Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια :D

Δυστυχώς ότι έφτιαξε η Λία δεν μπορέσαμε να βάλουμε τίποτα. Φύσαγε και δεν στεκόταν τίποτα. Εγώ επέμενα τουλάχιστον να βάλουμε ο δεντράκι για τις μπομπονιέρες. Το έβαλε και το κρατούσε να μην πέσει.

Οι επόμενοι από εμάς είχαν μπαλόνια και τα είχαν δέσει και μια χαρά κρατιούνταν.

Πολύ καλή δουλειά αλλά κανείς δεν την είδε....:(

Και τα χρήματα εννοείται στο ακέραιο.

Το φόρεμα είναι αυτό http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=2147

Είναι ακριβώς έτσι όπως το βλέπετε και μπορώ να πω και καλύτερο.

 

 

 

Ωχ, απογοητεύτηκα τώρα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το φόρεμα είναι αυτό http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=2147

Είναι ακριβώς έτσι όπως το βλέπετε και μπορώ να πω και καλύτερο.

Παρα πολυ ωραιο και το δικο σου φορεμα frosobal και μπορεις ανετα να το ξαναφορεσεις (δεν ειναι μια τουαλετα με μεγαλη ουρα π.χ):wink:Να σου ζησουν τα μωρουλινακια σου!

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Το φόρεμα είναι αυτό http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=2147

Είναι ακριβώς έτσι όπως το βλέπετε και μπορώ να πω και καλύτερο.

 

ωραιο το φορεμα!!!! και το χρωμα καλο!!!! μου αρεσει και εμενα. αν ειναι μπορει να παρω και αυτο το σχεδιο, εχουμε πολλα βαφτισια ολο το καλοκαιρι!!!;););)

ισως και καποιο γαμο που ξερετε???::roll:lol:

Link to comment
Share on other sites

http://www.amarisso.gr/pop_zoom.php?lang=1&thephid=243

 

πως σας φαινεται;επικοινωνησα με κινα κ ειπαν οτι μπορουν να κανουν το ιδιο με 65 συν μεταφορικα. καλα ειναι λετε;

 

Πολυ καλο.Δεν ηξερα οτι δεχονται και παραγγελιες!

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολυ καλο.Δεν ηξερα οτι δεχονται και παραγγελιες!

 

δεχονται,ισως δεν βαλουν ιδια τρεσα αλλα δεν με ενοχλει.θα ρωτησω ποσο κανει στο αμαρισο απο περιεργεια

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια θα περιμένω νέα σου!

marag!

παρέλαβα τα παππούτσια!

Είναι τέλεια! Μου άρεσαν πάρα πολύ. Πήρα δύο ζευγάρια, το ένα το έκανα δώρο στην κολλητή μου γιατι ξετρελάθηκε και σμρ περιμένω να παραλάβω άλλα τρία!!!

Link to comment
Share on other sites

marag!

παρέλαβα τα παππούτσια!

Είναι τέλεια! Μου άρεσαν πάρα πολύ. Πήρα δύο ζευγάρια, το ένα το έκανα δώρο στην κολλητή μου γιατι ξετρελάθηκε και σμρ περιμένω να παραλάβω άλλα τρία!!!

 

 

Σούπερ θα παραγγείλω και εγώ

Ευχαριστώ πολύ.

Καλοφόρετα!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

marag!

παρέλαβα τα παππούτσια!

Είναι τέλεια! Μου άρεσαν πάρα πολύ. Πήρα δύο ζευγάρια, το ένα το έκανα δώρο στην κολλητή μου γιατι ξετρελάθηκε και σμρ περιμένω να παραλάβω άλλα τρία!!!

Είναι δερμάτινα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είναι δερμάτινα;

frosobal είναι ''δερματίνες καλής ποιότητας οπως αναφέρουν οι ίδιοι''.Για τα λεφτά τους είναι μια χαρά πάντως.Εγω αγόρασα ενα ζευγάρι γόβες στα 17ε κ μια μπαλαρίνα.:D

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εχω παρει κ εγω απο απο αυτο το σαιτ παππουτσια κ ειναι παντα πολυ περιποιημενες οι συσκευασιες τους κ τα παππουτσια πολυ όμορφα ποιοτικα.. εγω προσωπικα εμεινα πολυ ευχαριστημενη κ με το παραπανω θα ελεγα... μια δοκιμη θα σας πεισει..

