Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μωρό σέρνεται και γκρινιαζει


Recommended Posts


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , Dust pink είπε:

Στα μπρούμυτα ε? Ενδιαφέρον!! Πώς το κατάφερες ρε θηρίο?

Καλομελετα και έρχεται! Σύντομα θα το κάνεις και συ!:D:P

  Άστα σου λέω, είχα απηυδήσει με αυτά τα αυτοκόλλητα. Αφού για ένα διάστημα σκεφτόμουν να πάρω πανες-βρακακι.

  Πλέον (14 μηνών) ευτυχως σπάνια κάνω τέτοια ακροβατικά. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Mama_Anesti_ είπε:

Γενικα δεν χρειάζεται άγχος γιατί περνάει κ στο μωρό. Διαβάζοντας τα posts σας θυμήθηκα τα δικά μου. Συγκεκριμένα είχα έννοια ποτέ θα γυρίσει πλευρό κ αναρωτιομουν ποτέ θα έρθει ή ώρα. Τελικά το έκανε 5.5 μηνών κ μετά ξεκίνησε ένας αγώνας για να καταφέρω να αλλάξω την πάνα του. Έκανε συνέχεια βαρελάκια κ δεν έμενε στιγμή ανάσκελα. Κάθε φορά έδινα μάχη μέχρι που εκπαιδευτηκα στην αλλαγή στα μπρούμυτα!  

  Τελικά καθε ηλικία έχει την ομορφιά της και ειναι κρίμα το άγχος να μην μας αφήνει να την χαρουμε. 

Εμεις αλλαζουμε στο ορθιο.αφου πρωτα τον εχω κυνηγησει σε ολο το σπιτι για να τον πιασω

Αντιθετα με την κορη μου που εφερνε το σελτεδακι,τα μωρομαντηλα.κ την πανα κ ξαπλωνε μονη

Κ στο τσακ ειμαι για πανα βρακακι,αλλα θα του ειναι κ μεγαλες κ με βολευουν αυτες που παιρνω,αλλα μερικες μερες δ συνεργαζεται καθολου

Σορρυ για το οφ τοπικ

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έκανε κάτι περίεργα όταν την άλλαζα , γύρισε και τραβούσε κάτι διακοσμητικά που κρέμονται στον τοίχο με σχοινί πάνω από την άλλαξιερα...τα διέλυσε.κοπηκαν κ τα διακοσμητικά και η αλλαξιερα, κρεβάτι με πολλές καραγκιοζιες για να μην κάνει τα δικά της.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...