Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κι εγω περιμενω το πακετακι με τα δυο φορεματακια μου, το εστειλε με EMS στις 26/05 και στις 27/05 εφυγε απο το Πεκινο. Απο κει και περα αγνοειται, ψαχνω σε διαφορες χωρες και δεν το βρισκω. Αντε να δουμε, γιατι σε μια βδομαδα φευγουμε για Κρητη και πρεπει να το εχω, αλλιως να δω τι θα βαλω η κουμπαρα.

MF88p3.png

 

Hf3jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πριν καμια ώρα παρελαβα τα 3 απο τα 5 και να σου πω την αληθεια ειναι ΧΑΛΙΑ ειμαι πολυ απογοητευμενη δείχνουν φτηνα και το ενα μου ειναι πολυ μακρυ επισης ενα φαινονταν στενο απο την μεση και κατω στην φωτογραφια και εγω παρελαβα ενα που ειναι φαρδυ ...τι να πω. Το βραδυ που θα παω σπιτι θα τα δοκιμασω και θα σας πω περισσότερα μακαρι η πρωτη εντυπωση μου να ειναι λανθασμενη....... :-(

Link to comment
Share on other sites

Α ρε κορίτσια μου ανάψατε φωτίες στο πορτοφόλι ¨)))):P:p τα θέλω όλα¨))):P:p,μπορείτε όμως να μου όμως να μου πείτε παρακαλώ πως μπορώ να ζητήσω άλλο χρώμα.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μόλις παρέλαβα...ειμαι δουλεια δεν εχω ακομα ανοιξει το πακετο...

 

αντε καλοφορετο, χαιρομαι που παρελαβε και αλλη μια κοπελα μετα απο εμενα γιατι αρχισα και εγω να ανησυχω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα πριν 20 ημέρες ήταν κανονικά να μου τα στείλει ....αλλά επειδή δεν είχα λάβει καμιά ενημέρωση σχετικά με το πότε ακριβώς και πως θα γίνει η αποστολή έστιελα μαιλ να την ρωτήσω.Μου απάντησε αμέσως πως σε 2-3 ημέρες θα έχουν τελειώσει και θα μου στείλει μήνυμα .....έκτοτε δεν έχω λάβει τίποτα....την τελειταία εβδομάδα της έχω στείλει αρκετά μηνύματα ...αλλά απλώς δεν απαντάει ....δεν ξέρω εάν τελειωσαν εάν τα έστειλε τίποτα ...

Νεφέλη πές μας για την ποιότητα ....εσένα δεν σου άρεσαν δηλαδή? .....τι υφάσματα είχες πει ....> όταν λες φαίνονται φτηνά σαν ραφή ή σαν ύφασμα ?

Link to comment
Share on other sites

'Ηρθαν τα δικά μου χτές. Δηλαδή πήγα και τα πήρα εγώ γιατί ήταν να έρθουν τη Δευτέρα, αλλά ο έξυπνος ο courier αντί για το νούμερο 7 στο δρόμο, διάβαζε 1 και ήρθς 2 φορές στο 1 και δεν έβρισκε το επίθετο στο κουδούνι και έφευγε. Τα φορέματα είναι πολύ καλά ραμμένα, πολύ περιποιημένα εσωτερικά και εξωτερικα, φαίνονται καλά τα υφάσματα, σιφόν. Το θέμα είναι οτι εγώ θα αγοράσω άλλο για τη βάπτιση γιατί το ένα που είχα σκοπό να βάλω, είναι πάρα πολύ ζεστό γιατί έχει διπλή φόδρα εσωτερικά και θέλει μετατροπή και δεν προλαβαίνω να τρέχω σε μοδίστρα και πρόβες...Επίσης, φαίνεται πολύ κυριλέ και όχι τόσο αέρινο όπως φαινόταν απο τη φωτο λόγω της φόδρας. Θα το φορέσω εννοείται σε γάμους και άλλες βαπτίσεις που έχω γιατί είναι πολύ ωραίο αλλά στη δική μου, με το παιδί στην αγκαλιά, να το αλλάζω, να το ταϊζω και να τρέχω...δεν θα το αντέξω, θα σκάσω! Το παράγγειλα 26/4 και κανονικά θα το έφερναν 31/5. Καλή απιτυχία σε όλες και καλές εμφανίσεις!

