Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Toν ίδιο πήραμε. Απλά εγώ τον αγόρασα από το ίδιο το ΑΜΑΖΟΝ απευθείας.

Και αν έχω καταλάβει σωστά από τις περιγραφές είναι ο ίδιος με του Λητώ.

 

Εγώ τον είχα πάρει πριν από 10 μήνες με amazon πωλητή, τώρα είδα ότι είναι άλλος πωλητής στο λινκ που σου έδωσα! Με 'γειά! Είναι πολύ καλός θα σε βολέψει πιστεύω πολύ!!! Και με τόσα εξτρά δε σου χρειάζεται τίποτε άλλο για να είσαι καλυμμένη όσον αφορά τους πρώτους μήνες για τη διατροφή του μωρού σου θηλάσεις δε θηλάσεις :-) (με το καλό το μπεμπέ!!!)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

ειναι αυτος:

http://www.amazon.co.uk/Avent-IQ24-Electronic-Steam-Steriliser/dp/B000NDC9DK/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1302712582&sr=8-2

 

υπολογισε οτι εχει μεταφορικα + ΦΠΑ 23%

 

Αφού τον ιδιο κωδικό έχουν όλοι. Philips AVENT SCF276

 

Όπως και να΄χει εγώ τον πήρα. Δεν καταλαβαίνω τη διαφορά άλλωστε...Μια χαρά είναι κι αυτός!!!

 

Λοιπόν, ο άντρας μου είναι βραδινός.Καιρός για ψώνια απόψε!!!!

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα έκαναν 8 μέρες.

Σχετικά με τα Agatha και το φάρδος, καλύτερα να πας κάπου που τα πουλάνε, να τα προβάρετε και να είσαι σίγουρη για το νούμερο....μη σε πάρω στο λαιμό μου.

 

ναι μαλλον, εχεις δίκιο, ευχαριστώ. Ξερεις που μπορω να τα βρω;

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα να ενημερωσω πως ρωτησα στο MyWeePiggies και μου ειπε πως οντως ιχυει 15%,δωρεαν μεταφορικα αλλα για 2 ζευγαρια και πανω θα μου χρεωσει μεταφορικα, συμφωνα με το βαρος στο ταχυδρομειο.

ιριδα σου χρεωσε μεταφορικα για τα παπουτσακια, 2 ευγαρια δεν πηρες?

οποτε συμφερει να τα παιρνουμε 1-1, λεω εγω τωρα..:?

 

κατι ακομα στο amazon εχω καλαθι με 20 λιρες κ οταν προχωραω την παραγγελια δεν χρεωνει μεταφορικα να το προχωρησω ή θα τα χρεωσει μετα γιατι δεν ειναι 25 λιρες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα και απο μενα να ενημερωσω πως ρωτησα στο MyWeePiggies και μου ειπε πως οντως ιχυει 15%,δωρεαν μεταφορικα αλλα για 2 ζευγαρια και πανω θα μου χρεωσει μεταφορικα, συμφωνα με το βαρος στο ταχυδρομειο.

ιριδα σου χρεωσε μεταφορικα για τα παπουτσακια, 2 ευγαρια δεν πηρες?

οποτε συμφερει να τα παιρνουμε 1-1, λεω εγω τωρα..:?

 

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0001GS0DM/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE σε αυτο πωλητης ειναι το amazon?

κατι ακομα στο amazon εχω καλαθι με 20 λιρες κ οταν προχωραω την παραγγελια δεν χρεωνει μεταφορικα να το προχωρησω ή θα τα χρεωσει μετα γιατι δεν ειναι 25 λιρες?

κουφό αυτό με τα δυο ζευγάρια...μηπως ακομα και αν βαλεις 2 παραγγελιες σε χρεωσει στη δευτερη; Κι εμενα μου ειπε οτι αν επιστρεψω το παπουτσακι και βαλω δευτερη παραγγελια τοτε στη δευτερη θα με χρεωσει μτφ.

