Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αν ρωτήσω δηλ στα ΕΛΤΑ μπορεί να ξέρουν ? όμως δεν μου έχει στείλει Tracking number .....με το όνομα να το ζητήσω ?

 

αν δεν σου εχει στειλει Tracking number μαλλον δεν τα εστειλε ακομα...

MF88p3.png

 

Hf3jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτό φοβάμαι ....ότι δεν τα έχει στείλει καν....πιστεύω πως καθυστέρησε να τα φτιάξει και για αυτό δεν απαντάει ....και να σκεφτείς πως της είχα πει πως τα χρειάζομαι τέλος Μαϊου για ΄να τα έχω εδώ νωρίς και να δωαν μου αρέσουν καλώς αλλιώς να έχω χρόνο για διορθώσεις ή για ψάξιμο άλλου φορέματος....και είναι ήδη Ιούνιος και τίποτα.....εσάς σε πόσες μέρες ήρθαν από τότε που σας το έστειλε ....? θα περιμένω και αύριο ελπίζω να έχω πια μια απάντηση

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσακια αν καποια απο εσας εχει φωτο που φοραει το φορεμα ας την βαλει για λιγο να την δουμε, η εστω αν εχετε fasebook kai εχετε φωτο εκει... [email protected] καντε κανενα add να το δουμε

 

 

 

Ναι θέλω και εγώ να δω foto

Αν θέλετε στείλτε με email

Δύσκολα ψωνίζω από internet

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν κορίτσια σήμερα επιτέλους μου έστειλε μήνυμα. Μου είπε πως το φόρεμα έχει τελειώσει και μου έστειλε φοτο.Το φόρεμα της φωτογραφίας ήταν στο χρώμα που ζήτησα αλλά είχε πολλές διαφορές στα μανίκια και κυριώς στο στόλισμα με τα στρας καμία σχέση με την αρχική εικόνα του site. Επίσης φαινόταν από την μέση και πάνω ενώ όλη η δουλειά και το σχέδιο ήταν στο τελειώμα ....δεν ξέρω καν αν έχει βάλει κάτι...τέλος πάντων το αποτέλεσμα φαίνεται διαφορετικό από αυτό που ήθελα αλλά για να πω την αλήθεια δεν μου φάνηκε πολύ κακό...αλλά δεν είναι τόσο σικάτο όσο φαινόταν αρχικά ....και να σκεφτεί κανείς πως αυτό θα μπορούσε να το έχει παραγγείλει κάποια για νυφικό ...περιμένω να το δω από κοντά. Για το άλλο φόρεμα ούτε αναφορά ούτε φωτογραφία...αλλά όταν της έγραψα ότι έχω παραγγείλει 2 φορέματα που απάντησε ότι θα μου τα στείλει ....τώρα τι θα παραλάβω ένας θεός ξέρει ....ελπίζω να ρθουν εγκαίρως και να μπορώ να φορέσω κάποιο από τα δύο....έχω και εγώ άλλα στην ντουλάπα μου αλλά στην βάπτιση του παιδιού μου δεν θέλω να φορέσω κάτι που το έχω ξαναφορέσει.....θα περιμένω....να δω ,,,,στο μεταξύ αν βρω λίγο καιρό θα βγω να κάνω μια βόλτα και στα μαγαζιά μήπως βρω κάτι και τα έχω στα υπόψη.

Link to comment
Share on other sites

καλοφόρετα σε όσες παρέλαβαν! Να σας κάνω μία ερώτηση, τις μετρήσεις για το νουμερο του φορεματος τις δινουμε σε εκτοστά ή σε άλλη μονάδα μέτρησης ? Χρησιμοποιούν νούμερα αμερικής ?

20iyp2.png mI5Hp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλοφόρετα σε όσες παρέλαβαν! Να σας κάνω μία ερώτηση, τις μετρήσεις για το νουμερο του φορεματος τις δινουμε σε εκτοστά ή σε άλλη μονάδα μέτρησης ? Χρησιμοποιούν νούμερα αμερικής ?

 

σε cm!!

Link to comment
Share on other sites

Εχω σκασει, πηρα τηλ. κι εμαθα πως το πακετακι μου εφτασε επιτελους Ελλαδα το Σαββατο, αλλα ειναι στο τελωνειο για εκτελωνισμο. Σε ποιο τελωνειο δεν ξερω, Αθηνα ή Θεσσαλονικη, και μου ειπαν πως θα κανει τουλαχιστον 5 μερες για να εκτελωνιστει. Εντωμεταξυ εγω Τεταρτη απογευμα πεταω για Κρητη.

Βρε κοριτσια τα δικα σας πως ηρθαν τοσο γρηγορα?

MF88p3.png

 

Hf3jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχω σκασει, πηρα τηλ. κι εμαθα πως το πακετακι μου εφτασε επιτελους Ελλαδα το Σαββατο, αλλα ειναι στο τελωνειο για εκτελωνισμο. Σε ποιο τελωνειο δεν ξερω, Αθηνα ή Θεσσαλονικη, και μου ειπαν πως θα κανει τουλαχιστον 5 μερες για να εκτελωνιστει. Εντωμεταξυ εγω Τεταρτη απογευμα πεταω για Κρητη.

