Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

τοκετός Πάτρα δημόσιο Αγιος Ανδρέας


Recommended Posts

Καλησπέρα σας, θα ήθελα να μάθω αν κάποια έχει εμπειρία γέννας, από το δημόσιο νοσοκομείο "Άγιος Ανδρέας" στη Πάτρα . Πως ήταν ο χώρος? αν έμεινε ευχαριστημένη με το γιατρό που ειχε?
με τις μαιες? αν χρειάστηκε να δώσει παραπάνω χρήματα?  οποιαδήποτε πληροφορία θα είναι πολύ σημαντική.!  
 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα!!δεν εχω γεννησει στον αγιο ανδρεα αλλα οταν αποφασισα να γεννησω σε νοσοκομειο κοιταξα και εκει ...η κλινικη ειναι καινουρια,καθαρη και νομιζω καλυτερη και απο ιδιωτικα!απο μαιεσ δεν ξερω!!ο λογοσ που εγω αποφασισα να μην παω εκει ηταν στο θεμα γιαγτροσ..πηγα να με δει ο κυριοσ παπαδατος..μου εκανε εναν υπερηχο του ενοσ δευτερολεπτου,δεν προλαβαμε να συζητητσουμε τπτ ,ουτε να του κανω καποιεσ ερωτησεις που ηθελα..και οταν τον ρωτησα αν θα ειναι στην γεννα μου δεν μου εδωσε σαφη απαντηση,μ εδωσε την εντυπωση οτι αν εχει ορεξη θα ερθει αν οχι δεν θα ερθει!για τα παραπανω χρηματα μου ειπαν οτι ο συγκεκριμενοσ δεν ζηταει κατι !!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Καλησπέρα σε όλες!! Είμαι ήδη 5.5 μηνών και όσο κ αν φαίνεται περίεργο δεν έχω ακόμη γιατρό... Η καλύτερα δεν έχω βρει ακόμη γιατρό που να μου ταιριάζει.. Σε 3 μέρες πηγαίνω για β επιπέδου Δόξα Σοι Ο Θεός πηγαίνουν όλα καλά μέχρι στιγμής αλλά το θέμα του γιατρού είναι ένα αγκάθι.. Έχω παει 4 φορές σε μια γυναικολόγο στ νοσοκομείο του Αγίου Αντρέα δν θέλω ν αναφέρω τ όνομα της αλλά η γυναίκα είναι εντελώς στ κόσμο της.. Να φανταστείτε ότι δεν με ξέρει καν... Πηγαίνω 3 μήνες εκεί και δεν με ξέρει..Θελω με την η τον γυναικολόγο μου να έχω στενή σχέση.. Οπότε την χρειαστώ να την βρω.. Και γενικά να νιώθω ασφάλεια να νιώθω ότι με ξέρει προσωπικά ότι έχουμε μία σχέση ότι μπορώ να την εμπιστευτώ κλπ.. Ξέρει λοιπόν κάνεις κανέναν τέτοιο γυναικολόγο στ νοσοκομείο του Αγίου Αντρέα;; 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Γειά σας και από εμένα. Σκέφτομαι και εγώ να επισκεφτώ κάποιον γυναικολόγο στον Άγιο Ανδρέα, μου έχουν αναφέρει τον κ.Καπερώνη και την κα.Γεωργοπούλου. Αλλά δεν τους γνωρίζω καθόλου. Έχει κάποια εμπειρία με τοκετό σε αυτό το νοσοκομείο αλλά και από κάποιον γιατρό?

 

Σας ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

On 22/8/2018 at 11:32 ΜΜ, sokolataki-ion είπε:

Καλησπέρα σας, θα ήθελα να μάθω αν κάποια έχει εμπειρία γέννας, από το δημόσιο νοσοκομείο "Άγιος Ανδρέας" στη Πάτρα . Πως ήταν ο χώρος? αν έμεινε ευχαριστημένη με το γιατρό που ειχε?
με τις μαιες? αν χρειάστηκε να δώσει παραπάνω χρήματα?  οποιαδήποτε πληροφορία θα είναι πολύ σημαντική.!  
 

έχει περάσει καιρός βέβαια και εύχομαι να σου πήγαν όλα καλά!!! Τελικά γέννησες στον Άγιο Αντρέα? Λογικά δεν θα δεις το μήνυμα αλλά είπα να κάνω μια προσπάθεια!! χεχε 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...