Για το φακο πωλητης ειναι το αμαζον. Μπορεις να προχωρησεις την παραγγελια και να δεις για τα μεταφορικα πανω δεξια στο order summary. (Μονο μη πατησεις place your order) Δεν θα τα χρεωσει μετα (τουλαχιστο εμενα δε μου εχει συμβει).

Link to comment
Share on other sites

Toν ίδιο πήραμε. Απλά εγώ τον αγόρασα από το ίδιο το ΑΜΑΖΟΝ απευθείας.

Και αν έχω καταλάβει σωστά από τις περιγραφές είναι ο ίδιος με του Λητώ.

 

Αφού τον ιδιο κωδικό έχουν όλοι. Philips AVENT SCF276

 

Όπως και να΄χει εγώ τον πήρα. Δεν καταλαβαίνω τη διαφορά άλλωστε...Μια χαρά είναι κι αυτός!!!

 

Λοιπόν, ο άντρας μου είναι βραδινός.Καιρός για ψώνια απόψε!!!!

 

Tamaraki εχεις γινει σαίνι!!!

 

Ελπιζω να αγορασες τον αποστειρωτη με το δικο σου λινκ......με πωλητη αμαζον που ειναι και ο φθηνοτερος που μπηκε σαν λινκ εδω!

 

Επισης μπραβο μπραβο πηρες πολύ ωραιο αποστειρωτη και σε τιμή 80ευρώ φθηνοτερο απο ελλαδαρα!!

 

Link to comment
Share on other sites

κουφό αυτό με τα δυο ζευγάρια...μηπως ακομα και αν βαλεις 2 παραγγελιες σε χρεωσει στη δευτερη; Κι εμενα μου ειπε οτι αν επιστρεψω το παπουτσακι και βαλω δευτερη παραγγελια τοτε στη δευτερη θα με χρεωσει μτφ.

Για το φακο πωλητης ειναι το αμαζον. Μπορεις να προχωρησεις την παραγγελια και να δεις για τα μεταφορικα πανω δεξια στο order summary. (Μονο μη πατησεις place your order) Δεν θα τα χρεωσει μετα (τουλαχιστο εμενα δε μου εχει συμβει).

 

 

δηλαδη αν στειλεις πισω την παραγγελια, με χρεωση δικη σου φανταζομαι, στην δευτερη παραγγελια θα σε χρεωσει μεταφορικα,και αν δεν τα στειλεις και παραγγειλεις ξανα τοτε οχι? γιατι????

καλυτερα πουλα τα εδω στο parents χωρις να τα στειλεις πισω:confused:

 

ευχαριστωωωω πολυ για την απαντηση σου!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα να ενημερωσω πως ρωτησα στο MyWeePiggies και μου ειπε πως οντως ιχυει 15%,δωρεαν μεταφορικα αλλα για 2 ζευγαρια και πανω θα μου χρεωσει μεταφορικα, συμφωνα με το βαρος στο ταχυδρομειο.

ιριδα σου χρεωσε μεταφορικα για τα παπουτσακια, 2 ευγαρια δεν πηρες?

οποτε συμφερει να τα παιρνουμε 1-1, λεω εγω τωρα..:?

Εγώ πήρα δύο ζευγάρια και δε μου χρέωσε μεταφορικά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δηλαδη αν στειλεις πισω την παραγγελια, με χρεωση δικη σου φανταζομαι, στην δευτερη παραγγελια θα σε χρεωσει μεταφορικα,και αν δεν τα στειλεις και παραγγειλεις ξανα τοτε οχι? γιατι????

καλυτερα πουλα τα εδω στο parents χωρις να τα στειλεις πισω:confused:

 

ευχαριστωωωω πολυ για την απαντηση σου!

 

ναι απο τη δευτερη παραγγελια και περα θα χρεωσει μεταφορικα, δεν ξερω αν παιζει ρολο αν τα επιστρεψω ή οχι.

"You could return them but you would have to pay for the postage back to me and also postage if you wanted another pair sent out. (this is due to me already discounting the shoes)."

Link to comment
Share on other sites

εχει αγορασει καμια κοπελα κουρτινα on-line??? ψαχνω για το παιδικο...

