Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts

Το ξέρω γιατί εγώ της το ζήτησα. Είμαστε σε συνεννόηση. Της έβαλα link με το τόπικ να δει πόσες φορές έχει αναφερθεί το σάιτ της, και της ζήτησα έκπτωση για τα μέλη. Της άρεσε η ιδέα. Περιμένω απάντηση της.

 

α...... τοτε ΜΠΡΑΒΟ!!!!!! μακαρι....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βίκυ, εγώ ενδιαφέρομαι να παραγγείλω ένα φόρεμα αλλά δεν ανοίγει το site τους. Δεν επείγομαι βέβαια, αλλά είναι ευκαιρία τώρα να κάνω μια δοκιμαστική αγορά.

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σημερα με ενημερωσαν οτι το φορεματακι μου ειναι ετοιμο και θα το στειλουνε με ΤΝΤ.Γνωριζει καποια απο εσας τι πρεπει να κανω απο εδω και περα...?

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα με ενημερωσαν οτι το φορεματακι μου ειναι ετοιμο και θα το στειλουνε με ΤΝΤ.Γνωριζει καποια απο εσας τι πρεπει να κανω απο εδω και περα...?

 

εγω με τντ παρελαβα!!! τιποτα απολυτος απλα να εχει το επιθ σου πανω στο κουδουνι αν δεν σε βρουν θα σου στειλει η τζεσικα μηνυμα οτι δεν σε βρισκουν τοτε θα παρεις τηλ την τντ θα πεις το κωδ παραλ και θα σου το φερουν ! εμενα δεν με εβρισκαν με ενημ η τζεσικα, πηρα τηλ και την ιδια μερα μετα απο 3 ωρες ηρθε το φορεμα,,,

Link to comment
Share on other sites

Τα χρώματα που σου είπε η mlne με κορυφάιο το πράσινο. Η΄και πολύχρωμο. Δες μία φωτό δική μου (από τη βάφτιση), που δεν είμαι ούτε ασπρουλιάρα, ούτε μαυρισμένη.

 

 

glitterfy0093535944D31.gif

 

 

 

Καλά MARIEYA είσαι τέλεια!!!

Με 2 γέννες και μάλιστα μαζεμένες δε πήρες ούτε gr???? :evil::evil:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά MARIEYA είσαι τέλεια!!!

Με 2 γέννες και μάλιστα μαζεμένες δε πήρες ούτε gr???? :evil::evil:

 

Τι λες παιδί μου, σύνολο 26 κιλά πήρα! Αλλά με χαρά και υπερηφάνεια, επιτέλους έφτασα στα κιλά μου προ εγκυμοσύνης και ναιιιι επιτέλους χωράω σε όλα μου τα ρούχα!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια....οντως τις τσιμπησε λιγο τις τιμες:-(:evil:....επισης αλλαξε το νομισμα απο λιρα Αγγλιας σε δολλαριο Αμερικης (η λιρα ειναι πιο φθηνη απο το δολλαριο) και αν η ΒΙΚΥ καταφερει τις διαπραγματευσεις για την εκπτωση, μηπως απλα τελικα μας τα τα δωσει στις παλιες τιμες???:? Ειναι καιρος να ψαξουμε για αλλη κινεζουλα,μηπως?:rolleyes::cool:

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια....οντως τις τσιμπησε λιγο τις τιμες:-(:evil:....επισης αλλαξε το νομισμα απο λιρα Αγγλιας σε δολλαριο Αμερικης (η λιρα ειναι πιο φθηνη απο το δολλαριο) και αν η ΒΙΚΥ καταφερει τις διαπραγματευσεις για την εκπτωση, μηπως απλα τελικα μας τα τα δωσει στις παλιες τιμες???:? Ειναι καιρος να ψαξουμε για αλλη κινεζουλα,μηπως?:rolleyes::cool:

 

νομιζω οτι η κινεζουλα μεταφραζει πλεον την σελιδα μας και τις παρατσιμπησε τις τιμες!!

 

ox κοριτσια βλακεια μαλον λεω μαλλον απλα με την αλλλαγη νομισματος μου φανηκε οτι αυξηθηκαν νομιζω τελικα πως οχι!

