Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

λοιπον,εχω modzilla,μηπως εχετε explorer???????????????????????

 

και εγω mozilla

edit μολις δοκιμασα explorer και ειδα οτι πραγματι τα τικερακια σου βγαινουν

το ενα διπλα στο αλλο

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Geonutr και εγώ explorer έχω και σε διαβάζω με αρκετή δυσκολία.

Μία κοπέλα που είχε το ίδιο πρόβλημα με σένα - σε αυτό το τόπικ μάλιστα - πάτησε enter ανάμεσα στα δύο τικεράκια της και μπόρεσα να την διαβάσω.

Να μην σβήσεις τα τικεράκια σου βέβαια, νομίζω το enter θα κάνει δουλειά!

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Geonutr και εγώ explorer έχω και σε διαβάζω με αρκετή δυσκολία.

Μία κοπέλα που είχε το ίδιο πρόβλημα με σένα - σε αυτό το τόπικ μάλιστα - πάτησε enter ανάμεσα στα δύο τικεράκια της και μπόρεσα να την διαβάσω.

Να μην σβήσεις τα τικεράκια σου βέβαια, νομίζω το enter θα κάνει δουλειά!

 

Ναι μωρέ, για κάνε μια δοκιμή να δούμε.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω για τις συμβουλες για το καθισμα! Θα κατσω να μελετησω πρωτα!!!

 

Απο αυτόν τον πωλητή το πήρα και εγώ, εχει 100% positive feedback αλλα σε μενα (ετυχε?) και αργησε παρα πολύ το καρεκλάκι, τουλάχιστον ενα μήνα και καθε λίγο του εστελνα μειλ και τον ρωτουσα και μου ελεγε δεν εχω στοκ και περιμένω να μου τα φερει η βριτα. Αυτο αν αποφασισεις να παρεις ρωτα τον αν εχει στοκ! (δες βεβαια και τα ποστ για αυτο που λενε τα κοριτσια συμφωνω και εγω παρολο που δεν το ηξερα μεχρι τωρα!)

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ βλέπω το www.crazy8.com.

Είναι θυγατρική του gymboree και έχει πολύ ωραία ρούχα και καλές τιμές.

Ειδικά τα αγορίστικά του μου αρέσουν πιο πολύ απο του gymboree.

Έχει ψωνίσει καμμία?

 

Το πρωί που έκανα παραγγελία εικονική σε αυτό το σάιτ δε μου έβγαζε διεθνής αποστολή...μόνο για USA...

Link to comment
Share on other sites

Το πρωί που έκανα παραγγελία εικονική σε αυτό το σάιτ δε μου έβγαζε διεθνής αποστολή...μόνο για USA...

Μαριτάκι μου εδώ http://www.crazy8.com/our_company/help_template.jsp?FOLDER%3C%3Efolder_id=2534374306245918&ASSORTMENT%3C%3East_id=1408474395917465&bmUID=1301597489591#otherIntnl έχει και Ελλάδα :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Good Luck

 

Hi there, it was posted mid week to you.....so sorry for the delay but my best friend very sadly passed away last Saturday and I have been having to cope with that,, Jacqui

 

- audre2009

 

Hello

I am very sorry about not getting back to you. My father passed away so things have been crazy here...

...Again, I am so sorry

 

 

- dgiovin

Λαθος! Πατερας ηταν! :|

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ σκέφτομαι να κάνω online παραγγελία στο super market αλλά δεν ξέρω τι παίζει ακριβώς. Στο carrefour τα φέρνουν τα ψώνια την ίδια μέρα? Maanton είσαι ευχαριστημένη με την εξυπηρέτησή τους? Πως πληρώνουμε? Τα άλλα supermarket έχουν τέτοια υπηρεσία? Κοίταξα στον Βασιλόπουλο αλλά είδα ότι πρέπει να γράψεις χύμα την περιγραφή των ειδών και τα τεμάχια, πράγμα που νομίζω ότι μπορεί να οδηγήσει σε πολλά λάθη. O Σκλαβενίτης απ'ότι είδα δεν έχει καν site.

Στου Βερόπουλου το site που μπήκα και έλεγξα κάποια από τα προϊόντα που παίρνω, μου φάνηκε πιο ακριβός.

Για το carrefour, έχει δύο μειονεκτήματα:

-Μεταφορικά 6?

-Δεν έχει πολυσυσκευασίες στο site. Δηλαδή, αν θες να πάρεις 4 πακέτα μακαρόνια, τα βάζεις 4 φορές στο καλάθι σου, δεν έχει την τετραπλή συσκευασία που το ένα είναι δώρο.

 

Πλεονεκτήματα:

Μεγάλη ποικιλία με φωτό προϊόντων, εβδομαδιαίες προσφορές, 5% έκπτωση με την κάρτα club carrefour και τα προϊόντα ψυγείου έρχονται σε κουτί ισοθερμικό πάντα παγωμένα. Δεν έχω παραλάβει προϊόν κατάψυξης έστω και ελάχιστα ξεπαγωμένο.