Ναι, έχω πάρει από εδώ κουρτίνα Μπομπ Σφουγγαράκης. Όμως, για ένα λόγο που ειλικρινά δεν καταλαβαίνω, όσες φορές έχω δει κουρτίνα σε αγγλικό site, το μέγιστο μήκος της είναι 72inches, δηλαδή περί τα 183εκατοστά, που σημαίνει ότι χρειάστηκα επιπλέον δικό μου ύφασμα για να καλύψω τη διαφορά.

 

Μα τον Θεό θα βάλω τα κλάματα....

Μόλις έκανα μια εκατοστή προσπάθεια να παραγγείλω από littlewoods με την προπληρωμένη του συζύγου (εντομεταξύ για να τον πείσω να μου την δώσει του έταξα Γη και Ουρανό) και δεν μου προχώρησε πάλι την παραγγελία!!!!!!!!!!! Τι έχω ρε γμτ και δεν θέλουν τα λεφτά μου, μου λέτε???????

Αχ ταλαίπωρη φιλενάδα, δεν καταλαβαίνω... Έχω βάλει τρεις φορές παραγγελία χωρίς κανένα πρόβλημα.

Μη βρίζεις...

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ !!

Μα καλά παιδάκι μου, κοτζάμ διδυμομάνα, μόνο 55 δολλάρια παραγγελία έβαλες?:wink:

 

 

πας καλα???? η νονα της Α μονο βρισιδι δε μου κανει! εχω στοκαρει για τα επομενα 2 χρονια και συνεχιζω ακαθεκτη! Δε θα τα φορεσουν στο τελος χχαχαχαχα!!!!!! Ειπα να βαλω λιγα να δω ποιοτητες ...αλλα θα δω τελικη αν πιασω εναν που πουλαει ποντους αλλιως δε το βλεπω!!!!!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΛΟΣ,

ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΛΟΣ Ο ΒΡΕΤΑΝΟΣ,

ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΛΟΣ... :confused::confused::confused::confused:

 

Δείτε απάντηση,

 

Hi there!

I had a problem with the printer this morning, so couldn't print a postage label. Don't worry - I've taken the parcel to the Post Office and it's now on the way. I don't know how long it will take to arrive as I've never posted to Greece before. Do let me know when it arrives - and thanks for buying.

 

Chris

 

Δεν πάμε καλά, δεν μπορούσε να το γράψει με το χεράκι του δηλαδή ? Έπρεπε να κάνει τόοοση διαδικασία για ένα χαλασμένο εκτυπωτή ?

 

Και έψαχνα η δόλια μάνα, τι έγινε, και λέω, αποκλείεται να έγινε αυτό ......... και έγινε αυτό. Μετά με λένε ρατσίστρια με τους Άγγλους ....:shock::shock::shock::shock:

χωρις να θελω να υποστηριξω τον ανθρωπο αυτο που λεει ειναι αληθεια..οταν ειχα πει σε μια φιλη μου στην Αγγλια να παραλαβει κατι πραγματα απο τον ακατανομαστο κ να παει το κουριερ σπιτι της να τα στειλει σε μενα της εστειλαν ενα μειλ με το χαρτακι που επρεπε να κολλησει πανω στο δεμα αλλιως δε θα το επαιρναν..κ επειδη δε καταφεραν να το παρουν της εστειλαν αλλο με την ημερομηνια της επομενης μερας..ειναι πολυυυυυυυ τυπικοι οι κουριεραδες,σιγα μη δεχθουν χειρογραφα....

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαζι με τα μεταφορικα εννοουσα βγαινει περιπου 60$.

συνηθως οτι ποσταρουμε εδω (τουλαχιστον οσα εχω δει και οσα εχω ποσταρει κ γω) οι τιμες ειναι ασυναγωνιστες και πολυ χαμηλες σε σχεση με τις τιμες απο ελλαδα,και το 95% των links που ποσταρουμε εχουν χαμηλοτερες τιμες απο εδω.