Link to comment
Share on other sites

frosobal είναι ''δερματίνες καλής ποιότητας οπως αναφέρουν οι ίδιοι''.Για τα λεφτά τους είναι μια χαρά πάντως.Εγω αγόρασα ενα ζευγάρι γόβες στα 17ε κ μια μπαλαρίνα.:D

Κορίτσια σόρυ :oops: αλλά δερματίνες βρίσκω άπειρες σε αυτήν την τιμή και τα δοκιμάζω πριν να τα αγοράσω αφού μετά τις εγκυμοσύνες το νούμερό μου ακόμα...το ψάχνω :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια και εμενα μου ειπαν οτι το φορεμα ειναι αεροδρομιο κα να παρω στο τηλ 3543866 για να μαθω τι γινεται περιμενω να περασει απο τελωνειο!!!κατι μου λεει οτι θα δωσω παραπανω απο 3ευρω στον κουριερ διοτι το φορεμα μου ειναι 2 κιλα.... φροσομπαλ εσυ οταν εμαθες οτι ειναι τελωνειο μετα απο ποσες μερες ηρθε το φορεμα.....?????????

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έφυγαν τα φορέματα το Σάββατο και μέσα στο site τους γράφει οτι θα τα πάρω σε 4-6 μέρες εργάσιμες. Ελπίζω να μην περάσουν τελωνείο Έλενα! Έχω αγωνία γιατί η βάφτιση πλησιάζει (13/6) και ακόμη δεν έχω φόρεμα!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έφυγαν τα φορέματα το Σάββατο και μέσα στο site τους γράφει οτι θα τα πάρω σε 4-6 μέρες εργάσιμες. Ελπίζω να μην περάσουν τελωνείο Έλενα! Έχω αγωνία γιατί η βάφτιση πλησιάζει (13/6) και ακόμη δεν έχω φόρεμα!!!

 

ποσο πληρωσες για τα μεταφορικα;

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έφυγαν τα φορέματα το Σάββατο και μέσα στο site τους γράφει οτι θα τα πάρω σε 4-6 μέρες εργάσιμες. Ελπίζω να μην περάσουν τελωνείο Έλενα! Έχω αγωνία γιατί η βάφτιση πλησιάζει (13/6) και ακόμη δεν έχω φόρεμα!!!

 

κοιτα οπως ειπε και η φροσομπαλ πιο πανω μαλλον κατι θα περνανε για να πληρωσε 3 ευρω νομιζω πως παει παλι με το κιλο το τελωνειο.....

εγω ελπιζω να μην εχει.... η αν εχει να ειναι λιγο μεχρι 20 ευρω δεν εχω προβλημα αλλα παραπανω εχω... γιατι δωσε εδω δωσε εκει πολλα ρε φιλε για ενα φορεματακι απο κινα........

θα τα παρεις σιγουρα εως 13/6 απλα λεω να δεις και κατι αλλο αν δεν σου κανουν η δεν σου αρεσουν να μην ψαχνεις τελευταια στιγμη.....τοτε δεν θα εχεις και πολυ χρονο για ψαξιμο.........

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εσεις που ηδη παραλαβατε τα φορεματα σε τι σας τα στελνουν? σε κουτι? ρωταω για να ξερω θελουν σιδερωμα μετα??? γιατι απο κινα εχει και μια αποσταση.....εμενα ειναι και σατεν το φορεμα......

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν είχα ενημέρωση ότι ήταν Ελλάδα.

Την Παρασκευή πριν τη βάπτιση το πρωί μου χτύπησαν την πόρτα και μου το παρέδωσαν.

Ήταν μέσα σε ζελατίνη και ήθελαν σιδέρωμα. Είχα 2 φορέματα.

Το μόνο πρόβλημα ήταν ότι ήθελαν κόντυμα.

Πάντως σας το ξαναλέω το φόρεμα έκλεψε τις εντυπώσεις....

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ελαβα μηνυμα απο κινα οτι δεν μπορουν να με βρουν ...πηρα τηλ στην τντ ελλαδας...και εκει μου ειπαν οτι ειχαν ερθει αλλα το κουδουνι μας εχει μονο το επιθ συζυγου ...και ετσι εφυγε,, κοριτσια οσες περιμενετε φορεμα απο κινα βαλτε στο κουδουνι το επιθ σας...εγω το περιμενω σημερα μεχρι 17.00 μου ειπαν.... θα σας πω μετα τις 17.00 πως ηταν!!!

Link to comment
Share on other sites

εγώ πλήρωσα μεταφορικά 46€ νομίζω για 2 φορέματα 2.5 κιλά. Αλλά έχει σχέση αυτό? Ανησυχώ πολύ τώρα...!Τα δικά μου έφυγαν με EMS. Η κινέζα μου είπε να μπώ μετά στην PARCELFORCE Αγγλίας για να φώ με το tracking number το ιστορικό, πού βρίσκεται, πότε θα ΄φύγει απο Αγγλία κτλ αλλά γράφει στο site όταν βάζω κωδικό οτι δεν έχει φτάσει ακόμη...πάνε 4 ημέρες απο την αποστολή απο Κίνα!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...