει. Της πήρα αυτόhttp://www.mothercare.com/Mothercare-Pick-Mix-wrapper/dp/B00118SDMC/sr=1-2/qid=1241583762/ref=sr_1_2/278-5066536-9257814?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42764041&mcb=core με το οποίο κάνουν όλες τις βόλτες του κάθε μέρα. Δεν μου έχει κάνει κανένα παράπονο η μητέρα μου για το καρότσι που δεν έχει μπάρα αλλά μου ζητήσε ομπρέλα γιατι δεν την πίανει την μικρή παντα η κουκούλα. Το μόνο που θα πρόσεχα εγώ γιατί την ψιλοπάτησα είναι η πλάτη του καροτσιού να έχει θεσεις και ανεβοκατεβαίνει και να μην είναι με κλιπσάκια. Δεν νομίζω ότι χρειάζετε η μπάρα τελικά, αλλά πάει και αναλογα το παιδάκι πιστεύω! Ελπίζω να σε βοήθησα :D

 

Link to comment
Share on other sites

kalamaraki ευχαριστω...

το εχω δει αυτο αλλα θα προτιμουσαμε chicco (ξεχασα να το αναφερω...) βρηκα κ αυτο...

http://www.bimbomarket.it/en/product.asp?Id=4751&c_id=33&cf_id=38 το οποιο ζυγιζει μονο 7kg...

 

ειναι καποια κοπελα που εχει ή το ενα ή το αλλο να μου πει υπερ κ κατα???

 

στην τιμη δεν εχουν ιδιαιτερη διαφορα...και τα 2 εχουν κουκουλα και 5 θεσεις της πλατης...

το βαρος εχει διαφορα (αν και δεν εχω ανακαλυψει ποσο ζυγιζει το c.05 evolytion...που το εχω παρακατω)

http://www.pingpong-online.de/osc/product_info.php?cPath=147_148_150_154&products_id=1096

 

βασικα ειμαστε αναμεσα στα 2 αλλα θα παμε κ μια βολτα να τα δουμε και απο κοντα...

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ειχα σκοπο να παρω καροτσι 3 σε 1 αλλα ακουω οτι το πορτ μπεμπε ειναι αχρηστο σε λιγο καιρο ενω το καθισμα αυτοκινητου της πλακας. Ποιο καροτσι που να ειναι καταλληλο απο νεογεννητο μου προτεινετε?

lcWup3.png
Link to comment
Share on other sites

Ειχα σκοπο να παρω καροτσι 3 σε 1 αλλα ακουω οτι το πορτ μπεμπε ειναι αχρηστο σε λιγο καιρο ενω το καθισμα αυτοκινητου της πλακας. Ποιο καροτσι που να ειναι καταλληλο απο νεογεννητο μου προτεινετε?

 

 

εγω παντως εχω το chicco 3 for me

http://i632.photobucket.com/albums/uu50/198_02/show_image_in_imgtag.jpg

και ειμαι πολυ ευχαριστημένη. Στην αρχη ειχα την μπεμπα στο Port bebe και μεσα στο αμαξι και μετα το εβαζα στο καριτσι με μια κινηση και το χρησιμοποιησα περιπου μεχρι τον 5ο μήνα και οταν αρχισε να στεκεται η μπεμπα το εκανα κανονικο καροτσι (να κοιταει δηλαδη προς τα μπροστα) και την βαζω κανονικα στο καθισματακι της στο αμαξι.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι γνώμη έχετε για της Peg Perego το Pliko P3 και το switch ? Είμαι ανάμεσα σε αυτά τα δύο χωρίς να έχω αποκλείσει το chicco!

 

Εμείς πήραμε το Peg Perego Pliko P3, από το Bimbomarket φυσικά!

Είμαι πολύ ευχαριστημένη προν το παρόν αλλά δεν το έχουμε πολύ καιρο.

Από ότι κατάλαβα έχουν σχεδόν τον ίδιο σκελετό μόνο που το switch γυρίζει και κοιτάει το μωρό την μαμά. Η διαφορά στην τιμή δεν είναι πολύ μεγάλη οπότε δεν με επηρέασε, αλλά προτίμησα το Pliko από το Switch λόγω βάρους. Το switch είναι 2.5 με 3 κιλά βαρύτερο (δεν θυμάμαι τώρα ακριβώς, νομίζω ότι το ένα είναι κάπου 8 ένω το άλλο 11) και μου φάνηκε πολύ βαρύ. Σκέφτηκα ότι το να κοιτάω το παιδί θα το χρειαστώ για λίγο καιρό ενώ το βάρος θα μου μείνει για πάντα..Πάντως το μωρό δείχνει να απολαμβάνει βόλτες!!

7/3/2009

28/5/2010

weijp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως εχω το chicco 3 for me

http://i632.photobucket.com/albums/uu50/198_02/show_image_in_imgtag.jpg

και ειμαι πολυ ευχαριστημένη. Στην αρχη ειχα την μπεμπα στο Port bebe και μεσα στο αμαξι και μετα το εβαζα στο καριτσι με μια κινηση και το χρησιμοποιησα περιπου μεχρι τον 5ο μήνα και οταν αρχισε να στεκεται η μπεμπα το εκανα κανονικο καροτσι (να κοιταει δηλαδη προς τα μπροστα) και την βαζω κανονικα στο καθισματακι της στο αμαξι.

 

Στο καθισματακι του καροτσιου? Ειναι καλο δηλαδη? Κι εγω chicco ελεγα να παρω. Το πορτ μπεμπε ειναι καλο ή θελει εξτρα στρωματακι?

lcWup3.png
Link to comment
Share on other sites

Vereniki να σου ζήσει το μωράκι σου. Το θέμα είναι ότι ο κατάλογος της mothercare λέει ότι το Pliko P3 είναι 8,5 κιλά και το Switch 7,65. Γι'αυτό σκεφτόμαστε καλύτερα να πάρουμε το switch που είναι ελαφρότερο. Τώρα αν δεν είναι δεν το γνωρίζω. Θα το ψάξω καλύτερα. Ευχαριστώ για την απάντησή σου!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Vereniki να σου ζήσει το μωράκι σου. Το θέμα είναι ότι ο κατάλογος της mothercare λέει ότι το Pliko P3 είναι 8,5 κιλά και το Switch 7,65. Γι'αυτό σκεφτόμαστε καλύτερα να πάρουμε το switch που είναι ελαφρότερο. Τώρα αν δεν είναι δεν το γνωρίζω. Θα το ψάξω καλύτερα. Ευχαριστώ για την απάντησή σου!

 

μηπως εννοεί αυτα τα κιλά χωρίς το καθισμα του καροτσιού? γιατι όταν εψαχνα ετσι τα εγραφαν και το συνολο εβγαινε αρκετα βαρυ για αυτο και δεν τον προτιμησα...αντίθετως διαλεξα το inglesina zippy που ειναι απο τα ελαφρυτερα και κοντυτερα για να χωραει στο πορτ μπαγκας μας και δεν το μετανιωσαμε καθολου ειναι πολυ ευκολο καροτσι και με φοβερες αναρτησεις :D

gwggp2.png ISWTp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...