 

γιαυτο ψαχνομαστε στο να βρισκουμε sites με χαμηλες τιμες, καλη ποιοτητα.. και τα ποσταρουμε για να τα δει κι αλλος κοσμος. Αλλιως θα συνεχιζαμε να ψωνιζουμε απ το Ελλαδισταν με τις τρελες τιμες που βαζουν στα παντα....

 

Να ελεγα οτι το πορτοφολι/τσαντα ηταν επωνυμα, θα αξιζαν τα λεφτα αυτα.

 

Παντως πραγματικα ο συγκεκριμενος πωλητης εχει μονο 77 αστερια και ηδη πηρε neutral feedback("quick delivery bag ok not worth the money"), δεν ειναι κ τοσο καλο σημαδι.και ψωνιζω παρα μα παρα πολυ καιρο στο ebay.

 

επισης το σχεδιο και το στυλ μου θυμιζει κατι κινεζικες τσαντες που πουλανε στα κινεζικα μαγαζακια εδω στην ελλαδα με 10-15 ευρω.

Μακαρι να ειναι σουπερ τα πραγματα και να μεινεις ευχαριστημενη.

 

 

Κοίτα να δεις, εαν πρόσεξες είμαστε στις αγορές μέσω ιντερνετ, δεν έγραψα πουθενά ότι είναι φτηνά :wink:!!!

Το πορτοφόλι που πήρα εγώ δεν έχει 60$ αλλά 48$.

Ποιο πορτοφόλι έχει 60$;

Έγραψα εδώ, μόνο επειδη ψώνισα από εκεί και έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένη.

Μπορεί σε κάποια να φανεί χρήσιμο το συγκεκριμένο μαγαζί.

 

 

Συμφωνώ μαζί σου :-)!!!

Η τσάντα που πήρα εγώ δεν είναι ούτε επώνυμη ούτε κάποια αντιγραφή και δεν είναι από την Κίνα.

[URL="http://pregnancy.baby-gaga.com/"][/URL][URL="http://www.baby-gaga.com/"][IMG]http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogard20100608_-8_My+child+is.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

για ακομα μια φορα το αμαζον μαζι με την ups ειναι απιστευτη, παρειγγειλα κατι πραγματακια για το μικρο, προχθες, ακυρωσα την παραγγελια γιατι ηθελα να βαλω και κατι αλλο, και ενω την 1η φορα θα μου τα εστελναν σε 2 πακετα, τελικα οταν ξαναεκανα τα εβαλαν ολα μαζι . τα εκαναν despatch χθες και σημερα το μεσημερι ηταν ηδη εδω...!!

Μεσα σε 14 ωρες!!

[URL="http://pregnancy.baby-gaga.com/"][/URL][URL="http://www.baby-gaga.com/"][IMG]http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogard20100608_-8_My+child+is.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

χωρις να θελω να υποστηριξω τον ανθρωπο αυτο που λεει ειναι αληθεια..οταν ειχα πει σε μια φιλη μου στην Αγγλια να παραλαβει κατι πραγματα απο τον ακατανομαστο κ να παει το κουριερ σπιτι της να τα στειλει σε μενα της εστειλαν ενα μειλ με το χαρτακι που επρεπε να κολλησει πανω στο δεμα αλλιως δε θα το επαιρναν..κ επειδη δε καταφεραν να το παρουν της εστειλαν αλλο με την ημερομηνια της επομενης μερας..ειναι πολυυυυυυυ τυπικοι οι κουριεραδες,σιγα μη δεχθουν χειρογραφα....

 

Έχω πάρει πολλές φορές πράγματα από Άγγλους πωλητές και αρκετές φορές το ταμπελάκι με τα στοιχεία του παραλήπτη ήταν χειρόγραφο. Θεωρώ ότι έκανε μεγάλο θέμα με ένα ανόητο πρόβλημα.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

αν ενδιαφερεται κανεις για τα farouk biosilk προιοντα κομμωτηριου...(FAROUK BIOSILK CURE SOYEUSE SILK THERAPY 50ML τα 50ml στο κομμωτηριο που πηγαινω το εχουν 20 ευρω παρακαλω...)