Link to comment
Share on other sites

δυσκολο το κοβω, θελουν 20 μερες για να το ραψουν και αλλες 10 να το στειλουν, ενα μηνα δηλαδη..εγω βαφτιζω τελη ιουλιου αλλα δεν τι διακινδυνευω να μεινω χωρις φορεμα, αν και αυτα που βλεπω ειναι τελειαααα...

* Τα πιο γλυκά χαμόγελα,που υπάρχουν στη ζωή μας,μας δίνουνε απλόχερα,οι άγγελοι οι δικοί μας,Κι αυτοί είναι τα μικρά παιδιά,που ζουν ανάμεσά μας,και μας διδάσκουν πως σωστά...να λειτουργεί ...η καρδιά μας...Κάθε πρωϊ στα μάτια τους,βλέπουμε άλλιως το κόσμο...με άνθη και ροδόσταμο..μέλι ,μέντα και δυόσμο...

Link to comment
Share on other sites

Ντέμπορα δεν υπήρξε καμιά επικοινωνια με την εταιρια courier απλα μου τα εφεραν.Σχετικα με τα φορεματα υπάρχει το εξής ζήτημα δεν ειναι καθόλου αερινα και ειναι πολυ βαρια στο στήθος εχουν ενισχυση παρα πολυ χονδρη και αυτο τα κανει χαλια γιατι εγω δεν ειμαι απο τις κοπελες που δεν εχουν στηθος και βαζοντας τα φορεματα με παχαινουν και μου μεγαλωνουν το στηθος χωρις λόγο, κατι που ειναι πολυ άσχημο.

Στα 2 φορεματα ενω το βασικο υφασμα ειναι ωραιο όλες οι λεπτομερειες δειχνουν χάλια και το ενα ειναι ασχετο με το σχεδιο της φωτογραφιας (ειναι πολυ πιο φαρδυ απο την μεση και κατω).

Μονο το 1 απο τα τρια θα μπορουσα να το φορεσω αν και σε ευτο ειναι μειων η ενισχυση του στηθους.

Επίσης η πρωτη παραγγελια ειναι 4 φορεματα και μου εστειλαν τα 3. Γενικώς καθόλου ευχαριστημενη πιστευω οτι ίσως επειδη ειχανε μονο 20 μερες να τα φτιάξουν και να τα στείλουν ίσως να τα 'ξεπεταξανε"

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου πάντως το φόρεμα ήταν ακριβώς όπως της φωτογραφίας.

Την ενίσχυση, άνοιξα λίγο μέσα με ένα ψαλιδάκι και την έβγαλα.

Κι επειδή ήταν μακρύ το κόντυνα. Μου πήρε 5 ευρώ η μοδίστρα και το έκανε σε 2 ώρες.

Το φόρεσα στη βάπτιση και έκλεψε τις εντυπώσεις.

Αλλά μέχρι να έρθει πολύ άγχος...

Η βάπτιση ήταν Κυριακή και απροειδοποίητα ήρθε Παρασκευή πρωί με κούριερ.

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσακια αν καποια απο εσας εχει φωτο που φοραει το φορεμα ας την βαλει για λιγο να την δουμε, η εστω αν εχετε fasebook kai εχετε φωτο εκει... [email protected] καντε κανενα add να το δουμε

*O μονος πραγματικος χρόνος είναι το εδώ και το τώρα

 

Όταν καταλάβουμε τι σημαίνει ελπίδα, θα πάψουμε να πιστεύουμε σ' αυτήν...

aMppp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...