 

Αν βάλεις παραγγελία έως τις 12 το μεσημέρι, μπορείς να επιλέξεις να παραλάβεις την επόμενη. Αν τη βάλεις μετά τις 12, πας μεθεπόμενη μέρα.

Εγώ συνήθως κάνω παραγγελία κανα δυό μέρες πριν, όταν ξέρω ότι δεν θα προλάβω να πάω s/m. πχ, έβαλα εχθές το βράδι για να παραλάβω Παρασκευή απόγευμα.

Οι ώρες που μπορείς να επιλέξεις για παραλαβή είναι 13:30-16:30 ή 17:30-20:30.

 

edit: Χρησιμοποιώ την υπηρεσία εδώ και μερικούς μήνες, παραγγέλνω 1-2 φορές το μήνα. Πληρώνεις με κάρτα (εγώ βάζω τη χρεωστική μου). Δεν υπάρχει αντικαταβολή ή paypal.

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

aggelomarios

δεν εχω λογια!!!

ΑΘΛΙΑ-ΑΘΛΙΑ-ΑΘΛΙΑ!!! :evil::evil::evil:

Βγαζω καπνους απ'τ'αυτια!!!

Μολις ηρεμησω και ανασυγκροτησω τα νευρα μου και τα Αγγλικα μου θα στειλω τρελο ξεχ@@@@ριο mail! :evil::evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

Hello

I am very sorry about not getting back to you. My father passed away so things have been crazy here...

...Again, I am so sorry

 

 

- dgiovin

 

Λαθος! Πατερας ηταν! :|

αχαχαχα!! Sorry που γελαω, μες στην καφριλα... Αλλα δεν με πειθουν!

Μου θυμιζουν αυτα που κανουν καποιοι στο Ελλαντα οταν θελουν να αποφυγουν ραντεβου για δουλεια ή να λειψουν καποιες μερες: πεθαινουν την μακαριτισσα γιαγια/θεια τους!

Αχαχαχα!!

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχει ψωνίσει καμμία ανδρικό παντελόνι από littlewoods.eu?

Βλέπω παντελόνι με νούμερα 34 έως 46. Ο άντρας μου στα ελληνικά μαγαζιά ψωνίζει 36, αλλά δεν είναι αδύνατος. Μου κάνει εντύπωση ότι αν πάρει το 36άρι θα είναι το δεύτερο μικρότερο νούμερο και στο sizing δε βλέπω πουθενά να αναφέρει περίμετρο μέσης σε εκατοστά ή έστω ίντσες.

Προβληματίζομαι επειδή θέλω να πάρω τουλάχιστον 3 παντελόνια και αν θα πάρω λάθος και πρέπει να τα γυρίσω θα σκάσω πολλά για μεταφορικά...

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

aggelomarios

δεν εχω λογια!!!

ΑΘΛΙΑ-ΑΘΛΙΑ-ΑΘΛΙΑ!!! :evil::evil::evil:

Βγαζω καπνους απ'τ'αυτια!!!

Μολις ηρεμησω και ανασυγκροτησω τα νευρα μου και τα Αγγλικα μου θα στειλω τρελο ξεχ@@@@ριο mail! :evil::evil::evil:

 

Αρα καλυτερα που δεν μου εχουν ερθει...μ'αρεσει που το εχουν και σε μεγαλη υποληψη στο αμερικα..τι να πω!!!:(

 

Ναι geonutr μου, ολα ok!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Geonutr τωρα ειναι μια χαρα!!

Αντι να σβησεις το τικερακι, μηπως θα προτιμουσες να βαλεις και τα 2 τικερακια σου, αλλα στην μινι εκδοχη τους?

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη κοριτσια με τους απεβιωσαντες φιλους και πατεραδες των πωλητων σας ποσο αργησε η αποστολη απο την ημερ/νια αγορας??? Να ξερω γιατι η κοπελια με εχει κανονικα γραμμενη:evil::evil:

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

maanton δηλαδή πως σου περνάει την κάρτα club ο ντελιβερυ?

Έχει πεδίο που γράφεις εσύ το νούμερο της κάρτας.

Από το www.veropoulos.gr παραγγέλνω εγώ τα τελευταία 3 χρόνια. Yπάρχει απίστευτη εξυπηρέτηση. Όταν πχ παραγγέλνεις 2 μανιτάρια, σου βάζουν την πολυσυσκευασία με το 3ο δώρο, και ας μην γνωρίζεις ότι υπάρχει αυτή η προσφορά, δεν την γράφει το σύστημα. Επίσης πάντα φέρνουν τις συσκευασίες με τα τυχόν δώρα, θα μπορούσαν να στείλουν πχ την απλή συσκευασία του καφέ, αλλά αυτοί στέλνουν τον καφέ με το σέικερ που έχει δώρο.

Στο carrefour που προσπάθησα μία φορά, αργεί απίστευτα η σελίδα τους. Θα ήθελα να παραγγείλω αλλά με τις φωτογραφίες και τα διάφορα, κάνει αρκετή ώρα να ανοίξει και με την βυζανιάρα μου, δεν μου είναι εύκολο. Θέλω γρήγορα πράγματα, να κάνω τικ και να τελειώνω.

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...