τα εχει ο συγκεκριμενος πωλητης... http://stores.ebay.co.uk/lora-hairdressers-shop/

[URL="http://pregnancy.baby-gaga.com/"][/URL][URL="http://www.baby-gaga.com/"][IMG]http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogard20100608_-8_My+child+is.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι τις gymboree experts..Αν έχουμε 2 gymbucks από 25δολ. το καθένα για παραγγελία 50δολ. και κάνουμε παραγγελία 50δολ. τι θα πληρώσουμε μόνο τα μεταφορικα;; Ή πρέπει να κάνουμε παραγγελία 100δολ. για να τα χρησιμοποιήσουμε και τα 2;;)

Link to comment
Share on other sites

μαζι με τα μεταφορικα εννοουσα βγαινει περιπου 60$.

Εγώ πλήρωσα 20 $ για 3 προιόντα.

συνηθως οτι ποσταρουμε εδω (τουλαχιστον οσα εχω δει και οσα εχω ποσταρει κ γω) οι τιμες ειναι ασυναγωνιστες και πολυ χαμηλες σε σχεση με τις τιμες απο ελλαδα,και το 95% των links που ποσταρουμε εχουν χαμηλοτερες τιμες απο εδω.

:shock::shock::shock:

Σιγά να μην απολογηθώ κιόλας!!!

 

γιαυτο ψαχνομαστε στο να βρισκουμε sites με χαμηλες τιμες, καλη ποιοτητα.. και τα ποσταρουμε για να τα δει κι αλλος κοσμος. Αλλιως θα συνεχιζαμε να ψωνιζουμε απ το Ελλαδισταν με τις τρελες τιμες που βαζουν στα παντα....

ευχαριστώ για την ενημέρωση, δεν το είχα καταλάβει.

Να ελεγα οτι το πορτοφολι/τσαντα ηταν επωνυμα, θα αξιζαν τα λεφτα αυτα.

Άλλη φορά θα σε συμβουλεύομαι πρώτα.

 

Παντως πραγματικα ο συγκεκριμενος πωλητης εχει μονο 77 αστερια και ηδη πηρε neutral feedback("quick delivery bag ok not worth the money"), δεν ειναι κ τοσο καλο σημαδι.και ψωνιζω παρα μα παρα πολυ καιρο στο ebay.

ο καημένος θα έχει λόξυγκα από τότε, που έκανα το λάθος και τον πρότεινα

 

επισης το σχεδιο και το στυλ μου θυμιζει κατι κινεζικες τσαντες που πουλανε στα κινεζικα μαγαζακια εδω στην ελλαδα με 10-15 ευρω.

Δεν θυμάμαι να ζήτησα την γνώμη κανενός για το γούστο μου.
Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει πολλές φορές πράγματα από Άγγλους πωλητές και αρκετές φορές το ταμπελάκι με τα στοιχεία του παραλήπτη ήταν χειρόγραφο. Θεωρώ ότι έκανε μεγάλο θέμα με ένα ανόητο πρόβλημα.

αν ηταν η parcel2go η εταιρεια θα το εκανε αυτο..για αλλους δε ξερω!(οσα μου ηθαν με κουριερ δεν ηταν χειρογραφα..τεςπα)...αβυσσος...

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites

 

ναι,ειναι ο ιδιος...κι αν τον πηρες πολυ σοφα επραξες!

Τον εχω κι εγω,μας εβγαλε ασπροπροσωπους και τωρα τον εχω στειλει και σε φιλη για να αποστειρωνει τα του θηλαστρου που χρησιμοποιει καμια φορα...

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΛΟΣ,

ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΛΟΣ Ο ΒΡΕΤΑΝΟΣ,

ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΛΟΣ... :confused::confused::confused::confused:

Δείτε απάντηση,

Hi there!

I had a problem with the printer this morning, so couldn't print a postage label. Don't worry - I've taken the parcel to the Post Office and it's now on the way. I don't know how long it will take to arrive as I've never posted to Greece before. Do let me know when it arrives - and thanks for buying.