*O μονος πραγματικος χρόνος είναι το εδώ και το τώρα

 

Όταν καταλάβουμε τι σημαίνει ελπίδα, θα πάψουμε να πιστεύουμε σ' αυτήν...

aMppp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ νομίζω σε ένα που μου αρέσει ότι ανέβηκε 3 ευρώ αλλά δεν θυμάμαι σίγουρα την παλιά τιμή

πώς σας φαίνεται αυτό?

είμαι μελαχρινή αλλά δεν έχω μαυρίσει ακόμα, ελπίζω ως τη βάφτιση να τα καταφέρω.

επίσης δεν είμαι και κόκκαλο, αλλά ό,τι κιλά περισσεύουν είναι από τη μέση και κάτω δυστυχώς

τα παπούτσια με τρέλαναν και τα βρήκα σε σαιτ και θα τα παραγγείλω κι αυτά

ακούω γνώμες

http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=737

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο φαινεται το φορεμα!! Ανετο, αερινο, καλοκαιρινο!!! Τα παπουτσια (επειδη ειναι το φετιχ μου) μπορεις να μου πεις πως τα ανακαλυψες?? Μπορεις να βαλεις link με το site?

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μαλλον ακριβιναν τα ρουχα.....

Το 1762 που ηθελα να παραγγειλω και ειχα μιλησει μαζι τους ειχε 29,99 (λιρες νομιζω) και τωρα λεει 54,99... Τι εγινε??

ulzbp3.png?RHvFPiSs3fxAp3.png?nm7c3Vpz
Link to comment
Share on other sites

εγώ νομίζω σε ένα που μου αρέσει ότι ανέβηκε 3 ευρώ αλλά δεν θυμάμαι σίγουρα την παλιά τιμή

 

καλα το δικο μου πηγε 87,79 δηλ σχεδο 8 ευρω παραπανω:evil: α να μην πω τιποτα:evil:, τι εγινε αντι να κανει προσφορες που εχει δουλεια:evil: απο εμας!!!τωρα αρχισε να τα ναβαζει:mad::evil:??? καλα.......

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μαλλον ακριβιναν τα ρουχα.....

Το 1762 που ηθελα να παραγγειλω και ειχα μιλησει μαζι τους ειχε 29,99 (λιρες νομιζω) και τωρα λεει 54,99... Τι εγινε??

 

απλα αλλαξε την τιμη σε δολλαριο τωρα βρες μετατροπεα νομισματν και δες ποσο ακριβινε, αλλα και παλι βαλε λιγα στην αποστολη βαλε λιγο στην μεφορα χρηματ βαλε λιγα η αυξηση, δεν παω καλυτερα να παρω απο εδω στις εκπτωσεις να ειμαι και σιγουρη οτι θα μου παει.......

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν που ανοίγει το site, εσας? θελω το 6322 και το 1670 και μαλλον το 1729.

Το site μου ανοιγει κανονικα! Εβαλα τον κωδικο σου 6322 και δεν το βρισκει(λεει οτι δεν υπαρχει ή οτι δεν ανηκει σε δικο τους φορεμα) Τα αλλα 2 ανοιξαν(ωραια ειναι:wink:)

Κοριτσια, οντως τα ανεβασε παρα την μετατροπη σε δολλαριο απο λιρα!:twisted::(

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

τα παπούτσια είναι και για μένα φετίχ, απλά δεν είχα ιδέα πως να τα βρώ και ως γνώστρια της αγγλικής απλά γκούγκλαρα ribbon lace sandals

και ιδού τα αποτελέσματα της αναζήτησης

http://www.thefind.com/apparel/info-ribbon-lace-up-sandal#filter[sortby]=price_asc&page=1

εγώ θα το πάρω από εδώ

http://www.pierresilber.com/rstnsandal6.html

δηλαδή λέτε ότι δε συμφέρει πιά?

δεν έχω ψάξει καθόλου έξω και δε μπορώ να κάνω σύγκριση

Link to comment
Share on other sites

Dinaki88, αν σε παιρνει ο χρονος, περιμενε να δουμε τι θα καταφερει και η συμφορουμιτισσα ΒΙΚΥ αλλιως..υπολογισε αν σε συμφερει! Με αρρωστησες τωρα!(με την καλη την εννοια) παω να χαζεψω στο σιτε σου με τα παπουτσια!!!!:D:D:D

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...