Βρε κοριτσια τα δικα σας πως ηρθαν τοσο γρηγορα?

Κι εμένα έτσι μου είχαν πει, μάλιστα πώς θα κάνει κανένα μήνα και, όταν βέβαια φτάσει Ελλάδα (ακόμα ταξίδευε όταν τους είχα πάρει τηλέφωνο).

Ξαφνικά σε 2 μέρες μου ήρθαν στο σπίτι και φυσικά ήταν μεγάλη χαρούμενη έκπληξη.;)

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα έτσι μου είχαν πει, μάλιστα πώς θα κάνει κανένα μήνα και, όταν βέβαια φτάσει Ελλάδα (ακόμα ταξίδευε όταν τους είχα πάρει τηλέφωνο).

Ξαφνικά σε 2 μέρες μου ήρθαν στο σπίτι και φυσικά ήταν μεγάλη χαρούμενη έκπληξη.;)

 

Μακαρι!

MF88p3.png

 

Hf3jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τη γνώμη σας σας παρακαλώ. Έχω βρεί το φόρεμα αλλα το θέμα μου είναι το χρώμα. Σκεφτόμουνα το λευκό αλλά δεν είμαι πολύ μαυρισμένη. Και ούτε θα μαυρίσω μέχρι τότε.

 

Τι χρώματα ταιριάζουν σε ξανθιές ούτε σαν το γάλα αλλά ούτε μαυρισμένες?

Link to comment
Share on other sites

Το λευκο παει σε ολες, κι εγω λευκο εβαλα στη βαφτιση και ειμαι ασπρουλιαρα. Κατα τα αλλα προτεινω ροζ, φουξια, γαλαζιο, πρασινο (ολοι οι τονοι).

Αλλα μαλλον εσσυ ξερεις καλυτερα!

Βρες καποιο ρουχο σου που το χρωμα του σου παει πολυ κι επελεξε με βαση αυτο.

MF88p3.png

 

Hf3jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια τη γνώμη σας σας παρακαλώ. Έχω βρεί το φόρεμα αλλα το θέμα μου είναι το χρώμα. Σκεφτόμουνα το λευκό αλλά δεν είμαι πολύ μαυρισμένη. Και ούτε θα μαυρίσω μέχρι τότε.

 

Τι χρώματα ταιριάζουν σε ξανθιές ούτε σαν το γάλα αλλά ούτε μαυρισμένες?

 

 

Τα χρώματα που σου είπε η mlne με κορυφάιο το πράσινο. Η΄και πολύχρωμο. Δες μία φωτό δική μου (από τη βάφτιση), που δεν είμαι ούτε ασπρουλιάρα, ούτε μαυρισμένη.

 

 

glitterfy0093535944D31.gif

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει κι εγώ να βρω φορεμα το συντομότερο.:( Αλλά με τα κιλά της εγκυμοσύνης ντρέπομαι ακόμα και να πάω να δοκιμάσω.

 

 

εχω γραψει και πιο πανω για ενα μαγαζακι στο παγκρατι με νουμερα και σχεδια και καλες τιμες!!!εγω εμεινα ευχαριστημενη και στο προτεινω....

Link to comment
Share on other sites

Τα χρώματα που σου είπε η mlne με κορυφάιο το πράσινο. Η΄και πολύχρωμο. Δες μία φωτό δική μου (από τη βάφτιση), που δεν είμαι ούτε ασπρουλιάρα, ούτε μαυρισμένη.

 

 

glitterfy0093535944D31.gif

 

το κοσμημα στο χερι ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!1

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιες κοπέλες θέλουν να παραγγείλουν απο τα JessicaBrides περιμένετε σήμερα-αύριο, μεγάλη πιθανότητα να χω κάτι ευχάριστο να σας πω

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή ....μια έκπτωση ας πούμε για τα μέλη του Parents? πως σας φαίνεται?

 

αυτο ειναι καλο!!! αλλα πως θα ξερουν οτι ειμαστε απο φορουμ... εσυ απο που το ξερεις???

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε Βικυ!

Λοιπον εγω ακομα δεν εχω παραλαβει και το απογευμα πεταω για Κρητη.

Εμαθα ομως πως το πακετακι μου βρισκεται στο κεντρο διαλογης στη Θεσσαλονικη και πως αυριο θα βρισκεται στο τοπικο καταστημα. Πηρα τηλ και συνεννοηθηκα να παει η μαμα μου να το παραλαβει αυριο και να μου το φερει αυτη. Ευτυχως η μαμα μου πεταει αυριο. Αχ ελπιζω να πανε ολα καλα, και να μου ειναι καλο το φορεμα.

MF88p3.png

 

Hf3jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...