 

Chris

Δεν πάμε καλά, δεν μπορούσε να το γράψει με το χεράκι του δηλαδή ? Έπρεπε να κάνει τόοοση διαδικασία για ένα χαλασμένο εκτυπωτή ?

Και έψαχνα η δόλια μάνα, τι έγινε, και λέω, αποκλείεται να έγινε αυτό ......... και έγινε αυτό. Μετά με λένε ρατσίστρια με τους Άγγλους ....:shock::shock::shock::shock:

 

 

 

χαχαχα καλα σουπερ ο πωλητης σου ε!!!

 

καλησπερα και απο μενα να ενημερωσω πως ρωτησα στο MyWeePiggies και μου ειπε πως οντως ιχυει 15%,δωρεαν μεταφορικα αλλα για 2 ζευγαρια και πανω θα μου χρεωσει μεταφορικα, συμφωνα με το βαρος στο ταχυδρομειο.

ιριδα σου χρεωσε μεταφορικα για τα παπουτσακια, 2 ευγαρια δεν πηρες?

οποτε συμφερει να τα παιρνουμε 1-1, λεω εγω τωρα..:?

 

κατι ακομα στο amazon εχω καλαθι με 20 λιρες κ οταν προχωραω την παραγγελια δεν χρεωνει μεταφορικα να το προχωρησω ή θα τα χρεωσει μετα γιατι δεν ειναι 25 λιρες?

 

Εγω παντως εχω καταλάβει οτι τα δωρεάν μεταφορικά ειναι απο 2 ζευγάρια και πάνω,

 

Και ναι το αμαζον ακομα και με 20,35 καποιες φορες τα στέλνει δωρεάν

Μολις εβαλα τετοια παραγγελια και φυσικα τα μεταφορικα δωρεάν!

 

 

για ακομα μια φορα το αμαζον μαζι με την ups ειναι απιστευτη, παρειγγειλα κατι πραγματακια για το μικρο, προχθες, ακυρωσα την παραγγελια γιατι ηθελα να βαλω και κατι αλλο, και ενω την 1η φορα θα μου τα εστελναν σε 2 πακετα, τελικα οταν ξαναεκανα τα εβαλαν ολα μαζι . τα εκαναν despatch χθες και σημερα το μεσημερι ηταν ηδη εδω...!!

Μεσα σε 14 ωρες!!

 

I LOVE AMAZON!!!!!!!!!!!!

 

Έχω πάρει πολλές φορές πράγματα από Άγγλους πωλητές και αρκετές φορές το ταμπελάκι με τα στοιχεία του παραλήπτη ήταν χειρόγραφο. Θεωρώ ότι έκανε μεγάλο θέμα με ένα ανόητο πρόβλημα.

 

Ω ναι....ω ναι

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα...μήπως έχει πάρει το μάτι σας πουθενά τέτοια φορμάκια;;;

 

http://www.amazon.co.uk/gp/search/ref=sr_in_-2_p_6_2?rh=n%3A59624031%2Cn%3A!60032031%2Cn%3A60037031%2Cn%3A60078031%2Cp_6%3AA3P5ROKL5A1OLE&bbn=60078031&ie=UTF8&qid=1302635670&rnid=73437031#/ref=sr_pg_8?rh=n%3A59624031%2Cn%3A!60032031%2Cn%3A60037031%2Cn%3A60078031&page=8&bbn=60078031&sort=price&ie=UTF8&qid=1302636141

 

Μου αρέσουν πάρα πολύ..έχουν πολύ έξυπνες ατάκες πάνω..αλλα επειδή θέλω αρκετά σκεφτόμουν κάτι πιο οικονομικο...

tzo28 πέτυχα αυτά τυχαία:http://cgi.ebay.co.uk/Personalised-Baby-Toddler-Bib-Vest-Grow-Birth-Gift-/280412640428?pt=Baby_Clothing&hash=item4149e554ac.

Εχουν άλλες ατάκες βέβαια.Εχει και φθηνότερα , αλλά βλέπω ότι στέλνει μόνο Αγγλία.

Co8Lp3.png

 

 

QkL2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...